Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

MÁTE S HROU PROBLÉM?

146»

Komentáře

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Naštěstí nebo "naneštěstí" spolkovky dorazily...  :wink:
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    neobdržela jsem výhry za umístění spolku na prvním místě v soutěži spolků.je to zde podvod a šmejdovina.vkládám do hry skutečné peníze.požaduji vrácení prostředků které jsem do této poslední soutěže spolků vložila jinak jste mě prostě a sprostě okradli...čus
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tady požaduj i světový mír - podpora
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Fis (CZ1) napsal(a):
    neobdržela jsem výhry za umístění spolku na prvním místě v soutěži spolků.je to zde podvod a šmejdovina.vkládám do hry skutečné peníze.požaduji vrácení prostředků které jsem do této poslední soutěže spolků vložila jinak jste mě prostě a sprostě okradli...čus
    Ahoj
    Pokud je nemáš a nefunguje vyčistění historie nebo jiný prohlížeč musíš napsat na podporu. Tady to nevyřešíš.
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Naskočila jen obyčejná balička a farmářská liga nefunguje, asi to páni nedomysleli.


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    asi to je další chyba
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Himlhergot! Už potřetí údržba během jediného odpoledne? A to zrovna balím do baličky! Už takhle jsem přišla od dvě mise!!!! Jsou normální ti soudruzi?? Věčně nás připravují o naše prostředky!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Siena (CZ1) napsal(a):
    Himlhergot! Už potřetí údržba během jediného odpoledne? A to zrovna balím do baličky! Už takhle jsem přišla od dvě mise!!!! Jsou normální ti soudruzi?? Věčně nás připravují o naše prostředky!
    ty údržby jsou kvůli tomu, místo spolkové s kterou je problém dali obyčejnou a nefunguje Farmářská liga
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Ve farmářské je další problém, je tam načetlá spolkovka včetně medailí, takže někteří na prvních místech už mají několik milionů bodů
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jasně, další a další chyby, nedělejte baličku, ztráta času a nervů
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Fis (CZ1) napsal(a):
    neobdržela jsem výhry za umístění spolku na prvním místě v soutěži spolků.je to zde podvod a šmejdovina.vkládám do hry skutečné peníze.požaduji vrácení prostředků které jsem do této poslední soutěže spolků vložila jinak jste mě prostě a sprostě okradli...čus
    Ahoj
    Pokud je nemáš a nefunguje vyčistění historie nebo jiný prohlížeč musíš napsat na podporu. Tady to nevyřešíš.
    angličtinu umím pouze jak mě naučil pohyb na internetu.oni to v češtině nevezmou a překládat a hledat aby jsem se ozvala na další jejich chybu na to jsem už prostě unavená.navíc kdykoli jsem žádala v něčem nápravu nevyřešili nic.ale peníze hrabou a o ně i loudí jako socky.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69

    Hello. the game is worse and worse - bad. offers a lot that you can't see the game, exclamation marks optically cancel the game, another element - unpaid remuneration is unnecessary. you improve - you liquidate. players rebel. Fis
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    v této hře je tolik chyb a nesnází , že se to bez žádného přesného harmonogramu nikdy neopraví a o to nikdo z vedení GGS nemá zájem  = proč dát dohromady hru bez zbytečných chyb když to jde po kouskách
    občas se podaří hráče trochu umlčet a někteří hráči přestanou se stížnostmi protože to k ničemu nevede
    vylepšení a aktualizace v této hře vždy stála za starou belu akorát to přineslo vždy nějakou další chybu

    příklad = nač nám je obsazení lodí do záznamu když lodě podle počtu ryb obsazujeme vždy jinak málokdy je obsazení lodě plné
    = navíc je zpomalené obsazování lodí  = pravděpodobně toto vylepšení má vliv i na vlastní obsazování lodě = zpomaluje - seká se
    příklad = tabulky , které jsou  = " vylepšením  = jsou vlastně brzdou ve hře - každou plodinu - výrobek atd pracně hledáme 
    stále se vylepšuje ale málo se opravuje = kopírování zpráv ve hře je dlouholetá záležitost - ani popis spolků nefunguje  = nejde psát nebo opravit = dlouholetá záležitost už několikrát nahlášené i dříve ještě za fungování české podpory nic se nezměnilo 
    denně čtu problémy ve hře od jiných hráčů vždy se po dlouhé době trochu opraví , ale vyskytnou se hned další chyby -
    závěr =tato hra bude vždy špatně fungovat - buď se s tím smíříme nebo přestaneme hrát a protože zájem opravit vše nebude  nikdy - stále se jen plátuje
    ptám se = proč a z jakého důvodu se zrušily české a další nerentabilní podpory ??
    odpověď =  přece proto , aby nebylo tolik práce = stížností tím ubylo a nic se nestane
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jako momentální hratelnost této hry je naprosto katastrofální, co s tím udělali to by mě zajímalo
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    přeložená zpráva od Fise =

