Domů Czech Otázky ke hře

Rozšíření farmy

Manfromstars (CZ1)Manfromstars (CZ1) Komentářů: 8
upraveno 12.02.2017 v Otázky ke hře
když nakoupím půdu za zlatáky příští je daná za dolary ale po koupi se změní levly a je pouze za zlatáky
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.06.2014
    Ať se snažím, jak se snažím, ani po pátém přečtení si nejsem úplně jistá, že ti rozumím.

    Jde o to, že nákup dalších pozemků je limitován určitým levelem, kdy jde koupit za dolary. Pokud se nepletu, o 2 levely níž je možné je nakoupit za zlatky, zkrátka si připlatíš za to, že je máš dřív.
  • Manfromstars (CZ1)Manfromstars (CZ1) Komentářů: 8
    upraveno 07.06.2014
    jde o to že si připlatím ale pak už další zase za zlatky za dolary je až ta třetí ale když s koupím i druhou za zlaté tak prakticky nedostanu možnost koupit půdu za dolary protože ten nákup se oddálí dvakrát tolik a jsem nucena koupit zase za zlaté což si myslím neni férové
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.06.2014
    Musíš počkat, až budeš mít daný level. Psala jsem, že nákup pozemků je jím omezen. Zkrátka nemůžeš nakoupit několik pozemků za 1 den. Jakmile ale dosáhneš určité úrovně, budeš ho mít dostupný také za dolary.

    Viz přiložený obrázek - taky teď mohu koupit pozemek za zlaté, za dolary si ho budu moci koupit až v levelu 82.

    ibaCyW2J8yflBE.jpg
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 08.06.2014
    jde o to že si připlatím ale pak už další zase za zlatky za dolary je až ta třetí ale když s koupím i druhou za zlaté tak prakticky nedostanu možnost koupit půdu za dolary protože ten nákup se oddálí dvakrát tolik a jsem nucena koupit zase za zlaté což si myslím neni férové

    Pokud jsem pochopil o co ti jde tak....příklad:

    Máš level 42. Můžeš si koupit pozemek za zlato a nebo za dolary od levlu 43. Rozhodneš si ho koupit za zlato. Ale tím pádem automaticky se ti posune možnost koupě dalšího pozemku za dolary až od levlu 44. A tak to funguje dále.
  • vendysek (CZ1)vendysek (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    ahoj ráda bych se zeptala, jestli někdo ví a poví :) v jakém levelu lze zakoupit poslední rozšíření na hlavní farmě a mít tak k dispozici kompletně celou plochu.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    vendysek (CZ1) napsal(a):
    ahoj ráda bych se zeptala, jestli někdo ví a poví :) v jakém levelu lze zakoupit poslední rozšíření na hlavní farmě a mít tak k dispozici kompletně celou plochu.
    Ohledně dolarů netuším, ale pokud použiješ stovky tisíc zlatých tak i tvůj lvl. 88 bude mít komplet farmu... :wink:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    vendysek (CZ1) napsal(a):
    ahoj ráda bych se zeptala, jestli někdo ví a poví :) v jakém levelu lze zakoupit poslední rozšíření na hlavní farmě a mít tak k dispozici kompletně celou plochu.
    Když klikneš na plochu, kterou chceš koupit, otevře se okno, které Ti poví, v jakém LVL můžeš nakoupit za dolary a nebo hned za zlato a to za kolik.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vendysek (CZ1) napsal(a):
    ahoj ráda bych se zeptala, jestli někdo ví a poví :) v jakém levelu lze zakoupit poslední rozšíření na hlavní farmě a mít tak k dispozici kompletně celou plochu.
    Když klikneš na plochu, kterou chceš koupit, otevře se okno, které Ti poví, v jakém LVL můžeš nakoupit za dolary a nebo hned za zlato a to za kolik.
    Ahoj
    Podívej se i sem, poslední pozemek tam není ale zkusím to zjistit. Jen to chvíli potrvá.

    https://crazybigfarm.net/farm/expansions.htm
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Tak zatím vím, že omezení lvl je ještě u 169, lvl 170 už může další pozemek koupit ale tomu hráči chybí více pozemků.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Takže, předpředposlední (tři pozemky do komplet farmy) pozemek lze otevřít od levlu 185 + 342.000.000 dolarů nebo zaplatíš cca 49.000 zlatých...

