Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

185112

Komentáře

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Opět mne to vykoplo. A tím chceš ,pexi, říct, že do toho brajglu naskočí nějací vikouši? Nebo je snový svět počítán jako externí farma? (na kterou se nedostanu a když, tak bůh ví kdy) Čili nazdar za měsíc? Tohle se fakt nepovedlo. (a prej snový svět je na rychlost stavby, tak se do toho ani pouštět nebudu, kdybych se tam náhodou dostal, jako pracující člověk jsem rád, že poklidím normální farmy) Dotaz byl směřován tímto směrem, neb se v tom ani Marýsek nevyzná a teď babo raď, jestli koupit další semana, nebo něco užitečného.
    Příliš mnoho psů(navíc zdrogovanejch ), zajícova smrt.
    PS: Jistě by bylo lepší se alespoň na ten měsíc vzdálit od PC, ignorovat další akce, vybodnout se na celý spolek, ať si tady maminy s dětma dělaj co chtěj, a čekat na příchod zimního krále, ať si to chlapec taky užije (a jak řekli, tak učinili, cca za 3 týdny) :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 03.10.2019
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Opět mne to vykoplo. A tím chceš ,pexi, říct, že do toho brajglu naskočí nějací vikouši? Nebo je snový svět počítán jako externí farma? (na kterou se nedostanu a když, tak bůh ví kdy) Čili nazdar za měsíc? Tohle se fakt nepovedlo. (a prej snový svět je na rychlost stavby, tak se do toho ani pouštět nebudu, kdybych se tam náhodou dostal, jako pracující člověk jsem rád, že poklidím normální farmy) Dotaz byl směřován tímto směrem, neb se v tom ani Marýsek nevyzná a teď babo raď, jestli koupit další semana, nebo něco užitečného.
    Příliš mnoho psů(navíc zdrogovanejch ), zajícova smrt.
    PS: Jistě by bylo lepší se alespoň na ten měsíc vzdálit od PC, ignorovat další akce, vybodnout se na celý spolek, ať si tady maminy s dětma dělaj co chtěj, a čekat na příchod zimního krále, ať si to chlapec taky užije (a jak řekli, tak učinili, cca za 3 týdny) :-)
    Dočasná farma má začít někdy v půlce října. Do té doby bude na lodi chtít ovoce ze sladké. Nějaké osivo dodá Yarnacle, kup si pár spec osiv a pokud máš skleníkový humus vydržíš.
    Doufám,že Svět snů opraví.Ano je na měsíc. Ano, je to stavba farmy na rychlost. A i když nebudeš jak blesk, dá se hrát a získat nějaké diamanty.

    podívej se sem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4162289/#Comment_4162289
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tak za mě , konečně to jede slušně , a jednu věc zhodnotím do snové farmy sem nedala jediné zlato a co začla už jsem si přišla na dost diamantů, to v lize  bych se uhonila k smrti, než něčeho dosáhnu. 
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Ahoj farmáři,
    tak ne, že by mě to přímo štvalo, ale moc mě mrzí, že se zatím nikdo nezúčastnil soutěže na fóru. Určitě dalo pomocníkům hodně úsilí vydobýt pro nás soutěž a získat za ni adekvátní odměny. 
    Stěžovat si a nadávat umí každý, ale najít si 15 minut, napsat krátkou povídku a ukázat tím, že si ceníme práce a snahy pomocníků, nedokáže skoro nikdo. A myslím si, že dostat zlatky v podstatě zadarmo, je velké plus.
  • [Gelöschter Benutzer][Gelöschter Benutzer] Komentářů: 0
    upraveno 07.05.2020
    To by toho nesměli dávat tolik najednou,prostě není čas.Lidé jsou pracující nesedí doma a mají taky jinou práci než sedět celý den u hry a vymýšlet nějakou povídku.Spousta jich má zahradu a tu musí přichystat na zimu a to zabere hodně času.Ten kdo je celý den doma a bydlí v paneláku a nemá zahradu má dostatek času na vymýšlení ale zrovna se mu to nehodí, přeji hezký den i když dneska asi nebude stále prší.

