MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

co mne dnes naštvalo

18895

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,044CZ1
    Ahoj
    ofiko ohlednš odměn za Oktoberfest:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/198052/announcement-oktoberfest-end-reward-issue

Omlouvají se .....místo louky přátelství hráči dostali vzhled na mandle..
    Pište na podporu. V tiketu vyberte:  ztráta ve hře, napište Oktoberfest a přesnsný název odměny, která vám chybí, jinak budete asi dlouho čekat. Podívejte se na ten odkaz. je tam návod.
    pexi @ cs 1
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) Komentářů: 502CZ1
    https://ctrlv.cz/C5VV

k vzteku nebo k smíchu?. Takové malé šmudly mám v závodech pořád, a není výjimkou s ním prohrát!
  • vera11 (CZ1)vera11 (CZ1) Komentářů: 52CZ1
    Tak mě zase naštvali,opět jsem ze sila nedostala stavební žetony asi jsou jen pro vyvolené,no nic at si je nechají, ale už mě to přestává bavit,člověk se snaží a pak nic.
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 144CZ1, Pomocník
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Černá Perla, Pod Slamákem, Nová Větev - samé top spolky - tak se chci zeptat jak vám změny vyhovují a jak se vám hraje. Ev. jak vás to baví.

Jinak jsem zvědav s kým budete postupem času soutěžit, když GGS odstraňuje individuální odměny. Neumím si představit, že při tomto postupu má smysl pro kohokoliv kupovat zlato, povolenky, žetony, bedny, atd. 
    GGS zkouší co pro ně bude výhodné, ale proběhlé změny odstraňují ze hry konkurenci, čímž likvidují jakoukoliv soutěživost a častější soutěže to nezachrání - na to abych si udělal pěknou farmu zlato kupovat nemusím a fotečku si udělám jen o trochu později.
    Myslím, že nejde ani tak o odstranění konkurence jako o její přesunutí. Už se nebude soutěžit o umístění ve zlaté lize (kromě 1.místa), ale v lize mistrů. Ona s velkou pravděpodobností většina zisků GGS stojí na těch pár hráčích úplně nahoře, tak co s nimi jiného než je klidně i násilím dostat do jednoho spolku ať se tam porvou s podobnými šílenci napříč světem. A ať vám to přijde jakkoliv praštěné, zřejmě to funguje, body na výhru zlaté ligy jsou od zavedení ligy mistrů cca dvojnásobné než před ní a to tam permanentně jeden top spolek chybí.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) Komentářů: 971CZ1
    upraveno 18.10.2019
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Černá Perla, Pod Slamákem, Nová Větev - samé top spolky - tak se chci zeptat jak vám změny vyhovují a jak se vám hraje. Ev. jak vás to baví.

Jinak jsem zvědav s kým budete postupem času soutěžit, když GGS odstraňuje individuální odměny. Neumím si představit, že při tomto postupu má smysl pro kohokoliv kupovat zlato, povolenky, žetony, bedny, atd. 
    GGS zkouší co pro ně bude výhodné, ale proběhlé změny odstraňují ze hry konkurenci, čímž likvidují jakoukoliv soutěživost a častější soutěže to nezachrání - na to abych si udělal pěknou farmu zlato kupovat nemusím a fotečku si udělám jen o trochu později.
    Myslím, že nejde ani tak o odstranění konkurence jako o její přesunutí. Už se nebude soutěžit o umístění ve zlaté lize (kromě 1.místa), ale v lize mistrů. Ona s velkou pravděpodobností většina zisků GGS stojí na těch pár hráčích úplně nahoře, tak co s nimi jiného než je klidně i násilím dostat do jednoho spolku ať se tam porvou s podobnými šílenci napříč světem. A ať vám to přijde jakkoliv praštěné, zřejmě to funguje, body na výhru zlaté ligy jsou od zavedení ligy mistrů cca dvojnásobné než před ní a to tam permanentně jeden top spolek chybí.
    Myslím, že to vůbec není praštěné :-). Tak nějak to bude :-). Na světovou ligu je potřeba mnohem větší "úsilí"
    a tak to taky víc sype :-).  Já jen obdivuji naše hráče, že je to ještě baví :-). Tak držím palce aby se jim dařilo o co tak usilují :-).
    A co mě štve ? Neštve mě nic a to je super :-).
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) Komentářů: 336CZ1
    "Svým snažením dosáhli u mě pravého opaku toho, co by si asi přáli"