  • vendysek (CZ1)vendysek (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Ahoj, děkuji vám za to, co jste zjistili
  • jan139 (CZ1)jan139 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Prosim vas v projektech po usi v syru a varila mysicka kasicky uroven obtiznosti 5 je kolik tech veci potreba posbirat ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    po uši v sýru 115 000 mlíka
    vařila myšička kašičku 54 000 pšenice, 47 000 mlíka, 18 500 třešní
  • jan139 (CZ1)jan139 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Jeste jednou prosim ? Chybej tam sysry jeste :)
  • jan139 (CZ1)jan139 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Syry
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jan139 (CZ1) napsal(a):
    Syry
    Nechybí tam nic, v projektu po uši v sýru se sbírá mléko, v kašičce pšenice, mléko a třešně
  • Janis55 (CZ1)Janis55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    Ahoj,dotaz akce pozemek,...ám dotaz,jsem 124levl,už skoro měsíc mi nevyskočila %ní sleva na pozemek,máte to taky tak?je to tím že vyšší levly už slevy na pozemek nemaji?díky všem za postřeh..
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Janis55 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,dotaz akce pozemek,...ám dotaz,jsem 124levl,už skoro měsíc mi nevyskočila %ní sleva na pozemek,máte to taky tak?je to tím že vyšší levly už slevy na pozemek nemaji?díky všem za postřeh..
    Ahoj
    Slevy na nákup pozemků (%) stále jsou. Na to nemá vliv lvl hráče. 
  • Janis55 (CZ1)Janis55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    aha,tak moc děkuju,tak snad se dočkám:-)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Janis55 (CZ1) napsal(a):
    aha,tak moc děkuju,tak snad se dočkám:-)
    Ale jsou to procentní slevy jen když rozšiřuješ za zlatky.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj, chci se zeptat na rozšíření hlavní farmy nyní můžu pouze za zlaťáky a 91 úrovně i za dolary, ale rozšíření na 31 polí mi bude stát když dosáhnu 91 úrovně - 54 920 000 dolarů a 8 600 zlaťáku, podle tohoto odkazu, ale když jsem na úrovni 83, tak to chce na mě 24 390 zlaťáku, když není % sleva pozemku, proč nelze koupit pozemek i % slevě dolary to nechápu. Někdo z hráčů nemá tolik zlaťáku, aby si jej pořídil, ale má hodně dolarů. 
    Tady je odkaz na stránky kde jsou uvedené ceny pozemku: https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Erweiterungen
    Tak bych chtěl dostat odpověď proč si mám koupit pozemek o 16 000 zlaťáků dražší než se uvádí.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj, chci se zeptat na rozšíření hlavní farmy nyní můžu pouze za zlaťáky a 91 úrovně i za dolary, ale rozšíření na 31 polí mi bude stát když dosáhnu 91 úrovně - 54 920 000 dolarů a 8 600 zlaťáku, podle tohoto odkazu, ale když jsem na úrovni 83, tak to chce na mě 24 390 zlaťáku, když není % sleva pozemku, proč nelze koupit pozemek i % slevě dolary to nechápu. Někdo z hráčů nemá tolik zlaťáku, aby si jej pořídil, ale má hodně dolarů. 
    Tady je odkaz na stránky kde jsou uvedené ceny pozemku: https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Erweiterungen
    Tak bych chtěl dostat odpověď proč si mám koupit pozemek o 16 000 zlaťáků dražší než se uvádí.
    Pokud jsi na úrovni 83, ještě nemáš odemčenou možnost nákupu pozemku za 54 920 000 dolarů nebo 8 600 zlaťáků. Máš možnost koupit za 24 390 zlaťáků, pokud s nákupem hodně pospícháš. Nemusíš to koupit a mezitím si našetřit ty dolary na nákup až se dostaneš na lvl 91.
    Tak to ve hře funguje, slevu poskytuje provozovatel pouze na nákup za zlaťáky.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Díky tě, ale mě zarazila ta cena zlata, po mě to nyní chce přes 24 tisíc zlaťáků, když kliknu a na odkaze je 8600 zlaťáků. Já na to nespěchám, neví někdo proč % sleva neplatí také pro pozemky za dolary. Já už jsem koupil asi 3 pozemky za zlaťáky a ušetřil jsem 25 až 30 tisíc zlaťáků.

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Díky tě, ale mě zarazila ta cena zlata, po mě to nyní chce přes 24 tisíc zlaťáků, když kliknu a na odkaze je 8600 zlaťáků. Já na to nespěchám, neví někdo proč % sleva neplatí také pro pozemky za dolary. Já už jsem koupil asi 3 pozemky za zlaťáky a ušetřil jsem 25 až 30 tisíc zlaťáků.

    Sleva v % na dolary není proto, že ji do hry provozovatel nedal.
    Na odkaze je cena pokud kupuješ pozemek v době, kdy ho už máš odemčený, když jsi lvl 91. Pokud jsi nižší lvl než 91, máš jen možnost nákupu za zlato a je to za vyšší cenu než bys kupoval v lvl 91.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Kolik stojí rozšíření pozemku na HF po obsidiánovém výzkumu?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Kolik stojí rozšíření pozemku na HF po obsidiánovém výzkumu?
    Ahoj
    Obrzek
    hledej ve Wiki:
    https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Erweiterungen
    když na hlavní stránce wiki posouváš dolů na „Hauptfarm“ a posouváš se tam dolů na „Erweiterungen“, uvidíš ceny pro všechny 3 farmy
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já bych prosila ceny rozšíření velkolepého panství za jablka, když koupím za 150 tisíc tak následující ceny úrovní, děkuji 
Sign In to comment.