Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

188112

Komentáře

  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Černá Perla, Pod Slamákem, Nová Větev - samé top spolky - tak se chci zeptat jak vám změny vyhovují a jak se vám hraje. Ev. jak vás to baví.

    Jinak jsem zvědav s kým budete postupem času soutěžit, když GGS odstraňuje individuální odměny. Neumím si představit, že při tomto postupu má smysl pro kohokoliv kupovat zlato, povolenky, žetony, bedny, atd. 
    GGS zkouší co pro ně bude výhodné, ale proběhlé změny odstraňují ze hry konkurenci, čímž likvidují jakoukoliv soutěživost a častější soutěže to nezachrání - na to abych si udělal pěknou farmu zlato kupovat nemusím a fotečku si udělám jen o trochu později.
    Myslím, že nejde ani tak o odstranění konkurence jako o její přesunutí. Už se nebude soutěžit o umístění ve zlaté lize (kromě 1.místa), ale v lize mistrů. Ona s velkou pravděpodobností většina zisků GGS stojí na těch pár hráčích úplně nahoře, tak co s nimi jiného než je klidně i násilím dostat do jednoho spolku ať se tam porvou s podobnými šílenci napříč světem. A ať vám to přijde jakkoliv praštěné, zřejmě to funguje, body na výhru zlaté ligy jsou od zavedení ligy mistrů cca dvojnásobné než před ní a to tam permanentně jeden top spolek chybí.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 18.10.2019
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Černá Perla, Pod Slamákem, Nová Větev - samé top spolky - tak se chci zeptat jak vám změny vyhovují a jak se vám hraje. Ev. jak vás to baví.

    Jinak jsem zvědav s kým budete postupem času soutěžit, když GGS odstraňuje individuální odměny. Neumím si představit, že při tomto postupu má smysl pro kohokoliv kupovat zlato, povolenky, žetony, bedny, atd. 
    GGS zkouší co pro ně bude výhodné, ale proběhlé změny odstraňují ze hry konkurenci, čímž likvidují jakoukoliv soutěživost a častější soutěže to nezachrání - na to abych si udělal pěknou farmu zlato kupovat nemusím a fotečku si udělám jen o trochu později.
    Myslím, že nejde ani tak o odstranění konkurence jako o její přesunutí. Už se nebude soutěžit o umístění ve zlaté lize (kromě 1.místa), ale v lize mistrů. Ona s velkou pravděpodobností většina zisků GGS stojí na těch pár hráčích úplně nahoře, tak co s nimi jiného než je klidně i násilím dostat do jednoho spolku ať se tam porvou s podobnými šílenci napříč světem. A ať vám to přijde jakkoliv praštěné, zřejmě to funguje, body na výhru zlaté ligy jsou od zavedení ligy mistrů cca dvojnásobné než před ní a to tam permanentně jeden top spolek chybí.
    Myslím, že to vůbec není praštěné :-). Tak nějak to bude :-). Na světovou ligu je potřeba mnohem větší "úsilí"
    a tak to taky víc sype :-).  Já jen obdivuji naše hráče, že je to ještě baví :-). Tak držím palce aby se jim dařilo o co tak usilují :-).
    A co mě štve ? Neštve mě nic a to je super :-).
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 18.10.2019
    Nevím, jestli mě moje dnešní myšlenka opravdu naštvala. Spíš to je prostě extrémní negativum, které se k farmě vztahuje, takže co už - sem s tím. Budu se snažit být stručný a pokusím se z toho vynechat zlaťáky, o které jde našim německým přátelům v první řadě. (I ve druhé řadě, ve třetí, čtvrté, páté, osmnácté, čtyřicátéčtvrté i poslední sedmesáté řadě.)

    Pointa - uklikejme se k smrti.

    Přišla snová farma. Asi málo klikáme. Klikejme víc. A víííc. A rychleji! A častěji! Klkejme nepřetržitě!!! Všechno je postaveno hned, klikej, klikej, klikej. Kontrakty na trhu převážně z polí, speciálních semen málo, luční kvítí, vojtěška, kukuřice, klikej, klikej, klikej!

    Člověk se naivně utěšoval tím, že snová farma přišla jako nová dočasná. Kulové. Snová farma je tu stále a přišla k ní navíc dočasná. Měli jsme málo farem. Chce jich to víc najednou!!! Klikej, klikej, klikej!

