Domů Czech Technické problémy & bugy

Nahlášení chyby

kočička10 (CZ1)kočička10 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
upraveno 30.03.2023 v Technické problémy & bugy
dobrý večer chtěla bych nahlásit chybu jeden den jsem nebyla na farmě a vše mi zmizelo jak suroviny tak krmiva po dodání v pekárně abych mohla péct vše bylo v nule i když jsem tam dala vše co bylo na skladě funguje jen kůn a společná farma jinak nic prosím o opravu
Post edited by Panda on
«13

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dobrý večer chtěla bych nahlásit chybu jeden den jsem nebyla na farmě a vše mi zmizelo jak suroviny tak krmiva po dodání v pekárně abych mohla péct vše bylo v nule i když jsem tam dala vše co bylo na skladě funguje jen kůn a společná farma jinak nic prosím o opravu
    Ahoj
    Znovu se přihlaš do hry, klidně i několikrát. Většinou to zabere. Pokud ne tak vyčistit historii prohlížení, nebo zkusit jiný prohlížeč.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    nejde se mi přihlásit na sladkou farmu , zkoušela jsem to 4x a pokaždé mi zamrzne farma
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Nejde, popsal jsi to přesně, ani přes mapu, ani přes ikonu vpravo.

    PC vyčištěn, tím to nebude.
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    bedru (CZ1) napsal(a):
    nejde se mi přihlásit na sladkou farmu , zkoušela jsem to 4x a pokaždé mi zamrzne farma
    mi to samé
  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    bedru (CZ1) napsal(a):
    nejde se mi přihlásit na sladkou farmu , zkoušela jsem to 4x a pokaždé mi zamrzne farma
    také nám to ve spolku nejde:-(
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jj - V novém roce nic nového. Také mi to nejde.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    manao (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    nejde se mi přihlásit na sladkou farmu , zkoušela jsem to 4x a pokaždé mi zamrzne farma
    také nám to ve spolku nejde:-(
    mám to samé
  • také nám to nikomu nejede asi zkouší naší trpělivost
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak snad už to půjde. Zatím to běží.
  • evakrau (CZ1)evakrau (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    ahoj mám poukazymísto cukrových dolarů co s tím?
  • evasti (CZ1)evasti (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
  • evasti (CZ1)evasti (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Na květince mi nejde u některých objektú sklizet, naskakuje viz výše - obecná chyba.
    Nejde už minimálně dva týdny.
    Co s tím???????
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    evasti (CZ1) napsal(a):
    Na květince mi nejde u některých objektú sklizet, naskakuje viz výše - obecná chyba.
    Nejde už minimálně dva týdny.
    Co s tím???????
    Ahoj
    U kterých objektů nejde sklízet? Nezbořila jsi náhodou kočku na květinové farmě?
  • evasti (CZ1)evasti (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Zbořila, kočku musím mít abych mohla u některých objektů sklízet?
    Díky
  • evasti (CZ1)evasti (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Palírna, mísírna, obchod a u sbírání otazníků.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    evasti (CZ1) napsal(a):
    Zbořila, kočku musím mít abych mohla u některých objektů sklízet?
    Díky
    Ahoj
    Ve hře je chyba a pokud zboříš kočku může se stát, že nemůžeš sklidit. Budeš ji muset postavit zpět.
  • evasti (CZ1)evasti (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    OK, díky za odpověď :)
  • Durga (CZ1)Durga (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj nefungují mi rudé rúže na hlavní farmě..díky..

  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Ahoj..dneska krátko po spustení ms som dokončila súťaž s vajíčkami..no body nepripísané:(( nahrala som vyše 65 tisíc bodov za 1. miesto,a keď klikla som na tabuľku najprv ukázal error code..potom žiadne body:(( dúfam,že chyba bude riešená,však každý bod sa ráta..
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Durga (CZ1) napsal(a):
    Ahoj nefungují mi rudé rúže na hlavní farmě..díky..

    Ahoj
    Jak nefungují?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 09.02.2020
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Ahoj..dneska krátko po spustení ms som dokončila súťaž s vajíčkami..no body nepripísané:(( nahrala som vyše 65 tisíc bodov za 1. miesto,a keď klikla som na tabuľku najprv ukázal error code..potom žiadne body:(( dúfam,že chyba bude riešená,však každý bod sa ráta..
    Ahoj
    Zkus vyčisti historii prohlížení.

