Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

191112

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Štve mne, že po aktualizaci jediné co vidím, je, že zaktualizovali chyby. Už zase nevidím čas u koníků a u lodě. Před aktualizací se ukazoval. A to jsem šel i vymazat historii. Prostě....raději nic.
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    No, mě pobavilo a i lehce naštvalo, že musím urychlovat lodě, kterým zbývá 0 času za 0 zlatek když chci vyslat Olega, to jako fakt myslí pání z GGS vážně?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    magica13 (CZ1) napsal(a):
    No, mě pobavilo a i lehce naštvalo, že musím urychlovat lodě, kterým zbývá 0 času za 0 zlatek když chci vyslat Olega, to jako fakt myslí pání z GGS vážně?
    Tohle se mi před nějakým časem taky na farmě stávalo. Přestalo to samo.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Naštvalo mě a to teda dost,že místo 140 odměn z vesnické slavnosti,dostanou všichni nějaký kompenzační balíček. Minulou slavnost dostávali odměny jen ti,co  byli zrovna online v době získání dané odměny a teď pro změnu nedostane nikdo. Si z nás budou dělat furt jen srandu.Není už jediná akce,která by byla bez chyb.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Tak jsem konečně dostal koně na úroveň, se kterou se jakžtakž dá dostat do diamantové ligy. Nicméně vždycky když jsem tam už měl být, se počítadlo bodů zastavilo na 1249 a dál to prostě nešlo, takže jsem stejně zas skončil s odměnami z platiny. Fakt super :-/
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak jsem konečně dostal koně na úroveň, se kterou se jakžtakž dá dostat do diamantové ligy. Nicméně vždycky když jsem tam už měl být, se počítadlo bodů zastavilo na 1249 a dál to prostě nešlo, takže jsem stejně zas skončil s odměnami z platiny. Fakt super :-/
    Ahoj
    Pro postup do diamantové ligy je potřeba porazit 50 soupeřů když jsi v platině 1.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Co mě štve dnes za hráče ve spolku že jsme někteří dostali balíček za chyby ve hře (vesnická slavnost) pravděpodobně, ale jen někteří . Tak jak je to možné. To je opravdu nefér. Jak to máte jinde.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Co mě štve dnes za hráče ve spolku že jsme někteří dostali balíček za chyby ve hře (vesnická slavnost) pravděpodobně, ale jen někteří . Tak jak je to možné. To je opravdu nefér. Jak to máte jinde.
    Ahoj
    Mají v tom chyby, připisování kompenzací bylo pozastaveno do zítřka
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    V kontextu naprosto rozpadající se hry je to sice maličkost, ale stejně mi to dneska pokazilo radost ze hry - dostanu se ke dvěma novým dekoracím (Piknikový stůl, Idylický potůček), postavím je, vlezu do věže a ... nic. Ani ta blbá radost v podobě postupného odkrývání dekorací ve věži už není.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Sotva jedna vikingská skončí, pustíte druhou? Jděte už do ******, takové ****** jako v Hamburku aby jeden fakt pohledal. **** vám na to, nehraju. Nazdar.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
     Z dočasné farmy, kde člověk musel počítat, přemýšlet a plánovat, je teď dutá klikárna, kdy všeho mám plné sklady a není mi to k ničemu, protože musím akorát tupě klikat.
    Trochu mi přijde, že nevědí jak z toho ven.  I proto asi zavedli snovou farmu - tam se můžeš vyřádit - kombinovat co dříve, za kolik, ... . Pokud do toho nechceš narvat reálné money  a dosáhnout na pár tisíc diamantů, které ti pomohou vylepšit základní farmu, tak Tě musíš dumat.
    Jinak máš pravdu - klikárna- to vystihuje přesně současný stav.

  • jana88 (CZ1)jana88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Před chvíli přišla nabídka 1+1 a k tomu možnost koupě certifikátu na těžbu zlata .Zaklikla jsem, koupila jsem zlatáky , ale certifikáty 4+4 nepřišly.Děláte si asi z lidi srandu .V poslední době už je těch chyb trochu moc.Nedostanu dekoraci, po odehrané misi,nedostanu slíbené odměny za vesnickou.Jak jsem zjistila tak někteří dostali .Asi moje chyba, neměla jsem být první.Věřte že se za vás stydím!!!!
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Tak co? Ani po restartu se to nezměnilo?
    Jinak odměny za vesnickou se řeší jinde, ale aktuálně je výplata kompenzací stejně pozastavena. JPF.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    moc bych ocenila kdyby tu někdo hodil správné čísla zimní dočasné farmy, protože  když si najdu návod ke čtení původní verze tak mi to nesedí a moc by to pomohlo - každá kniha ,každý úkol , díky
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Pokusil jsem se to nějak osvěžit, aby se diskutovalo k jednomu tématu v jednom vlákně. Moc se to nechytlo, ale bo aktuální farma je stejně na konceptu vikinga - pojďme psát změny a postřehy do tohoto vlákna https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/198300/nova-vikingska-farma-2019#latest .

