Domů Czech Technické problémy & bugy

Chyba - vylepšení mola ve vesnici spolku

Ahojte. Nevíte prosím někdo něco o problému s molem kam jezdí dobrodruh? Dlouho jsme ve spolku sbírali suroviny na vylepšení a po několika měsících nekonečného sbírání jsme ho mohli konečně dát vylepšit na 2. úroveň. Vylepšení normálně probíhalo, ale jak skončilo, tak molo zůstalo na 1. úrovni, i vzhled zůstal stejný a když bych ho dala zase vylepšit, chce to od začátku ty samé suroviny a stejné množství. Jediný "důkaz" toho, že jsme ho opravdu vylepšovali je vyplněné okénko se jmény v síni slávy za druhou úroveň. Zřejmě je to problém, na který se jen tak nepřijde - předpokládám, že spolky nevylepšují molo nějak často když to tak trvá. Děkuji za názory. 

Komentáře

  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    ahoj, aj my sme vylepšovali mólo a tiež zostalo na úrovni 1...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahojte. Nevíte prosím někdo něco o problému s molem kam jezdí dobrodruh? Dlouho jsme ve spolku sbírali suroviny na vylepšení a po několika měsících nekonečného sbírání jsme ho mohli konečně dát vylepšit na 2. úroveň. Vylepšení normálně probíhalo, ale jak skončilo, tak molo zůstalo na 1. úrovni, i vzhled zůstal stejný a když bych ho dala zase vylepšit, chce to od začátku ty samé suroviny a stejné množství. Jediný "důkaz" toho, že jsme ho opravdu vylepšovali je vyplněné okénko se jmény v síni slávy za druhou úroveň. Zřejmě je to problém, na který se jen tak nepřijde - předpokládám, že spolky nevylepšují molo nějak často když to tak trvá. Děkuji za názory. 
    beba1 (SK1) napsal(a):
    ahoj, aj my sme vylepšovali mólo a tiež zostalo na úrovni 1...
    Ahoj
    Zkuste vymazat historii prohlížení, jiný prohlížeč. 
    Myslím ale, že budete muiset psát na podporu. Nejdřív to ale zkuste.
  • Markétka88 (CZ1)Markétka88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    To je určitě chyba, vidí to i ostatní lidi ze spolku. Jiný prohlížeč ani mazání historie nepomáhá :(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    To je určitě chyba, vidí to i ostatní lidi ze spolku. Jiný prohlížeč ani mazání historie nepomáhá :(
    Já vím, že to je chyba. Takže napiš na podporu a dejte tam i screen. A buďte trpěliví a nenechtte se odbýt.
  • Markétka88 (CZ1)Markétka88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    pexi (CZ1) napsal(a):
    To je určitě chyba, vidí to i ostatní lidi ze spolku. Jiný prohlížeč ani mazání historie nepomáhá :(
    Já vím, že to je chyba. Takže napiš na podporu a dejte tam i screen. A buďte trpěliví a nenechtte se odbýt.
    Tyjo no nevím, tam se musí psát anglicky ne? ještě jsem tam nepsala, i tady píšu poprvé :D ale zkusím to...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    To je určitě chyba, vidí to i ostatní lidi ze spolku. Jiný prohlížeč ani mazání historie nepomáhá :(
    Já vím, že to je chyba. Takže napiš na podporu a dejte tam i screen. A buďte trpěliví a nenechtte se odbýt.
    Tyjo no nevím, tam se musí psát anglicky ne? ještě jsem tam nepsala, i tady píšu poprvé :D ale zkusím to...
    Ahoj
    Můžeš si vybrat jazyk, který ovládáš nebo si pomoct překladačem.
    A podívej se na návod.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/16082/jak-kontaktovat-podporu-navod
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Už si to nepamatuji, ale není to jak u továren či ubytovny? Musí se vylepšit 2x.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Už si to nepamatuji, ale není to jak u továren či ubytovny? Musí se vylepšit 2x.
    Ne, nemusí se vylepšit 2x
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    ahojte, netreba písať na podporu, ale je treba opravovať aj loď, keď príde do prístavu, pýtala som sa Jany Lomjanskej na to, tá má mólo úroveň 4
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 10.01.2020
    No tak opravovat jasně, jinak se lo%d vrátí na úroveň níže. Pokud ale dají vylepšit a po vylepšení zůstane stejná úroveň tak je to chyba

