Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

190112

Komentáře

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    S odstupem času od poslední úžasné aktualizace zjišťuju další věc, která mě solidně točí. Oddělení tržiště od správy farmy s sebou totiž nese ještě jeden nový praktický opruz. Zjistil jsem, že jsem byl navyklý chodit do správy farmy přes tržiště. (A předpokládám, že nejsem sám.)

    Jednak je to o poznání větší "ikona", jinými slovy rychleji se myší trefíš na velké tržiště, než na malou ikonku, navíc ji máš většinou uprostřed a ruka tak nemusí jezdit k dolnímu okraji. Takže to u mě vypadá v současné době následovně: vyskočí denní úkol "prodej 2750 vajec" -> klik na tržiště -> sprosté slovo -> zavření tržiště -> hledání nové ikonky dole. O chvíli později nový úkol, "prodej 6000 prasat" -> klik na tržiště -> sprosté slovo -> zavření tržiště -> hledání nové ikonky dole. Za chvilku "vydělej 150 000 dolarů" -> klik na tržiště -> sprosté slovo -> zavření tržiště -> hledání nové ikonky dole...

    Serou mě, ne že ne.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 31.10.2019
    A já jsem si říkal, že na trhu chybí víc než jedna ikonka. Tak to tady dlouho nebude "slušná mluva". Tohle je nejpitomější roztržení správy farmy a trhu(včetně pekárenských dodávek), který mohl někdo vymyslet. Jo někdo udělal ikonku pro trh, tak ji přece nezahodíme, ne ? A klikáme a klikáme (kolik že toho mi chybí na dodávku k"klick"?, jo vajca taky můžu kolik k"klick"?, kolik, že mi chybí těch jablek k"klick", jsem to jako sklerotik zapoměl ? atd atd atd k"klicků". Bylo to jediné přehledné místo, kde byly všechny věci provázány.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    je to celé posraným nahoru , sorry, ale nedělám nic jiného než pořád klikám
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    S odstupem času od poslední úžasné aktualizace zjišťuju další věc, která mě solidně točí. Oddělení tržiště od správy farmy s sebou totiž nese ještě jeden nový praktický opruz. Zjistil jsem, že jsem byl navyklý chodit do správy farmy přes tržiště. (A předpokládám, že nejsem sám.)

    Jednak je to o poznání větší "ikona", jinými slovy rychleji se myší trefíš na velké tržiště, než na malou ikonku, navíc ji máš většinou uprostřed a ruka tak nemusí jezdit k dolnímu okraji. Takže to u mě vypadá v současné době následovně: vyskočí denní úkol "prodej 2750 vajec" -> klik na tržiště -> sprosté slovo -> zavření tržiště -> hledání nové ikonky dole. O chvíli později nový úkol, "prodej 6000 prasat" -> klik na tržiště -> sprosté slovo -> zavření tržiště -> hledání nové ikonky dole. Za chvilku "vydělej 150 000 dolarů" -> klik na tržiště -> sprosté slovo -> zavření tržiště -> hledání nové ikonky dole...

    Serou mě, ne že ne.
    Máš pravdu, už jsem to sem chtěla napsat, když jsem našla tvůj příspěvek. Takže se k němu připojuji. Hej! Velký Klikátore! To si z náš děláš p*del? Koukej vrátit systém obsluhy tržiště tak, jak byl před tvou nesmyslnou úpravou! Vždyť nyní je to bohapustá onanie!
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    U tržiště to vypadá, že budou potřebovat sloty na jiné aktivity, možná bych nepředbíhal, ale že by tam mohli přidat dolů ten náklaďák, to by jistě nevadilo. 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    co zase to je za kravina, nahoře mi svítí čas odpočtu spolkovek a přitom za plotem mám stan, zase soudruzi  někde udělali chybu
  • alenatom (CZ1)alenatom (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    :-))) A co ty spolkovky? Teprve naskočil symbol upozornění, že budou za necelých 24 hodin spuštěny a ejhle, stan už stojí a soutěž jede..... :-D

  • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Zase spolkovky no to snad nemyslíte vážně.........
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Zase spolkovka !!!!!!!!!!!!!???????!!!!!!!!! Tak 21.9. jedna skončí,25.9. další začne  a skončí 29.9. a dneska tedy 1.10. další.....kuva už mně Ti opičáci z Hamburku serou....a fest.Dneska má narozeniny náš pes,takže se nebudu rozčilovat,ale myslím,že je na čase s tím seknout....s celou podělanou spolkovkou....udělali z toho turbocucač na prachy.Jinak mně pobavili příspěvky o něco výše....fakt jsem se zasmál....dobře,pravdivě a humorně sepsané.Jsem rád,že nejsem jediný,kterému se změny nelíbí:-)
  • PomnenkaPája (CZ1)PomnenkaPája (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    ahoj,
    ale odpočet na spolkovou soutěž přišel dnes cca v 11 hodin dopoledne,ale to už stan stál a po 2 minutách odpočet zmizel.
    A co blíží se vánoce tak potřebují nějaké to euro na dárečky
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    upraveno 01.11.2019
    Siena (CZ1) napsal(a):
    S odstupem času od poslední úžasné aktualizace zjišťuju další věc, která mě solidně točí. Oddělení tržiště od správy farmy s sebou totiž nese ještě jeden nový praktický opruz. Zjistil jsem, že jsem byl navyklý chodit do správy farmy přes tržiště. (A předpokládám, že nejsem sám.)

