Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

196112

Komentáře

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    to s novým rokem začne i nový trend v akcích? Něco je to vyhlášeno na nějakou určenou dobu, ale skončí to zcela neočekávaně dříve? Třeba jako dnes spolkové soutěže o dobrou půlhodinu?  To jste začali velmi nelichotivě, pánové vývojáři!
    Půlhodinka sem, půlhodinka tam, jako kdybys je neznal. Ve srovnání se zmršenou vánoční akcí nepodstatný detail... :lol:
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Zas to majú zopsuté.. ešte hodina do súťaže a na trhu spolkový stan - ked otvoríš-- ERROR.
    čo to zapla upratovačka?? / aj ten posunutý večerný čas??
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    otevřít jde normálně, chybu mi to nepíše
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    V lize mistrů jsou ale místo zimních podzimní mince.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    V lize mistrů jsou ale místo zimních podzimní mince.
    Ahoj
    Dej sem prosím screen, pošlu to dále.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 07.05.2020
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    Děkuji. Posláno, kdy s tím něco udělají ale nevím.

    06.01.2020, 14:01
    Ahoj
    Odpověď k podzimním mincím v probíhající Lize mistrů. Z polského fora
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4217721/#Comment_4217721

    Ahoj  :)
    Do konce akce „Sezóna je u konce“ budou uděleny podzimní mince. Na konci akce budou vyměněny za zimní mince. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.


    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • ludmila66699 (CZ1)ludmila66699 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    no teda z farem mi zmizelo všechno krmivo,speciální osivo,hnojivo,prostě vše:(((((((((((((((((((
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    upraveno 07.05.2020
    no teda z farem mi zmizelo všechno krmivo,speciální osivo,hnojivo,prostě vše:(((((((((((((((((((
    několikrát restartuj, vrátí se ti vše zpět

    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Odpověď k podzimním mincím v probíhající Lize mistrů. Z polského fora
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4217721/#Comment_4217721

    Ahoj  :)
    Do konce akce „Sezóna je u konce“ budou uděleny podzimní mince. Na konci akce budou vyměněny za zimní mince. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

    Podzimní mince nám stále ještě nevyměnili za zimní :-((((

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 09.01.2020
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Odpověď k podzimním mincím v probíhající Lize mistrů. Z polského fora
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4217721/#Comment_4217721

    Ahoj :)
    Do konce akce „Sezóna je u konce“ budou uděleny podzimní mince. Na konci akce budou vyměněny za zimní mince. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

    Podzimní mince nám stále ještě nevyměnili za zimní :-((((
    Ahoj
    Měli by je vyměnit po ukončení spolkovky. Počkejte ještě, zeptám se na to

    Pardon, podívala jsem se až teď.
    od poláků
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4218680/#Comment_4218680
    Výměna podzimních mincí bude provedena v pondělí
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    prosím k vůli čeho byla tak velká udržba
  • saltry (CZ1)saltry (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Měli jsme dostat zlaté truhly z balonového kola štěstí a truhly nikde ........
  • Racill (CZ1)Racill (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Taky jsem žádnou zlatou truhlu nedostal , hlavně že ty žetony stojí majlant a odměna nikde .....
  • Nějak se jim dneska nevede, nejdřív nešla sladká farma a ted nenaskočilo silo to je neskutečné.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nj - musí se zasnít, pak si zahrát v parku radosti, namlsat se a pak bude možná čas na dřinu.
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    neviem prečo nepripočitáva  body pri mlyne, potešilo by ma, keby sa to opravilo
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    ria25 (SK1) napsal(a):
    neviem prečo nepripočitáva  body pri mlyne, potešilo by ma, keby sa to opravilo
    Ahoj
    Kde to nepřípočítává body? V soutěži pro spolky? Nebo kde?
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    v sutaži MS, zbierala som krmivo a nepripocitalo mi body po zbere krmiva pre zlate rybky, 12 000