    Ahoj. hra je horší a horší - špatná. nabízí spoustu věcí, které nevidíte, vykřičníky opticky zruší hru, další prvek - neplatená odměna je zbytečná. zlepšíte se - likvidujete. hráči se vzbouřili. Fis
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    v této hře je tolik chyb a nesnází , že se to bez žádného přesného harmonogramu nikdy neopraví a o to nikdo z vedení GGS nemá zájem  = proč dát dohromady hru bez zbytečných chyb když to jde po kouskách
    občas se podaří hráče trochu umlčet a někteří hráči přestanou se stížnostmi protože to k ničemu nevede
    vylepšení a aktualizace v této hře vždy stála za starou belu akorát to přineslo vždy nějakou další chybu

    příklad = nač nám je obsazení lodí do záznamu když lodě podle počtu ryb obsazujeme vždy jinak málokdy je obsazení lodě plné
    = navíc je zpomalené obsazování lodí  = pravděpodobně toto vylepšení má vliv i na vlastní obsazování lodě = zpomaluje - seká se
    příklad = tabulky , které jsou  = " vylepšením  = jsou vlastně brzdou ve hře - každou plodinu - výrobek atd pracně hledáme 
    stále se vylepšuje ale málo se opravuje = kopírování zpráv ve hře je dlouholetá záležitost - ani popis spolků nefunguje  = nejde psát nebo opravit = dlouholetá záležitost už několikrát nahlášené i dříve ještě za fungování české podpory nic se nezměnilo 
    denně čtu problémy ve hře od jiných hráčů vždy se po dlouhé době trochu opraví , ale vyskytnou se hned další chyby -
    závěr =tato hra bude vždy špatně fungovat - buď se s tím smíříme nebo přestaneme hrát a protože zájem opravit vše nebude  nikdy - stále se jen plátuje
    ptám se = proč a z jakého důvodu se zrušily české a další nerentabilní podpory ??
    odpověď =  přece proto , aby nebylo tolik práce = stížností tím ubylo a nic se nestane
    Ano chyby jsou neustále, hraje zpomalená už strašně dlouho. Ale zrovna nakládání ryb mi strašně pomohlo. Už jsem lodě ani neposílala, protože to trvalo asi 10 - 20 minut. Díky nastaveným šablonám to mám teď za 2 minutky hotové.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mandril (CZ1) napsal(a):
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    v této hře je tolik chyb a nesnází , že se to bez žádného přesného harmonogramu nikdy neopraví a o to nikdo z vedení GGS nemá zájem  = proč dát dohromady hru bez zbytečných chyb když to jde po kouskách
    občas se podaří hráče trochu umlčet a někteří hráči přestanou se stížnostmi protože to k ničemu nevede
    vylepšení a aktualizace v této hře vždy stála za starou belu akorát to přineslo vždy nějakou další chybu

    příklad = nač nám je obsazení lodí do záznamu když lodě podle počtu ryb obsazujeme vždy jinak málokdy je obsazení lodě plné
    = navíc je zpomalené obsazování lodí  = pravděpodobně toto vylepšení má vliv i na vlastní obsazování lodě = zpomaluje - seká se
    příklad = tabulky , které jsou  = " vylepšením  = jsou vlastně brzdou ve hře - každou plodinu - výrobek atd pracně hledáme 
    stále se vylepšuje ale málo se opravuje = kopírování zpráv ve hře je dlouholetá záležitost - ani popis spolků nefunguje  = nejde psát nebo opravit = dlouholetá záležitost už několikrát nahlášené i dříve ještě za fungování české podpory nic se nezměnilo 
    denně čtu problémy ve hře od jiných hráčů vždy se po dlouhé době trochu opraví , ale vyskytnou se hned další chyby -
    závěr =tato hra bude vždy špatně fungovat - buď se s tím smíříme nebo přestaneme hrát a protože zájem opravit vše nebude  nikdy - stále se jen plátuje
    ptám se = proč a z jakého důvodu se zrušily české a další nerentabilní podpory ??
    odpověď =  přece proto , aby nebylo tolik práce = stížností tím ubylo a nic se nestane
    Ano chyby jsou neustále, hraje zpomalená už strašně dlouho. Ale zrovna nakládání ryb mi strašně pomohlo. Už jsem lodě ani neposílala, protože to trvalo asi 10 - 20 minut. Díky nastaveným šablonám to mám teď za 2 minutky hotové.
    Ano - když si zaplatíš víc, než jen dvě možnosti výběru. 
Sign In to comment.