Domů Czech Technické problémy & bugy

Akce těžce pracujících

2

Komentáře

  • Ivetka17 (CZ1)Ivetka17 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Těžce pracující nepřičítají se mi body v divizním žebříčku...děkuji Iveta17
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Ivetka17 (CZ1) napsal(a):
    Těžce pracující nepřičítají se mi body v divizním žebříčku...děkuji Iveta17
    mám ten samej problém
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    z polského fora
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4189687/#Comment_4189687

    Ahoj 
    Body se ve Farmářské lize  neaktualizují, protože událost byla prodloužena o jeden den. Medaile nebudou dnes vyplaceny. Farmářská liga trvá 30 dní a během těchto 30 dnů dostane každý hráč podle své pozice v žebříčku medaile. 30. října v souvislosti se změnou času došlo k dvojímu vyplacení medailí. Každý hráč již obdržel všechny medaile v tomto vydání Farmářské ligy.
    Diana
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 08.11.2019
    Tak to jsem na tom bitej, bo jsem medaily měl nějakou bramborovou a teď mne okrádaj o zlatou. A ani nevím, zda mne někdo nepředběhl a v žebříčku sila to hledat nebudu.
    Prostě jejich hovadina a my to zase odnesem.
    Už mne s tím pěkně krkaj. Jednou daj medaile někomu, kdo nehnul ani prstem a pak okrádaj. To není okradení o jednu zlatou, ale už o dvě. Dementi.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Některým hráčúm se zaseklo počítadlo v akci těžce pracujících.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    upraveno 08.11.2019
    Ahoj,taky mi body nenaskakují ve farmářské lize.Nevíte někdo co s tím je,bude se s tím něco dělat??Už mě s tím fakt štvou,pořád nějaké problémy.Asi nemá cenu se vůbec nějak snažit.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 08.11.2019

    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,taky mi body nenaskakují ve farmářské lize.Nevíte někdo co s tím je,bude se s tím něco dělat??Už mě s tím fakt štvou,pořád nějaké problémy.Asi nemá cenu se vůbec nějak snažit.
    Ahoj
    je o tom napsáno 2 příspěvky nad tvým.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4189735/#Comment_4189735
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Některým hráčúm se zaseklo počítadlo v akci těžce pracujících.
    Ahoj
    Pokud jim body nepočítá akce těžce pracujících tak vyčistit, restart a pokud nefunguje tak podpora.
    Pokud jde o Farmářskou ligu podívej se o dva příspěvky nahoru
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Tak podpora je mi nanic.A restart už zkoušeli. Takže nenačítá pak ani Farmářská liga.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Tak podpora je mi nanic.A restart už zkoušeli. Takže nenačítá pak ani Farmářská liga.
    Ne pak, Farmářská liga tenhle poslední den nepočítá body nikomu.Medaile už všichni dostali, kvůli nějaké chybě při přechodu na zimní čas. Tak proto Farmářská liga poslední den body nepočítá. Dostaneme odměny na konci akce.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    To nechápu někomu to normálně body přičítá a někomu né ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    To nechápu někomu to normálně body přičítá a někomu né ?
    Ne,tento den se ve farmářské lize body nepočítají nikomu.
  • Tady nemá cenu nějakou soutěž rozjíždět, když nám pak nedají co mají ,už jim na nějaké soutěže nenaletím at si je hrají sami.Je to nespravedlivé a je to stále dokola v každé soutěži nějaká chyba a ve farmářské stále,když to nemají vychytané nemají to rozjíždět,at si tu farmářskou už jedou sami.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    z polského fora
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4189793/#Comment_4189793

