Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

194112

Komentáře

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    zachvíli budou dávat diamnty ve snové už ted to porovnávám  a sem naštvaná, prtž dostanu ubohých 3k diamantů než to upravili jsem v1. týdnu dostala 11k diamantů , tomu říkáte 10% jo. hnus velebnosti.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Musím se též přidat, po zjištění, že dostanu za týden cca 1300ks diamantů, oproti minulým přes 3000ks, hmm, to je ta nová německá EU "daň"...  :lol: 
    Ve výsledku, to nevadí, stejně je nepoužívám. :yum:

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    přidávám se ke kritice  snové farmy  ,hraju naposledy , pro pár diamantů se nebudu obtěžovat ....zase jim bylo líto malovaných obrázků  , at se jdou vycpat  :persevere:

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 05.12.2019
    Podepisuju taky. Dřív za první týden nebyl problém nahrát k deseti tisícům, teď při stejné intenzitě s bídou čtyři tisíce. Kecy o deseti procentech ať si schovají pro babičku...

    A vzhledem k tomu, co stojí další patra ubytovacích bloků, se snovou farmou taky končím. Než našetřím na možnost schování jednoho domu do bloku, bude léto. S tím ať jdou do háje.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Už mne štvou s tím rozlosováním do soutěží.
    17 tis tuřínu a jsem beznadějně poslední - 4x černá perla a 1x slamák
    Jak se v tom protlačit?
    Nijak - na to jsi jistě přišel sám- řeším to tak, že ze hry zmizím, nač jim zbytečně zvyšovat bonus - proti spolkům z internacionální ligy se těžko chytá - to jsou jinak zaměřené farmy , než na normální hru. nebo si to postav stejně a chytat se budeš. 100 polí a jede to samo - za hru máš na lučním kvítí 100K reputů a počkáš na další hru - jednoduché, ne?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no to vánoční kolo na sněhu vypadá jak pěst na oko
    tak když jde jedna věc na sněhu musí jít všechny , to nemohli v tom prosinci hodit vše na sněhu, kašpárkov????
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Už mne štvou s tím rozlosováním do soutěží.
    17 tis tuřínu a jsem beznadějně poslední - 4x černá perla a 1x slamák
    Jak se v tom protlačit?
    Nijak - na to jsi jistě přišel sám- řeším to tak, že ze hry zmizím, nač jim zbytečně zvyšovat bonus - proti spolkům z internacionální ligy se těžko chytá - to jsou jinak zaměřené farmy , než na normální hru. nebo si to postav stejně a chytat se budeš. 100 polí a jede to samo - za hru máš na lučním kvítí 100K reputů a počkáš na další hru - jednoduché, ne?
    Jj - to bylo jen takové postesknutí :-))))
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    O nových podmínkách snové farmy už tady byla řeč a taky se přidávám s kritikou.Získané diamanty tak okleštili,že už to hraní vůbec nestojí za to.Škoda,první verze mě fakt bavily.
    Ještě bych ale chtěla říct o něčem jiném,co mě hodně naštvalo a to nejen dnes.Týká se to koní.Mám koně chovné hodnoty 89 a vzácný ,tj.třetí hodnota.Nevím,proč se vůbec máme snažit koně nějak vylepšovat,když v soutěžích je úplně jedno jakou má hodnotu.Pravidelně prohrávám s daleko slabšími,dokonce se mi už několikrát povedlo prohrát i s nulovou hodnotou.Vím že o nic nejde,je to tady všechno jenom hra,ale občas mě to fakt vytočí.Tak snad se mi uleví když jsem si tady aspoň postěžovala))).Krásný adventní čas všem
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    Radostí celá bez sebe... sklízím políčka těsně před koncem časového limitu na baličce. Najednou klid jak před kejchnutím, všechno zamrzlo - a vyskočila nějaká děsně důležitá nabídka na zlato nebo jinou nemravnost. Limit v kýblu. No nekopnout do toho?!
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Co naštvalo mě - dnes jsem si dvakrát vytočila na kole vánoční žetony a oni se
    nepřičítají - mám už asi "Big Farm  zatmění". Všimli jste si někdo?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Co naštvalo mě - dnes jsem si dvakrát vytočila na kole vánoční žetony a oni se
    nepřičítají - mám už asi "Big Farm  zatmění". Všimli jste si někdo?
    Ahoj