    Tak mě dneska štve,že když už sem nacpali farmářskou,že nedodržují časový harmonogram s další událostí,každý u hry nemůže prosedět půl dne a čekat až se uráčí něco nabídnout.

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Tak mě dneska štve,že když už sem nacpali farmářskou,že nedodržují časový harmonogram s další událostí,každý u hry nemůže prosedět půl dne a čekat až se uráčí něco nabídnout.
    Žádný harmonogram už dávno není.
  • JanaHB (CZ1)JanaHB (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Harmonogram není?A začne ještě dneska vůbec nová ligová událost?!!

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já nevím že se vzrušujete po takové dlouhé době, vždycky jim to trvá, já už to dávno vzdala a možnost sehnat diamantů je i jinde(snový svět)
  • Mě jsou diamanty ukradený já je na nic nepotřebuji pro mě zbytečnost,já to jedu pro ostatní odměny a jinak je ta farmářská ztráta času a snový svět volovina na entou. Ale každý máme jiný názor.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 05.10.2019
    JanaHB (CZ1) napsal(a):
    Harmonogram není?A začne ještě dneska vůbec nová ligová událost?!!

    Jsem taky čekal, že bude zase odstávka jako po ukončení SS.Až ve 12 jsem všech uklidil a už je mi totálně jedno, s čím vyrukují.
    Mimochodem včera jsem hodil upgrade kovony a po ránu je šprajnutý čas na 00:00. Takže zase chyba.
  • megera (CZ1)megera (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    ahoj, mě teda naštvalo, že už druhý den sbírám mušle do havaje a zamrzlo mi to na 212, i když padají z pole např. u vojty po třech a viděla jsem, že tam jsou, ani jedna se nepřičetla, aktualizovala jsem stránku, vyčistila, zkusila jiný prohlížeč a pořád je to stejné,setkali jste se někdo teď s tím?
    díky GGS, jste skvělí
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 06.10.2019
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj farmáři,
    tak ne, že by mě to přímo štvalo, ale moc mě mrzí, že se zatím nikdo nezúčastnil soutěže na fóru. Určitě dalo pomocníkům hodně úsilí vydobýt pro nás soutěž a získat za ni adekvátní odměny. 
    Stěžovat si a nadávat umí každý, ale najít si 15 minut, napsat krátkou povídku a ukázat tím, že si ceníme práce a snahy pomocníků, nedokáže skoro nikdo. A myslím si, že dostat zlatky v podstatě zadarmo, je velké plus.
    dovolím si reagovat na tento tvůj stesk. 

    Ad 1. Nikde o tom moc není info, že něco takového probíhá
    Ad 2. Tvá připomínka, že jen ti v paneláku mají dost času... je dost mimo. Všichni nesedí jen doma, a nečučí do hry... Mnozí jsou dost aktivní, a jak jen to jde, jsou venku. Takže zahradu nemaje, jsme s mužem furt někde fuč, a hra... stojí.


