Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Vánoční farma

2

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    renáta5 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj prosím bude někdo řešit ,že se nemůžeme dostat na vánoční farmu nebo ne? Psala jsem už včera a žádná odezva ...děkuji
    Ahoj, píše to nějakou chybu, nebo jak? Nějaké jakékoli bližší info by opravdu přišlo vhod.

    Nefunguje kliknutí z mapy? Nebo kde je problém? Cookies smazány?
  • renáta5 (CZ1)renáta5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 38
    upraveno 30.11.2016
    vše promazáno a píše to monzumové období a nejde to odnikud


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.11.2016
    renáta5 (CZ1) napsal(a):
    vše promazáno a píše to monzumové období a nejde to odnikud
    Co znamená odnikud? Můžeš sem dát screen? Ccleanerem jsi počítal projela? Jiný prohlížeč zkoušela?

    Hurá, díky mému nejnovějšímu členovi ve spolku :) Neklikej na ostrov, ale na vánoční farmu, ta je teď aktivní. V mapě je napsána jako vikingská.
  • renáta5 (CZ1)renáta5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 38
    upraveno 30.11.2016
    cleaner jo jiný prohlížeč taky a furt nic ..nejde to přez úkol ani kliknutím na mapu ...
    mozila a firefox a furt nic nejde to ani přes seznam vikingskou tam nemám furt to píše monzunové období

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    renáta5 (CZ1) napsal(a):
    cleaner jo jiný prohlížeč taky a furt nic ..nejde to přez úkol ani kliknutím na mapu ...
    mozila a firefox a furt nic nejde to ani přes seznam vikingskou tam nemám furt to píše monzunové období

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Tak neklikej na ostrovní (tropickou) farmu, ale na vikingskou, tím se dostaneš na zimní. Tropická teď není aktivní.


  • renáta5 (CZ1)renáta5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 38
    upraveno 30.11.2016
    vikingskou nemám ...jooo dííky už sem jí našla...moc dík
  • nelisek00 (CZ1)nelisek00 (CZ1) Komentářů: 3
    mam dotaz sbiram nejake darky na vanocni farme a nevim k cemu to je nikde jsem nic nenasla dik
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    nelisek00 (CZ1) napsal(a):
    mam dotaz sbiram nejake darky na vanocni farme a nevim k cemu to je nikde jsem nic nenasla dik
    Ahoj.
    Jestli myslíš ty malé balíčky, tak to je taková..hm.. blbinka. Pokud nasbíráš na jeden pokus všechny tak ti zatančí lední medvěd.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    nelisek00 (CZ1) napsal(a):
    mam dotaz sbiram nejake darky na vanocni farme a nevim k cemu to je nikde jsem nic nenasla dik
    Když na ně najedeš myší dvacetkrát, roztančí se lední medvěd. Takže jen grafická blbůstka, žádná odměna z toho není ;)


  • nelisek00 (CZ1)nelisek00 (CZ1) Komentářů: 3
    dekuji

  • saju1 (SK1)saju1 (SK1) Komentářů: 21
    ahoj, keď predám výrobky (čiapky, soby) na vianočnej farme, doláre mi to nepripočíta. je to ok? díky :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    saju1 (SK1) napsal(a):
    ahoj, keď predám výrobky (čiapky, soby) na vianočnej farme, doláre mi to nepripočíta. je to ok? díky :)
    Ano je, zaplaceno dostaneš v runových kamenech. 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Koukal jsem, žev návodu k Vánoční farmě schází 3. úkol 3. kapitoly. Vypadá takto:


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Koukal jsem, žev návodu k Vánoční farmě schází 3. úkol 3. kapitoly. Vypadá takto:


