Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

193112

Komentáře

  • Mazlik666 (CZ1)Mazlik666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8

    Zdravím již jednou jsem si stěžoval a žadná odezva koukám že máte nespravedlivé rozdělení, level a počtu bodu reputace jak se má kruci malý level protlačit mezi tyhle gorily, za další jak jistě vidíte jak je možné v soutěži hrát s dvěmi profily ? vůbec to není nápadné 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 28.11.2019
    Mazlik666 (CZ1) napsal(a):

    Zdravím již jednou jsem si stěžoval a žadná odezva koukám že máte nespravedlivé rozdělení, level a počtu bodu reputace jak se má kruci malý level protlačit mezi tyhle gorily, za další jak jistě vidíte jak je možné v soutěži hrát s dvěmi profily ? vůbec to není nápadné 
    Ahoj
    S rozdělením do soutěží tady nehneme, hraje tam taky roli počet bodů reputace za týden, které hráč získá.

    Co se týká tvého podezření na dva profily tohle musíš řešit s podporou a poslat to tam.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mazlik666 (CZ1) napsal(a):

    Zdravím již jednou jsem si stěžoval a žadná odezva koukám že máte nespravedlivé rozdělení, level a počtu bodu reputace jak se má kruci malý level protlačit mezi tyhle gorily, za další jak jistě vidíte jak je možné v soutěži hrát s dvěmi profily ? vůbec to není nápadné 
    S tím tady nehneš. Jako malej lvl jsem na to nejen poukazoval, ale i nadával a nic se neděje. Dopisoval jsem si s podporou a výsledek vidíš sám Prostě si myslí, že Tě donutí kupovat zlatky a zlatit, aby ses jim vyrovnal.
    A  nejsi sám - u nás na to také nadávají, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá udělat. GGS je holt GGS.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    k čemu je zase udržba???

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    bedru (CZ1) napsal(a):
    k čemu je zase udržba???

    S časem nás napínají. Nepouštím se do soutěží a jak tak koukám, tak na to budu koukat do zítra :-))
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    už pexi píše cca 40 minut no to chci vidět
    stejně nic neopraví to důležité
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 07.05.2020
    Třeba nám přidají vánoční chyby :-)))

    28.11.2019, 16:42
    A je to tu.Neukazuje se mi produkce na květince a Oleg na HF je taky moc důležitý.

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jako ta lod  se skleníkem  z květinky na hlavní vesnici je mířeno vážně nebo je to chyba
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Teď na to koukám, že Oleg zůstal, ale stěhovala se loď a skleník. Hoj ty štědrý večere :-)))
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jo jo, lod a skleník je zpět na hlavní
    pokud máte chyby dávejte to na forum se screenem, je to lepší
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jo jo, lod a skleník je zpět na hlavní
    pokud máte chyby dávejte to na forum se screenem, je to lepší
    no a to je chyba nebo to bude věčné
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jo jo, lod a skleník je zpět na hlavní
    pokud máte chyby dávejte to na forum se screenem, je to lepší
    no a to je chyba nebo to bude věčné
    To není chyba, vrátili skleník a loď na hlavní farmu.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 28.11.2019
    pexi (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jo jo, lod a skleník je zpět na hlavní
    pokud máte chyby dávejte to na forum se screenem, je to lepší
    no a to je chyba nebo to bude věčné
    To není chyba, vrátili skleník a loď na hlavní farmu.
    To jne ten koloběh života, ostřílení hráci  zavzpomínají na své začátky, kdy přístav a skleník byly na HF. Takže jsme opět na začátku a nováčkové at neklejí, to jsme už jednou zvládli při přestěhování na KF. Ted mi akorát chybí ten odvoz zboží pontonem.
    Zaběhlé slepice jsou z5 v kurníku, králíci odjeli do Austrálie a ovky šly klimbat do salaše na kotárech. Poněkud mne znervozňuje luční  kvítí alá přijela k nám pouť a celkový dojem začíná (i díky dekorkám) připomínat cirkus.
    Díky za navrácení ikony na trhu pro přesun matroše do pekárny. Tak ještě něco udělat, aby ve Foxce běžela ta celá obrazovka a zalezu si zase z5 pod kanálovou mřížku.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    A je to tu.Neukazuje se mi produkce na květince a Oleg na HF je taky moc důležitý.
    Ahoj
    Už ti ukazuje produkci na kytce? Pokud ne a nezaberou obvyklé "léčebné" postupy zbývá podpora.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    mě štve že nejdou házet do popelnice rybářské kontrakty:-((((

  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    naštvalo mne, že se mi prohodily bedny v baličce. Takže příprava šla do kytek. 
  • Alca27 (CZ1)Alca27 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Když jsem si na zimní farmě vytočila asi tři dekorace tak se mi ani jedna neobjevila v inventáři. Stalo se to taky někomu?
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Jo, taky se mi zas nenačetla vyhlídka. Už to tu bylo na začátku polární záře a evidentně to nespravili úplně. Snad je pošlou dodatečně jako při minulém kole štěstí. Ale je to každopádně opruz.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ne,že bych po tom uplně toužila ale neměly ty spolkovky být ve vánočním kabátě?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 07.05.2020
    Nevím, proč mne to stále rozčiluje, když už bych si měl zvyknout, že sotva začne nějaká soutěž, tak ti amatéři dají údržbu, kde budou opravovat něco, co se soutěží nesouvisí, ale pro ně je životně důležité. ........ to neumí udělat před soutěží. Omlouvám se, ale jinak už to napsat nejde.

    edit: vymazání vulgarit
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Skončila zlatá rybka, zůstala mi hromada rybích žetonů, tož co s nimi... jsem farmář-budovatel, tak si za ně nakoupím stavební žetony a pustím něco z extra slotu. Kulové, koupil jsem ji asi dvacet a vyskočila na mě hláška o dosažení limitu. Jakého k***a limitu? Nikde o žádném limitu nebylo ani slovo!
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    našla jsem Rudolfa ,dostanu 2. dárek - truhla- otevřu a šílené překvapení 25x voda- jako se opravdu předali 
    když už advent ,mohli dát lepší dárky a nenějakou stupidní vodu, fakt děs
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Nejvíce mě u Rudolfa štve,když dodej mléko,pak dostaneš dárek.Voda je pro velké zbytečná,ale malé farmě to pomůže.Ano,dárky jsou na nic.Můžou dát lepší dárky.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já nechápu proč nemůžou to trochu odlišovat od levlu,jasně že malému levlu se hodí uplně všechno ale velkému je voda apodobné věci k ničemu
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Ano,to mě štve,ale asi s tím nic dělat nechtějí.Vše by mělo být  rozdělené podle úrovně,i soutěže.A v diamantové lize by měli hrát mezi sebou.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nejen v diamantové. Když už je to rozdělené podle ligy, tak by měli hrát vždy ve stejné mezi sebou.
    Ve fotbale také nehraje (mimo poháru) třeba Slávie s Kotěhůlkama.
Sign In to comment.