    Jednak je to o poznání větší "ikona", jinými slovy rychleji se myší trefíš na velké tržiště, než na malou ikonku, navíc ji máš většinou uprostřed a ruka tak nemusí jezdit k dolnímu okraji. Takže to u mě vypadá v současné době následovně: vyskočí denní úkol "prodej 2750 vajec" -> klik na tržiště -> sprosté slovo -> zavření tržiště -> hledání nové ikonky dole. O chvíli později nový úkol, "prodej 6000 prasat" -> klik na tržiště -> sprosté slovo -> zavření tržiště -> hledání nové ikonky dole. Za chvilku "vydělej 150 000 dolarů" -> klik na tržiště -> sprosté slovo -> zavření tržiště -> hledání nové ikonky dole...

    Serou mě, ne že ne.
    To je úplně přesný popis toho,jak klikání probíhá i u mě.Zase nějaká chytrá hlava vymyslela,jak nám hru vylepšit.Díky za bezva shrnutí:))).Jo a těch neustálých spolkovek máme myslím všichni plné zuby.Už to není hra,ale neustálé soupeření a soutěžení
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    tož zkusme nehrát   a naštvaná bude protistrana :smiley:
  • hastrmann (CZ1)hastrmann (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Nejen dnes mne to štve. Pravidelně bývám nejmenší lvl, ale toto už je moc

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    japefi (CZ1) napsal(a):
    U tržiště to vypadá, že budou potřebovat sloty na jiné aktivity, možná bych nepředbíhal, ale že by tam mohli přidat dolů ten náklaďák, to by jistě nevadilo. 
    Já bych jen doplnil, že na některé "co bude" a že si to jen předchystáme čekáme už několik měsíců, ba se nebojím říci i nějakých let. Viz upgrade kočky (25 měsíců) a stále tajemný, několik let rozestavěný plac u koňů, což mi něco připomíná z reálného života.(asi černá stavba, o které není nikdo schopen rozhodnout, zda dostavět nebo zbourat a k čemu vlastně měla sloužit).
    Jinak jsem jednoznačně pro, aby se vrátily všechny ikonky v rámci tržnice a opět se sjednotily na jednom místě vč. správy farmy  a dodávek do pekařství.
    Rád bych uvítal pod ikonkou s jízdním řádem pro přístav podobnou, která by platila pro dobrodruha.
    Nejvíc mne štve, že místo vymejšlení pitomin nejsou schopni opravit opět seknutý upgrade budov ve spolkové vesnici na 00:00, ani prohození disciplíny v koňském turnaji(jsem postřehl druhou sezonu, ale kolikátá to je....).
    Invaze slepiček, králíčků a oveček na další farmy bych si odpustíl, což nás asi bude čekat po dalším několikahodinovém updatu. Přestříkáním auta na zeleno se nezamastuje úplně prohnilá kastle, aby jste při jízdě navíc zjistili, že spotřeba na 100km se zvedla nejméně na trojnásobnou(chceš jezdit,tak plať) a navíc vám nefungují brzdy. A pořád to ženeme z kopce, a v zoufalosti šlapete na brzdu(a klikáte a klikáte), že se možná vzpamtuje.


