Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

195112

Komentáře

  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    A mě tu na forum štve ta Izabela 3 .Chci něco hledat,nebo si přečíst kde je co nového.Ano,jsou tu každý den nové věci od Izabeli 3.To jí to stále baví a asi dlouho bude bavit.
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Koukám, že Germáni trochu spravili odměny ve vesnické slavnosti. Sice tam stále máme komunismus, ale objevily se tam nové dekorace, které mimochodem narozdíl od veškerého cirkusu na farmu pasují - lavička, strom, potok, deka na piknik  Stejně jako se vrátily (pro mě) zajímavé stavební žetony. Pochvaluji.

    No ale k věci, proč je tento na první pohled pozitivní příspěvek zde:

    To jsme se o tom nemohli dovědět alespoň s lehkým předstihem??? ČR - pravidelně v TOP pět nejlepších zemí v mistrovství a nevíme nic. Komunikace nula. Pro Hamburg jsme zjevně furt stejná šajze čechaj.

    A proč mě to naštvalo zrovna dnes? Jednoduché. Jako farmář-budovatel nejvíc oceňuju stavební žetony. Včera večer, s více než 50 žetony na kontě a se správným odhadem, že přijde vesnická slavnost, kde po nedávných škrtech člověk nevyhraje ani smradlavé ponožky, jsem za žetony dal postavit přes 80 hodin trvající kachní jezírko. Do konce stavby chybí před 60 hodin, já už mám na účtu 49 stavebních žetonů a před sebou vidinu desítek žetonů, které "vyhraju" a hned se odkutálí do kanálu...

    Mimochodem, ví někdo, proč zrovna u kachen je poslední level tak nepochopitelně časově náročný? Žádná jiná stavba takovou několikanásobnou časovou úchylku nemá.
    ale já stavěla za žetony 2 stavby najednou a bez problému
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    A mě tu na forum štve ta Izabela 3 .Chci něco hledat,nebo si přečíst kde je co nového.Ano,jsou tu každý den nové věci od Izabeli 3.To jí to stále baví a asi dlouho bude bavit.
    Souhlasím: Bobby, Pexi, dá se někdo takový, kdo nechce nebo neumí vložit
    komentář nebo prostě na to nemá, zablokovat, aby všude neprudil/la?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    upraveno 07.05.2020
    hahaha vědma za 100zl. srandisté fakt

    přece nedám 100zl,abych dostala spešl kvítí třeba které si vyrobím , tohle vymýšlel kdo????

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    mamka Eva (CZ1) napsal(a):
    Koukám, že Germáni trochu spravili odměny ve vesnické slavnosti. Sice tam stále máme komunismus, ale objevily se tam nové dekorace, které mimochodem narozdíl od veškerého cirkusu na farmu pasují - lavička, strom, potok, deka na piknik  Stejně jako se vrátily (pro mě) zajímavé stavební žetony. Pochvaluji.

    No ale k věci, proč je tento na první pohled pozitivní příspěvek zde:

    To jsme se o tom nemohli dovědět alespoň s lehkým předstihem??? ČR - pravidelně v TOP pět nejlepších zemí v mistrovství a nevíme nic. Komunikace nula. Pro Hamburg jsme zjevně furt stejná šajze čechaj.

    A proč mě to naštvalo zrovna dnes? Jednoduché. Jako farmář-budovatel nejvíc oceňuju stavební žetony. Včera večer, s více než 50 žetony na kontě a se správným odhadem, že přijde vesnická slavnost, kde po nedávných škrtech člověk nevyhraje ani smradlavé ponožky, jsem za žetony dal postavit přes 80 hodin trvající kachní jezírko. Do konce stavby chybí před 60 hodin, já už mám na účtu 49 stavebních žetonů a před sebou vidinu desítek žetonů, které "vyhraju" a hned se odkutálí do kanálu...