    Poslední dva dny, kdy lenivě začínám polární farmu hrát, se mi zdá, že se tam všechno hýbe nějak rychleji. Přepnu z automatického klikacího režimu do režimu "čti, než klikneš" a koukám. Len 15 minut místo 20, sardinky za půl hodiny místo 1:10, tučnáci co hodinu místo 2:40. Klikali jsme pomalu. Klikejme rychleji, častěji, více! Rychlejiii, bez přerušenííí, nejvíííce! Uklikejme se k smrti!!!

    Ano, vím, že se opět se objeví někdo, kdo mi řekne, že to nemusím hrát všechno, že nemusím hrát na plné pecky, že můžu hrát svým tempem. Jistě, nemusím. Ano, můžu. Ale pojďme se reálně podívat na to, co je na farmě za poslední dobu nové a co může normálního farmáře s plnou farmou někam posunout. Obytné bloky, které ušetří místo na již plné farmě - potřebuješ diamanty. Jak je získat? Klikej, klikej, klikej ve farmářské lize, nebo klikej, klikej, klikej na snové farmě. Optimálně klikej tam i tam. Variabilní sady, které mohou pomoci strategickému hraní. Co na ně potřebuješ? Desetimiliony mušlí nebo šutrů z dočasných farem. Jak je získat? Klikej, klikej, klikej. Je v poslední době něco zajímavého nového, co může farmu někam posunout a zároveň to nestojí miliony kliků a hodiny u počítače? Něco, co se dá získat strategicky a ne šíleným klikáním?

    Ne. Takže jsou jenom dvě cesty - buď šílená klikmánie, díky které se pomalu někam posuneš, a nebo varianta uber plyn, se kterou se ovšem herně neposuneš vůbec nikam.

    (O tom, že je klikmánie navíc podprahově podporována spolkovým komunismem, viz změna v poslední vesnické slavnosti, o tom radši ani nemluvě...)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    To máš těžké. Jsou hráči, kterým to vyhovuje, třeba proto, že mají pocit, že na vybudovaném mohou ještě něco budovat a nepřipadá jim to jejich snažení úplně zbytečné. Na zlato ani na čas nekoukají. Obojího mají zřejmě dost :-). A jsou samozřejmě i ti, kteří mají ze hry pocit marnosti, protože když nebudou sypat a od počítače se neodlepí, tak se nikam nedostanou. A víš co ? Já jsem za ty překombinovanosti vlastně ráda :-). Konečně jsem si díky tomu uvědomila, po svém prvotním nadšení a zběsilé hře :-), co to je hrát pro zábavu. Odmítám myšlenku, aby hra byla mým životem a to, co mě má bavit, mě vlastně štvalo :-). Asi nebudu mít sklady přecpané věcmi, které vlastně ani nechci ani se nebudu vyhřívat na výsluní, ale pokud si ke hře sednu, tak jen proto, že chci a ne proto, že musím, aby mi snad něco neuteklo :-). V mém případě přísloví, kdo chce moc, nemívá nic, rozhodně platí :-).  Svým snažením dosáhli u mě pravého opaku toho, co by si asi přáli :-), což je mi ale fuk, protože  mě se ulevilo :-). Asi také proto mě nic neštve :-). (Abych nespamovala)  

                                                                                                                                              
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    "Svým snažením dosáhli u mě pravého opaku toho, co by si asi přáli"

