Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuse k události: Vyzkoušej si novou záchranu zlatých rybek

pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
Ahoj
Zde můžete diskutovat k nové záchraně zlatých rybek.

tady je text oznámení:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4198240/#Comment_4198240

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Podívali jste se do obchodního centra? Co se dá koupit za rybí mince?
  • Feten (CZ1)Feten (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    :-D .. a podívali jste se kolik má nahráno v rybkách první v řebříčku? :-) .. že by opět: "chybička se vloudíííí" :-D 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Feten (CZ1) napsal(a):
    :-D .. a podívali jste se kolik má nahráno v rybkách první v řebříčku? :-) .. že by opět: "chybička se vloudíííí" :-D 
    Ahoj
    Je to nahlášené.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tuto událost neděláme, další pitomina a měna pro obchodní centrum, nákup je bezpředmětný, v jezírku máme tolik piraní, které uživíme a tím pádem nějaké soutěžení jdem mimo nás.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já jsem si to šla vyzkoušet ty zl.ryby a hrůza strašně se to seká když lovím růčo takže se na to můžu vys.... a nebudu zl.  ryby furt kupovat,akce o ničem.
  • a.marena (CZ1)a.marena (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Vyrobila jsem 1140 granulek pro rybky, ale nemám ani jednu !!!  Kam se poděly ? Stalo se to už někomu ? Je za to nějaká kompenzace ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    a.marena (CZ1) napsal(a):
    Vyrobila jsem 1140 granulek pro rybky, ale nemám ani jednu !!!  Kam se poděly ? Stalo se to už někomu ? Je za to nějaká kompenzace ?
    Ahoj
    Pokud jsi vyráběla granulované krmivo ( pro ryby v rybníku) je ve stodole, pokud jsi vyráběla vločkové krmivo (pro zlaté ryby v akváriu v události) tak to se neukládá do stodoly ale je v události a udržíš tím svoje nalovené ryby naživu.
    Vločkové krmivo je teď na první stránce ve druhé záložce mlýna, nespletla sis krmiva?
  • saltry (CZ1)saltry (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Nevím , proč každé vylepšení je spíše k horšímu . Tyto zlaté rybky jsou hrozné .....
  • láska je láska (CZ1)láska je láska (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    saltry (CZ1) napsal(a):
    Nevím , proč každé vylepšení je spíše k horšímu . Tyto zlaté rybky jsou hrozné .....
    tak se na to vys... a nemušíš to  psát 
  • prcek575 (CZ1)prcek575 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    zlaté ryby nedělám, je to o ničem
  • janina2 (CZ1)janina2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    opět mi to ve zlatych rybkách nepřipsalo odměnu.Když mi nepřipišete odměnu nemužu si koupit další rybičky.Tím přicházím o body a další lidé mě předběhnou.to nemusím zrovna hrát.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    janina2 (CZ1) napsal(a):
    opět mi to ve zlatych rybkách nepřipsalo odměnu.Když mi nepřipišete odměnu nemužu si koupit další rybičky.Tím přicházím o body a další lidé mě předběhnou.to nemusím zrovna hrát.
    Ahoj
    Odměny se připisují pokud ulovíš ty nebo Oleg zlaté ryby a pokud sklidíš krmení pro ryby do akvária.
    Jestli se ti i přes to nepřipočetla napiš na podporu.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Tak mne sa pred chvíľou stalo to isté. Ešte  čakám, že za 20 000 bodov dosiahnem ďalšiu hranicu pre získanie ďalších rybých mincí a tie sa mi nepričítali. A to prvý krát.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    No, tak teraz po zbere krmiva pre rybky sa mi AŽ pripočítali tie body. Takže naozaj nestačí iba nazbierať body do určitej hranice. :blush:
Sign In to comment.