    Mimochodem, ví někdo, proč zrovna u kachen je poslední level tak nepochopitelně časově náročný? Žádná jiná stavba takovou několikanásobnou časovou úchylku nemá.
    ale já stavěla za žetony 2 stavby najednou a bez problému

    MŇo, to jsem si myslel také, máš žetony, začneš stavět, přijdou na další stavbu a byl jsem upozořněn, že už stavím. Pokud stavba trvá víc ja 24h je žetonování na nic, pokud si pod paži nesbalíš nějaké hnojivo(či jiný "smysluplný dárečekj ")Univerzálí stavební místo si nechávám pro "kdyby něco a pokud možno teď hned".
    Naštěstí už nemám skoro co upgadovat, některé stavby vynechávám(za hodně peněz málo muziky(hlavní budova, chatka, obchod). Tak ještě poslední nehorázně drahý pozemek na KF, plácnout tam louku, a finito.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 17.12.2019
    to opravdu musí být třikrát za sebou stejný ostrov? Opravdu? To není ani zábavné, a ani motivující! Je to spíš nuda.a otrava :-(

    A ještě jedna připomínka. Možnost přepočítat si ne/výhodnost kontraktů je děs běs! To oddělení skladu od kontraktů je opravdu jen další tah na klikanou :((((. Vraťte to zpět!

    A když vybavuji lodě, nepotřebuji vidět, kolik mám zlata a dolarů. Chci vidět, kolik kterých ryb je v louži.
    Zamyslete se prosím, pánové vývojáři, nad některými kroky, které jste naplánovali.

    A abych jen nekritizovala. Kvituji, že zmizel smog šířící se ze sadby/krmení...... Líbí se mi to jemňoučké "zaprášení"

    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    ale já stavěla za žetony 2 stavby najednou a bez problému
    no, pokud nám dáš návod jak stavět za klobouky na 2 místech současně, tak super 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    bedru (CZ1) napsal(a):
    přece nedám 100zl,abych dostala spešl kvítí třeba které si vyrobím , tohle vymýšlel kdo????
    Vezmu si od vědmy každý den 100 zl - pro někoho pakatel, pro mne dobré :-)))
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Snová farma jedna za druhou, třetí zimní farma v řadě bez jakékoli pauzy, tentokrát už jsem ji ani neotevřel. Nehodlám se uštvat a začínám své působení postupně redukovat. Je to závislost, takže to nepůjde najednou, ale k postupnému snižování dávek přikročuji s okamžitou platností. :lol:

    Co mě dnes naštvalo, je vánoční kolo. Že si GGS dělají z lidí srandu, to všichni víme. Že to ale na Vánoce ještě umocní, to už je vrchol cynismu. Bonusových otáček jsem na vánočním kole měl už poctivě a s výjimkou jedné licence to je samý fialový maras, kterého mám hromady. Jestli chtěli lidem rozdávat fialové nesmysly, nemuseli se vůbec obtěžovat s těma dvěma výsečema pro potenciálně zajímavé stavby/dekorace/vzhledy.