A vo tom to je. BTW - nevěřím, že je to dlouhodobě udržitelné. Když se podívám na přepracované odměny u poslední spolkové baličky, tak mi přijde, že GGS už ani nemá zájem o tyto hry a soustředí se na nové prvky - snový svět je asi jen začátek přeměny na klikací verzi - a v tom případě už je jedno jestli se kupuje zlato , bo zisky jdou z jiného zdroje a jen čekám, kdy začne běžet na straně jakákoliv reklama. Pro top hráče a top spolky je složité vylepšovat již tak perfektní farmy a pokud se dívám na farmu kde je 100 polí ( 40 kravínů, ......) a jinak minimum ostatních nástrojů, tak je jasné, že je to postavená farma pro soutěžní účely spolku. Že je to farma, kde se prostě bude klikat ve zvýšené míře je pak jisté a paradoxně je možné takovou farmu postavit bez kupování zlata. 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) Komentářů: 538CZ1
    Shrnuto, podtrženo:
    Snovej svět, když nastaroval po opravě chyby s týdením zpoždení, jsem zjistil, že je to zase jen o zlaťácích(/navíc dočasných), protože trh chce děsný množství výpěstků, na což nemáš ani lidi ani prostor pro pole, navíc se dopácáš k nějakým odměnám až při vylevlování  budov a polí na lv 4!(na což pochopitelně bez zlatek nemáš). Je hezké, že se zrychlilo stavění buduv, ale doba produkce je normální. Tím pádem, něco jako, že je to na čas, postrádá smysl pro normálního hráče. Pro mne uzavřeno a už tam nepáchnu.
    Oktoberfest- pro malé množství získávaných bodů a tím pádem zpomalý postup v nic moc odměnách uzavřen 10 dní před koncem, jelikož na další bych se nedostal ani po 3 týdnech.
    Údolí dekorací - max postaveno asi 12 stánků, odměny nic moc, požadované množství a surovin na dobu pár hodin nepřiměřené, zvláště když potřebuješ suroviny na Oktoerfest a remírky na nenažraných dobrodruha. Na farmách vzniká dost velkej čurbes a k plynulosti produkce se dostaneš až po 3 týdnech.
    A už tu máme výzvy nebo silo nebo SS. Fesťák je táhlej a slizkej, jelikož ti produkce stojí a čekáš, až najdeš  něco, co ti dovolí sklidit, stále nepřehledné a stále chybí ukočení při splnění na 100%, místo dloubání se v nose před puštěním nové výzvy(jasně můžeš pěstovat tuřín ve snovém světě).
    Externí farmy-už mám svůj postup pro vytvoření toho nejjednodušejšího pozemku bez velkých finančních nákladů. Tady musím chválit rozšíření na možnost si koupit lepší semena a urychlit pěstování.  Ale už jsem nepochopil, proč se u Vikoušů ztratila dekorka na poli 13 - borový les.
    A aby to bylo veselejší, stále nefunguje hraní v celé obrazovce pro Firefox, takže jsem byl nucen otevřít i Chrome, abych ty dýně mohl v klidu posbírat. Tomu se říká sedět na dvoužidlích, přitom máš jednu už dobře osezenou a tím pádem oblíbenou.Nechce Sněhurka ještě jedno otrávený jablíčko?
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) Komentářů: 546SK1
    ahojte. dnes nás v spolku naštvalo, že sme po skončení spolkovej súťaže nedostali odmeny. máme čakať, alebo zase písať na podporu?  :(
    -rika1974- @ sk 1
  • Rosmic (CZ1)Rosmic (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    Nevím, jestli to tu někdo již nepsal, ale opět nezafungovalo udílení odměn ve spolkovce. S Perlou jsme byli v LM a na závěr nám nevyskočila tabulka s konečnými výsledky, takže ani nevíme, jak jsme dopadli. Chvilku před koncem jsme byli desátí, tudíž bychom měli obdržet odměny za umístění, ale opět jsme je nedostali - nikdo. Vím, že na jiných serverech (např. německém) řešili to samé a moderátoři prý psali na GG (asi na podporu). Nevím, jak dopadli, protože nemám čas ani chuť dále sledovat cizí fóra.

