Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

187112

Komentáře

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Lehce ironicky řečeno - mi se změny ve slavnosti to celkem líbí. GGS mi tím dává jasně najevo, že se na tuto akci mám vykašlat a jít se třeba projet na kole, uvařit si dobré jídlo nebo si přečíst knihu.

    Jejich snahou je natlačit všech do farmářského boje všech proti všem, v rámci něhož budou všichni zlatit jako urvaní ze řetězu. Slovy klasika: "Na to ti se*e Bílej tesák."

    Odstranění dostupných licencí na zlato a truhel z odměn pro jednotlivce, zlaté truhly pouze pokud jako spolek prokážete vysoký stupeň závislosti a třídního boje (a utracených zlaťáků). A zlato v nich beztak nebude. Tůdle nůdle, jdu si dát pohov. :smile:
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    Koukám, že upravená vesnická liga je opravdu "skvělá". Modré lístky z odměn zmizely a nejlepší dekorace s hodnotou 75 za nereálných 500 000 000 bodů - no kdo by ji nechtěl:-))))). Takže za náš spolek děkujeme všem, co tyhle povedené novinky vymýšlejí a dávají nám tak hromadu volného času k jiným aktivitám, než sedět u hry a pouštět naprosto zbytečné výzvy. 
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Tady musím naprosto souhlasit, že pro menší spolky teď vesnická slavnost nedává žádný smysl, na ty smysluplné odměny dosáhne max 10 spolků na serveru, nejspíš ani to. Pro mě osobně to vzhledem k počtu beden za top pozice bude dost možná zlepšení, ale to ocenění osobní snahy mi i tak trochu chybí :-/ 
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    neviem či patri do kategorii "noviniek" že v ponuke na výber vyzvy chybaju 3 stranky a to 15,16 a 17. Ja mám silnejšiu farmu preto som tam vyberala vyzvy  a tie stránky teraz prázdné. Dalšie vylepšovanie??? palec dolu GGS
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jedním slovem naprostá" katastrofa "  - totálně nemotivující akce
  • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Vesnická liga jedno velké zklamání!!! Kdepak jak se napíše změna tak nikdy k lepšímu !!!
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Já už si dva dny protírám zrak a hledám ty odměny :-) Nějak jsme nemohla věřit tomu, že je opravdu sebrali...
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Dnes mě naštvalo, že ani ty osekané odměny ve Vesnické slavnosti se nepřičítají -> 15 (6+9) stavebních žetonů nikde. A to je jediná smysluplná odměna, která tam zůstala.

    (Ano, četl jsem komentář ve vedlejším tématu, ale ty jejich pohádky o mazání cookies a historie, to je jako předepisovat na všechny nemoci včetně rakoviny a Alzheimera vitamín C s vírou, že to pomůže. Ne, nepomůže. A ne, nebudu psát podpoře, protože já nebudu zabíjet svůj volný čas kvůli jejich neschopnosti debatou s někým, kdo pak ještě ze mě bude dělat debila, jako už jsem dříve zažil. A dvojnásob ne proto, že čechiše koruny jim voní, ale čechiše podpora, to ne. A to i přesto, že anglicky i německy plynně vládnu. Se jim na to vy*eru.)
  • Taky jsem dnes naštvaná,stavební žetony se připisují jen někomu z vesnické,já jsem je opět nedostala takže si příště vesnickou můžou strčit někam,pro malé spolky je ted vesnická kničemu za snahu skoro žádná odměna.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Ano,ano přátelé.Máme tady další spolkovou soutěž zcela oproštěnu od oné individuální stránky,kdy si každý za sebe mohl uhrát tolik kolik potřeboval na odměnu,kterou chtěl:-) Individualismus se v této hře nenosí.Vítejte v totalitě kolektivizace o kterou se soudruzi z GGS snaží.Potřebují,ať spolky makají a utrácí.Na hráče,kteří to hrají mimo spolek, moc radosti nezbývá,stejně tak na relax spolky.Vše je nastavováno tak,aby přední a velmi aktivní a utrácející spolky utrácely ještě víc.Už je mi delší dobu líto hráčů,kteří v těchto spolcích hrají.Skoro bych řekl,že už jsou asi všichni na nemocenských,v sanatoriích a úřadech práce,aby byli vůbec schopni  hrát.Je mi líto kam tato hra směřuje.Mám ještě pár cílů,kterých chci dosáhnout a pak jak bylo napsáno výše,bude nejlepší udělat si fotku dosaženého,abych později mohl vnukům ukázat,že děda,taky hrával:-)Je to moc překombinované soutěžema,Navíc taková farmářská liga je sprasena tím nefunkčním dílem s otročinou a nikde jsem nepostřehl,ani kousek omluvy.Čest práci soudruhům z Hamburku....Vy prostě nedáte pokoj.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    zase bedny , oni prostě ty rybí bedny nedají ach jo
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    bedru (CZ1) napsal(a):
    zase bedny , oni prostě ty rybí bedny nedají ach jo
    Jak na to koukám, kdo ví jestli budou fungovat ty normální :D
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    mě to jejich zpoždění už nerozhází je to pokaždé stejné, kdyby člověk měl chodit do práce tak jak oni spouštějí akce to by to dopadlo.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Tak jsem se dostal k nějakým novým dekoracím - z vesnické slavnosti nový Rybníček, za mince z Oktoberfestu jsem si koupil Lov kachniček a těšil jsem se, že si je odemknu ve věži. Chyba lávky - v zápalu třídního boje při budování komunismu je tam někdo zapomněl přidat, takže není co odemykat. Takže opět bez radosti z odměny...
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Pokud jim divizní liga bude fungovat jak minule, tak jim na to ----
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    nekazte si radost běžte ven, je tam krásně, bedny za to nestojí, poobědvám a jdu taky
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Dostali jsme místo louky přátelství jako odměnu pro spolky do pátého místa vzhled na mandle.Ikdyž jsme si vybírali louku přátelství.Bude se to nějak řešit nebo všichni psát na podporu?
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Tak to naštvalo všechny co hrají nějakou událost pro určitou cenu a pak dostaneme něco jiného,no super.Má ještě cenu v této hře něco dělat,když pak budu muset psát třeba na podporu? Mají tam odměnu,kvůli ní to hrajeme,ať udělají nápravu,já bych chtěla tu zahradu a ne nějaký vzhled.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Jo a na konci,vyskočil úplně jinej žebříček.Asi z nějakýho starýho festu.Mají v tom takovej bordel ve všem furt....

