Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diakuze k “Chystané novinky - Od 2. čtvrtletí 2019”

Vážení hráči,
zde je místo pro Vaši zpětnou vazbu k plánovaným novinkám :)

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Takže Dopis.... definitivně končí, škoda. Jedna z dobrých akcí zase pryč. Místo aby to opravili a pohlídali si chyby. 
    Už mám celkem strach co bude ta nová akce. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Větší spoléhání na dovednosti než na náhodné události současného systému (pořád máte k dispozici všechny ryby)
    ----------------
    Ti mne baví. Zvlášť k dispozici jsou všechny ryby při dřině.  Kolikrát mám 5 lovišť humrů , když je nepotřebuji a zoufale čekám na vylovení, zda se třeba neobjeví to, co potřebuji :-)))))
    Ale fakt je, že za tisíce a deseti tisíce zlatek bych mohl mít vše :-)))
  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Větší spoléhání na dovednosti než na náhodné události současného systému (pořád máte k dispozici všechny ryby)
    ----------------
    Ti mne baví. Zvlášť k dispozici jsou všechny ryby při dřině.  Kolikrát mám 5 lovišť humrů , když je nepotřebuji a zoufale čekám na vylovení, zda se třeba neobjeví to, co potřebuji :-)))))
    Ale fakt je, že za tisíce a deseti tisíce zlatek bych mohl mít vše :-)))
    Já to pochopil tak, že píšou o budoucnosti - po změně budou k dispozici všechny ryby.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    To se tak krásně čte,všechno je super,všechno mají pod kontrolou a mně nejde sklízet dost často z hlavní farmy,nejde mi spustit bonus při spolkovce,občas mi nejde napsat na chat,odeslat zprávu,nebo to celé zmrzne a protože podobné problémy mají i jiní hráči,tak to asi nebude prohlížečem,pluginy a já nevím čím ještě.Jsem nadšený z toho,že nebude další stálá farma,že se snad daří už opravdu zprovoznit vesnickou slavnost,ale zas to neukazuje kdo spustil výzvu.Jsem nadšený z toho,že se snad už bude spolkovka střídat s vesnickou slavností.Jsem opravdu nadšený jaké vizionáře mezi vývojáři máme,ale co takhle kromě slibů do budoucnosti kouknout do minulosti a už konečně sakra opravit všechno,co je tady dlouhodobě blbě a pak se koukat do budoucna.Jakmile si přečtu,že se chystá nějaké vylepšení a nová akce,otvírá se mi v kapse nůž.Tým vývojařů mi připadá jako tlupa malých dětí,co se snaží pořád vymýšlet něco nového,pořád se v něčem štourat,ale jak už to u dětí bývá,všechno se udělá na půl a pak už je to přestane bavit a nechají to tak.Já to prostě nechápu.
  • MuJi (CZ1)MuJi (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Docela se mi ulevilo, že problémy, které popsal Ruffus nemám jen já. Hra mi padá častěji než dřív, doba načítání se prodlužuje. Ale pokud je to běžným jevem.... přežiju to.  ;) (takový malý trénink tolerance k nedostatkům a chybám druhých) Navíc, tahle hra je dost dobrá na to, abych tyto maličkosti s klidem přehlížel. Co mě ale trochu udivuje, že si Good Games nechají utíkat moje těžce vydělané korunky mezi prsty, když už se je rozhodnu utratit. ( Nemohu nakupovat Dekorace v akci. Vždy, když to zkusím, objeví se okno: Čas vypršel. Tato akce není v tuto chvíli možná. Zkuste zopakovat později. Tak opakuji a opakuji...a pořád to samé.  :)
    Nevadí, aspoň ušetřím.  B)
    P.S. Stejně si myslím, že by se na to měl někdo "podívat". Přeci jen i malý Zisk je Zisk..... o:)  