    Vy jste dobrodruha neopravovali?
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    ja nie
  • Markétka88 (CZ1)Markétka88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Tak podle mě vylepšovat loď dobrodruha a samotné molo je rozdíl. Napíšu na tu podporu, děkuji za rady všem :))
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Tak podle mě vylepšovat loď dobrodruha a samotné molo je rozdíl. Napíšu na tu podporu, děkuji za rady všem :))
    Je to rozdíl. Jenže pokud jste neopravovali loď tak se to vylepšení tím vynulovalo
  • Markétka88 (CZ1)Markétka88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    To je nějaká blbost ne?? To jako několik měsíců sbíráme suroviny na vylepšení mola a pak když nevylepšíme loď dobrodruhovi, tak nám to klesne zpět ta budova na 1. úroveň??
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    To je nějaká blbost ne?? To jako několik měsíců sbíráme suroviny na vylepšení mola a pak když nevylepšíme loď dobrodruhovi, tak nám to klesne zpět ta budova na 1. úroveň??
    Ano přesně tak to funguje. Loď přijede k molu pokaždé poškozená a musí se opravit. Pokud ji neopravíte a zůstane poškozená na 100% klesne o úroveň níže.
    Musí se opravovat pokaždé jak připluje, za to dostáváte dárky. Pokud vylepšíte úroveň požaduje více věcí n opravu, o něco, a dostanete více dárků.
    Tady je to trochu vysvětlené:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/163501/lod-v-dedine-yarnacle-strucny-navod
  • Markétka88 (CZ1)Markétka88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    pexi (CZ1) napsal(a):
    To je nějaká blbost ne?? To jako několik měsíců sbíráme suroviny na vylepšení mola a pak když nevylepšíme loď dobrodruhovi, tak nám to klesne zpět ta budova na 1. úroveň??
    Ano přesně tak to funguje. Loď přijede k molu pokaždé poškozená a musí se opravit. Pokud ji neopravíte a zůstane poškozená na 100% klesne o úroveň níže.
    Musí se opravovat pokaždé jak připluje, za to dostáváte dárky. Pokud vylepšíte úroveň požaduje více věcí n opravu, o něco, a dostanete více dárků.
    Tady je to trochu vysvětlené:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/163501/lod-v-dedine-yarnacle-strucny-navod
    Ale já tohle vím, že loď se má opravovat a když ne, tak klesne... Ale já pořád opakuju, že nemluvím o té lodi, ale o budově :D  To tu budovu -  to molo jsme dali vylepšovat.. měli jsme nasbírat 268 tisíc hřebíků a podobně, sbírali to několik měsíců, hlídali si aby jsme dodali vždy do 24 hodin ať se nám ty suroviny nevytratí....To je prostě to samé, jako byste vylepšili továrnu a pak zjistíte, že se vám vlastně nevylepšila... akorát že továrna je vylepšená za chvilku, to nenaštve tak, jako několikaměsíční sbírání surovin celého spolku...
  • Markétka88 (CZ1)Markétka88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 11.01.2020
    pexi (CZ1) napsal(a):
    To je nějaká blbost ne?? To jako několik měsíců sbíráme suroviny na vylepšení mola a pak když nevylepšíme loď dobrodruhovi, tak nám to klesne zpět ta budova na 1. úroveň??
    Ano přesně tak to funguje. Loď přijede k molu pokaždé poškozená a musí se opravit. Pokud ji neopravíte a zůstane poškozená na 100% klesne o úroveň níže.
    Musí se opravovat pokaždé jak připluje, za to dostáváte dárky. Pokud vylepšíte úroveň požaduje více věcí n opravu, o něco, a dostanete více dárků.
    Tady je to trochu vysvětlené:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/163501/lod-v-dedine-yarnacle-strucny-navod
    Ale já tohle vím, že loď se má opravovat a když ne, tak klesne... Ale já pořád opakuju, že nemluvím o té lodi, ale o budově :D  To tu budovu -  to molo jsme dali vylepšovat.. měli jsme nasbírat 268 tisíc hřebíků a podobně, sbírali to několik měsíců, hlídali si aby jsme dodali vždy do 24 hodin ať se nám ty suroviny nevytratí....To je prostě to samé, jako byste vylepšili továrnu a pak zjistíte, že se vám vlastně nevylepšila... akorát že továrna je vylepšená za chvilku, to nenaštve tak, jako několikaměsíční sbírání surovin celého spolku...
    Já chápu co jste dali vylepšit. Jenže to není oddělené, není oddělené molo a loď. Pokud ji neopravujete a je poškozená na 100% klesne o level. Musí se pořád opravovat aby se udržela na daném lvl, tou opravou lvl neroste, ten roste vylepšením.

