Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuse k aktualizaci: Přepracovaná farma polární záře

pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
Ahoj
Tady můžete diskutovat o přepracované farmě polární záře

tady si můžete přečíst text oznámení
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4195093/#Comment_4195093
Post edited by pexi (CZ1) on

Komentáře

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Ahoj Pexi, můžeš vložit link na popsané téma? JPF

    Nicméně je evidentní, že vikingská a polární záře jedno jsou, nebo ne?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Pexi, můžeš vložit link na popsané téma? JPF

    Nicméně je evidentní, že vikingská a polární záře jedno jsou, nebo ne?
    Ahoj
    Ano jsou.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Super, vytočím na kole štěstí 2 dekorace a co? Prd. Nic se nepřipsalo. Tedy již 3 dekorka je řiti. ( první byl kámen)
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    přesně to samé u mne.dekorace z kola vytočené prostě ukradli
  • mandlicka69 (CZ1)mandlicka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    mám to stejné,dvě dekorky vytočené a inventář prázdný
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    taky tak, 3x pracovní stůl, 1x vyhlídka a v inventáři 0
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    taky tak pacovní stůl 3x vytočený  a nic kolo nefunguje
  • marty.77 (CZ1)marty.77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    bude závada odstraněna v dohledném čase ? protočil jsem cca 300 žetonů a dekorace které potřebuji se také nepřičetli
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Bailey Příspěvky: 9,733 Moderátor>
    Howdy Farmer,

    jsme si vědomi problému s kolomi Fortune Northern Lights Farm Wheel of Fortune, které neplatí za dekorace Jackpot Round Reward. Dnes problém vyřešíme opravou hotfix. Po provedení opravy hotfix bude za jackpotové kolo vyplacena správná dekorace.

    Pro ty, kteří neobdrželi výplatu odměn od začátku současného kola Světla nočních světel, nyní plánujeme kompenzační platbu. Další podrobnosti o kompenzaci budou zveřejněny v pozdějším oznámení.

    Vezměte prosím na vědomí, že nebudete muset  kontaktovat naši podporu ohledně tohoto problému  a budeme komunikovat prostřednictvím našich komunitních fór.

    Děkujeme za vaši podporu a omlouváme se za nepříjemnosti.

    Váš velký farmářský tým
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    omluva bez kompenzace je nám platná jako deštník na poušti
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Kompenzace dorazila - kupodivu v rozsahu, který jsem vytočil. Nevím čím to je, ale druhé poděkování za férový přístup během 24 hodin - to nepamatuji. Blýská se na lepší časy? Uvidíme. 
  • StylishKlimo (CZ1)StylishKlimo (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Nepripisuje odmeny po vytočení kolesa.Točila som 4/krát,mala som 3*krát pracovný stôl a raz vyhliadkovú vežu,v inventári sa nenachádzajú a mám dojem že nepripísalo ani peniaze a ostatné odmeny.
  • Janca a Gino (CZ1)Janca a Gino (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Nepripisuje odmeny po vytočení kolesa.Točila som 4/krát,mala som 3*krát pracovný stôl a raz vyhliadkovú vežu,v inventári sa nenachádzajú a mám dojem že nepripísalo ani peniaze a ostatné odmeny.
    Totéž, točila jsem včera a pořád čekám, zda to opraví
  • StylishKlimo (CZ1)StylishKlimo (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Dodatočne opravené.Ďakujem

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    "Další dočasná farma začne s 24 hodinovou přestávkou po skončení stávající farmy. Bude to dočasná zimní farma (polární světla). Problém s runovými kameny nebyl odstraněn a pro hráče by bylo dobré se přihlásit před začátkem nové farmy. Diana"

    to je asi vtip??? - když se přihlásím před začátkem, tak těch 5 mega růnů nedostanu a když ne, tak je dostanu, bo problém nebyl odstraněn,? Tak proč nedají na počátku všem  nových 5 mega.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    "Další dočasná farma začne s 24 hodinovou přestávkou po skončení stávající farmy. Bude to dočasná zimní farma (polární světla). Problém s runovými kameny nebyl odstraněn a pro hráče by bylo dobré se přihlásit před začátkem nové farmy. Diana"

    to je asi vtip??? - když se přihlásím před začátkem, tak těch 5 mega růnů nedostanu a když ne, tak je dostanu, bo problém nebyl odstraněn,? Tak proč nedají na počátku všem  nových 5 mega.
    Ne, to není vtip. Doporučení přihlásit se. Neni to vtip
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    A je tam záruka, že to nedopadne jako minule? ten kdo nebyl přihlášen, tak dostal odměnu z min. farmy do začátku na herní účet.

    BTW - kde je obchodník s runovými kameny?? Jaké plodiny bude odvážet loď? Pokud stejné, tak je jasné, že se budou ostružiny a moruše muset nakupovat a to jsem aktuálně kde? V řiti! Bo obchodník je tam taky.

    Už to vypadalo, že se blýská na lepší časy, pochvalu jsem napsal, ale toto?!!!!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    A je tam záruka, že to nedopadne jako minule? ten kdo nebyl přihlášen, tak dostal odměnu z min. farmy do začátku na herní účet.

    BTW - kde je obchodník s runovými kameny?? Jaké plodiny bude odvážet loď? Pokud stejné, tak je jasné, že se budou ostružiny a moruše muset nakupovat a to jsem aktuálně kde? V řiti! Bo obchodník je tam taky.

    Už to vypadalo, že se blýská na lepší časy, pochvalu jsem napsal, ale toto?!!!!
    To netuším, jak to dopadne. Myslím, že záruka žádná není.
    Farma bude opět vikingská (sváteční) takže ovoce bude stejné. Obchodník odjel současně s farmou ale nepochybuji, že se vrátí. Určitě tady bude, možná se o den opozdí možná ne. Nevím
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    no, předpověď se vyplnila - nejsem naštvaný na Pexi, ale legrace na vánoce už bylo ze strany GGS dost.
    Ten samý problém, možná ne v tom samém rozsahu, ale je tady

  • Safina (CZ1)Safina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj, dala jsem vyrobit ve mlýnu krmení a mlýn mi zmizel, prostě tam není. Když ho chci postavit, tak to nejde, protože mám vyčerpaný limit. Co s tím? Díky za info. Saf.
Sign In to comment.