Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuse k aktualizaci: 2019/11/28 - Vánoční období 2019 na Big Farm začíná!

pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
Ahoj 
Tady můžete diskutovat o nové aktualizaci

text OO zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4201591/#Comment_4201591
«1

Komentáře

  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Nevím,který inteligent dělal aktualizaci,ale je to pěkně zmršený.
    Na hlavní farmě Oleg chytá ryby v potůčku a nahoře odplouvá lod´s bednami zboží.Také nechápu,proč je přesunutý skleník k hlavní farmě.Logicky líp seděl na květinové farmě. Za mě zkomolené farmy-dávám O bodů.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Kkabelka (CZ1) napsal(a):
    Nevím,který inteligent dělal aktualizaci,ale je to pěkně zmršený.
    Na hlavní farmě Oleg chytá ryby v potůčku a nahoře odplouvá lod´s bednami zboží.Také nechápu,proč je přesunutý skleník k hlavní farmě.Logicky líp seděl na květinové farmě. Za mě zkomolené farmy-dávám O bodů.
    Ahoj
    No takhle to bylo původně. Jen se vrátili k tomu co bylo dříve se skleníkem, lodí a Oleg se nezměnil
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Jinak podívejte se dovnitř stodoly
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 28.11.2019
    Ta Hlavní farma je díky knihovně, Lesterově skrýši a Matildině akademii pěkně "vypasená"... (to bude tím bohatým Ježíškem).  :lol:
    Ony nestačili "balónové" žetony, máme i vánoční žetony...
    Když jsme měli sníh na farmách, "remcal" jsem - byl barevně moc ostrý..., teď máme sníh jen na okraji farem, květinová farma o sníh definitivně přišla (teď nevím jestli tam někdy ten sníh byl...?) a já "remcám" nadále...  :lol:

    PS: Jak uvádí Pexi, po kouknutí do stodoly..., no, pěkné obrázky, praktické využití - nula. Podle mě, je to moc barevné a
    ovládání kolečkem na myši je..., jak to říct..., příliš rychlé?, "šmouhovaté"...?
    PPS: Je propracovanější grafika hotových plodin na polích a po zasazení např. pšenice to vypadá jak těsně před sklizní... a bohužel i u mě si časy na květince vzali dovolenou...
    Začal jsem se snovou farmou, vadí mi, že naskočí bývalá grafika hotového pole (to bude na delší odvykání) , i když ještě zbývá 50% času růstu... :rage:

    Post edited by GoodStenly2 (CZ1) on
  • hanýsek16 (CZ1)hanýsek16 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahojky, předpokládám, že pozemky na květince si budeme kupovat za zlatáky, že je to tak ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    A snová farma je na dva týdny, jsou tam změny
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Pokud se dívám dobře, tak máme zkrácený čas krmení u psa, ze 4 hodin, na 2,5 hodiny... Nebo vidím "zlaté prasátko" už všude...?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Pokud se dívám dobře, tak máme zkrácený čas krmení u psa, ze 4 hodin, na 2,5 hodiny... Nebo vidím "zlaté prasátko" už všude...?
    Já mám čas krmení normální
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    hanýsek16 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, předpokládám, že pozemky na květince si budeme kupovat za zlatáky, že je to tak ?
    Ahoj
    Na květinové farmě i na ostatních trvalých farmách se dají pozemky koupit za dolary nebo za zlaťáky.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    No, čím dál horší. Hlavní farma přecpaná, skleník se tam nehodí, květinka poloprázdná, ta prázdná vodní hladina působí nedodělaně, asi jako koně... Opraví nějak na květince ten ostrý předěl v grafice, co tam nahoře zbyl po odstranění lodi?
    Jinak, ty dva různé odstíny zelené spolu moc neladí, vypadá to divně.
    Ta růžová a světle fialová u plodin nic moc, tmavší odstín byl vypadal lépe.
    Stodolové "vylepšení" vcelku k ničemu.

    No, aspoň mě nemusí mrzet, že nebudu mít v prosinci moc času hrát, stejně jsem tím spíš otrávená.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    to dělalo nějaké děcko že jo, cítění žádné,naprostý chaos ..... je to jak na pískovišti tam bábovka tam důlek v písku , rozházené hračky
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Já k nové aktualizaci nemám žádné zásadní výhrady. Dokonce mohu říci, že se mi líbí. Grafika je výraznější a hezčí. S názorem, že díky tomu farma vypadá spolu s dekoracemi jako cirkus, se nestotožňuji. Cirkus si každý vyrobí nebo nevyrobí sám. HF se mi přecpaná nezdá, nic ničemu nepřekáží. KF se uvolnila a i když se teď zdá prázdná, myslím, že si tady tvůrci vytvořili prostor pro její případné rozšíření. Nový přehled ve stodole se mi také líbí. Vše je pohromadě a ovládání kolečkem myši je pohodlnější, než klikání. Stejně tak i návrat tlačítka na přesun do pekárny je z mého pohledu dobře. Trochu se mi nelíbí to zasněžení farem, kdy sníh střídá jasně zelená letní tráva. Tu bych trochu poprášila :-). Sněžení příjemně dokresluje zimní čas. Takže vcelku spokojenost. Pochvaly se na našem fóru moc nenosí, tak snad jsem nikoho nepohoršila.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ještě jsemse chtěla zeptat  ve snové farmě se uvadí že se dá založit spolek. 
    My jsme si mysleli že si uavřeme svůj a to je pouze za zlatky já četla myslím někde i za měsíce
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    aha nábor bude stát měsíce nebo zlatky

