Domů Czech Technické problémy & bugy

chyba ve hře

2

Komentáře

  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    ahojte, nejde mi dať  posilnenia v ligovej udalosti, čo mám urobiť?
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    ahojte, nejde mi dať  posilnenia v ligovej udalosti, čo mám urobiť?
    Nic,je to rozbitý
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Už by to mělo fungovat, je potřeba se znovu přihlásit do hry.
  • milo100milo (CZ1)milo100milo (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
  • milo100milo (CZ1)milo100milo (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    nejde nám spustit spolková soutěž
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    nejde nám spustit spolková soutěž
    Ahoj
    Je to nahlášené
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 11.12.2019
    Nepřičítají se správně vánoční žetony z vesnické slavnosti za tvrdou práci spolku. Nebo je to jen reklama, k tomu, co můžeme dotáhnout při postupu? Dosáhli jsme 331000 bodů výzvy, ukazuje to na věži nachystanou další odměnu, ale 5 žetonů nikde, ani nejsou odškrtnuty jako vydané.
    PS: Po dosažení další odměny došlo i k odšrtnutí žetonů, ale ty jsou někde v prachu. Účinnost obnovení hry nulová.
    PSS: A tu trojúhelníček. Tak se zase v něčem porejpáme.....
    PSSS: A jak řekli, tak učinili.Hra zpomalena i když kolik čeho vypadne je snad užitečné, ale jestli jsou pole pohnojené stejně nevidíš. Hážu věneček do hrobečku za ztracené žetony.

    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • milo100milo (CZ1)milo100milo (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    pexi (CZ1) napsal(a):
    nejde nám spustit spolková soutěž
    Ahoj
    Je to nahlášené
    Díky opraveno, již fungujeme
  • malá Mičurinka (CZ1)malá Mičurinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Kudy se dostanu na snovou farmu ? Místo vchodu je stánek věštkyně. Nebo to už skončilo ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Kudy se dostanu na snovou farmu ? Místo vchodu je stánek věštkyně. Nebo to už skončilo ?
    Ahoj
    Snová farma dnes skončila
  • asus5 (CZ1)asus5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    stále se mi stává,zasekávání při sázení na poli,stromy,zvířata….atd. při sklizni ok....ale při sázení 2-3pole,4-5stromu...atd
  • asus5 (CZ1)asus5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    ukazuje se tam bílá mlha nebo (pára???)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    asus5 (CZ1) napsal(a):
    ukazuje se tam bílá mlha nebo (pára???)
    Ahoj
    To není chyba. Je to novinka po včerejší aktualizaci.
  • beduard (CZ1)beduard (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj už asi tři dny se mi neustále zasekává hra. Už jsem zkoušel snad všechno  ale na nic. Poradí prosím někdo co s tím?                                 Díky  Petr
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedu ard (CZ1) napsal(a):
    Ahoj už asi tři dny se mi neustále zasekává hra. Už jsem zkoušel snad všechno  ale na nic. Poradí prosím někdo co s tím?                                 Díky  Petr
    Ahoj
    Tím, že to budeš psát všude možně si vůbec nepomůžeš. Jen se znepřehlední forum
    Co všechno jsi vyzkoušel?
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Z obchodního centra zmizela možnost nákupu předmětů za body z dočasné farmy :-((
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    Z obchodního centra zmizela možnost nákupu předmětů za body z dočasné farmy :-((
    Ahoj
    Ano byl tam čas, že odjede spolu s farmou. Vrátí se, když začne nová dočasná farma. Má začít za 24 hodin po skončení té minulé a bude zase zimní, světýlková. Nakoupíš.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    pexi (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    hlásím chybu u nás ve spolku, včera v 20:00 jsme dali vylepšit továrnu na minerály a neukazuje se nám čas ,viz.obr.

    Děkuji, předáno
    většinou je to u hráčů , kteří mají nevyzvednutou produkci v továrně. Dříve to nedělalo.
  • jarda 2580 (CZ1)jarda 2580 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    dnes ráno mi naskočily dlouhé časy výstavby a bourání ,i mléka při zasazení přes 10hod a mlýn má také delší čas na sklízení .Odhlásil jsem se ,při návratu jsou chyby stále tam :-((((
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jarda 2580 (CZ1) napsal(a):
    dnes ráno mi naskočily dlouhé časy výstavby a bourání ,i mléka při zasazení přes 10hod a mlýn má také delší čas na sklízení .Odhlásil jsem se ,při návratu jsou chyby stále tam :-((((
    Ahoj
    Zkus vymazat historii prohlížení, zkus jiný prohlížeč. 
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    jarda 2580 (CZ1) napsal(a):
    dnes ráno mi naskočily dlouhé časy výstavby a bourání ,i mléka při zasazení přes 10hod a mlýn má také delší čas na sklízení .Odhlásil jsem se ,při návratu jsou chyby stále tam :-((((
    A nedal ti třeba někdo na farmu ty děsoduchy?
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 23.12.2019
    Problém stavby Vánoční farma kontra HF.Upgaduji na Vánoční barák, mezi tím jsem stavěl nové pole. V pohodě. Při následném upgrade pole mi tam naskočilo, že už něco stavím a do univerzálního stavebního místa naskočil barák z Vánoční fartmy. S touto chybou jsem se setkal už po 3, co se melou prakticky 3x za sebou stejný externí farmy(vikouši, polární záře a vánoční).


  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Předně bych vám chtěl popřát hezké vánoce.
    Nechci být otravný,ale v první řade nefunguje vyhledávání na foru(hláška Něco se pokazilo.
    Setkali jsme se s problémem a momentálně nemůžeme tento požadavek vyřídit.Zkontrolujte prosím za chvíli.) Jinak bych to umístil do správného vlákna, a to týkající se Údolí dekorací a Parku radostí. Bylo dobrým zvykem, že při probíhání přípravy stánku bylo možné postupně časem doplňovat další suroviny. A to jaksi nefachčenko. Byly změněny pravidla, nebo je to další sváteční bug? Maximální životnost nebyla dosažena, ale přidat další suroviny už nelze. Pochopitelně nemá žádný účinek ani obnovení hry, či další toliko doporučované prostocviky.

Sign In to comment.