MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

co mne dnes naštvalo

18991

Komentáře

• JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) Komentářů: 528CZ1
    Nekorektně umístěné dýně byl i můj problém. Ano kdo hraje už nějaký rok, hledali jsme předměty umístěné i na nekoupených pozemcích, válejících se na střechách garáží a budovách mimo farmy nebo zahrabaných pod drny, Jsem trpělivý hledač,ale jedna nenalezena už včera, a dnes 2. Zatnul jsem zuby, 290zlatek není zrovna málo(nebývalo 100?). A světe div se A teď to seber, aby jsi neusnul. Copak neexisuje zona, kde by se hledané předměty opravdu neměly vyskytovat ? Když k tomu přidám všudypřítomné stánkové vykřičníky, kterých se nezbavíte všude, tak kdo ví, kde nějaká dýně vůbec leží. Přesouvání stánků je také otravné, zváště, když Omar stojí v druhé řadě, že ani není vidět. Rozhodně beru dýně jako další dojičku zlatek. Foxka není stále axceptovábna jako prohlířeč pro hru v celé obrazovce, psal jsme tu, že jsem nucen odskakovat při hlední do Chrome, ale tam je to při zvětšení o několik procent dosti rozmazané a to i u hledaných předmětů, takže už ani neplatí kdysi dobře míněná rada, že hledané předměty jsou v jiné vstvě a jsou tudíž daleko ostřejší než okolí. A to nás ještě asi čekaj houby, které považují za nejnáročnější čmuchačku.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) Komentářů: 505CZ1
    tak mě se už podařilo dýni sebrat auto se přemístilo ale dozvídám se ze spolku že se hráčům nenačetly nové dýně tak to mě štve ještě víc to se budeme se vším crcat na podporu bylo by na čase když je to samá chyba ,aby zase zavedli českou 
  • luteca (SK1)luteca (SK1) Komentářů: 34SK1
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tak mě se už podařilo dýni sebrat auto se přemístilo ale dozvídám se ze spolku že se hráčům nenačetly nové dýně tak to mě štve ještě víc to se budeme se vším crcat na podporu bylo by na čase když je to samá chyba ,aby zase zavedli českou 
    tie tekvice aj mna zlostia a nielen to. ukazuje mi ukoncenie vystavby na gurmanke a pritom sa skoncila vystavba na kvetine. asi by to chcelo spisat zoznam chyb a posunut ich niekomu, kto by bol schopny to opravit. takto s chybami to cloveka nebavi hrat :(
    luteca @ sk 1
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) Komentářů: 91CZ1
    Opět po vynikající údržbě by nejmíň 3x vykvetly hrábě než se přesunu mezi farmami. Slimák je o hodně rychlejší!!! Ať žijou odborníci z GGS!!  Na co šláhnou,to zku..í!!!!!!!
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) Komentářů: 379CZ1
    to je dneska otřesné a došly mi slova
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) Komentářů: 500CZ1
    upraveno 29.10.2019
    a to opět musí být údržba v době, kdy běží těžce pracující? To nemohlo proběhnout před spuštěním? To zas veškerá příprava musí jít jen tak do koše? Člověk si to připraví, rozjede, hlídá čas, ať stihne přihodit, ...a nemůže, protože opět opravují. A ještě si vyvěsí drzé oznámení "na malou chvíli". Inu, řekne-li žena 5 minut, myslí tím minimálně půl hodiny :(.
    už zas? Ať už dnes dají pokoj!
    Tak to shrneme, stručně a (n)asertivně:

• Rozdělení správy farmy a tržnice do dvou oken: Bezvadné, když budu dokupovat kvítí nebo vojtěšku do kontraktu, aspoň se víc naklikám. Díky. (Ironické samozřejmě.) Reálný přínos nevidím, kdo ano, sem s ním, rád se něčemu přiučím.
    • Ksichty na tržnici: Zvětšíme okno a zacpeme ho balastem z ksichtů. Efekt nulový, ksichty pořád stejné, jeden a ten samý pro prázdninový resort, stromovou školku a nevím kýho šlaka ještě. Už názvy kontraktů byly zbytečné, ksichty to nyní umocňují na druhou. Největší plochu v okně zabírá absolutně zbytečný prvek. Praktičnost nadevše.
    • Design nové tržnice: Jedna věc je, že ten kostel místo tržnice svými bujnými (a nafouknutými - srovnej s akademií nebo knihovnou, fičíme na steroidech) tvary vizuálně do jinak spíše střídmé grafiky mocinky nepasuje. Druhá věc je ta, že designerovi zapomněli říct, kde ten kostel musí končit, aby se to na květince netlouklo s molem. Nedostatečná, přepracovat.
    • Nové designy tří tlačítek: Jsem rád, že vedení GGS konečně vyslyšelo toužebná přání všech svých hráčů, kteří si po statisících stěžovali na zastaralý design tlačítek a pořádali demonstrace za jejich výměnu, neboť to byl největší problém současné farmy. Nyní jsme konečně spaseni. (Ironie.) Jo a můžeme se jako bonus zdržovat opětovným učením, co je které tlačítko. Mimochodem, to první grafik nebo programátor zapomněl vycentrovat.
    • Zlatý hřeb na závěr - balón: Kol štěstí máme už asi osm, různých měn a žetonů asi milion, tak přidáme miliontýprvní a aby to někdo náhodu nepřehlídl, tak... to bude lítat! Konečně jsme světoví. (A ti, jejichž počítače už teď mají co dělat, zase budou mít o něco pomalejší hru, protože další animovaný prvek...)
    A poněvadž (jak všichni určitě uznáte) jde o kritické, žádané, zásadní a potřebné změny, odpálíme kvůli tomu na celý den několika neplánovanými údržbami celou farmu.