    Když už to je, tak ať se to aspoň využije. A třeba se začne i kultivovat fórum, když jeho destrukce pomocí nových a nových vláken dosahuje maxima. Je to i apel na zkušenější hráče, přispěvatele do diskusí - nenechte se otrávit a na zbytečná vlákna poukažte, ev. uveďte link na kterém se to řeší, řešilo.

    Teď je vidět jak moc chybí Black Angel a jeho pravomoci k údržbě fóra.

  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    na dočasných farmách je dobré , že mají samostatný stavební slot a tím neblokují výstavu ostatních farem. Jen to přišlo v době, kdy už mám téměř vše postaveno. Ale zase mohu využívat dva sloty na stavby dočasné farmy

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    helaras (CZ1) napsal(a):
    na dočasných farmách je dobré , že mají samostatný stavební slot a tím neblokují výstavu ostatních farem. Jen to přišlo v době, kdy už mám téměř vše postaveno. Ale zase mohu využívat dva sloty na stavby dočasné farmy

    Počkej , ale to nezní moc naštvaně - tak proč nepoužít  - Co mne dnes potěšilo  :)

     https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/15778/co-me-dnes-potesilo#latest
  • Feten (CZ1)Feten (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    :-1: ... kolo štěstí - dočaska  .... čekám až bude kvůli dekoracím, točím jak pominutá a vůbec jsem si nevšimla, že dekorace se do skladu neukládají ..... takže žetony "kdesi" a dekorace zřejmě taktéž ... krucinál už s těma chybama!!!! Fakt jsem naštvaná :-( 


  • TheMon (CZ1)TheMon (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Už mě to taky vážně přímo s..., točím kolem a dekorky nikde,proč ho tam dáváte když to nefunguje. Už by jste se měli s tou hrou na to z vysoka vy...., už mě to vážně nebaví, stále nějaká chyba.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 20.11.2019
    Štve mne, že aby jedni dostali dekorky na dočasce, tak mně propadne bedna v silu a to, co mám i posvícené na poli, abych silo doplnil, je mi pak naprosto na dvě věci. Jen kvůli údržbě.
    Tím nemám nic proti nárokům na ty dekorky, ale mělo by si to VÁŽENÉ GGS nějak lépe zajistit.
    Prostě opravuje jedno, ale že tím poškozuje jiné, se vůbec nezaobírá.
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Dal jsem si přestavět ubytovací blok.Diamanty za přestavbu zmizely, blok zůstal na stejné úrovni. To už nenaštve,ale přímo nas..e!!!! Opravdu se soudruhům z GGS daří. Pro ně je samozřejmě nejdůležitšjší hrabat reálné peníze za zlatky,ale že jde hra naprosto do kytek je už vůbec nezajímá! Není už snad jediná událost,kterou by ještě nezkazili.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dedl (CZ1) napsal(a):
    Dal jsem si přestavět ubytovací blok.Diamanty za přestavbu zmizely, blok zůstal na stejné úrovni. To už nenaštve,ale přímo nas..e!!!! Opravdu se soudruhům z GGS daří. Pro ně je samozřejmě nejdůležitšjší hrabat reálné peníze za zlatky,ale že jde hra naprosto do kytek je už vůbec nezajímá! Není už snad jediná událost,kterou by ještě nezkazili.
    Ahoj
    Pokud se nezvýšil lvl bloku a nefunguje to ani po obvyklých krocích (vyčistit historii, restart, jiný prohlížeč...) piš na podporu.

    Dobře se ale podívej, u bloku to je jako u laboratoře, ne u každého lvl to přidá místo na dům. Tak jen aby ses nepřehlédl a ušetřil čas a nervy při psaní s podporou.
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    upraveno 21.11.2019
    Tak už sem opravdu vytočená! Už je rozbitý žebříček i v rybí dřině, nabíhají hned po začátku další a další hráči s nahranými miliony, to už nemá cenu ani hrát. A dle infa mají dokonce někteří i všechny odměny ze sila, hm opravdu opět výborná práce

  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Na podporu určitě psát nebudu,mám už s nimi svoje zkušenosti. Při přestavbě to normálně sebralo diamanty,běžel čas přestavby a nakonec se nic nezměnilo,jen jsem přišel o diamanty.
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    magica13 (CZ1) napsal(a):
    Tak už sem opravdu vytočená! Už je rozbitý žebříček i v rybí dřině, nabíhají hned po začátku další a další hráči s nahranými miliony, to už nemá cenu ani hrát. A dle infa mají dokonce někteří i všechny odměny ze sila, hm opravdu opět výborná práce


    to je hrůza melu +3 a mám 20 mega hotovo.to nebaví


  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tak umě to samé já 9k a na 1. místě 5mega to mě zajímá  jak  k tomu došli
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    To jsou body zase z nějakýho dřívějšího sila jak kdysi,ale naskakují k tomu další..MInule,ale kdo začal tak se mu vynulovaly,teď ne..a všechny odměny za silo už mám...

Sign In to comment.