    Ty jejich kola jsou horší než politická předvolební kampaň. A z té by jeden zvracel...
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    moucha (CZ1) napsal(a):
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    A mě tu na forum štve ta Izabela 3 .Chci něco hledat,nebo si přečíst kde je co nového.Ano,jsou tu každý den nové věci od Izabeli 3.To jí to stále baví a asi dlouho bude bavit.
    Souhlasím: Bobby, Pexi, dá se někdo takový, kdo nechce nebo neumí vložit
    komentář nebo prostě na to nemá, zablokovat, aby všude neprudil/la?
    izabela3 je pokaždé někdo jiný, to je ten problém. Pod tento nick se schovává skvadra lidí z policejních složek. Za naše peníze si v pracovní době hrají farmu. A jsou to hráči obojího pohlaví. Tak jen abyste věděli. A prudí samozřejmě i ve svém spolku. 
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 19.12.2019
    Siena (CZ1) napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    A mě tu na forum štve ta Izabela 3 .Chci něco hledat,nebo si přečíst kde je co nového.Ano,jsou tu každý den nové věci od Izabeli 3.To jí to stále baví a asi dlouho bude bavit.
    Souhlasím: Bobby, Pexi, dá se někdo takový, kdo nechce nebo neumí vložit
    komentář nebo prostě na to nemá, zablokovat, aby všude neprudil/la?
    izabela3 je pokaždé někdo jiný, to je ten problém. Pod tento nick se schovává skvadra lidí z policejních složek. Za naše peníze si v pracovní době hrají farmu. A jsou to hráči obojího pohlaví. Tak jen abyste věděli. A prudí samozřejmě i ve svém spolku. 
    izabela je jeden člověk který zde má spoustu nicků,na policajta si jen hraje,je zde o něm psáno už mnoho,třeba vlákno -Zloděj.říká si také major a podobné kraviny.jeho nicky třeba-hankagamer-luckk-marenda-rulisek-a spousty dalších.je to prostě chudák bez mozku
    Post edited by stanley485 (CZ1) on
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Dneska stručně, ale zato dvojnásobná porce. Dnes mi přijdou na hlavu (neštvou mě, zařekl jsem se, že tahle hra už mě nenaštve) dvě věci.

    1) Měl jsem (a doposud mám) koně - 5. úroveň chovné kvality. Krásný kůň, 193ka, i bez zlata s ní jde v klidu nahrát TOP 10 v nejvyšší lize. Vylepšoval jsem ho na spolkové pastvině 6. úrovně. Šlo to. Jednoho krásného dne před pár měsíci po dalším dokončení vylepšení na pastvině už jej tam najednou nešlo poslat. I přesto, že pastvina psala, že 5. úroveň kvality bere. No co, tak jsme ve spolku po několika měsících našetřili na vylepšení pastviny. Máme 7. úroveň pastviny. Opět udává, že bere koně 5. úrovně chovné kvality. Mám toho samého koně 5. úrovně chovné kvality. ... Ano, správně, nejde jej tam poslat ani po vylepšení.

    Resumé - končím s koňmi. (V rámci mé redukční diety je to vlastně pozitivum. :lol: )

    2) Přišla Santova dílna. Baví mě sbírat dekorace, mám vypsaný seznam těch, které mi chybí. (Podle údajů z věže, hezky rozdělené podle úrovní.) Otevřu dílnu, začnu ji plnit zbytečným materiálem a koukám, co se tam objevuje za dekorace. Pětková ve věži je sedmičková v dílně, z šestkové je osmičková, z osmičkové sedmičková... kde je onen německý Ordnung?

    (Mimochodem, nejnovější dekorace (co se objevily v posledních pár měsících) ve věži stále chybí. Mám pocit, že z GGS vyhodili jediného frajera, který věděl, že ve hře je nějaká věž. A novému to neřekli... pokud teda nějaký nový místo něj nastoupil. :lol:
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 26.12.2019
    Koukám, že se ze mě stává místní štamgast, ale co... můžou si za to GGS sami. Santova dílna se jim podělala taky. První den jsem do toho naházel hromadu zbytečností, abych si mohl zatočit z devítkových dekorací. Zatočil jsem a vybralo mi to jednu z devítkových dekorací. OK. Funkční.

    Po 24 hodinách (včera) jsem šel do dílny podruhé. Překvápko bylo, že jsem nebyl na začátku, ale rovnou na začátku devítkových. Tak jsem do toho hodil ještě pár zbytečností, ať se v tom seznamu devítkových posunu k zajímavějším dekoracím úplně na konci, zatočil a vyhrál jednu z nich.

    Po dalších 24 hodinách (teď) dílnu otevřu a aniž bych něco daroval, jsem na konci devítkových. Nic nejde přidat, přidávací i darovací tlačítka jsou šedá... jako jo, asi bych měl mít radost, že můžu točit z těch nejvzácnějších dekorací, ale to nemění nic na tom, že tam mají něco opravdu hodně špatně. :lol: Jdu zatočit, jsem zvědavý, co to udělá.

