Domů Czech Technické problémy & bugy

Modrý lístek

Dobrý den, dnes skončila Akce těžce pracujících - já se umístila na 18. místě a dostala pouze 1 modrý lístek a měla jsem dostat lístky dva... 1 byl za umístění do 25. místa a druhý za umístění do 50. místa. Co s tím? Soutěžím tedy zbytečně očividně :-/

Komentáře

  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Jestli myslíš licence, ty byly vždycky jen po jedné za top 50. Zpětně se to těžko ověřuje, ale myslím, že u té druhé licence by mělo být uvedené pořadí 26-50, nikoliv 1-50. Jestli ne, tak půjde spíš o grafickou chybu a teoreticky můžeš zkusit napsat na podporu, ale moc bych si od toho nesliboval :-/ 
  • Michaela29 (CZ1)Michaela29 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Minule jsem právě také měla dva, umístění podobné - poslední dobou jsem ze hry spíš zklamaná :-/ ale děkuji
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    A ty dva jsi určitě dostala až na konci akce? Ještě je tam jedna licence za dosažení určitého počtu bodů.
  • Michaela29 (CZ1)Michaela29 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    jojo ty dva jsem dostala na konci akce - proto se teď divím, že byl jen  jeden...krom vyšších umístění také 11.-25. místo se dostává modrý lístek a 26. - 50. také...
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    bohužel za umístění spolku  lístek do dolu nebyl .....napište na podporu :smiley: ,bože  budu už jenom psát na podporu o cokoli ? ....  at si trhnou  !!!!
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Michaela29 (CZ1) napsal(a):
    jojo ty dva jsem dostala na konci akce - proto se teď divím, že byl jen  jeden...krom vyšších umístění také 11.-25. místo se dostává modrý lístek a 26. - 50. také...
    Dostáváš pouze jedno povolení. Je to teď rozfázované, ale zůstalo to, že jej dostane prvních padesát hráčů
Sign In to comment.