    A vo tom to je. BTW - nevěřím, že je to dlouhodobě udržitelné. Když se podívám na přepracované odměny u poslední spolkové baličky, tak mi přijde, že GGS už ani nemá zájem o tyto hry a soustředí se na nové prvky - snový svět je asi jen začátek přeměny na klikací verzi - a v tom případě už je jedno jestli se kupuje zlato , bo zisky jdou z jiného zdroje a jen čekám, kdy začne běžet na straně jakákoliv reklama. Pro top hráče a top spolky je složité vylepšovat již tak perfektní farmy a pokud se dívám na farmu kde je 100 polí ( 40 kravínů, ......) a jinak minimum ostatních nástrojů, tak je jasné, že je to postavená farma pro soutěžní účely spolku. Že je to farma, kde se prostě bude klikat ve zvýšené míře je pak jisté a paradoxně je možné takovou farmu postavit bez kupování zlata. 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Shrnuto, podtrženo:
    Snovej svět, když nastaroval po opravě chyby s týdením zpoždení, jsem zjistil, že je to zase jen o zlaťácích(/navíc dočasných), protože trh chce děsný množství výpěstků, na což nemáš ani lidi ani prostor pro pole, navíc se dopácáš k nějakým odměnám až při vylevlování  budov a polí na lv 4!(na což pochopitelně bez zlatek nemáš). Je hezké, že se zrychlilo stavění buduv, ale doba produkce je normální. Tím pádem, něco jako, že je to na čas, postrádá smysl pro normálního hráče. Pro mne uzavřeno a už tam nepáchnu.
    Oktoberfest- pro malé množství získávaných bodů a tím pádem zpomalý postup v nic moc odměnách uzavřen 10 dní před koncem, jelikož na další bych se nedostal ani po 3 týdnech.
    Údolí dekorací - max postaveno asi 12 stánků, odměny nic moc, požadované množství a surovin na dobu pár hodin nepřiměřené, zvláště když potřebuješ suroviny na Oktoerfest a remírky na nenažraných dobrodruha. Na farmách vzniká dost velkej čurbes a k plynulosti produkce se dostaneš až po 3 týdnech.
    A už tu máme výzvy nebo silo nebo SS. Fesťák je táhlej a slizkej, jelikož ti produkce stojí a čekáš, až najdeš  něco, co ti dovolí sklidit, stále nepřehledné a stále chybí ukočení při splnění na 100%, místo dloubání se v nose před puštěním nové výzvy(jasně můžeš pěstovat tuřín ve snovém světě).
    Externí farmy-už mám svůj postup pro vytvoření toho nejjednodušejšího pozemku bez velkých finančních nákladů. Tady musím chválit rozšíření na možnost si koupit lepší semena a urychlit pěstování.  Ale už jsem nepochopil, proč se u Vikoušů ztratila dekorka na poli 13 - borový les.
    A aby to bylo veselejší, stále nefunguje hraní v celé obrazovce pro Firefox, takže jsem byl nucen otevřít i Chrome, abych ty dýně mohl v klidu posbírat. Tomu se říká sedět na dvoužidlích, přitom máš jednu už dobře osezenou a tím pádem oblíbenou.Nechce Sněhurka ještě jedno otrávený jablíčko?
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahojte. dnes nás v spolku naštvalo, že sme po skončení spolkovej súťaže nedostali odmeny. máme čakať, alebo zase písať na podporu?  :(
  • Rosmic (CZ1)Rosmic (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Nevím, jestli to tu někdo již nepsal, ale opět nezafungovalo udílení odměn ve spolkovce. S Perlou jsme byli v LM a na závěr nám nevyskočila tabulka s konečnými výsledky, takže ani nevíme, jak jsme dopadli. Chvilku před koncem jsme byli desátí, tudíž bychom měli obdržet odměny za umístění, ale opět jsme je nedostali - nikdo. Vím, že na jiných serverech (např. německém) řešili to samé a moderátoři prý psali na GG (asi na podporu). Nevím, jak dopadli, protože nemám čas ani chuť dále sledovat cizí fóra.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Souhlas. October jsem přestal hrát po třech dnech, údolí dekorací jsem ani nezačal, o farmě snů si nechávám zdát a divizní liga? Když chytím hráče ze tří - čtyř čelních spolků, tak jedu jen tak, že se nikam neženu. Nemá to cenu a ztrácím motivaci.
    Spolkovku jako spolek jedeme na pohodu a tak se vlastně vracíme k tomu, s čím jsme začali. Hrát pro zábavu a v klidu.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 07.05.2020
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    ahojte. dnes nás v spolku naštvalo, že sme po skončení spolkovej súťaže nedostali odmeny. máme čakať, alebo zase písať na podporu?  :(
    Rosmic (CZ1) napsal(a):
    Nevím, jestli to tu někdo již nepsal, ale opět nezafungovalo udílení odměn ve spolkovce. S Perlou jsme byli v LM a na závěr nám nevyskočila tabulka s konečnými výsledky, takže ani nevíme, jak jsme dopadli. Chvilku před koncem jsme byli desátí, tudíž bychom měli obdržet odměny za umístění, ale opět jsme je nedostali - nikdo. Vím, že na jiných serverech (např. německém) řešili to samé a moderátoři prý psali na GG (asi na podporu). Nevím, jak dopadli, protože nemám čas ani chuť dále sledovat cizí fóra.

    Ahoj
    Ohledně odměn z Ligy mistrů. Je to hlášené z anglického fora, tým zkoumá.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4178190/#Comment_4178190

    Pokud se vám okno a odměny neobjeví ani po vyčištění historie a spol, v jiném prohlížeči tak buď čekat ale radši bych psala na podporu aby o tom věděli. 