Kdy už ti ****** v centrále vytáhnou hlavy ze svých zadních otvorů a udělají něco smysluplného? Hra má milion problémů a oni řeší deváté kolo štěstí a tři nové ikony. Tohle je buď absolutní ignorace zákazníka, za což by si zasloužili absolutní stop v platbách, nebo demence hraničící s potřebou ústavní hospitalizace...
    krásněji si to nemohl vystihnout...... naprosto dokonalé!!!!!!
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) Komentářů: 309CZ1
    Další vrcholem je v doplnění dobrodruha velmi "žádaný" zelený pruh v ukazateli přátelství..., bravo, bravisimo.
    A nezapomeňme na nové ještě větší obrázky dekorací, kde musíte kliknout, abyste vůbec věděli kolik co stojí, to je bez debat famózní...
    Toho jsem si nevšiml. Další idiocie. Když chceš něco postavit, další kliknutí navíc.
    kdyby raději místo nepotřebných hloupostí přidali chat pro vedení a zástupce! Nové vzhledy, více klikání, vznášející se balon, další dvě nové odměny a měny, .. to je fakt důležité. Myšleno ironicky. A kde je něco pro ulehčení hráči? Tedy bez nutného zlacení, čímž se hráče snaží natlačit do formy: ty něco chceš? Tak si to zlato nakup. Od nás ho moc neuvidíš!
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) Komentářů: 986CZ1
    Ani nevím, zda mne naštvalo, že si nezatočím balonovým kolem štěstí. Jak jsem se dočetl, tak balonové žetony koupím buď za zlatky nebo vyhraji v balonovém kole štěstí.
    Jenže - když je nekoupím za zlatky, tak si nemohu zatočit a tím nějaké vyhrát. Začarovaný kruh pánů z GGS
    Takže opět jen lapka na zlatky.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) Komentářů: 207CZ1
    No ale pro jistotu tam ten balon bude pořád, co kdybychom si to náhodou rozmysleli ;-)
    Mě tedy nejvíc vadí posunutí - přehození - zdvojení ikonek v menu. Klikala jsem automaticky na jedno místo - kontrakty a to je teď o kus vedle. Děsně mě to rozčiluje...
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) Komentářů: 207CZ1
    Dotaz. Zítra ráno bude ještě jedno kolo dýní a nebo už ne? Zbývá cca 25 hodin do konce akce. totiž mě nějak chybí jeden den, ačkoli jsem sbírala docela poctivě...
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) Komentářů: 986CZ1
    To ví (možná) jen soudruzi z GGS, ale pro jistotu si dají další "vylepšení" ve formě údržby.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) Komentářů: 27,769CZ1
    upraveno 30.10.2019
    Dotaz. Zítra ráno bude ještě jedno kolo dýní a nebo už ne? Zbývá cca 25 hodin do konce akce. totiž mě nějak chybí jeden den, ačkoli jsem sbírala docela poctivě...

Odměny se budou dávat, pokud máte nasbíráno minimálně 245 dýní, ale musíte kontaktovat podporu. Co kam psát najdete v Co je nového ve hře - překlady ze zahraničních fór.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 27,930CZ1, Pomocník
    maja03 (CZ1) napsal(a):

Odměny se budou dávat, pokud máte nasbíráno minimálně 245 dýní, ale musíte kontaktovat podporu. Co kam psát najdete v Co je nového ve hře - překlady ze zahraničních fór.
    Ahoj
    Ještě s tím počkejte, možná budou změny. Ve zprávě z 28.10. od poláků je, že budou další týden od konce dýní asi dávat kompenzace.
    pexi @ cs 1
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 27,930CZ1, Pomocník
    pexi (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):

Ahoj
    Ještě s tím počkejte, možná budou změny. Ve zprávě z 28.10. od poláků je, že budou další týden od konce dýní asi dávat kompenzace.
    Ahoj
    Omlouvám se za trochu zmatek. Ověřila jsem si to.
    Ti co nasbírají minimálně 245 musí po 31.10.2019 kontaktovat podporu a postupovat podle návodu - v Co je nového ve hře
    Ti kdo vůbec neměli dýně dostanou příští týden kompenzaci
    pexi @ cs 1
    připadám si asi blbě ale dýně mám uplně všecky, v normálním čase
    jednu jedinou dyni jsem zaznamenala  blbě, v rohu té otřesné nové převeliké tržnice , byla vidět jen čtvrtka a byla to žlutá dýně.
Sign In to comment.