    Zatím jsem netočila ale pokud použiješ automatické točení po 8 žetonech připisují se hned na začátku. Musíš to sledovat. Např. máš 18 žetonu, dáš točit po osmi a máš 15 žetonů = v kole si vytočíš 5xžeton Ale připíše se hned na začátku ne v ten okamžik co je máš na kole.
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    pexi (CZ1) napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Co naštvalo mě - dnes jsem si dvakrát vytočila na kole vánoční žetony a oni se
    nepřičítají - mám už asi "Big Farm  zatmění". Všimli jste si někdo?
    Ahoj
    Zatím jsem netočila ale pokud použiješ automatické točení po 8 žetonech připisují se hned na začátku. Musíš to sledovat. Např. máš 18 žetonu, dáš točit po osmi a máš 15 žetonů = v kole si vytočíš 5xžeton Ale připíše se hned na začátku ne v ten okamžik co je máš na kole.
    Děkuju pexi, vím, že už jste o tom psali, ale já nepoužívám automatické točení
    a to přece vidím -mám 3, vytočím 3, dál točím jen s původními třemi. Je fakt, že
    ztrácíme pozornost při vší té rutině. Další poznatek se týká splnění kontraktu v tržnici. Při dokončení se asi na 2 vteřiny objeví oba obnosy tak dokonale se kryjící, že nemáte šanci něco přečíst (mám Lestera na 12 úrovni, při velkých kontraktech to dělá dost/.
    To samé v rybím trhu. A vím, že to dřív takhle nebylo.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    moucha (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Co naštvalo mě - dnes jsem si dvakrát vytočila na kole vánoční žetony a oni se
    nepřičítají - mám už asi "Big Farm  zatmění". Všimli jste si někdo?
    Ahoj
    Zatím jsem netočila ale pokud použiješ automatické točení po 8 žetonech připisují se hned na začátku. Musíš to sledovat. Např. máš 18 žetonu, dáš točit po osmi a máš 15 žetonů = v kole si vytočíš 5xžeton Ale připíše se hned na začátku ne v ten okamžik co je máš na kole.
    Děkuju pexi, vím, že už jste o tom psali, ale já nepoužívám automatické točení
    a to přece vidím -mám 3, vytočím 3, dál točím jen s původními třemi. Je fakt, že
    ztrácíme pozornost při vší té rutině. Další poznatek se týká splnění kontraktu v tržnici. Při dokončení se asi na 2 vteřiny objeví oba obnosy tak dokonale se kryjící, že nemáte šanci něco přečíst (mám Lestera na 12 úrovni, při velkých kontraktech to dělá dost/.
    To samé v rybím trhu. A vím, že to dřív takhle nebylo.
    Tak to posílám dále, ještě vím o jednom hráči.
  • Rosmic (CZ1)Rosmic (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    pexi (CZ1) napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Co naštvalo mě - dnes jsem si dvakrát vytočila na kole vánoční žetony a oni se
    nepřičítají - mám už asi "Big Farm  zatmění". Všimli jste si někdo?
    Ahoj
    Zatím jsem netočila ale pokud použiješ automatické točení po 8 žetonech připisují se hned na začátku. Musíš to sledovat. Např. máš 18 žetonu, dáš točit po osmi a máš 15 žetonů = v kole si vytočíš 5xžeton Ale připíše se hned na začátku ne v ten okamžik co je máš na kole.
    Ahoj,mně se stalo to samé,vytočené žetony se nenačítají,zkusil jsem obojí,automatické vytáčení po 8 i jednotlivě, zase chybička:))
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 08.12.2019
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Co naštvalo mě - dnes jsem si dvakrát vytočila na kole vánoční žetony a oni se
    nepřičítají - mám už asi "Big Farm  zatmění". Všimli jste si někdo?
    Rosmic (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Co naštvalo mě - dnes jsem si dvakrát vytočila na kole vánoční žetony a oni se
    nepřičítají - mám už asi "Big Farm  zatmění". Všimli jste si někdo?
    Ahoj
    Zatím jsem netočila ale pokud použiješ automatické točení po 8 žetonech připisují se hned na začátku. Musíš to sledovat. Např. máš 18 žetonu, dáš točit po osmi a máš 15 žetonů = v kole si vytočíš 5xžeton Ale připíše se hned na začátku ne v ten okamžik co je máš na kole.
    Ahoj,mně se stalo to samé,vytočené žetony se nenačítají,zkusil jsem obojí,automatické vytáčení po 8 i jednotlivě, zase chybička:))
    Ahpj
    Ohledně nepřipsaných svátečních žetonů pište na podporu.
    @moucha (CZ1) , @Rosmic (CZ1)