    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Shrnuto, podtrženo:
    Snovej svět, když nastaroval po opravě chyby s týdením zpoždení, jsem zjistil, že je to zase jen o zlaťácích(/navíc dočasných), protože trh chce děsný množství výpěstků, na což nemáš ani lidi ani prostor pro pole, navíc se dopácáš k nějakým odměnám až při vylevlování  budov a polí na lv 4!(na což pochopitelně bez zlatek nemáš). Je hezké, že se zrychlilo stavění buduv, ale doba produkce je normální. Tím pádem, něco jako, že je to na čas, postrádá smysl pro normálního hráče. Pro mne uzavřeno a už tam nepáchnu.
    Oktoberfest- pro malé množství získávaných bodů a tím pádem zpomalý postup v nic moc odměnách uzavřen 10 dní před koncem, jelikož na další bych se nedostal ani po 3 týdnech.
    Údolí dekorací - max postaveno asi 12 stánků, odměny nic moc, požadované množství a surovin na dobu pár hodin nepřiměřené, zvláště když potřebuješ suroviny na Oktoerfest a remírky na nenažraných dobrodruha. Na farmách vzniká dost velkej čurbes a k plynulosti produkce se dostaneš až po 3 týdnech.
    A už tu máme výzvy nebo silo nebo SS. Fesťák je táhlej a slizkej, jelikož ti produkce stojí a čekáš, až najdeš  něco, co ti dovolí sklidit, stále nepřehledné a stále chybí ukočení při splnění na 100%, místo dloubání se v nose před puštěním nové výzvy(jasně můžeš pěstovat tuřín ve snovém světě).
    Externí farmy-už mám svůj postup pro vytvoření toho nejjednodušejšího pozemku bez velkých finančních nákladů. Tady musím chválit rozšíření na možnost si koupit lepší semena a urychlit pěstování.  Ale už jsem nepochopil, proč se u Vikoušů ztratila dekorka na poli 13 - borový les.
    A aby to bylo veselejší, stále nefunguje hraní v celé obrazovce pro Firefox, takže jsem byl nucen otevřít i Chrome, abych ty dýně mohl v klidu posbírat. Tomu se říká sedět na dvoužidlích, přitom máš jednu už dobře osezenou a tím pádem oblíbenou.Nechce Sněhurka ještě jedno otrávený jablíčko?
    Ahoj
    Tak ohledně Světa snů nesouhlas. Vylepšila jsem na lvl 4 i více (ne všechno) a nepoužila jsem jedinou zlatku. Takže jde to bez zlata pokud nechce být člověk na špičce. 


    A nedodání odměn v soutěži spolků farmářů hlásili i poláci
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4178238/#Comment_4178238

    Takže se musí čekat na odpověď.

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Tak ohledně Světa snů nesouhlas. Vylepšila jsem na lvl 4 i více (ne všechno) a nepoužila jsem jedinou zlatku. Takže jde to bez zlata pokud nechce být člověk na špičce. 
    Pardon, nemám čas ani nervy pobíhat mezi akcema(dočasnými farmami), kdy navíc není vidět, že ve snu se už něco dopěstovalo. Navíc jsem nenašel spešl semena na vojtěšku a trh ji chtěl pořád v kvantech. Přechod na normální farmy pomalý a čumákovat ve snu, až vám pole dá po 3 min pár kousků vojty, je zabíják času. Na HF jsem z toho už vyrostl a nv, proč bych se měl tady soustředit na věk batolecí, a jak už jsem psal, na začáku BF jsem musel narvat zlatky, hlavně na nákup pozemků, aby se to alespoň trochu chytlo a mohl dostat nějaký prachy na trhu.
    Tady kontrakty nedaj ani na zvednutí pole na 2, a když, tak nejsou lidi.....Nezáživné, navíc dočasné. Hluboký obdiv , že jsi to dotáhla na upgrade lv4. Navíc ten týden zpoždění udělal taky své. Klikaři, co maj čas, můžou klikat :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Tak ohledně Světa snů nesouhlas. Vylepšila jsem na lvl 4 i více (ne všechno) a nepoužila jsem jedinou zlatku. Takže jde to bez zlata pokud nechce být člověk na špičce. 
    Pardon, nemám čas ani nervy pobíhat mezi akcema(dočasnými farmami), kdy navíc není vidět, že ve snu se už něco dopěstovalo. Navíc jsem nenašel spešl semena na vojtěšku a trh ji chtěl pořád v kvantech. Přechod na normální farmy pomalý a čumákovat ve snu, až vám pole dá po 3 min pár kousků vojty, je zabíják času. Na HF jsem z toho už vyrostl a nv, proč bych se měl tady soustředit na věk batolecí, a jak už jsem psal, na začáku BF jsem musel narvat zlatky, hlavně na nákup pozemků, aby se to alespoň trochu chytlo a mohl dostat nějaký prachy na trhu.
    Tady kontrakty nedaj ani na zvednutí pole na 2, a když, tak nejsou lidi.....Nezáživné, navíc dočasné. Hluboký obdiv , že jsi to dotáhla na upgrade lv4. Navíc ten týden zpoždění udělal taky své. Klikaři, co maj čas, můžou klikat :-)
     :) mě se omlouvat nemusíš.
  • hastrmann (CZ1)hastrmann (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Chtějí na mne ústřice a humry. Větší traulery mohu až od lvl 130, tak loviště rychle nezměním.

