Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

186112

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    V divizi jsou stejní hráči jako při zahájení farmářské ligy.Mají tam konečné výsledky z minula.V případě že se přihlásí a začnou hrát,tak jim ty body zmizí a jedou od začátku.
    Iveto vyzkoušela jsi to?

    Ted jsem to zkusila na mezinárodním, body zmizely ale medaile zůstaly

    Je v tom binec
    Medaile tam mám taky pořád.4 zlaté z minulého sila.Je to na tom sreenu.Medaile zůstaly všem tam napsané z minula.Otázka je co se stane po půlnoci,jestli se ti hráči,kteří dnes ještě nehráli,nepřihlásí.Jestli jim ty body zůstanou a připíšou se jim medaile za ty body,které nahrály minule za celé silo.Nevíš,jestli se to už někde řeší všechno?Bude další údržba nebo jak?
    To se uvidí. Taky možná bude údržba a bude po silu.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    V divizi jsou stejní hráči jako při zahájení farmářské ligy.Mají tam konečné výsledky z minula.V případě že se přihlásí a začnou hrát,tak jim ty body zmizí a jedou od začátku.
    Iveto vyzkoušela jsi to?

    Ted jsem to zkusila na mezinárodním, body zmizely ale medaile zůstaly

    Je v tom binec
    Medaile tam mám taky pořád.4 zlaté z minulého sila.Je to na tom sreenu.Medaile zůstaly všem tam napsané z minula.Otázka je co se stane po půlnoci,jestli se ti hráči,kteří dnes ještě nehráli,nepřihlásí.Jestli jim ty body zůstanou a připíšou se jim medaile za ty body,které nahrály minule za celé silo.Nevíš,jestli se to už někde řeší všechno?Bude další údržba nebo jak?
    To se uvidí. Taky možná bude údržba a bude po silu.
    No mohli by se k tomu aspoň vyjádřit,co a jak bude moderátoři na jiných fórech. Ale samozřejmě zase ticho.Jen příspěvky naštvaných hráčů.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    V divizi jsou stejní hráči jako při zahájení farmářské ligy.Mají tam konečné výsledky z minula.V případě že se přihlásí a začnou hrát,tak jim ty body zmizí a jedou od začátku.
    Iveto vyzkoušela jsi to?

    Ted jsem to zkusila na mezinárodním, body zmizely ale medaile zůstaly

    Je v tom binec
    Medaile tam mám taky pořád.4 zlaté z minulého sila.Je to na tom sreenu.Medaile zůstaly všem tam napsané z minula.Otázka je co se stane po půlnoci,jestli se ti hráči,kteří dnes ještě nehráli,nepřihlásí.Jestli jim ty body zůstanou a připíšou se jim medaile za ty body,které nahrály minule za celé silo.Nevíš,jestli se to už někde řeší všechno?Bude další údržba nebo jak?
    To se uvidí. Taky možná bude údržba a bude po silu.
    No mohli by se k tomu aspoň vyjádřit,co a jak bude moderátoři na jiných fórech. Ale samozřejmě zase ticho.Jen příspěvky naštvaných hráčů.
    Nedivím se. Asi toho taky moc nebudou vědět. Četla jsem to.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Tak jsem si před pár dny na našem chatu pochvaloval,že hra jede vcelku bez problémů a už je to tady....to je špatně,to je špatně.Knihu stížností bych si prosil.Na druhou stranu jsem zvědavý co to udělá po půlnoci....jsem rád,že opět vidím,že soutěžím s protihráči z první otročiny,ale jsem poslední a jediný co otročinu hraje....ostatní už ji dohráli vzhledem k jejich ziskům:-))Ale mám zas své oblíbené zlaté medaile:-)))....vzhledem k tomu,že je sobota se asi nic neopraví....ale jinak to vcelku jede v pohodě...no nééé.-)))
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 05.10.2019
    Navíc čas na upgrade kovony stále na 0:0 Takže chaos s časama(viz medaile) se promítá i do dalších věcí. Popisky v koňké sezoně stále neopraveny, takže trvá hrozba špatné volby koně při závodění.!!! Ani tuhle "pitominu"nestačili v mezipřestávce opravit, asi "makali" na snovém světě, který je dalším programátorským nefunčním blábolem. Jasně, v celku v pohodě, pokud nechceš zaskočit k Doc.Chocholouškovi :-D Kniha přání a stížností již brzy předčí svojí velikostí "Codex Gigas".
    PS: Jo a zapoměl jsem také na stále neopravené hraní v plné obrazovce pro Foxku, což je taky už pěknejch pár dnů z5, kdy se o tom začalo na foru mluvit.


