Domů Czech Technické problémy & bugy

Divize a liga, chyby

Po poslední aktualizaci a zařazení do divize, jsem zpět ve stejné divizi jako byla předchozí balička i s medailemi a hlavně hráči mají stejná skóre jako na konci předchozí baličky. Tím se špatně načítá pořadí a přicházím tím o umístění jednak v rámci divize, ale také v rámci ligy. Jsem sama komu to udělalo?

Komentáře

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    je nás hodně ,asi všichni ....ale většina z nás umí číst a nezakládá nová vlákna  !!!! projdi si příspěvky 
  • koksoza (CZ1)koksoza (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    henriette (CZ1) napsal(a):
    je nás hodně ,asi všichni ....ale většina z nás umí číst a nezakládá nová vlákna  !!!! projdi si příspěvky 
    Víc těch vykřičníků nešlo? Asi ne, tak si mysli, že číst neumím nebo správně hledat. Ale na to stačí jen slušně odpovědět, jenže to Tě doma asi nenaučili. A kdybych to nejspíš uměla, tak bych i toto vlákno zrušila. Zas mám jedno poučení do života, že sem už nikdy. Proto Ti děkuji za vlídnou odpověď a zkušenost.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 06.10.2019
    No - číst a hledat asi neumíš, když už jsou o tomto problému min dvě vlákna. Jen nám ostatním v tom děláš zmatek. To Tě doma asi neučili, že se máš prvně podívat, zda už o tom něco není.
  • romča1974 (CZ1)romča1974 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
     Jak byla chyba v divizním žebříčku,jsem přišla o zlatou medaili - tím vlastně jsem dostala stříbrnou-druhý den jsem zjistila že tu zlatou dostal hráč který vlastně vůbec nehrál-jsem zklamaná :( mám samé zlaté a díky chybě už jednu stříbrnou - co s tím ? přece u toho nesedím celí den jen proto abych nakonec o vítězství přišla :(
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 07.10.2019
    Německé fórum:
    Ahoj farmáři,

    jsme si vědomi současných problémů týkajících se hodnocení divize v zemědělské lize. V současné době jsou zobrazeny skóre předchozích událostí péče. Bohužel nebudeme schopni opravit pořadí divizí v aktuální události, jinak riskujeme další problémy v obou událostech. Body zobrazené v žebříčku divize by měly být resetovány, jakmile hráč zahájí událost. Medaile jsou vypláceny denně podle aktuálního pořadí v divizi.

    Kromě toho nebudeme nabízet žádnou kompenzaci.

    Omlouváme se za nepříjemnosti.

    Váš tým BigFarm

    K tomu nejde ani nic říct...
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    a to im nevadí že zlaté medaily dostavaju hráči čo nehraju  len majú vela bodov z minulej sutaže?

  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 07.10.2019
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    a to im nevadí že zlaté medaily dostavaju hráči čo nehraju  len majú vela bodov z minulej sutaže?

    Nee,proč by jim to vadilo?Hlavně,že lidi platí...Po třech dnech napíšou omluvu a mají to vyřešený...
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    a to im nevadí že zlaté medaily dostavaju hráči čo nehraju  len majú vela bodov z minulej sutaže?

    Nee,proč by jim to vadilo?Hlavně,že lidi platí...
    Přesně tak. A proto neplatit. :lol:
Sign In to comment.