    Ahoj zemědělci !!!
    Jak jste si již pravděpodobně všimli, body získané z aktuální akce Spolková Akce těžce pracujících nejsou zahrnuty do hodnocení farmářské ligy, což je zamýšlená akce ve hře. Dnes žádný hráč neobdrží medaili. Každé vydání farmářské ligy má určitý počet dní (42–43 dní v závislosti na od vydání), kdy hráči dostávají medaile. Dne 27. října dostali hráči v důsledku změny času dvojnásobný počet medailí. V tomto vydání Farmářské ligy již byla udělena celá skupina medailí.
    Nezapomeňte, že v tomto případě byste neměli kontaktovat podporu hry.
    Omlouváme se za nepříjemnosti.
    Váš Big Farm tým
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Je to čím dál horší staré chyby se neopravují a s novými soutěžemi a jejich nesmyslné . rádoby , vylepšeními chyb naopak přibývá. Nedala bych jim radši ani lopatu , ale zasloužili by si jí určitě.
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    dobry deň,
    neviem ak to suvisi so zmenou casu, ked sa posuval z 3 na 2 a pripisuju sa body o polnoci. Rada by som sa dozvedela, preco mali pripisovat body 2- krat



  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    ria25 (SK1) napsal(a):
    dobry deň,
    neviem ak to suvisi so zmenou casu, ked sa posuval z 3 na 2 a pripisuju sa body o polnoci. Rada by som sa dozvedela, preco mali pripisovat body 2- krat



    Ahoj
    Ne body ale medaile.
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    a aky je v tom rozdiel, medaila pribudne o ponoci, ci hocikedy?

  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    Pomaly sa budu GGS- aci vyhovarat na to, ze chyby robia, lebo sa zem toci a za to nemozu
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    ria25 (SK1) napsal(a):
    a aky je v tom rozdiel, medaila pribudne o ponoci, ci hocikedy?

    o půlnoci, ano, a se změnou času ji lidi dostali 2x takže dnes se medaile udělovat nebude a proto se nepočítají body do Farmářské ligy
    V akci těžce pracujících se počítají normálně
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    pexi (CZ1) napsal(a):
    ria25 (SK1) napsal(a):
    a aky je v tom rozdiel, medaila pribudne o ponoci, ci hocikedy?

    o půlnoci, ano, a se změnou času ji lidi dostali 2x takže dnes se medaile udělovat nebude a proto se nepočítají body do Farmářské ligy
    V akci těžce pracujících se počítají normálně

    Ivetka17 (CZ1) napsal(a):
    Těžce pracující nepřičítají se mi body v divizním žebříčku...děkuji Iveta17pexi (CZ1) napsal(a):
    ria25 (SK1) napsal(a):
    a aky je v tom rozdiel, medaila pribudne o ponoci, ci hocikedy?

    o půlnoci, ano, a se změnou času ji lidi dostali 2x takže dnes se medaile udělovat nebude a proto se nepočítají body do Farmářské ligy
    V akci těžce pracujících se počítají normálně
    asi jsem natvrdlá ale čas se posouval ze tří na dvě hodiny zpět půlnoc s tím nemá nic společného 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    ria25 (SK1) napsal(a):
    a aky je v tom rozdiel, medaila pribudne o ponoci, ci hocikedy?

    o půlnoci, ano, a se změnou času ji lidi dostali 2x takže dnes se medaile udělovat nebude a proto se nepočítají body do Farmářské ligy
    V akci těžce pracujících se počítají normálně

    Ivetka17 (CZ1) napsal(a):
    Těžce pracující nepřičítají se mi body v divizním žebříčku...děkuji Iveta17pexi (CZ1) napsal(a):
    ria25 (SK1) napsal(a):
    a aky je v tom rozdiel, medaila pribudne o ponoci, ci hocikedy?

    o půlnoci, ano, a se změnou času ji lidi dostali 2x takže dnes se medaile udělovat nebude a proto se nepočítají body do Farmářské ligy
    V akci těžce pracujících se počítají normálně
    asi jsem natvrdlá ale čas se posouval ze tří na dvě hodiny zpět půlnoc s tím nemá nic společného 
    Medaile se udělují o půlnoci. Jinak nevím jak to vykouzlili s tím posunutím času. Ale píšou, že medaile dali 2x - to je dnes už nedostanem, protože všechny pro tuhle akci byly uděleny.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    ria25 (SK1) napsal(a):
    a aky je v tom rozdiel, medaila pribudne o ponoci, ci hocikedy?

    o půlnoci, ano, a se změnou času ji lidi dostali 2x takže dnes se medaile udělovat nebude a proto se nepočítají body do Farmářské ligy
    V akci těžce pracujících se počítají normálně