    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • Kulak Vojta (CZ1)Kulak Vojta (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    tak jsem chtěl hrát bedny a v divizi jsem na prvním místě a ještě jsem nespustil bedny, asi z minulé divize.
    Takže nějaký chaos
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Tak jsem si naschvál počkal,jak se to v té slavné farmářské lize spočítá a musím se fakt smát.Vyhrál ten,kdo vůbec nespustil otročinu,ale pěkně počkal se svým výsledkem z minula a medaile se sypou...je to hnůj.Nechápu,že firma,která provozuje takovouhle rozsáhlou a hráčsky bohatou hru si válí přes víken řitě bůhví kde a nikdo to nehlídá.To jsem fakt zvědavej jak to bude dál.Osobně jsem zhnusen další neschopností dojčlanďáků.No ale možná dostaneme dáreček,nějakej ten zbytečnej ksindl,jako že nastala chyba ve hře a aby se omluvili.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Tak jsem si naschvál počkal,jak se to v té slavné farmářské lize spočítá a musím se fakt smát.Vyhrál ten,kdo vůbec nespustil otročinu,ale pěkně počkal se svým výsledkem z minula a medaile se sypou...je to hnůj.Nechápu,že firma,která provozuje takovouhle rozsáhlou a hráčsky bohatou hru si válí přes víken řitě bůhví kde a nikdo to nehlídá.To jsem fakt zvědavej jak to bude dál.Osobně jsem zhnusen další neschopností dojčlanďáků.No ale možná dostaneme dáreček,nějakej ten zbytečnej ksindl,jako že nastala chyba ve hře a aby se omluvili.
    No to ne,ty medaile nám vrátí.Budu na tu podporu psát tak dlouho dokud je nevrátí.Už toho mám fakt dost..
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Já mám v lize naprosto jiné hráče než při spolkovce  a mají už přes milion. Kdy asi bude další údržba ? :-)))
    Podívej se Bobby, to je z mezinárodního
    před startem v silu:
    https://ctrlv.cz/Prd8

    a pak po rozjetí sila:
    https://ctrlv.cz/gDMx

    body zmizely, medaile zůstaly
    je to chyba na chybě a další údržba se dá čekat
    Přesně u mne. Už jsem silo vzdal, když zlatou dostal ten, co vůbec nehrál. To by museli tuto tabulku vynulovat, jinak jim na to už nerůžím, ale seru.
  • lusy9 (CZ1)lusy9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Já mám v lize naprosto jiné hráče než při spolkovce  a mají už přes milion. Kdy asi bude další údržba ? :-)))
    Podívej se Bobby, to je z mezinárodního
    před startem v silu:
    https://ctrlv.cz/Prd8

    a pak po rozjetí sila:
    https://ctrlv.cz/gDMx

    body zmizely, medaile zůstaly
    je to chyba na chybě a další údržba se dá čekat
    Přesně u mne. Už jsem silo vzdal, když zlatou dostal ten, co vůbec nehrál. To by museli tuto tabulku vynulovat, jinak jim na to už nerůžím, ale seru.
    Taky jsem si počkala, jak to dopadne a je to stejné. Kdo nehrál, má zlato. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 07.10.2019
    Pro změnu se zas nejde připojit, takže jdu hajat.
    Post edited by Bobby2 (CZ1) on
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tak bych ráda věděla za některé u nás ve spolku, kdy už konečně budou moct taky hrát snovou akci, ono je to trapné, týden pryč a někteří bohužel stále se s akcí nespojili.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    tak bych ráda věděla za některé u nás ve spolku, kdy už konečně budou moct taky hrát snovou akci, ono je to trapné, týden pryč a někteří bohužel stále se s akcí nespojili.
    Ahoj
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4170293/#Comment_4170293


    Prosím nepoužívejte tohle vlákno k diskuzi o věcech které jsou ve hře a jsou tady k tomu vlákna.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    bedru (CZ1) napsal(a):
    tak bych ráda věděla za některé u nás ve spolku, kdy už konečně budou moct taky hrát snovou akci, ono je to trapné, týden pryč a někteří bohužel stále se s akcí nespojili.
    Jestli jsem to dobře pochopila,tak dnes ve 13 hodin by měl být kvůli tomu hotfix
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Všimli jste si také, že se na farmě mimo jiné (nechápu, jak se jim opět podařilo něco takového, ale v GGS už mě nepřekvapí nic) podělalo přiřazování koní do tréninkové výzvy v přepravníku? Klasické souboje s koňmi jiných farmářů.