    Přeji hezký den
    MuJi

  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Tato hra se hraje pořád hůř a hůř :wink: Načítání je pomalé a to jsem zkoušela tři prohlížeče.Copak se s tím nedá nic dělat?
    Už to trvá dost dlouho-samé aktualizace,ale to zpomaluje hru a zklamání ze slibů je strašné.Udělejte tuto oblíbenou hru zase hratelnou!!!
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    klapalka (CZ1) napsal(a):
    Tato hra se hraje pořád hůř a hůř :wink: Načítání je pomalé a to jsem zkoušela tři prohlížeče.Copak se s tím nedá nic dělat?
    Už to trvá dost dlouho-samé aktualizace,ale to zpomaluje hru a zklamání ze slibů je strašné.Udělejte tuto oblíbenou hru zase hratelnou!!!
    Asi budeš muset rok dva počkat, než se GGS naučí s html5, zatím mám pocit, že jsou rádi, že jim to vůbec běží, a když jim něco nefunguje, trvá jim měsíce, než přijdou na to co s tím. Také mi přijde, že tady je schovaný důvod odpískání další trvalé farmy, to už by jejich servery asi neunesly.
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    klapalka (CZ1) napsal(a):
    Tato hra se hraje pořád hůř a hůř :wink: Načítání je pomalé a to jsem zkoušela tři prohlížeče.Copak se s tím nedá nic dělat?
    Už to trvá dost dlouho-samé aktualizace,ale to zpomaluje hru a zklamání ze slibů je strašné.Udělejte tuto oblíbenou hru zase hratelnou!!!
    Asi budeš muset rok dva počkat, než se GGS naučí s html5, zatím mám pocit, že jsou rádi, že jim to vůbec běží, a když jim něco nefunguje, trvá jim měsíce, než přijdou na to co s tím. Také mi přijde, že tady je schovaný důvod odpískání další trvalé farmy, to už by jejich servery asi neunesly.
    Skôr by mali vymeniť tých babrákov, ktorí sú neschopní to dať do hratelného  stavu.
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Oni změnili odměny ve vesnické události? Byly tam odměny za aktivitu hráče, i zlaté kupony, nějak to teď nevidím... nebo jsem jenom hodně slepá?

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jj, změnili vše vyhodili, no a já sem změnila přistup k nim(nohy na stůl, nikam se neženu)
  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    také jsem naštvaná hraji vesnickou událost ale odměny nedostávám už jsem měla mít deset stavebních žetonů
    a nemám ani jeden :((
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mařena (CZ1) napsal(a):
    také jsem naštvaná hraji vesnickou událost ale odměny nedostávám už jsem měla mít deset stavebních žetonů
    a nemám ani jeden :((
    Ahoj
    Pokud se ti žetony měly připočítat( nemáš jich na skladě 50) vyčisti historii, pokud ani tak nebudou piš na podporu.
    O chybě s odměnama ve slavnosti tým ví, tohle je rada polské moderátorky k tomu.
  • Bacil (CZ1)Bacil (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Dobrý den, během včerejška jste spustili aktualizaci a nové změny na farmě. Bohužel jsem se nikde nedopátrala, kde  se dají získat žetony do balonového kola štěstí. V bedýnce se zásobami se bohužel u žetonu zobrazí pouze začátek věty - Najdeš s interakcí s:   a dál nic. Děkuji
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Bacil (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, během včerejška jste spustili aktualizaci a nové změny na farmě. Bohužel jsem se nikde nedopátrala, kde  se dají získat žetony do balonového kola štěstí. V bedýnce se zásobami se bohužel u žetonu zobrazí pouze začátek věty - Najdeš s interakcí s:   a dál nic. Děkuji
    Je to novinka, buď to bude za odměnu v příštích soutěžích nebo si balónovou měnu budeš muset tvrdě zaplatit (za zlaťáky je 4x dražší než klasické zelené žetony).
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    V nápovědě balonu to máš. Koupit za zlatky nebo vytočit v balonovém kole štěstí. Takže - když nekoupíš, nic nevytočíš.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    asi bude nejlepší ten balon zrušit, kolotočů už tu máme dost, a kvůli balonu si žetony za zlatky kupovat nebudeme.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    By ses divila, jako já, když se hráč na angl. dočetl, za kolik si měnili :-)))
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    bych nedala ani zlámanou grešli, jen kvůli toho abych si šla zatočit v baloně.
  • supermil (CZ1)supermil (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Bacil (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, během včerejška jste spustili aktualizaci a nové změny na farmě. Bohužel jsem se nikde nedopátrala, kde  se dají získat žetony do balonového kola štěstí. V bedýnce se zásobami se bohužel u žetonu zobrazí pouze začátek věty - Najdeš s interakcí s:   a dál nic. Děkuji
    Je to novinka, buď to bude za odměnu v příštích soutěžích nebo si balónovou měnu budeš muset tvrdě zaplatit (za zlaťáky je 4x dražší než klasické zelené žetony).

Sign In to comment.