Domů Czech Technické problémy & bugy

chyba ve hře

JIŽ NĚKOLIKRÁT SE MĚ STALO,ŽE MĚ POLE NEDALA MUŠLE. ZAJÍMALO BY MĚ PROČ?
«13

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JIŽ NĚKOLIKRÁT SE MĚ STALO,ŽE MĚ POLE NEDALA MUŠLE. ZAJÍMALO BY MĚ PROČ?
    Ahoj
    Padání předmětů z polí je náhodně a taky záleží na plodině, kterou naseješ. nemusí ale vypadnout nic.
    podívej se na návod k Havai
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/151323/kousek-havaje-pouze-pro-cteni
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    1) po ukončení ostrovní farmy došlo k odstranění stánku pro nákup za runové kameny - v obchodním centru prostě není - kde mám nakupovat?
    2) přišel nějaký kompenzační balíček - proč jsou tam stavební žetony chápu, ale došlo GGs, že o ně hráč může přijít, i když nechce? - k čemu mi je krmivo - naprosto zpackané ( proč dočasně nerozšíří sloty třeba na 100 klobouků?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak nevím, zda je chyba ve mně nebo u GGS. Místo polární dočasky mám zase vikingskou.
  • Já mám polární záře, ale za ukol jsem dostala dekorku a tu ve skladu nemám, mají tam zase chybu, zase nefunguje jak má,ale už mě to ani nepřekvapuje ve všem jsou chyby, už by se měli zamyslet co s tím dále.
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Já mám polární záře, ale za ukol jsem dostala dekorku a tu ve skladu nemám, mají tam zase chybu, zase nefunguje jak má,ale už mě to ani nepřekvapuje ve všem jsou chyby, už by se měli zamyslet co s tím dále.
    Je to už fakt k uzoufání, ani já nemám kultovní kámen.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    moucha (CZ1) napsal(a):
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Já mám polární záře, ale za ukol jsem dostala dekorku a tu ve skladu nemám, mají tam zase chybu, zase nefunguje jak má,ale už mě to ani nepřekvapuje ve všem jsou chyby, už by se měli zamyslet co s tím dále.
    Je to už fakt k uzoufání, ani já nemám kultovní kámen.
    Kámen koupíš na lodi na dočasce, když si nahoře klikneš na - na Tvou hlavní farmu.
    Ovšem, zda lze použít na dočasce, nevím. Prostě nemám polární, tak na to nevidím.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Moje chyba - nečtu - lze použít jen na hlavní farmě - promiň
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    celé je to pomýlené, banka vymiená snežné doláre a produkty sú za runové doláre, čo stým?
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Moje chyba - nečtu - lze použít jen na hlavní farmě - promiň
    Ale Bobby, proč bych ho měla kupovat - to měla být odměna za postavený mlýn.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Já na to fakt nevidím, bo mám o5 vikinga, tak nevím, co tam je. Hraji je málo.
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Moje chyba - nečtu - lze použít jen na hlavní farmě - promiň
    Ale Bobby, proč bych ho měla kupovat - to měla být odměna za postavený mlýn.
    Taky mi kámen vyletěl komínem. Teď jenom přemýšlím, jestli mám na vikingsko-polární farmě vůbec něco dělat a utrácet dolary v pokladnici  :/.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Moje chyba - nečtu - lze použít jen na hlavní farmě - promiň
    Ale Bobby, proč bych ho měla kupovat - to měla být odměna za postavený mlýn.
    je to tak, měla to být odměna a taky mi nepřišla.