    S koněm úrovně cca 180 jsem byl zvyký, že pravidelně po startu ligy se během dvou dní vykrystalizovala skupina silných farmářů a mohl jsem vyzývat hráče s koňmi úrovně cca 140-200, kteří na tom byli podobně jako já. V pořádku, bojovat se sobě rovnými, tak to má být.

    Už asi druhý nebo třetí den mám v nabídce permanentně koně levelu 20-60, pouze výjimečně jednou za deset výzev nějakého trošku silnějšího, mně rovného. A to přesto, že "jedu bomby", jsem už ve zlaté a svižným tempem jako vždy mířím do nejvyšší ligy.

    Jako vyhrávat vyhrávám, takže by to asi mnozí v mé situaci neřešili, ale že bych měl nějaké extra potěšení z toho, že seřežu začátečníky nebo lidi, co se koním skoro nevěnují? A jak si budou připadat ti, kteří sotva začali, jsou rádi, že mají dva koně, toho lepšího na úrovni cca 25 a řeže je nějaký matlák s koněm level 180... na hlavu.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    jak se "jedou bomby" v počítačové hře - to by mne zajímalo  - ale jinak se mi zdá, že trochu přenastavili algoritmus, bo prohrávám s vyšším levlem a ne s nižším, jak to bylo zvykem
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    japefi (CZ1) napsal(a):
    jak se "jedou bomby" v počítačové hře
    V tomto případě to bylo myšleno tak, že odstartuju v nejvyšší bronzové a pak rázným krokem s maximálním využitím benzínu za dolary (nezlatím) mašíruju s jedním z nejlepších koní rovnou do Diamantovky, kde pro mě není problém skončit v TOP10. A z toho důvodu mi přijde smutné, že mě hra najednou místo odpovídajících soupeřů krmí hráči, kteří proti mě prakticky nemají šanci...
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    Všimli jste si také, že se na farmě mimo jiné (nechápu, jak se jim opět podařilo něco takového, ale v GGS už mě nepřekvapí nic) podělalo přiřazování koní do tréninkové výzvy v přepravníku? Klasické souboje s koňmi jiných farmářů.

    S koněm úrovně cca 180 jsem byl zvyký, že pravidelně po startu ligy se během dvou dní vykrystalizovala skupina silných farmářů a mohl jsem vyzývat hráče s koňmi úrovně cca 140-200, kteří na tom byli podobně jako já. V pořádku, bojovat se sobě rovnými, tak to má být.

    Už asi druhý nebo třetí den mám v nabídce permanentně koně levelu 20-60, pouze výjimečně jednou za deset výzev nějakého trošku silnějšího, mně rovného. A to přesto, že "jedu bomby", jsem už ve zlaté a svižným tempem jako vždy mířím do nejvyšší ligy.

    Jako vyhrávat vyhrávám, takže by to asi mnozí v mé situaci neřešili, ale že bych měl nějaké extra potěšení z toho, že seřežu začátečníky nebo lidi, co se koním skoro nevěnují? A jak si budou připadat ti, kteří sotva začali, jsou rádi, že mají dva koně, toho lepšího na úrovni cca 25 a řeže je nějaký matlák s koněm level 180... na hlavu.
    Tak já tě potěším (nebo pobavím). Můj nejlepší kůň má hodnotu 127 (vyrovnaně), a nedávno v souboji dostal na frak od nějaké 20! Takže nevím, zdali srovnali algoritmus, když mi velký kůň prohrává s koňmi od 20 do 60! Taky bych ráda se svým koněm svižně proběhla až do nejvyšší ligy, ale jaksi toto mi toho koně sráží na postupu. Nyní jsem stále ve stříbrné 3 s méně, než 400b. A nejdál, kam jsem se kdy dohrabala, byla platina 4. Dál ani ťukes.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    Všimli jste si také, že se na farmě mimo jiné (nechápu, jak se jim opět podařilo něco takového, ale v GGS už mě nepřekvapí nic) podělalo přiřazování koní do tréninkové výzvy v přepravníku? Klasické souboje s koňmi jiných farmářů.