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Ahoj. Což neznamená, že nemůžeš hrát, byť je to složitější. Otázkou je kolik zlata chceš použít, resp, jestli Ti to stojí zato. Tímhle vývojem si prochází každý hráč a většina to i špatně snáší( já určitě). Pokud chceš výstavbu farmy urychlit, budeš muset zlato používat a GGS to umožňuje v bohaté míře - okno s nabídkou koupě je každou chvíli.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Já jsem to měl také, chtělo to po mě sledě, bohužel nebyli... Investoval jsem 100 zlatých na přeskočení a zatím se mi to bohatě vrací...
    A abych nespamoval, dnes mi vadí venku mlha, údajně mělo být cca 20 celsia, ale díky mlze máme v Praze teď cca 12 celsia...  :rage: 
    Což se pro nošení kraťasů zrovna dnes nehodí, holt jsem za "exota"...  :lol:
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Ostrava 21 stupňů a nebe vymetené, to mi dělá radost. :-)

    Co mě neskutečně naštvalo, je objev "nových" výkupních cen plášťů a helem na dočasné farmě. Díky za nakopnutí od japefi ve vedlejším vlákně. Toho jsem si doteď nevšiml a s největší pravděpodobností díky tomu sundám nohu z plynu, nebo úplně vypnu motor. Aby vrcholem produkce na dočasné farmě byla výroba pláště způsobem, při kterém bych za prodání potřebných surovin dostal víc, než kolik dostanu za vyrobený plášť, to by jeden blil. (A druhý zvracel.)
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    Ostrava 21 stupňů a nebe vymetené, to mi dělá radost. :-)

    To je bohužel pravda,proto prodavám
  • evaogy (CZ1)evaogy (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Ahoj mam jiz na 50 lodi na sklade a nelze je postavit. Bude se rozšiřovat přístav? Eva
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    evaogy (CZ1) napsal(a):
    Ahoj mam jiz na 50 lodi na sklade a nelze je postavit. Bude se rozšiřovat přístav? Eva
    Fakt to stačí napsat do jednoho vlákna. Zdvojení Ti nepomůže.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A zase překvápko. Stavby na externích farmách byly přesunuty mimo univerzální stavební místo. Ha už jsme zase v kelu, upgrade zimního pole ho zablokovalo.
    Zase chyba po naběhnutí nových akcí nebo o nás bez nás?