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) Komentářů: 1,011CZ1
    Souhlas. October jsem přestal hrát po třech dnech, údolí dekorací jsem ani nezačal, o farmě snů si nechávám zdát a divizní liga? Když chytím hráče ze tří - čtyř čelních spolků, tak jedu jen tak, že se nikam neženu. Nemá to cenu a ztrácím motivaci.
    Spolkovku jako spolek jedeme na pohodu a tak se vlastně vracíme k tomu, s čím jsme začali. Hrát pro zábavu a v klidu.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    ahojte. dnes nás v spolku naštvalo, že sme po skončení spolkovej súťaže nedostali odmeny. máme čakať, alebo zase písať na podporu?  :(
    Rosmic (CZ1) napsal(a):
    Nevím, jestli to tu někdo již nepsal, ale opět nezafungovalo udílení odměn ve spolkovce. S Perlou jsme byli v LM a na závěr nám nevyskočila tabulka s konečnými výsledky, takže ani nevíme, jak jsme dopadli. Chvilku před koncem jsme byli desátí, tudíž bychom měli obdržet odměny za umístění, ale opět jsme je nedostali - nikdo. Vím, že na jiných serverech (např. německém) řešili to samé a moderátoři prý psali na GG (asi na podporu). Nevím, jak dopadli, protože nemám čas ani chuť dále sledovat cizí fóra.

Ahoj
    Ohledně odměn z Ligy mistrů. Je to hlášené z anglického fora, tým zkoumá.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4178190/#Comment_4178190

Pokud se vám okno a odměny neobjeví ani po vyčištění historie a spol, v jiném prohlížeči tak buď čekat ale radši bych psala na podporu aby o tom věděli. 
    pexi @ cs 1
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Shrnuto, podtrženo:
    Snovej svět, když nastaroval po opravě chyby s týdením zpoždení, jsem zjistil, že je to zase jen o zlaťácích(/navíc dočasných), protože trh chce děsný množství výpěstků, na což nemáš ani lidi ani prostor pro pole, navíc se dopácáš k nějakým odměnám až při vylevlování  budov a polí na lv 4!(na což pochopitelně bez zlatek nemáš). Je hezké, že se zrychlilo stavění buduv, ale doba produkce je normální. Tím pádem, něco jako, že je to na čas, postrádá smysl pro normálního hráče. Pro mne uzavřeno a už tam nepáchnu.
    Oktoberfest- pro malé množství získávaných bodů a tím pádem zpomalý postup v nic moc odměnách uzavřen 10 dní před koncem, jelikož na další bych se nedostal ani po 3 týdnech.
    Údolí dekorací - max postaveno asi 12 stánků, odměny nic moc, požadované množství a surovin na dobu pár hodin nepřiměřené, zvláště když potřebuješ suroviny na Oktoerfest a remírky na nenažraných dobrodruha. Na farmách vzniká dost velkej čurbes a k plynulosti produkce se dostaneš až po 3 týdnech.
    A už tu máme výzvy nebo silo nebo SS. Fesťák je táhlej a slizkej, jelikož ti produkce stojí a čekáš, až najdeš  něco, co ti dovolí sklidit, stále nepřehledné a stále chybí ukočení při splnění na 100%, místo dloubání se v nose před puštěním nové výzvy(jasně můžeš pěstovat tuřín ve snovém světě).
    Externí farmy-už mám svůj postup pro vytvoření toho nejjednodušejšího pozemku bez velkých finančních nákladů. Tady musím chválit rozšíření na možnost si koupit lepší semena a urychlit pěstování.  Ale už jsem nepochopil, proč se u Vikoušů ztratila dekorka na poli 13 - borový les.
    A aby to bylo veselejší, stále nefunguje hraní v celé obrazovce pro Firefox, takže jsem byl nucen otevřít i Chrome, abych ty dýně mohl v klidu posbírat. Tomu se říká sedět na dvoužidlích, přitom máš jednu už dobře osezenou a tím pádem oblíbenou.Nechce Sněhurka ještě jedno otrávený jablíčko?
    Ahoj
    Tak ohledně Světa snů nesouhlas. Vylepšila jsem na lvl 4 i více (ne všechno) a nepoužila jsem jedinou zlatku. Takže jde to bez zlata pokud nechce být člověk na špičce. 
    pexi @ cs 1
    A nedodání odměn v soutěži spolků farmářů hlásili i poláci
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4178238/#Comment_4178238