    Pokud jste pořád loď opravovali a zároveň vylepšili, měli by jste ji mít na lvl 2. A to není = je třeba psát na podporu.

    Pokud jste ale jen vylepšili lvl a zároveň loď neopravovali, nehnete se z místa. Sice vylepšíte a zvýšítelvl ale současně neopravujete = loď klesne na lvl 1.
  • Markétka88 (CZ1)Markétka88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Já si myslím, že se asi nechápeme :D Mě je prostě úplně fuk že mám loď na 1. úrovni.. Já jen nechápu, proč ta budova zůstala na 1. úrovni. A já jsem ani nečekala, že vylepšením budovy se mi zlepší loď. Ale čekala jsem, že molo budu mít už na 2. úrovni. Když vylepšíš továrnu z 16. úrovně na 17., tak taky čekáš, že po vylepšení už bude mít 17. úroveň a ne pořád 16., stejně jako každá jiná budova v big farm, Četla jsem o tom všemožné články a návody a nikde nebylo napsané, že by klesání úrovně lodi vrátilo tvou budovu na 1. úroveň. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Já si myslím, že se asi nechápeme :D Mě je prostě úplně fuk že mám loď na 1. úrovni.. Já jen nechápu, proč ta budova zůstala na 1. úrovni. A já jsem ani nečekala, že vylepšením budovy se mi zlepší loď. Ale čekala jsem, že molo budu mít už na 2. úrovni. Když vylepšíš továrnu z 16. úrovně na 17., tak taky čekáš, že po vylepšení už bude mít 17. úroveň a ne pořád 16., stejně jako každá jiná budova v big farm, Četla jsem o tom všemožné články a návody a nikde nebylo napsané, že by klesání úrovně lodi vrátilo tvou budovu na 1. úroveň. 
    Protože u dobrodruha není oddělené vylepšení mola (budovy) a lodi. Je to jeden celek. To proto.
    Loď se musí pořád opravovat a můžete vylepšit uroveň. Nedělí se to na vylepšení mola a lodi.
    Nezůstane loď na 1. úrovni a ,olo na 2. Je to jeden celek. Buď je to vše lvl 1 nebo opravujete a zároveň vylepšíte a pak je vše lvl 2.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
  • Markétka88 (CZ1)Markétka88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    pexi (CZ1) napsal(a):
    To už jsem si četla, ale o vylepšování budovy mola ve spojitostí s lodí tam nic není. Uvidíme co ta podpora :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    To už jsem si četla, ale o vylepšování budovy mola ve spojitostí s lodí tam nic není. Uvidíme co ta podpora :)
    Jak myslíš, pokud jste ale loď neopravovali dopadneš stejně. Loď a molo jsou jeden celek. Není oddělená loď a molo. Je to jeden celek. Neexistuje u dobrodruha budova mola a loď, je to jeden celek.
    Připrav se, že podpora je na dlouho.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Teda pexi Ty máš trpělivost :-))))
Sign In to comment.