Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

koleso šťastia

Dobrý večer,vie mi prosím Vás niekto logicky vysvetliť prečo pri točení kolesom šťastia dostanem 6x za sebou špeciálne semená poľných kvetov?Človek sa cíti nadšene a určite je aj rád!Ďakujem.

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Protože je to GGS. Chtěj aby jsi kupoval žetony a tím utrácel peníze, aby se páni soudruzi měli lépe.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Mně spíše zajímá, proč v jackpotovém kole dostáváme pořád 20ks mincí mistrovství, když tento počet fasujeme v kole základním. Nemá tam být už 200ks? Tak jakej jackpot? V tom  žlutým autě je to šprajclé už od začátku, co mistrovství bylo zavedeno do hry. To, že pravděpodobnost točení je programátorsky nastavena a upravena e jasné.Ceroš u žluťáska je nemožné vytočit ani náhodou. Semena padají opravdu častěji, než ostatní věci.Jo kdybych mohl házet kostkou 6x za sebou 6, tak jdu do kasína. Je to cinknuté.
    O bednách jsem už na foru psal. Jsou plný vody, zlatky zmizely a ceroš také :-))) A to jsem za 14 dni těch beden měl přes 120 a zisk 1x 300zlatejch.
  • Lidunka.JGuest (CZ1)Lidunka.JGuest (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Speciální otáčky jsou ubohé vždy mě vytočí když mi padne jeden trapný žeton a nebo 20  mincí z mistrovství dělají si s nás asi srandu žádná motivace není...Proč jsou tak nehorázní lakomci ? Hra má bavit a kdyby bavila aji by lidé víc kupovali zlatky ale takovým způsobem je s nás nedostanou jen nás naštvou a nebudem kupovat nic.Všechny soutěže utažené aby jsme si nepřišli na pořádné odměny no vlastně už žádné pořádné nejsou.Za chvilku to dopadne tak že pojedem jen projekty ale ty nám nějak zamrzli na bodu mrazu a jedem pořád dokola jedny a ty samé..Ale hlavně že přidávají blbosti jako např.koně což je u nás ve spolku nikdo nejede..
Sign In to comment.