Takže se musí čekat na odpověď.
    pexi @ cs 1
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Tak ohledně Světa snů nesouhlas. Vylepšila jsem na lvl 4 i více (ne všechno) a nepoužila jsem jedinou zlatku. Takže jde to bez zlata pokud nechce být člověk na špičce. 
    Pardon, nemám čas ani nervy pobíhat mezi akcema(dočasnými farmami), kdy navíc není vidět, že ve snu se už něco dopěstovalo. Navíc jsem nenašel spešl semena na vojtěšku a trh ji chtěl pořád v kvantech. Přechod na normální farmy pomalý a čumákovat ve snu, až vám pole dá po 3 min pár kousků vojty, je zabíják času. Na HF jsem z toho už vyrostl a nv, proč bych se měl tady soustředit na věk batolecí, a jak už jsem psal, na začáku BF jsem musel narvat zlatky, hlavně na nákup pozemků, aby se to alespoň trochu chytlo a mohl dostat nějaký prachy na trhu.
    Tady kontrakty nedaj ani na zvednutí pole na 2, a když, tak nejsou lidi.....Nezáživné, navíc dočasné. Hluboký obdiv , že jsi to dotáhla na upgrade lv4. Navíc ten týden zpoždění udělal taky své. Klikaři, co maj čas, můžou klikat :-)
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Pardon, nemám čas ani nervy pobíhat mezi akcema(dočasnými farmami), kdy navíc není vidět, že ve snu se už něco dopěstovalo. Navíc jsem nenašel spešl semena na vojtěšku a trh ji chtěl pořád v kvantech. Přechod na normální farmy pomalý a čumákovat ve snu, až vám pole dá po 3 min pár kousků vojty, je zabíják času. Na HF jsem z toho už vyrostl a nv, proč bych se měl tady soustředit na věk batolecí, a jak už jsem psal, na začáku BF jsem musel narvat zlatky, hlavně na nákup pozemků, aby se to alespoň trochu chytlo a mohl dostat nějaký prachy na trhu.
    Tady kontrakty nedaj ani na zvednutí pole na 2, a když, tak nejsou lidi.....Nezáživné, navíc dočasné. Hluboký obdiv , že jsi to dotáhla na upgrade lv4. Navíc ten týden zpoždění udělal taky své. Klikaři, co maj čas, můžou klikat :-)
     :) mě se omlouvat nemusíš.
    pexi @ cs 1
  • hastrmann (CZ1)hastrmann (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Chtějí na mne ústřice a humry. Větší traulery mohu až od lvl 130, tak loviště rychle nezměním.

