Domů Czech Technické problémy & bugy

chyba ve hře

zůstal starý žebříček, kdo to má taky?

Komentáře

  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    Všichni,je toho plné fórum. :)
  • ahoj5 (CZ1)ahoj5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    nedostala jsem poslední odměny ve vesnické
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    ahoj5 (CZ1) napsal(a):
    nedostala jsem poslední odměny ve vesnické
    Ahoj
    Piš na podporu
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    nedostali jsme odměnu z octoberfestu a to LOUKU PŘÁTELSTVÍ a na podporu napsat nemůžu protože neumím ani německy ani anglicky tak jak to vyřešíte? díky
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    V dočasné vikingské farmě se mi místo runových kamenů nahoře v ukazateli množství zobrazují vesnické dolary. Co s tím? Nemůžu nakupovat potřeby.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 14.10.2019
    Siena (CZ1) napsal(a):
    V dočasné vikingské farmě se mi místo runových kamenů nahoře v ukazateli množství zobrazují vesnické dolary. Co s tím? Nemůžu nakupovat potřeby.
    Ahoj
    Ukazuje to zimní dolary a pod nimi vesnické, tak to je pořád, runové kameny to narmálně počítá, máš je, navštiv obchodníka a má prodej za runové kameny nebo zlato a pak jsou runy v inventáři
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Siena (CZ1) napsal(a):
    V dočasné vikingské farmě se mi místo runových kamenů nahoře v ukazateli množství zobrazují vesnické dolary. Co s tím? Nemůžu nakupovat potřeby.
    Ahoj
    Ukazuje to zimní dolary a pod nimi vesnické, tak to je pořád, runové kameny to narmálně počítá, máš je, navštiv obchodníka a má prodej za runové kameny nebo zlato a pak jsou runy v inventáři
    Děkuju ti za odpověď, asi jsem zazmatkovala a zbytečně :-)
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    V tabulce celosvětového mistrovství, ostrovní farmě nejde otevřít informace o hráči z žebříčku. Změna dříve možného?
Sign In to comment.