  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    to isté aj u nás, všetci čo sme si vybrali lúku, ju nemáme. čo sa s tým bude robiť? chceme lúku, lebo tú sme vybrali !
  • Rosmic (CZ1)Rosmic (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    V Černé perle to samé, žádná louka, místo toho mandloňový vzhled
  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    U nás v Nové větvi také stejný problém.Už jsme psali na podporu,tak doufejme,,že to nějak napraví a louku dostaneme.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Podle anglického fóra je problém nahlášený a měli by se jím zabývat. Zatím jediná rada nenasazovat vzhled na mandlový sad, pokud jste ho opravdu nechtěli. Více informací zatím nemáme. 
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    skončil octoberfest a jako odměnu jsem si odklikla LOUKU PŘÁTELSTVÍ  a louku jsem nedostala doufám,ež ji dostanu asi nějaká chyba?
  • Lidunka.JGuest (CZ1)Lidunka.JGuest (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Mě štve to že nechodí sbírkáče v nabídce a brzdí nás to v projektech
  • Rosmic (CZ1)Rosmic (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    On ten problém asi bude mnohem větší a nebude souviset jen s Loukou přátelství. Spousta hráčů z našeho spolku totiž nedostala všechny dekorace vyhrané v Oktoberfestu, ani ty, které jsme vyhráli v předchozí Vesnické lize (nemyslím ty na konci, ale v průběhu ligy). Upřímně, to pak nemá cenu ani soutěžit, když člověk nemá jistotu, že dostane slibované odměny.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    ofiko ohlednš odměn za Oktoberfest:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/198052/announcement-oktoberfest-end-reward-issue

    Omlouvají se .....místo louky přátelství hráči dostali vzhled na mandle..
    Pište na podporu. V tiketu vyberte:  ztráta ve hře, napište Oktoberfest a přesnsný název odměny, která vám chybí, jinak budete asi dlouho čekat. Podívejte se na ten odkaz. je tam návod.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    https://ctrlv.cz/C5VV

    k vzteku nebo k smíchu?. Takové malé šmudly mám v závodech pořád, a není výjimkou s ním prohrát!
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Černá Perla, Pod Slamákem, Nová Větev - samé top spolky - tak se chci zeptat jak vám změny vyhovují a jak se vám hraje. Ev. jak vás to baví.

    Jinak jsem zvědav s kým budete postupem času soutěžit, když GGS odstraňuje individuální odměny. Neumím si představit, že při tomto postupu má smysl pro kohokoliv kupovat zlato, povolenky, žetony, bedny, atd. 
    GGS zkouší co pro ně bude výhodné, ale proběhlé změny odstraňují ze hry konkurenci, čímž likvidují jakoukoliv soutěživost a častější soutěže to nezachrání - na to abych si udělal pěknou farmu zlato kupovat nemusím a fotečku si udělám jen o trochu později.
  • Tak mě zase naštvali,opět jsem ze sila nedostala stavební žetony asi jsou jen pro vyvolené,no nic at si je nechají, ale už mě to přestává bavit,člověk se snaží a pak nic.
Sign In to comment.