    To víš, tak daleko já se nikdy nedostanu, poslední dobou jsem ráda, když vůbec stihnu první kapitolu, fórum je trochu časový zabiják. Díky, přidám ;)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Až budu mít ty další dvě, hodím je sem taky.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Až budu mít ty další dvě, hodím je sem taky.
    Poprosím i ty vedlejší úkoly, pokud bys byl té ochoty a dobroty :) Moc díky :heart:
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    black-.-angel napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Až budu mít ty další dvě, hodím je sem taky.
    Poprosím i ty vedlejší úkoly, pokud bys byl té ochoty a dobroty :) Moc díky :heart:
    Pro 3. ti je asi už nedám, jelikož si myslím, že je mám splněné - myslím, že byly stejné jako u klasické Vikingské, totiž tyto:
    • Měj 1 ovčí pastvinu na 4. úrovni - odměna: 200 prémiového zimního hnojiva, 40 000 runových kamenů
    • Měj 2 bobulové sady na 3. úrovni - odměna: 150 prémiového zimního hnojiva
    Ale už jsem v další části, tak doplním:

    A vedlejší úkol opět stejný jako u vikingů:
    • Měj 2 ovčí pastviny na 4. úrovni - odměna: 45 000 runových kamenů

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    A jsem v posledním úkolu. Tady je:

    A vedlejší úkol je takovýto:

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jsi boží, díky moc :)
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    Medvěda sice mám, ale netančí, i když na něj najíždím jak trubička i 30x. Asi si medvědem nezatančím :-(.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Medvěda sice mám, ale netančí, i když na něj najíždím jak trubička i 30x. Asi si medvědem nezatančím :-(.
    Ahoj.
    Nejdřív musíš na jeden pokus najít všechny malé balíčky, poslední je na hlavě medvěda. Zatančí ti až pak.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mně medvěd tančil, ale některé balíčky jsem měl snad neviditelné. Když jsem nemohl najít, v zoufalství jsem mával kurzorem nad částmi ostrova tak dlouho, až se ozval ten divný balíčkový zvuk. Stalo se mi to asi 2x z těch 20 balíčků. Ostatní byly vidět v pohodě.
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191


    Tak už jsme si taky trsli a můžu jít spát :-D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044


    Tak už jsme si taky trsli a můžu jít spát :-D
    Tak snad se ti nebude zdát o tančících medvědech :D 
  • bubu11 (CZ1)bubu11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    Mohl by mi někdo prosím poradit, kde najdu zbývající čas trvání farmy? Dřív jsem to sledovala na letišti, ale to teď nefunguje. Úkoly už mám splněné, takže tudy také cesta nevede. Děkuji za informaci.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bubu11 (CZ1) napsal(a):
    Mohl by mi někdo prosím poradit, kde najdu zbývající čas trvání farmy? Dřív jsem to sledovala na letišti, ale to teď nefunguje. Úkoly už mám splněné, takže tudy také cesta nevede. Děkuji za informaci.
    Ahoj.
    Jdi na mapu a podívej se na ostrov, je tam čas a info o žebříčku a podobně co bylo na letišti.
  • Jarmoušek (CZ1)Jarmoušek (CZ1) Komentářů: 1
    mám dotaz na mé vánoční farmě vše co chci prodat a kliknu na prodej nikdy se ty utržené peníze nikam neuloží, prostě záhadně zmizí. Moje Vánoční farma funguje jen díky směněním peněz z hlavní farm. Pomůžete mně tento problém opravit? Děkuju
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jarmoušek (CZ1) napsal(a):
    mám dotaz na mé vánoční farmě vše co chci prodat a kliknu na prodej nikdy se ty utržené peníze nikam neuloží, prostě záhadně zmizí. Moje Vánoční farma funguje jen díky směněním peněz z hlavní farm. Pomůžete mně tento problém opravit? Děkuju
    Ahoj, za prodej produktů získáváš runové kameny, ne dolary. Ty pak vyměníš u obchodníka s runovými kameny za semena do skleníku, dekorace atd. Na farmě zůstává ještě pár dní po ukončení dočasné farmy.
  • cukricek124 (SK1)cukricek124 (SK1) SK1 Komentářů: 3
    Ahoj mna by zaujimalo preco hraci ktory este ani Vianocnu farmu nezacali hrat maju po 5 000 000 runovych kamenov????Ako prideme k tomu my co hrame ako to ide uloha za ulohou?
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    no je to stejný problém jako minulou farmu - chyba na straně GGS , viz vlákno -

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/199582/diskuse-k-aktualizaci-prepracovana-farma-polarni-zare#latest
Sign In to comment.