    Poláci v tom mají taky chybu, nepočítá body. Rada byla počkat chvíli až se mistrovství spolku každému nahrají, u jednoho spolku po první chybě a chybovém hlášení se všechno srovnalo. Tak uvidíte co bude. Dej vědět.
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    pexi (CZ1) napsal(a):
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Ahoj..dneska krátko po spustení ms som dokončila súťaž s vajíčkami..no body nepripísané:(( nahrala som vyše 65 tisíc bodov za 1. miesto,a keď klikla som na tabuľku najprv ukázal error code..potom žiadne body:(( dúfam,že chyba bude riešená,však každý bod sa ráta..
    Ahoj
    Zkus vyčisti historii prohlížení.

    Poláci v tom mají taky chybu, nepočítá body. Rada byla počkat chvíli až se mistrovství spolku každému nahrají, u jednoho spolku po první chybě a chybovém hlášení se všechno srovnalo. Tak uvidíte co bude. Dej vědět.
    ok skúsim..potom sa ozvem..dakujem
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    vo svete snov je úloha pestovať valerianku ale semena nikde :-D

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    liloja (SK1) napsal(a):
    vo svete snov je úloha pestovať valerianku ale semena nikde :-D

    jelikož si myslím že je to polníček , je třeba postavit zahradu  a po té ti naskočí semena
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    bedru (CZ1) napsal(a):
    liloja (SK1) napsal(a):
    vo svete snov je úloha pestovať valerianku ale semena nikde :-D

    jelikož si myslím že je to polníček , je třeba postavit zahradu  a po té ti naskočí semena
    no nepochopila som tvoju radu ,neviem akú zahradu mám postaviť.Ked si mysliš zahradnictvo/sklenik/ kde sa vyrabaju špecialné semena,tak to mám postavenu aj ked si myslim že zbytočne lebo ani špecialné semena sa nedajú vyrabať nakolko mi z polia nepadajú semena na šlachtenie. Valerianka sa pestuje na gurmane a pupava tak isto ,aj to mi pribudlo do uloh. Neviem po česky ako sa volaju tie semena ale ja rozhodne ich nemám.Poprezerala som možnosti  na budovanie  a aj na vysev semena  a nikde nič také nemám.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    liloja (SK1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    liloja (SK1) napsal(a):
    vo svete snov je úloha pestovať valerianku ale semena nikde :-D

    jelikož si myslím že je to polníček , je třeba postavit zahradu  a po té ti naskočí semena
    no nepochopila som tvoju radu ,neviem akú zahradu mám postaviť.Ked si mysliš zahradnictvo/sklenik/ kde sa vyrabaju špecialné semena,tak to mám postavenu aj ked si myslim že zbytočne lebo ani špecialné semena sa nedajú vyrabať nakolko mi z polia nepadajú semena na šlachtenie. Valerianka sa pestuje na gurmane a pupava tak isto ,aj to mi pribudlo do uloh. Neviem po česky ako sa volaju tie semena ale ja rozhodne ich nemám.Poprezerala som možnosti  na budovanie  a aj na vysev semena  a nikde nič také nemám.
    Ahoj
    Musíš na snové farmě postavit zahradu (pole z gurmánské farmy), až ji postavíš budeš mít semena k pěstování k dispozici.
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    pexi (CZ1) napsal(a):
    liloja (SK1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    liloja (SK1) napsal(a):
    vo svete snov je úloha pestovať valerianku ale semena nikde :-D

    jelikož si myslím že je to polníček , je třeba postavit zahradu  a po té ti naskočí semena
    no nepochopila som tvoju radu ,neviem akú zahradu mám postaviť.Ked si mysliš zahradnictvo/sklenik/ kde sa vyrabaju špecialné semena,tak to mám postavenu aj ked si myslim že zbytočne lebo ani špecialné semena sa nedajú vyrabať nakolko mi z polia nepadajú semena na šlachtenie. Valerianka sa pestuje na gurmane a pupava tak isto ,aj to mi pribudlo do uloh. Neviem po česky ako sa volaju tie semena ale ja rozhodne ich nemám.Poprezerala som možnosti  na budovanie  a aj na vysev semena  a nikde nič také nemám.
    Ahoj
    Musíš na snové farmě postavit zahradu (pole z gurmánské farmy), až ji postavíš budeš mít semena k pěstování k dispozici.
    dakujem,už to mám :-)
Sign In to comment.