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    jsem naštvaná a to pořádně.....mám dýni u zadního sloupku na  parkovišti a stojí před ním auto na zlaté rybky a časomíra zasahuje akorát na ten sloupek dýně je vidět ale nejde sebrat když na ní kliknu tak se objeví čas kdy událost končí pravděpodobně u toho někdo nepřemýšlí a jak to tu na forum čtu tak je to jedna chyba zadruhou a pak nebudte naštvaní
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    jsem naštvaná a to pořádně.....mám dýni u zadního sloupku na  parkovišti a stojí před ním auto na zlaté rybky a časomíra zasahuje akorát na ten sloupek dýně je vidět ale nejde sebrat když na ní kliknu tak se objeví čas kdy událost končí pravděpodobně u toho někdo nepřemýšlí a jak to tu na forum čtu tak je to jedna chyba zadruhou a pak nebudte naštvaní
    Ahoj
    Zkus restart. Při přihlášení se mění poloha některých autíček. Třeba tam bude něco kde to půjde sebrat.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    jsem naštvaná a to pořádně.....mám dýni u zadního sloupku na  parkovišti a stojí před ním auto na zlaté rybky a časomíra zasahuje akorát na ten sloupek dýně je vidět ale nejde sebrat když na ní kliknu tak se objeví čas kdy událost končí pravděpodobně u toho někdo nepřemýšlí a jak to tu na forum čtu tak je to jedna chyba zadruhou a pak nebudte naštvaní
    Ahoj
    Zkus restart. Při přihlášení se mění poloha některých autíček. Třeba tam bude něco kde to půjde sebrat.
    ahoj taky na to spoléhám už to zkouším po několikáté zatím tam sedí pořád to samé jen mě štve že u toho nepřemýšlí jinak dík 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Nekorektně umístěné dýně byl i můj problém. Ano kdo hraje už nějaký rok, hledali jsme předměty umístěné i na nekoupených pozemcích, válejících se na střechách garáží a budovách mimo farmy nebo zahrabaných pod drny, Jsem trpělivý hledač,ale jedna nenalezena už včera, a dnes 2. Zatnul jsem zuby, 290zlatek není zrovna málo(nebývalo 100?). A světe div se A teď to seber, aby jsi neusnul. Copak neexisuje zona, kde by se hledané předměty opravdu neměly vyskytovat ? Když k tomu přidám všudypřítomné stánkové vykřičníky, kterých se nezbavíte všude, tak kdo ví, kde nějaká dýně vůbec leží. Přesouvání stánků je také otravné, zváště, když Omar stojí v druhé řadě, že ani není vidět. Rozhodně beru dýně jako další dojičku zlatek. Foxka není stále axceptovábna jako prohlířeč pro hru v celé obrazovce, psal jsme tu, že jsem nucen odskakovat při hlední do Chrome, ale tam je to při zvětšení o několik procent dosti rozmazané a to i u hledaných předmětů, takže už ani neplatí kdysi dobře míněná rada, že hledané předměty jsou v jiné vstvě a jsou tudíž daleko ostřejší než okolí. A to nás ještě asi čekaj houby, které považují za nejnáročnější čmuchačku.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak mě se už podařilo dýni sebrat auto se přemístilo ale dozvídám se ze spolku že se hráčům nenačetly nové dýně tak to mě štve ještě víc to se budeme se vším crcat na podporu bylo by na čase když je to samá chyba ,aby zase zavedli českou 
  • luteca (SK1)luteca (SK1) SK1 Komentářů: 37
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tak mě se už podařilo dýni sebrat auto se přemístilo ale dozvídám se ze spolku že se hráčům nenačetly nové dýně tak to mě štve ještě víc to se budeme se vším crcat na podporu bylo by na čase když je to samá chyba ,aby zase zavedli českou 
    tie tekvice aj mna zlostia a nielen to. ukazuje mi ukoncenie vystavby na gurmanke a pritom sa skoncila vystavba na kvetine. asi by to chcelo spisat zoznam chyb a posunut ich niekomu, kto by bol schopny to opravit. takto s chybami to cloveka nebavi hrat :(
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 29.10.2019
    Původně jsem hledal téma "co mě dnes pobavilo", ale nenašel jsem. Tak to šoupnu sem, protože to je jedno z mála posledních živých vláken tady na fóru. Podívejte se doprava na tweety. Už víte, proč vypadá vikingská farma tak, jak vypadá?

    "You love games? A perfectly balanced game economy is a life long dream? That's what we're looking for - apply now as a Senior Game Balancer at @Goodgamestudios!"

    Pro anglicky nekomunikující: "Máš rád hry? Perfektně vybalancová herní ekonomika je tvůj celoživotní sen? To je to, co hledáme - ucházej se o práci jako Senior Game Balancer v Goodgamestudios!"

    Senior Game Balancer - člověk, který se stará o vyváženost hry, navíc "senior", tzn. někdo, kdo bude na pozici výše, než jeho pohůnci, označovaní moderně jako "junior".

    Podle kvality současné vikingské farmy odhaduju, že tato pozice je neobsazená už delší dobu a posledních pár ekonomických úprav dělal ve volné chvíli údržbář, uklízečka nebo člověk z recepce... :D
    Post edited by The Lonely Farm (CZ1) on
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Opět po vynikající údržbě by nejmíň 3x vykvetly hrábě než se přesunu mezi farmami. Slimák je o hodně rychlejší!!! Ať žijou odborníci z GGS!!  Na co šláhnou,to zku..í!!!!!!!
Sign In to comment.