    Jinak je dočaska vypsaná na měsíc a obchodník také, minulý obchodník byl vypsaný na 2 měsíce - takže asi počítali s tím, že bude pokračovat.
  • Terik (CZ1)Terik (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    nakoupila jsem za zlatky prirucky o kachnich a slepicich vejcich ale dostavam stejne jen to minimum co je v zakladu.. jakto?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Terik (CZ1) napsal(a):
    nakoupila jsem za zlatky prirucky o kachnich a slepicich vejcich ale dostavam stejne jen to minimum co je v zakladu.. jakto?
    Ahoj
    Nevím jaké máš budovy a příručky. U mě příručky fungují u kachen i slepic správně.
    tady jsou základní produkce pro kachny :
    https://crazybigfarm.net/farm/buildings/GF_duck_coop.htm
    tady pro kuřata:
    https://crazybigfarm.net/farm/buildings/MF_chicken_coop.htm

    Podívej se na to a spočítej si to. Při sklizni to už ukazuje celkový počet vajec i s posílením z knihovny a v popisu budov je taky celkový počet a vedle kolik vajec máš navíc.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    hlásím chybu u nás ve spolku, včera v 20:00 jsme dali vylepšit továrnu na minerály a neukazuje se nám čas ,viz.obr.

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    bedru (CZ1) napsal(a):
    hlásím chybu u nás ve spolku, včera v 20:00 jsme dali vylepšit továrnu na minerály a neukazuje se nám čas ,viz.obr...
    ________________________________________________________________________________

    Jó, to znám velice dobře, právě se na to dívám u sebe...  :lol:
    Je to chyba jen u některých hráčů/ček, jistě si k tomu GGS časem najde čas...

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    hlásím chybu u nás ve spolku, včera v 20:00 jsme dali vylepšit továrnu na minerály a neukazuje se nám čas ,viz.obr.

    Děkuji, předáno
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Včera spolek pustil projekt ve kterém je potřeba sklidit květiny a hnojivo.Květiny v pořádku ale hnojivo ač jsem ho sklidila už 3x  celkem 750 ks hnojiva se vůbec do projektu  nenačítá.V podstatě už by měl být projekt hotový ale díky tomuhle není.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Včera spolek pustil projekt ve kterém je potřeba sklidit květiny a hnojivo.Květiny v pořádku ale hnojivo ač jsem ho sklidila už 3x  celkem 750 ks hnojiva se vůbec do projektu  nenačítá.V podstatě už by měl být projekt hotový ale díky tomuhle není.
    U nás projekty s hnojivem moc nehrajeme, ale mám dojem, že se započítává jen 75 ks a né 750 ks hnojiva...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Včera spolek pustil projekt ve kterém je potřeba sklidit květiny a hnojivo.Květiny v pořádku ale hnojivo ač jsem ho sklidila už 3x  celkem 750 ks hnojiva se vůbec do projektu  nenačítá.V podstatě už by měl být projekt hotový ale díky tomuhle není.
    U Původní fauny se sbírá luční kvítí a má se začít produkce hnojiva. Mělo by to počítat zadání výroby hnojiva ne u sklizně.
    Pokud nemáte započtené žádné hnojivo, nebo to vidí jen někdo, musíte se obrátit na podporu.
  • pampevlk (CZ1)pampevlk (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Dnes ráno jsem měla hru téměř nehratelnou - zmizelo všechno ze skladu, krmiva, osiva, prostě všechno. dalo se jen pěstovat na polích, loukách a zahradách, protože na všechno ostatní mi zmizely potřebné suroviny. Na snové farmě problém trvá, na obyčejné už je (zaplaťpánbůh) vše v normálu. Vysvětlí mi někdo co se  děje?
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 05.12.2019
    pampevlk (CZ1) napsal(a):
    Dnes ráno jsem měla hru téměř nehratelnou - zmizelo všechno ze skladu, krmiva, osiva, prostě všechno. dalo se jen pěstovat na polích, loukách a zahradách, protože na všechno ostatní mi zmizely potřebné suroviny. Na snové farmě problém trvá, na obyčejné už je (zaplaťpánbůh) vše v normálu. Vysvětlí mi někdo co se  děje?
    Když se to stane, stačí aktualizovat hru, případně pro jistotu vymazat cookies... a ono se vše načte jak má.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    v soutěži spolků jsme splnili všechny ceny ale poslední cenu  = prasátka v hrnečku jsme nedostali
    proč se máme tolik snažit ?? :(
Sign In to comment.