    Edit: Super, devítková zimostráz skvělého brankáře zadarmo. :-D
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    1) ten kůň má asi více šlechtitelských efektů než může

    2) co mne sejří už delší dobu jsou výsledky celosvětového mistrovství - třetí výplata - mám cca o 800 mincí méně než obvykle - výsledky serverů zemí s nulou vypadají také velmi věrohodně (neschopnost, lépe neochota vytvořit statistiku se jeví v tomto světle velmi logicky - když si hráč výsledky nezaznamená, je jakákoliv kontrola bezpředmětná)

    teď jen čekám, kolik bude výsledek za poslední týden
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Myslela jsem, že když nasypu do Santovy dílny přebytky, dostanu se na nějakou úroveň, postavím se na dekoraci a zatočím, že ji taky dostanu. No naštvalo mě, že ne, dostala jsem červenou budku, kterou jsem už dávno zešrotovala.Tak teď nevím, jestli jsem to špatně pochopila nebo je to zase systém Člověče, nezlob se  :'(.

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Myslela jsem, že když nasypu do Santovy dílny přebytky, dostanu se na nějakou úroveň, postavím se na dekoraci a zatočím, že ji taky dostanu. No naštvalo mě, že ne, dostala jsem červenou budku, kterou jsem už dávno zešrotovala.Tak teď nevím, jestli jsem to špatně pochopila nebo je to zase systém Člověče, nezlob se  :'(.


    Zatočíš a dostaneš náhodně jednu z těch sedmi, které vidíš. Ne přímo tu prostřední, na které je ukazatel.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 27.12.2019
    Je čas pro pravidelný příspěvek o rozpadu hry. Dneska opět stručně. Měl jsem ke stavbě připravené tři přepínací mandlovo/broskovové sady. Tuším, že dva jsem koupil za runy a jeden vyhrál, ale to je v zásadě jedno. Postavím jeden a inventář je prázdný. Paráda. To mám asi jako protiváhu k tomu točení zadarmo ze včerejška nebo já nevím.

    EDIT: Jsem blb, ty dva, co jsou koupil, jsou citrónovo-olivové. :lol: Vůbec jsem nezaregistroval, že do hry přidali i tyhle a při koupi jsem si díky podobnému vzhledu myslel, že kupuju ty mandlovo/broskvové. :neutral: Takže obvinění z krádeže překlasifikuju jenom na stížnost ohledně blbé rozlišitelnosti těch dvou sadů. :lol:
    Post edited by The Lonely Farm (CZ1) on
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    To máš ještě dobrý - na ten kombi sad  - mandle/broskev jsem čekal a ono prd. V nabídce již není. Se samostatnými sady si mohou hrát v GGS sami. To není žádná cena. 
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    soutěž spolků spuštěna, ovšem neobešlo se to bez chyb! Kdyby si na nějakou dobu dali radši pokoj! Nabídky na koupi zlata nemají s chybami, to vytrvale vyskakuje furt ta okna. A už je to otravné!
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Teď ráno mě napadlo, že to není tak dlouho, co si někde tady na fóru někdo stěžoval, že si koupil přepínací sad a v inventáři ho nemá... nevím, kdo to byl, ale po mé včerejší zkušenosti bych mu doporučil podívat se do inventáře na květince. :lol: Jestli jim nenaletěl stejně jako já... :lol:
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 01.01.2020
    to s novým rokem začne i nový trend v akcích? Něco je to vyhlášeno na nějakou určenou dobu, ale skončí to zcela neočekávaně dříve? Třeba jako dnes spolkové soutěže o dobrou půlhodinu?  To jste začali velmi nelichotivě, pánové vývojáři!

    Ještě jedna poznámka: Lze zapracovat na stabilitě hry? V poslední době to neustále vykopává, a neustálé pouštění., a proklikávání se vyskakovacími okny.... Je to otravné. A není to ani strojem a ani připojením. Obé je v pořádku.

    Post edited by chytrák (CZ1) on
Sign In to comment.