Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Doky, rybolov na otevřeném moři

11517

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Zdravím, rád bych se zeptal, k čemu slouží doky. Píše se u nich, že jsou od úrovně 20, ale můžu si u nich jen rozkliknout popis a nic víc. Když teď začala akce těžce pracující, tak nemám tušení, jak se do ní zapojit. Pouze mě odkázala sem a já netuším co tu dělat...
    Ahoj
    Aby jsi mohl doky otevřít a začít budovat flotilu a lovit na moři musíš splnit všechny úkoly u rybáře Olega.
    Pak se ti otevřou doky a bude tam první úkol postavit motorový člun.

    seznam úkolů najdeš tady:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/154398/rybar-oleg-seznam-ukolu

  • Phill Coulson (CZ1)Phill Coulson (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Díky za pomoc.
  • ter stegen (SK1)ter stegen (SK1) SK1 Komentářů: 0
    udelal jsem ulohy typu nachytej sumce a tak dal už žadnou ulohu mi nevyhodilo a rybarskej level mam 16 nevim co z tim 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    ter stegen (SK1) napsal(a):
    udelal jsem ulohy typu nachytej sumce a tak dal už žadnou ulohu mi nevyhodilo a rybarskej level mam 16 nevim co z tim 
    Ahoj
    Tady jsou všechny úkoly rybáře Olega, které musíš udělat aby jsi mohl začít lovit na moři. Po splnění posledního se loděnice otevře a máš tam úkol koupit motorový člun.
    Pokud máš všechny Olegovy úkoly udělané ale úkol v loděnici mít nebudeš zbývá jedině napsat na podporu. Nejdřív si to zkontroluj. Úkoly jsou většinou nahoře na liště vlevo a nemusí mít vždy obrázek ryby.
  • l.kasik (CZ1)l.kasik (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Jak mohu aktivovat doky?
    Jak mohu zahájit rybaření na moři? Je možné na to dostat nějaké odpovědi?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    Přijatá odpověď ✓
    už to tu bylo několikrát musíš splnit nejdříve ukoly od olega
  • kukuřice0709 (CZ1)kukuřice0709 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    nevím jak doky odemknout pomozte mě. zdraví kukuřice0709 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Nejdříve musíš splnit všechny úkoly u rybáře Olega. Potom se ti doky otevřou a bude tam první úkol
  • Bax Banny (CZ1)Bax Banny (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Nejhorší herní forum které jsem kdy viděl.Už 2 hodiny se tu snažím dohledat jaké jsou podmínky k nákupu Trauleru a nikde jsem nic nenašel.Katastrofálně chaotické forum.Je tu hodně spamu a neaktuálních informací.Jsem zvědavej jestli mi tu někdo odepíše.Hlavně mi tu nepište o nějakých splněných úkolech od Olega.Ty mám hotový a přístav postavenej...jde mi jen o to jaké jsou podmínky na Trauler.
    Kdybych to nepotřeboval vědět ani bych sem nelezl.Hrůza,katastrofa,chaos...jinak toto forum nemůžu nazvat.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Na postavení trauleru potřebuješ buď doky na úrovni 8, na což nejdřív potřebuješ level 120 nebo můžeš trauler vyhrát v rybí akci těžké práce, ten pak můžeš postavit bez ohledu na level, pokud na něj máš místo (můžeš mít maximálně 14 lodí celkem) , budeš ale i tak potřebovat dostatečný level hráče pro jeho vylepšování. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Je tu krapet chaos, ale třeba by Ti pomohlo si napsat nahoře do vyhledávání, co hledáš.
  • Bax Banny (CZ1)Bax Banny (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Děkuji vám za odpověď...do vyhledávání jsem psal všechno co mě napadlo  v souvislosti s přístavem,rybolovem atp....nic co jsem hledal to nenašlo.
  • Marenda (CZ1)Marenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    neni za co pomáhat se musí
  • Rena4 (CZ1)Rena4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda by nebylo možné snadnější vysílání lodí v oblasti rybaření. Přetahování návnad, námořníků, vybavení lodí je celkem zdlouhavé. Kdysi to šlo chvilku jen kliknutím a bylo to tam.

    Díky za odpověď
    Rena4
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Rena4 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda by nebylo možné snadnější vysílání lodí v oblasti rybaření. Přetahování návnad, námořníků, vybavení lodí je celkem zdlouhavé. Kdysi to šlo chvilku jen kliknutím a bylo to tam.

    Díky za odpověď
    Rena4
    Ahoj
    Vybavení, nemusíš přetahovat. Stačí podržet shift a klikat.
  • evaogy (CZ1)evaogy (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Ahoj mam již na 50 lodí a nelze je postavit .Bude se rozšiřovat přístav ? Eva
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Otázka na tělo, ale tady Ti to nikdo nezodpoví. To ví pouze GGS. (možná)
  • DJSestaLoL (CZ1)DJSestaLoL (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj,chci se zeptat jak se vůbec mám do doků dostat. Pokud kliknu na budovu doky mám tam pouze ikonku s informacema,ale nemůžu nic dělat
    děkuji za odpověď
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    DJSestaLoL (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,chci se zeptat jak se vůbec mám do doků dostat. Pokud kliknu na budovu doky mám tam pouze ikonku s informacema,ale nemůžu nic dělat
    děkuji za odpověď
    Ahoj
    Nejdřív musíš splnit všechny úkoly od rybáře Olega. Tady je najdeš.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/154398/rybar-oleg-seznam-ukolu
    Potom se ti doky otevřou a budeš tam mít první úkol.
  • nisinka (CZ1)nisinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    kolik úkolu se musí postupně splnit než se může lovit ryby na moři,díky
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    nisinka (CZ1) napsal(a):
    kolik úkolu se musí postupně splnit než se může lovit ryby na moři,díky
    Ahoj
    Je jich 26. Tady máš seznam.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/154398/rybar-oleg-seznam-ukolu
  • Sabinka18 (CZ1)Sabinka18 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Mám úroveň 65 a při 16. úkolu se mi nezobrazují další, abych mohla na rybářské oblasti lovit ryby na moři, co je k tomu třeba, abych mohla pokračovat v úkolech?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Sabinka18 (CZ1) napsal(a):
    Mám úroveň 65 a při 16. úkolu se mi nezobrazují další, abych mohla na rybářské oblasti lovit ryby na moři, co je k tomu třeba, abych mohla pokračovat v úkolech?
    Ahoj
    16. úkol máš splněný? Úkol 17. hledej na hlavní farmě.
  • PesGirl (CZ1)PesGirl (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    ahoj jak mám získat ryb.oblast, když jsem úroveň 44?
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    PesGirl (CZ1) napsal(a):
    ahoj jak mám získat ryb.oblast, když jsem úroveň 44?

    Ahojky - máš splněny všechny úkoly pro Olega?
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/154398/rybar-oleg-seznam-ukolu
Sign In to comment.