    Post edited by pexi (CZ1) on
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    dobrý den a já jsem rozčílená  z povolenky za těžkou dřinu,  nic jsme nedostali ,spolek byl na 16 místě !!!
    bože proč tu hru nezavřou  ,nic nefunguje ,ještě jim neni trapně ?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    další na řadě je vesnická, to sem zase zvědavíá
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    henriette (CZ1) napsal(a):
    dobrý den a já jsem rozčílená  z povolenky za těžkou dřinu,  nic jsme nedostali ,spolek byl na 16 místě !!!
    bože proč tu hru nezavřou  ,nic nefunguje ,ještě jim neni trapně ?
    Ahoj
    Tak a teď jsem z těch odměn trochu mimo.
    Myslím ale, že povolenky byly za umístění hráčů, vyhrálo je prvních 100 lidí. Nevím jistě jestli je v dřině i povolenka jako odměna za těžkou práci. 
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    upraveno 07.05.2020
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Tak a teď jsem z těch odměn trochu mimo.
    Myslím ale, že povolenky byly za umístění hráčů, vyhrálo je prvních 100 lidí. Nevím jistě jestli je v dřině i povolenka jako odměna za těžkou práci.  do padesátého místa

    taky jsem se divila ,že do padesátého místa ,ale přičetla jsem to vánoční nadílce  :D  njn  jsem pořád naivní

    edit: sloučení příspěvků

    Post edited by pexi (CZ1) on
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Štve mě,že se to teď nejde vůbec hrát.Kolo mi zamrzlo,pomalu sklízím,no prostě k naštvání.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Koukám, že Germáni trochu spravili odměny ve vesnické slavnosti. Sice tam stále máme komunismus, ale objevily se tam nové dekorace, které mimochodem narozdíl od veškerého cirkusu na farmu pasují - lavička, strom, potok, deka na piknik  Stejně jako se vrátily (pro mě) zajímavé stavební žetony. Pochvaluji.

    No ale k věci, proč je tento na první pohled pozitivní příspěvek zde:

    To jsme se o tom nemohli dovědět alespoň s lehkým předstihem??? ČR - pravidelně v TOP pět nejlepších zemí v mistrovství a nevíme nic. Komunikace nula. Pro Hamburg jsme zjevně furt stejná šajze čechaj.

    A proč mě to naštvalo zrovna dnes? Jednoduché. Jako farmář-budovatel nejvíc oceňuju stavební žetony. Včera večer, s více než 50 žetony na kontě a se správným odhadem, že přijde vesnická slavnost, kde po nedávných škrtech člověk nevyhraje ani smradlavé ponožky, jsem za žetony dal postavit přes 80 hodin trvající kachní jezírko. Do konce stavby chybí před 60 hodin, já už mám na účtu 49 stavebních žetonů a před sebou vidinu desítek žetonů, které "vyhraju" a hned se odkutálí do kanálu...

    Mimochodem, ví někdo, proč zrovna u kachen je poslední level tak nepochopitelně časově náročný? Žádná jiná stavba takovou několikanásobnou časovou úchylku nemá.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt se na ty soutěže vys*at. Není snad jediná do které by se nes*ali s "důležitou" údržbou.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 11.12.2019
    štve mne, že NEPADAJÍ sbírkové předměty (& "padátka") dobrodružství. Ne, že nemusí padnout, ale když v 98% nepadne nic, i kdyby mohlo, tak to už je dost k naštvání. Např. ráno 8 polí slunečnic a 5 polí pšenice 45ks! Ze 13 sadů jablek ani ne 100 ks!. To už je trochu výsměch ne? Už minule u pohádky jsem to prostě nedohnala.. A ani teď to nevidím růžově. 
  • sasanka19 (CZ1)sasanka19 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Ahoj dnes mě naštvalo to,že po aktualizaci jsou malá čísla,třeba když něco prodám,tak si ani nepřečtu kolik peněz mi dá a to samé je s XP,měli byste to vrátit tak jak to bylo :-/
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Odměny ve vesnické slavnosti = naprosto demotivující - individuální odměny degradované na výslednou pozici ve spolku a vše mají nahradit odměny pro spolek - nerozumím politice GGS. Jakože společný cíl má nahradit individuální snahu, to se v historii neosvědčilo nikdy a nikde - tohle se GGS teda nepovedlo.

    Jediný paradoxně jednoduchý systém je nově nastaven u zlatých rybiček, ale asi né na dlouho.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tady to nikdo nevrátí. :-)))
    Spíš mne štve, že to "prášení za kočárem" je spíš rušivé, než nějak vánoční.
    Vše se halí do prachu, kouře - každý si vyberte.
    Fakt hodně důležitá aktualizace.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    a hlavně počkat si na sibylu sibyla nám to osvětlí!!
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Spíš mne štve, že to "prášení za kočárem" je spíš rušivé, než nějak vánoční.
    Hlavně to je další animace, která navíc nejde vypnout. Už tak je hra na procesor poměrně náročná a i jakž takž solidní stroje s ní mají co dělat, kor když jedeš i snovou a máš otevřené dvě okna. A do toho další a další nesmyslné kudrlinky...
Sign In to comment.