    Ivetka17 (CZ1) napsal(a):
    Těžce pracující nepřičítají se mi body v divizním žebříčku...děkuji Iveta17pexi (CZ1) napsal(a):
    ria25 (SK1) napsal(a):
    a aky je v tom rozdiel, medaila pribudne o ponoci, ci hocikedy?

    o půlnoci, ano, a se změnou času ji lidi dostali 2x takže dnes se medaile udělovat nebude a proto se nepočítají body do Farmářské ligy
    V akci těžce pracujících se počítají normálně
    asi jsem natvrdlá ale čas se posouval ze tří na dvě hodiny zpět půlnoc s tím nemá nic společného 
    Medaile se udělují o půlnoci. Jinak nevím jak to vykouzlili s tím posunutím času. Ale píšou, že medaile dali 2x - to je dnes už nedostanem, protože všechny pro tuhle akci byly uděleny.pexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    ria25 (SK1) napsal(a):
    a aky je v tom rozdiel, medaila pribudne o ponoci, ci hocikedy?

    o půlnoci, ano, a se změnou času ji lidi dostali 2x takže dnes se medaile udělovat nebude a proto se nepočítají body do Farmářské ligy
    V akci těžce pracujících se počítají normálně

    Ivetka17 (CZ1) napsal(a):
    Těžce pracující nepřičítají se mi body v divizním žebříčku...děkuji Iveta17pexi (CZ1) napsal(a):
    ria25 (SK1) napsal(a):
    a aky je v tom rozdiel, medaila pribudne o ponoci, ci hocikedy?

    o půlnoci, ano, a se změnou času ji lidi dostali 2x takže dnes se medaile udělovat nebude a proto se nepočítají body do Farmářské ligy
    V akci těžce pracujících se počítají normálně
    asi jsem natvrdlá ale čas se posouval ze tří na dvě hodiny zpět půlnoc s tím nemá nic společného 
    Medaile se udělují o půlnoci. Jinak nevím jak to vykouzlili s tím posunutím času. Ale píšou, že medaile dali 2x - to je dnes už nedostanem, protože všechny pro tuhle akci byly uděleny.
    medaile jsme dostali 2x budiž ale proč nás oblbujou změnou času mohli ligu o hodinu zkrátit a ne  celý  den nepřičítat body ze sila 
  • Když byly uděleny,tak proč v tabulce nejsou čtyři medaile ale jen tři.Protože se jen vymlouvají,spolkovky byly o jeden den delší a dali 5 medailí,tak ji v silu museli vzít aby náhodou nedali o jednu navíc a svádí to na posun času.Už si můžou všechny medaile nechat když jim vadí že by dali o jednu navíc,jen lidi zase naštvali to jim jde dobře na 100%.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Když byly uděleny,tak proč v tabulce nejsou čtyři medaile ale jen tři.Protože se jen vymlouvají,spolkovky byly o jeden den delší a dali 5 medailí,tak ji v silu museli vzít aby náhodou nedali o jednu navíc a svádí to na posun času.Už si můžou všechny medaile nechat když jim vadí že by dali o jednu navíc,jen lidi zase naštvali to jim jde dobře na 100%.
    Jak se měnil čas,tak ten den byly uděleny 2 medaile.Jedna v 23 hodin a  druhá po půlnoci.Jedna byla navíc, v tabulce bylo 5 medailí tenkrát.Dnes už žádnou nedostaneme.Protože celkový počet medailí za tu celou akci byl udělen..Mohli to jen napsat dřív.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Na druhou stranu mohu GGS poděkovat. Do padesátky se nedostanu, tak mohu silo již uplně vypustit, když medaile nebudou. Krásně se vyspím :-)))
  • Bibi559 (CZ1)Bibi559 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    rozumím tomu dobře, že ti co v den změny času dostali medaile, tak je dostali 2x, a ti co by je měli dostat teď, tak dostanou tak nanejvýš vztyčený prostředníček, že jsou jedničky?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Rozumíš :-)))
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    Myslím, že nevidíme vše v celém pohledu.
    Na druhé straně je to jen hra a tak bychom k tomu měli přistupovat.
Sign In to comment.