    S koněm úrovně cca 180 jsem byl zvyký, že pravidelně po startu ligy se během dvou dní vykrystalizovala skupina silných farmářů a mohl jsem vyzývat hráče s koňmi úrovně cca 140-200, kteří na tom byli podobně jako já. V pořádku, bojovat se sobě rovnými, tak to má být.

    Už asi druhý nebo třetí den mám v nabídce permanentně koně levelu 20-60, pouze výjimečně jednou za deset výzev nějakého trošku silnějšího, mně rovného. A to přesto, že "jedu bomby", jsem už ve zlaté a svižným tempem jako vždy mířím do nejvyšší ligy.

    Jako vyhrávat vyhrávám, takže by to asi mnozí v mé situaci neřešili, ale že bych měl nějaké extra potěšení z toho, že seřežu začátečníky nebo lidi, co se koním skoro nevěnují? A jak si budou připadat ti, kteří sotva začali, jsou rádi, že mají dva koně, toho lepšího na úrovni cca 25 a řeže je nějaký matlák s koněm level 180... na hlavu.
    Tak já tě potěším (nebo pobavím). Můj nejlepší kůň má hodnotu 127 (vyrovnaně), a nedávno v souboji dostal na frak od nějaké 20! Takže nevím, zdali srovnali algoritmus, když mi velký kůň prohrává s koňmi od 20 do 60! Taky bych ráda se svým koněm svižně proběhla až do nejvyšší ligy, ale jaksi toto mi toho koně sráží na postupu. Nyní jsem stále ve stříbrné 3 s méně, než 400b. A nejdál, kam jsem se kdy dohrabala, byla platina 4. Dál ani ťukes.
    Jasně, tohle se občas stane... taky mého 180 občas porazil level 120 nebo 130. To je normální. Ale abych měl permanentně v nabídce koně level 20-50 a jenom velmi výjimečně někoho plus mínus mé úrovně, to je hloupé.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Tak se mi zdá že z výzvi udělali trochu jinou spolkovku. A dměny osobní že nám sebrali tak to mně tedy hodně naštvali. Co mně bavilo už zase není opravdu super.
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Tak se mi zdá že z výzvi udělali trochu jinou spolkovku. A dměny osobní že nám sebrali tak to mně tedy hodně naštvali. Co mně bavilo už zase není opravdu super.
    Taky sedívám,může mi být celá výzva ukradená
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    to byla doba než spolkovou slavnost skrouhli ,pěkně mě naštvali hamižníci ,ale nakonec se budeme smát my ,protože v GGS zůstane jen ta parta divných ajťáků 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Změna odměn ve vesnické slavnosti? - To se nedá slušně komentovat. Vypadá to, že se snaží zrušit veškeré smysluplné odměny a hlavně povolenky na zlato. Soutěže přestávají být zajímavé, přichází čas je přestat hrát, udělat si fotku farmy a jít dělat něco zajímavějšího.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    vzal si mi to z pusy tak  s vesnickou končím pro mě tam není nic a kvůli žetonům, mám doma jinou práci
    např.60.odmena nějaký potůček :D ,strašně důležité
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573


    Zajímal by mne poměr snížení množství zboží / počet bodů na odměny - tip 1/ 100000-1000000
    Sortiment odměn vybíral asi guru Jára, jinak mi to nedává smysl.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Musel jsem si protřít oči, když jsem si to tu četl, bo automaticky to jejich oznámení odškrtávám. To je opravdu "hrozně motivující", tuto vesnickou hrát. Na výzvu jsem se těšil, protože se dala plánovat a vymýšlet strategie, ale nyní? O co máme hrát? Ty odměny jsou naprosto k smíchu.
    Už jsem ve spolku napsal, že kdo chce, ať ji hraje, ale že nikoho nebudu nutit, hrát druhou spolkovku.
    Je to trochu proti zásadám společného hraní, ale čeho je moc, toho je příliš.

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Hm, já si dnes celou dobu hraní "vesnický" říkám, kde jsou do prčic osobní odměny a ejhle.  :confused:
    Zkusil jsem zapnout na 1 hodinu v bronzu: 1000 citrusů, 1200 vanilky, 11.000 mléka a 30.000 jablek.
    Nemám zrovna pocit o snížených dávkách... 

Sign In to comment.