    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    megera (CZ1) napsal(a):
    ahoj, mě teda naštvalo, že už druhý den sbírám mušle do havaje a zamrzlo mi to na 212, i když padají z pole např. u vojty po třech a viděla jsem, že tam jsou, ani jedna se nepřičetla, aktualizovala jsem stránku, vyčistila, zkusila jiný prohlížeč a pořád je to stejné,setkali jste se někdo teď s tím?
    díky GGS, jste skvělí
    Ahoj.
    Napiš na podporu pokud to nejde.
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Sakra, přestaňte už s těma údržbama! Dvakrát se přihlásím dvakrát něco začnu a zase údržba, dvakrát za sebou během chvilky!!! To to nemůžou udělat najednou??? Se jim už na to vy...!!!!
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Naskočilo nakonec obyčejné silo,ale farmářská liga nefunguje.To už není normální po tolika údržbách...
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Proto další údržba. Sice mi liga nechybí, ale mají v tom soudruzi bordel. Nějak se jim silo nechce pohodnout se snem.
    A štve mne, že jsem nespal déle, když se jim to tak růží.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Híííí a máme 3,. výpadek za bukem. To asi někdo diriguje z domu, jinak by se tím zaobírali až v pondělí. Přeji všem hodně trpělivosti, pevných nervů a pivko při ruce.
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    upraveno 05.10.2019
    Jako můžete mi někdo vysvětlit, jak může mít někdo v sile za půl hodiny 900000? A u někoho ve spolku dokonce jedenáct milionů?! Nenačetla se ta liga farmářů náhodou s minulou soutěží?
    Teď koukám, mám tam i medaile ze spolkovky a ty ostatní taky, že by další údržba?
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    magica13 (CZ1) napsal(a):
    Jako můžete mi někdo vysvětlit, jak může mít někdo v sile za půl hodiny 900000? A u někoho ve spolku dokonce jedenáct milionů?! Nenačetla se ta liga farmářů náhodou s minulou soutěží?
    Teď koukám, mám tam i medaile ze spolkovky a ty ostatní taky, že by další údržba?
    Tak tak,jsou tam ti samí co jsem je měla minule.Takže můžeme čekat další údržbu.......
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, mám ten samý problém, miliony bodů. Stále hra jde k lepšímu, Už mě to štve. Akce se nesnášejí a každou opravou nové chyby.
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    To nemyslíte vážne, po 3 údržbách a stále celé zle??? Mám v rebríčku prvých 5 ludí, ktorí majú nahraté nereálne body, keďže v celkovom rebríčku tolko ani nie je. Má zmysel to vôbec hrať?
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 07.05.2020


    V divizi jsou stejní hráči jako při zahájení farmářské ligy.Mají tam konečné výsledky z minula.V případě že se přihlásí a začnou hrát,tak jim ty body zmizí a jedou od začátku.

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    V divizi jsou stejní hráči jako při zahájení farmářské ligy.Mají tam konečné výsledky z minula.V případě že se přihlásí a začnou hrát,tak jim ty body zmizí a jedou od začátku.
    Ak sa prihlásia, ale ak sa neprihlásia, tak to majú vyhraté a my sa môžeme snažiť zbytočne :-(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 05.10.2019
    V divizi jsou stejní hráči jako při zahájení farmářské ligy.Mají tam konečné výsledky z minula.V případě že se přihlásí a začnou hrát,tak jim ty body zmizí a jedou od začátku.
    Iveto vyzkoušela jsi to?

    Ted jsem to zkusila na mezinárodním, body zmizely ale medaile zůstaly

    Je v tom binec
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Já mám v lize naprosto jiné hráče než při spolkovce  a mají už přes milion. Kdy asi bude další údržba ? :-)))
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Já mám v lize naprosto jiné hráče než při spolkovce  a mají už přes milion. Kdy asi bude další údržba ? :-)))
    Jsou tam hráči ne ze spolkovky,ale z první akce farmářské ligy,kdy se to rozdělovalo podle levelů.Ze sila.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Já mám v lize naprosto jiné hráče než při spolkovce  a mají už přes milion. Kdy asi bude další údržba ? :-)))
    Podívej se Bobby, to je z mezinárodního
    před startem v silu:
    https://ctrlv.cz/Prd8

    a pak po rozjetí sila:
    https://ctrlv.cz/gDMx

    body zmizely, medaile zůstaly
    je to chyba na chybě a další údržba se dá čekat
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 05.10.2019
    pexi (CZ1) napsal(a):
    V divizi jsou stejní hráči jako při zahájení farmářské ligy.Mají tam konečné výsledky z minula.V případě že se přihlásí a začnou hrát,tak jim ty body zmizí a jedou od začátku.
    Iveto vyzkoušela jsi to?

    Ted jsem to zkusila na mezinárodním, body zmizely ale medaile zůstaly

    Je v tom binec
    Medaile tam mám taky pořád.4 zlaté z minulého sila.Je to na tom sreenu.Medaile zůstaly všem tam napsané z minula.Otázka je co se stane po půlnoci,jestli se ti hráči,kteří dnes ještě nehráli,nepřihlásí.Jestli jim ty body zůstanou a připíšou se jim medaile za ty body,které nahrály minule za celé silo.Nevíš,jestli se to už někde řeší všechno?Bude další údržba nebo jak?
Sign In to comment.