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Píšu GGS velikou jedničku ,všechno se mi líbí ......hlavně virtuální sníh ...děkuji <3
  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    Moc se mi to líbí skleník a přístav byl na hlavní farmě sněhu bylo více ale i tak je to krásné jsem spokojená .
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    A máme tu nové fofrtlačítko :-). K čemu pak je asi dobré :-). Opravdu jsou mezi námi takoví netrpělivci, kteří potřebují urychlit sklizeň vždy kompletně celé farmy ? Tomu se mi ani nechce věřit :-). Nu což, jestli nemáme, tak je to naučíme, vždyť je to za pakatel a být na špici je k nezaplacení :-). Chápu to správně ? :-)
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    A máme tu nové fofrtlačítko :-). K čemu pak je asi dobré :-). Opravdu jsou mezi námi takoví netrpělivci, kteří potřebují urychlit sklizeň vždy kompletně celé farmy ? Tomu se mi ani nechce věřit :-). Nu což, jestli nemáme, tak je to naučíme, vždyť je to za pakatel a být na špici je k nezaplacení :-). Chápu to správně ? :-)
    Tož ke 100% štěstí stačí po přihlašení jedným tlačítkem posbírat všechny farmy a znovu nasadit plodiny, chovy, ryby...
    Jinak grafika lučního kvítí je na oči "bohatá", mě se líbí, i když to používám jen ve spolkovkách...
  • naja3 (CZ1)naja3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Na zimní farmě jsem si vytočila 2x dekoraci, ale nedostala jsem ji, prosim o pomoc nebo info do vzkazu.... Nevim, jestli je to aktualizaci, nebo zase něco nefunguje díky dalšímu "vylepšení" hry diky Naja3
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    mně změny vyhovují nemusím stále kvůli blbostem přeskakovat z farmy na farmu - skleník mi u hlavní farmy vyhovuje = je po ruce  - jistě začínáte hru u hlavní farmy takže plodiny jsou po ruce i chovy -a rybář Oleg pokud vím byl vždy u každé farmy =  u potůčku - u rybníku - u moře
    taky se vylepšil vzhled všeho a sníh to dozdobil mohlo by i v létě třeba blikat sluníčko nebo občas sluneční paprsky na políčka = možná programátoři nám ještě něco vymyslí  - určitě jsem spokojená po dlouhé době se jim tohle opravdu povedlo píšu 1 :D s *****
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Tak věštkyně úplná blbost, za 100 zlatých. Jsem zvědav, kdy si vyvěští, že je k ničemu :smiley:
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    To nevyvešti, lebo má za úlohu pekne zarobiť na ľudskej hlúposti, je to obyčajná práčka zlata. 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    naprostá stupidita, poprvé všem za 100zl dá 200 , ovšem v druhém kole určitě to tak nebude , nám ve spolku všem nadělila za 100zl -200zl a dál už jsme nešli ,proč toho nevyužít když ztratný není .
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    1) dostal jsem 200 zlatých, 2) -//- 400 zlatých, 3) -//- 600 zlatých..., to mě tak namlsalo, že jsem to zkusil ještě dvakrát a ty mě definitivně odrovnali, za tisíce zlatých jsem dostal pár kusů hnojiva a pár žetonů...  :cry::tongue:
    Takto se vydělává..., moje blbost. :wink:

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    1) dostal jsem 200 zlatých, 2) -//- 400 zlatých, 3) -//- 600 zlatých..., to mě tak namlsalo, že jsem to zkusil ještě dvakrát a ty mě definitivně odrovnali, za tisíce zlatých jsem dostal pár kusů hnojiva a pár žetonů...  :cry::tongue:
    Takto se vydělává..., moje blbost. :wink:

    no to je škoda měl si zůstat jen u toho trojtého tak bys na tom vydělal, jdu zkusit teda za těch 300 zlatek jestli dostanu 600, doufám že nedostanu infarkt :D:D:D
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    bedru (CZ1) napsal(a):
    1) dostal jsem 200 zlatých, 2) -//- 400 zlatých, 3) -//- 600 zlatých..., to mě tak namlsalo, že jsem to zkusil ještě dvakrát a ty mě definitivně odrovnali, za tisíce zlatých jsem dostal pár kusů hnojiva a pár žetonů...  :cry::tongue:
    Takto se vydělává..., moje blbost. :wink:

    no to je škoda měl si zůstat jen u toho trojtého tak bys na tom vydělal, jdu zkusit teda za těch 300 zlatek jestli dostanu 600, doufám že nedostanu infarkt :D:D:D
    100 zlatejch a nějaký oranžové krmivo pro slépky. Stačilo, děkuji, tady se žádný zlatý prádýlko prát nebude.

  • malá Mičurinka (CZ1)malá Mičurinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Tak já dostala za 100 / 200 a pak to chtělo 300 a dostala  jsem oranžový pytel na pole. Takže jsem prodělala hned na začátku :)) Děkuji, stačilo 
Sign In to comment.