• japefi (CZ1)japefi (CZ1) Komentářů: 336CZ1
    Ahoj. Což neznamená, že nemůžeš hrát, byť je to složitější. Otázkou je kolik zlata chceš použít, resp, jestli Ti to stojí zato. Tímhle vývojem si prochází každý hráč a většina to i špatně snáší( já určitě). Pokud chceš výstavbu farmy urychlit, budeš muset zlato používat a GGS to umožňuje v bohaté míře - okno s nabídkou koupě je každou chvíli.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) Komentářů: 9,414CZ1
    Já jsem to měl také, chtělo to po mě sledě, bohužel nebyli... Investoval jsem 100 zlatých na přeskočení a zatím se mi to bohatě vrací...
    A abych nespamoval, dnes mi vadí venku mlha, údajně mělo být cca 20 celsia, ale díky mlze máme v Praze teď cca 12 celsia...  :rage: 
    Což se pro nošení kraťasů zrovna dnes nehodí, holt jsem za "exota"...  :lol:
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) Komentářů: 313CZ1
    Ostrava 21 stupňů a nebe vymetené, to mi dělá radost. :-)

Co mě neskutečně naštvalo, je objev "nových" výkupních cen plášťů a helem na dočasné farmě. Díky za nakopnutí od japefi ve vedlejším vlákně. Toho jsem si doteď nevšiml a s největší pravděpodobností díky tomu sundám nohu z plynu, nebo úplně vypnu motor. Aby vrcholem produkce na dočasné farmě byla výroba pláště způsobem, při kterém bych za prodání potřebných surovin dostal víc, než kolik dostanu za vyrobený plášť, to by jeden blil. (A druhý zvracel.)
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) Komentářů: 52CZ1
    Ostrava 21 stupňů a nebe vymetené, to mi dělá radost. :-)

To je bohužel pravda,proto prodavám
    jinrichfrydek @ cs 1
  • evaogy (CZ1)evaogy (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Ahoj mam jiz na 50 lodi na sklade a nelze je postavit. Bude se rozšiřovat přístav? Eva
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) Komentářů: 1,011CZ1
    evaogy (CZ1) napsal(a):
    Ahoj mam jiz na 50 lodi na sklade a nelze je postavit. Bude se rozšiřovat přístav? Eva
    Fakt to stačí napsat do jednoho vlákna. Zdvojení Ti nepomůže.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
    A zase překvápko. Stavby na externích farmách byly přesunuty mimo univerzální stavební místo. Ha už jsme zase v kelu, upgrade zimního pole ho zablokovalo.
    Zase chyba po naběhnutí nových akcí nebo o nás bez nás?

• jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) Komentářů: 506CZ1
    jsem naštvaná a to pořádně.....mám dýni u zadního sloupku na  parkovišti a stojí před ním auto na zlaté rybky a časomíra zasahuje akorát na ten sloupek dýně je vidět ale nejde sebrat když na ní kliknu tak se objeví čas kdy událost končí pravděpodobně u toho někdo nepřemýšlí a jak to tu na forum čtu tak je to jedna chyba zadruhou a pak nebudte naštvaní
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    jsem naštvaná a to pořádně.....mám dýni u zadního sloupku na  parkovišti a stojí před ním auto na zlaté rybky a časomíra zasahuje akorát na ten sloupek dýně je vidět ale nejde sebrat když na ní kliknu tak se objeví čas kdy událost končí pravděpodobně u toho někdo nepřemýšlí a jak to tu na forum čtu tak je to jedna chyba zadruhou a pak nebudte naštvaní
    Ahoj
    Zkus restart. Při přihlášení se mění poloha některých autíček. Třeba tam bude něco kde to půjde sebrat.
    pexi @ cs 1
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) Komentářů: 506CZ1
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Zkus restart. Při přihlášení se mění poloha některých autíček. Třeba tam bude něco kde to půjde sebrat.
    ahoj taky na to spoléhám už to zkouším po několikáté zatím tam sedí pořád to samé jen mě štve že u toho nepřemýšlí jinak dík 
Sign In to comment.