Domů Czech Technické problémy & bugy

vše se mi ztratilo

Co mám dělat všechno co jsem měla ve skladu a různá hnojiva prostě vše co šlo tak zmizelo.Děkuji Renata

Komentáře

  • žemlovka (CZ1)žemlovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Už je to OK.Děkuji
  • PlayerPavelsvan (CZ1)PlayerPavelsvan (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Co mám dělat všechno co jsem měl
    ve skladu a různá hnojiva i licence k těžbě, prostě vše co šlo tak zmizelo.Děkuji Pavel
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Co mám dělat všechno co jsem měl
    ve skladu a různá hnojiva i licence k těžbě, prostě vše co šlo tak zmizelo.Děkuji Pavel
    Ahoj
    Znovu se přihlaš do hry, někdy je potřeba vícekrát. Většinou to pomůže.
  • evakrau (CZ1)evakrau (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    zmizela celá farma,kde ji hledat
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    evakrau (CZ1) napsal(a):
    zmizela celá farma,kde ji hledat
    Ahoj.
    Jak zmizela? Trochu popiš co se děje. Při čem se to stalo, co jsi dělala....
  • evakrau (CZ1)evakrau (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    není to moje farma je to farma hráčky která delší dobu nehrála a ted si musela založit jinou vůbec ji to na farmu nechtělo pustit
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    evakrau (CZ1) napsal(a):
    není to moje farma je to farma hráčky která delší dobu nehrála a ted si musela založit jinou vůbec ji to na farmu nechtělo pustit
    Aha, tak buď napsala špatné přihlašovací údaje a nebo nehrála hodně dlouho a farma byla zrušená. To se taky mohlo stát.
  • evakrau (CZ1)evakrau (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    ještě ráno byla ve spolku ale jak se chtěla přihlásit farma zmizela

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    evakrau (CZ1) napsal(a):
    ještě ráno byla ve spolku ale jak se chtěla přihlásit farma zmizela

    A vy tu farmu vidíte?
  • evakrau (CZ1)evakrau (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Asi si měla pravdu protože si založila novou se stejným názvem,tak asi byla zrušená,ale díky aspoň ji nemusíme hledat
  • helenkaberuska (CZ1)helenkaberuska (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj ,zmizela my celá hlavní farma.po delší době jsem se přihlásila a vše je pryč. Kromě květinové farmy a té s pekárnou ta zůstala úplně beze změn ale na hlavní farmě my zustalo oplocení velikost kterou jsem měla a jeden kurník aj to na úrovni jedna. Takže teď dělám vše odznovu,ale je to zajímavé aj zlaťáky aj level aj dolary jsou tam .co se mohlo stát?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj ,zmizela my celá hlavní farma.po delší době jsem se přihlásila a vše je pryč. Kromě květinové farmy a té s pekárnou ta zůstala úplně beze změn ale na hlavní farmě my zustalo oplocení velikost kterou jsem měla a jeden kurník aj to na úrovni jedna. Takže teď dělám vše odznovu,ale je to zajímavé aj zlaťáky aj level aj dolary jsou tam .co se mohlo stát?
    Ahoj
    Napiš na podporu, nic jiného nejde udělat.
Sign In to comment.