  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    kde je svet snov?oneskorene sa mi to rozbehlo a ked som to začala budovať tak to zrušili? asi sa dobre bavia  v GGS,aspoň ich to bavi z nás robiť dobrý deň ked už nás prestane baviť tá hra
  • Snový svět už skončil zaplat pánbu,to byla jen dočasná farma.Nevím co se komu na takové volovině líbilo, přeji hezký den,ale u nás je deštivý.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Jeden z úkolů na dočasné farmě: 1920 kabátů. Dílna vyrobí na jednu várku 120 kabátů, takže je třeba vyrobit 16 várek. Jedna trvá (s dílnou na 4. úrovni) 4 hodiny. I kdybych stihl čtyři za den (dostal se k farmě plus mínus pravidelně po 4 hodinách), je to úkol na 4 dny...
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    upraveno 04.11.2019
    Jeden z úkolů na dočasné farmě: 1920 kabátů. Dílna vyrobí na jednu várku 120 kabátů, takže je třeba vyrobit 16 várek. Jedna trvá (s dílnou na 4. úrovni) 4 hodiny. I kdybych stihl čtyři za den (dostal se k farmě plus mínus pravidelně po 4 hodinách), je to úkol na 4 dny...
    mám dílnu na3l a jsem z těch kožichu už na nervy, mám jich 920/1920 takže min. 3 dny před sebou
    to zase byl nějaký dobrý německý výmysl ta cifra
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    bedru (CZ1) napsal(a):
    Jeden z úkolů na dočasné farmě: 1920 kabátů. Dílna vyrobí na jednu várku 120 kabátů, takže je třeba vyrobit 16 várek. Jedna trvá (s dílnou na 4. úrovni) 4 hodiny. I kdybych stihl čtyři za den (dostal se k farmě plus mínus pravidelně po 4 hodinách), je to úkol na 4 dny...
    mám dílnu na3l a jsem z těch kožichu už na nervy, mám jich 920/1920 takže min. 3 dny před sebou
    to zase byl nějaký dobrý německý výmysl ta cifra
    Jak jsem říkal dříve, tohle počítala uklízečka nebo vrátný...
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Dobrý den, nejde se dostat na snovou farmu, vykopne mne to zpátky k přihlášení. Nejde to z žádného místa. Není tam chyba ve hře?
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    bedru (CZ1) napsal(a):
    Jeden z úkolů na dočasné farmě: 1920 kabátů. Dílna vyrobí na jednu várku 120 kabátů, takže je třeba vyrobit 16 várek. Jedna trvá (s dílnou na 4. úrovni) 4 hodiny. I kdybych stihl čtyři za den (dostal se k farmě plus mínus pravidelně po 4 hodinách), je to úkol na 4 dny...
    mám dílnu na3l a jsem z těch kožichu už na nervy, mám jich 920/1920 takže min. 3 dny před sebou
    to zase byl nějaký dobrý německý výmysl ta cifra
    Tak už máš 2 dny za sebou. Příští úkol je taky na déle a konec je super - zahaj 16 x výrobu kožichů - takže se vyplatí mít dílnu na lv4 - pořád je 8 dnů do konce.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dobrý den, nejde se dostat na snovou farmu, vykopne mne to zpátky k přihlášení. Nejde to z žádného místa. Není tam chyba ve hře?

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak nevím, co s tím zase mají. Sklidím př. mandle, ukáže mi to, že musím něco prodat - prodám, ale mandle na poli zůstanou. Musím na ně kliknout znova a ukáže se, že mám prodat ještě víc - mandle na poli zůstanou - až na potřetí se mi je podaří sklidit.
    To mám prvně od doby, co hraju a dooost mne to štve.
    A ano, vše mám vyčištěné :-))
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Na co je farmářská liga,když už od včera nejde počítadlo??? Ukazuje  neustále stejný počet bodů. Nějak
    to soudruzi z GGS nestihají. Ale jsou spokojeni,že se jim sypou reálné peníze za zlatky,tak proč by se starali řádně o hru??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    dedl (CZ1) napsal(a):
    Na co je farmářská liga,když už od včera nejde počítadlo??? Ukazuje  neustále stejný počet bodů. Nějak
    to soudruzi z GGS nestihají. Ale jsou spokojeni,že se jim sypou reálné peníze za zlatky,tak proč by se starali řádně o hru??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tak nějak - sice jsem až na konci, ale ani tu dřevěnou mi dnes nedali?!  :D  A mám dvakrát tolik, než těch sedmdesát litrů na počítadle...
  • rijkax (CZ1)rijkax (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Ve vesnické slavnosti, která začala dnes, se nezobrazují odměny - netuším jestli se přičítají nebo ne, to kolik mám bodů vidím pouze ve farmářské lize. Podle lidí ze spolku se to někomu zobrazuje, někomu ne....V poslední době je to chyba za chybou, člověka to pomalu přestává bavit....
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    hezký večer farmáři ....už budeme hrát bez odměn  co dalšího pro nás GGS  vymyslí , nevím jestli je to k pláči nebo ku smíchu ....ale v tomto vlákně vlastně k naštvání :smiley:
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Tak dneska tady máme double. Zaprvé se nepřičítají odměny ve vesnické slavnosti - bezvadné, oni nám je pak sice snad údajně ají najednou, ale pochybuju, že germánští myslitelé v Hamburku nějak domyslí problém s jedinou smysluplnou odměnou a tou jsou stavební žetony. Mám jich momentálně 45, což znamená, že když nám dají všechny ceny najednou... áno, správně. Za normálního rozdávání odměn bych po prvních obdržených stavebních žetonech dal stavět něco v extra stavebním slotu a poté sbíral v klidu další žetonové odměny, při odměnění najednou dostanu prvních 6 nebo 7 žetonů, nestihnu nic zadat ke stavbě, protože na mě vyskočí hned další okna se žetony a ty už mi díky tomu "vyletí komínem". Už teď brečím nadšením.

    Druhá radost je dočasná farma... asi třetí úkol od konce bylo nasbírat 1920 kabátů, tzn. 16x zadat kabáty do výroby. Čtyři dny tupého klikání. Posledním úkolem je co? Překvapivě zahájit 16x výrobu kabátů. Další čtyři dny tupého klikání. Z dočasné farmy, kde člověk musel počítat, přemýšlet a plánovat, je teď dutá klikárna, kdy všeho mám plné sklady a není mi to k ničemu, protože musím akorát tupě klikat.
Sign In to comment.