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Se ještě vrátím k Santovi. Fajn, nějaký lodě šly věnovat, ale jen pár, tak mi jich zase zůstal hafol. Nějak jsem asi nepochopil princip, jestli můžu tedy věnovat jen určitý počet. Podle mne to byla opět chyba. Takže zase někdy v prosinci a předpokládám, že budu zase čučet jako vejr.
    Totálne mne začíná štvát, že se tady ochomejtá cizokrajný Omar, ale mince štěstí jako padátka jsem neviděl už pár měsíců. Opět nějaká změna, že se dají získat jen z akcí jako odměny? Tak tady klidně Omare dál opruzuj, ale kšefl ti stejně tím pádem nepojede.
    A v neposlední řadě si neodpustím , že kočka má už 2 roky, ale o jejím upgrade stále ticho po pěšině.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,mě zase už dost štve,že nějaký chytrák dá dohromady spolkovku a rok krysy.Oboje najednou dělat se dost vylučuje.Na spolkovku je třeba sbírat a hrát pořád,na rok krysy je nejlepší čekat na ohňostroj a sbírat až potom..když tedy chce člověk mít nějaké výsledky.Kdyby aspoň byly někde zveřejněny časy ohňostrojů,ale ani to ne.Dost dobře nejde sedět 24 hodin u počítače,i když mě hra hodně baví
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Obávám se, že tohle už jede jenom ze setrvačnosti, jako já... zatím jim to ještě něco sype, jakmile náklady přesáhnou zisk, odpískají to úplně.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Spolkovku jsem již odpískal, tak jen zkouším při ohňo něco udat a získat body.
    Něco tak častého mne nebaví a házet do nich peníze nehodlám.
    Už mne mrzí, že jsem spolkovce podřídil gurmánku a teď nevím, co s vejci. Kontrakty na ně prakticky nedostávám, tak lítají do vzduchu.
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Tak už jsem vypila čtvrté kafe a pořád čekám na ohňostroj. Myslím, že mě to úplně odrovná...
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Spolkovku jsem již odpískal, tak jen zkouším při ohňo něco udat a získat body.
    Něco tak častého mne nebaví a házet do nich peníze nehodlám.
    Už mne mrzí, že jsem spolkovce podřídil gurmánku a teď nevím, co s vejci. Kontrakty na ně prakticky nedostávám, tak lítají do vzduchu.
    O trhu se tady mluvilo už několikrát. Také jsem stavěl GF v rámci SS. Naštěstí jsem nekupoval masivní  kačeňáky, neb jsem si už zvykl na vyhazování vajec do luftu. A nejen jich. Když 4.den točíte 5 kontraktů a čekáte na něco slušné, občas odkliknete nějaký kontrakt za 20tis a je k popukání, nejsem masochista, abych počítal, kolik jsem jich za den vyhodil. Hodně. Pak přijde prasečí krize v podobě kvanta prasat(o jejich nehorázné ceně jsem tu už psal-prase, nestojí ani za jedno jabko) Ani dárečkování moc nepomůže. Po splnění pak 2 dny končí prasata v kafilérce a jste rádi, že udátě 5000ks. KF je poměrně nevytížena. Jasmín vyhazujmi kvůli remízkům, olivy nikdo nechce, med taky nic moc a věci z ochodu velice pomálu. Zákazníci jsou nudně otravní se svými požadavky o nektar(95%), jednou za týden si vzpomenou, že by se chtěli něčím namazat a navonět(pokud na něj náhodou člověk natrefí).
    Pořád čekáme na úpravy rybího trhu, ktarý by se zrychlil možností nalovit větší kvantum ústřit a mušlí. Při průměrném počtu 700ks v kontraktech mátě na nalovení cca 18dní(pokud jsou vůbec k dispozici každý den 2 kaluže-hahaha,a to máme jen jeden kontrakt, pochopitelně tuhle sestavu chytnete v poměru 4:6, takže máte 2,5 měsíce na jejich splnění).Použití návnady totálně neefektivní(10%=cca 4kusy navíc na to kvantum vás nevytrhne). Takže trhy jsou nevyvážené, ale kdo by se nad tím(jak je dobrým zvykem)vůbec zamyslel.
    PS: A to nemluvím o totálně vytížené dřevoně a na zadku se škrábající kovoně ve spolkové vesnici.(šindele a provazy na zvednutí skladiště nebo všechno ostatní pro dobrodruha?)

  • co to postavili za stan, vždyt je to z ligy mistrů
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    co to postavili za stan, vždyt je to z ligy mistrů
    Ahoj
    Co tím myslíš? Normální stan Soutěže spolků farmářů
Sign In to comment.