Domů Czech Technické problémy & bugy

chyba ve hře

13»

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 26.12.2019
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Předně bych vám chtěl popřát hezké vánoce.
    Nechci být otravný,ale v první řade nefunguje vyhledávání na foru(hláška Něco se pokazilo.
    Setkali jsme se s problémem a momentálně nemůžeme tento požadavek vyřídit.Zkontrolujte prosím za chvíli.) Jinak bych to umístil do správného vlákna, a to týkající se Údolí dekorací a Parku radostí. Bylo dobrým zvykem, že při probíhání přípravy stánku bylo možné postupně časem doplňovat další suroviny. A to jaksi nefachčenko. Byly změněny pravidla, nebo je to další sváteční bug? Maximální životnost nebyla dosažena, ale přidat další suroviny už nelze. Pochopitelně nemá žádný účinek ani obnovení hry, či další toliko doporučované prostocviky.

Ahoj
    Problém s vyhledáváním na foru je nahlášený, aleoprava bude asi až po svátcích.

U stánků zkus F5 nebo jiný prohlížeč, když to nezabere zbývá podpora.
    Post edited by pexi (CZ1) on
    pexi @ cs 1
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    Nefunguje mi Santova dielňa. Prvý deň som darovala nejaké veci, vytočila som si dekoráciu normálne. Keď som to chcela skúsiť dnes znovu, nejde mi vôbec darovať žiadne veci. To ide len raz za celú udalosť darovať? Alebo je to nejaká chyba? 
    laura99 @ sk 1
    upraveno 27.12.2019
    laura99 (SK1) napsal(a):
    Nefunguje mi Santova dielňa. Prvý deň som darovala nejaké veci, vytočila som si dekoráciu normálne. Keď som to chcela skúsiť dnes znovu, nejde mi vôbec darovať žiadne veci. To ide len raz za celú udalosť darovať? Alebo je to nejaká chyba? 
    Ahoj
    Zdarma (bez použití zlata) se dá točit 1xdenně. Až uplyne 24 hodin od doby co jsi točila mělo by to jít. Dílna ukazuje čas a kolik zlata dáš za probuzení Santy a možnost dodat suroviny a zatočit si.

Pokud už uplynulo 24 a nejde to zkus obvyklé věci aktualizaci stránky, čistění historie, jiný prohlížeč. Když nic nebude fungovat zbývá podpora jenže tam budou až po svátcích.
    pexi @ cs 1
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    pexi (CZ1) napsal(a):
    laura99 (SK1) napsal(a):
    Ahoj
    Zdarma (bez použití zlata) se dá točit 1xdenně. Až uplyne 24 hodin od doby co jsi točila mělo by to jít. Dílna ukazuje čas a kolik zlata dáš za probuzení Santy a možnost dodat suroviny a zatočit si.

Pokud už uplynulo 24 a nejde to zkus obvyklé věci aktualizaci stránky, čistění historie, jiný prohlížeč. Když nic nebude fungovat zbývá podpora jenže tam budou až po svátcích.

Myslím, že jde o něco podobného, co jsem popsal ve vlákně "co mě dnes naštvalo". Lauro, darovat ti nejde, ale zatočit teoreticky jde? Tlačítko na zatočení je taky šedé, nebo zelené? (Mimochodem, z jaké úrovně dekorací jsi točila první den?)
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    No, točiť ide :-) A prvý deň som mala dekoráciu z deviatej úrovne, ďakujem za radu, našla som medzitým ten tvoj príspevok ;-)
    laura99 @ sk 1
    laura99 (SK1) napsal(a):
    No, točiť ide :-) A prvý deň som mala dekoráciu z deviatej úrovne, ďakujem za radu, našla som medzitým ten tvoj príspevok ;-)

Tak to jsem rád, že nejsem blázen sám. Tak toč dál zadarmo z devítek a je vyřešené. :lol:
    Nejste blázni nikdo. O té chybě ví.
    pexi @ cs 1
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    to je dobře, že jsou schopni tak pružně reagovat :-))
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 28.12.2019
     :D 
    Post edited by stanley485 (CZ1) on
    upraveno 28.12.2019
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    to je dobře, že jsou schopni tak pružně reagovat :-))

No dyť. V lednu přijdou do práce a mají celý rok na to, aby chybu spravili. A všem, kteří měli s dílnou nějaké jiné plány než celý týden točit z té samé nabídky dekorací, zacpou hubu nějakou fialovou kompenzací. :lol: O kterou si ale budeš muset anglicky napsat na podporu... :lol:
  • jita (SK1)jita (SK1) SK1 Komentářů: 2
    prosim o pomoc uz tyden mi nejde komposter mlyn a silo
    jita (SK1) napsal(a):
    prosim o pomoc uz tyden mi nejde komposter mlyn a silo
    Ahoj
    Prosím o trochu více informací. Co se děje?
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.