Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci: Svět snů Vás očekává

Zdravím,
tady můžete diskutovat k nejnovější aktualizaci 
«134

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 01.10.2019
    Ahoj
    podzimní monument pro gurmánskou farmu



    zvýší produkci mléka v kozích chlévech
    zvýší produkci oslů
    zvýší produkci kachních vajec
    zvýší produkci hnoje ze stájí na gurmánské farmě
    zvýší výnos produktů z  pekárny, které nestojí žádné vesnické dolary
    odemkne automatickou výrobu hnojiva z mořských řas a sníží dobu trvání výroby
    vylepší u monumentu vesnickou spokojenost
    vylepší u monumentu spokojenost

    Post edited by pexi (CZ1) on
  • Anggee (CZ1)Anggee (CZ1) CZ1 Komentářů: 588
    Dobrý večer, proč se nemůžu dostat na snovou farmu?

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Anggee (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer, proč se nemůžu dostat na snovou farmu?

    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení a vypnout forum a zkus to znova.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Zase se jim něco povedlo. Když jsem se vrátil ze "snové", tak jsem neměl jediné nářadí a jediný certifikát.
    Musel jsem restartovat, aby se to srovnalo. Pokud to tak bude pokaždé, že to nepozná, kde jsem, tak si to můžou strčit do růžového sadu.
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    Nó, zdá se mi, že přesně toto jsme pro hru potřebovali - další farmu. Ale zase kdo by odolal těm fialkovým hvězdičkám XP a vícero mlýnům...jako ve snu :-))  
  • maruska28 (SK1)maruska28 (SK1) SK1 Komentářů: 5
    ahojte,stale sa neviem dostat na farmu snov.Uz druhy den a nic,vyskusala som vsetko -vymazat historiu ,restarty a stale nic.Dakujem
  • lucufri1 (CZ1)lucufri1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahojky,hm tak já se tam také ode dneška nemůžu dostat,včera to šlo,vymazanou historii mám,vyčištěný pc taky,takže chyba není u nás,ale u vás.
  • Zephyra (CZ1)Zephyra (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Taky se tamo vůbec nedostanu.. :((( To vypadá  opět na "vyladěnou" aktualizaci aneb nic nefunguje..
  • Nový Farmář (CZ1)Nový Farmář (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Jak to šlo včera nevím, ráno ještě Tesina farma nebyla. Dnes se tam pokouším opakovaně přihlásit a vždy mi to jen restaruje hru a nic se nestane :((
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Včera jsem se mohla přihlásit jen z jiných farem než z hlavní, po pár přihlášeních už to jde i z hlavní.V první fázi jsem vyplácala všechny snové dolary na výstavbu a další hned tak nevydělám, pokud nekoupím snové zlaťáky. Snad jsem nepřehlédla nějakou dočasnou banku za běžné dolary :D.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Včera jsem se mohla přihlásit jen z jiných farem než z hlavní, po pár přihlášeních už to jde i z hlavní.V první fázi jsem vyplácala všechny snové dolary na výstavbu a další hned tak nevydělám, pokud nekoupím snové zlaťáky. Snad jsem nepřehlédla nějakou dočasnou banku za běžné dolary :D.
    Ahoj
    žádná dočasná banka není, snové dolary si tam musíš vydělat výrobou, plněním úkolů a plněním kontraktů.
    Pokud někdo koupí zlato je to jeho volba. Nutné pro postup to není, tedy pokud nechceš být na top místech.
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    pexi (CZ1) napsal(a):
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Včera jsem se mohla přihlásit jen z jiných farem než z hlavní, po pár přihlášeních už to jde i z hlavní.V první fázi jsem vyplácala všechny snové dolary na výstavbu a další hned tak nevydělám, pokud nekoupím snové zlaťáky. Snad jsem nepřehlédla nějakou dočasnou banku za běžné dolary :D.
    Ahoj
    žádná dočasná banka není, snové dolary si tam musíš vydělat výrobou, plněním úkolů a plněním kontraktů.
    Pokud někdo koupí zlato je to jeho volba. Nutné pro postup to není, tedy pokud nechceš být na top místech.
    Tak jsem to pochopila správně, jdu makat  :D.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Včera jsem se mohla přihlásit jen z jiných farem než z hlavní, po pár přihlášeních už to jde i z hlavní.V první fázi jsem vyplácala všechny snové dolary na výstavbu a další hned tak nevydělám, pokud nekoupím snové zlaťáky. Snad jsem nepřehlédla nějakou dočasnou banku za běžné dolary :D.
    Ahoj
    žádná dočasná banka není, snové dolary si tam musíš vydělat výrobou, plněním úkolů a plněním kontraktů.
    Pokud někdo koupí zlato je to jeho volba. Nutné pro postup to není, tedy pokud nechceš být na top místech.
    Tak jsem to pochopila správně, jdu makat  :D.
    Bude tam ted údržba, krátká
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no je problém v tm že tou aktulaizací co je se nemůžu dostat na hlavní farmu, už jsem se restartovala všechno vpla a když to načtu háže mi to aktualizuj stránku aktualizace dostupná.tod vše, sbírj vejce , zalevej květiny atd.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 02.10.2019
    bedru (CZ1) napsal(a):
    no je problém v tm že tou aktulaizací co je se nemůžu dostat na hlavní farmu, už jsem se restartovala všechno vpla a když to načtu háže mi to aktualizuj stránku aktualizace dostupná.tod vše, sbírj vejce , zalevej květiny atd.
    Už to jde, taky mi to dělalo
    Svět snů nedostupný ale naštěstí cz server funguje
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • Anggee (CZ1)Anggee (CZ1) CZ1 Komentářů: 588
    už jsem vyzkoušela všechno, ale pořád se na snovou farmu nemůžu dostat
  • sven9791 (SK1)sven9791 (SK1) SK1 Komentářů: 11
    Zaujímalo by ma, aké je materiálové, finančné či iné prepojenie tejto farmy s doterajšími, alebo je to úplne autonómna farma?Jediné prepojenie je cez hráča?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    sven9791 (SK1) napsal(a):
    Zaujímalo by ma, aké je materiálové, finančné či iné prepojenie tejto farmy s doterajšími, alebo je to úplne autonómna farma?Jediné prepojenie je cez hráča?
    Ahoj.
    Svět snů se hraje na dočasném serveru, je pro hráče z celého světa. Je to dočasná farma na 4 týdny. Stavíš farmu na rychlost. Je tam potřeba trochu jiná taktika. Nesměňují se tam dolary z trvalé farmy. Snové dolary si musíš vydělat tam, taky speciální měnu měděné půlměsíce, no a pokud chceš můžeš si tam koupit zlato.
    Stavíš farmu, farmaříš, plníš úkoly, kontrakty na snovém trhu, kupuješ a čistíš pozemky a za to všechno dostáváš odměny. Jedna z nich jsou diamanty. Ty se dostávají za plnění úkolů, nákup pozemků a pak za umístění v žebříčku události. Vždy na konci každého týdne by se diamanty, které tam získáš měly připsat na trvalou farmu a najdeš je v inventáři ve vybavení.
    Takže jediné propojení jsou diamanty.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi

    Tým GGS ví, že někteří hráči mají stále problém se dostat do Světa snů. Pracují na tom. Více se to bude zkoumat během pátku až pondělí.

    Tak prosím o trpělivost.
  • sven9791 (SK1)sven9791 (SK1) SK1 Komentářů: 11
    pexi (CZ1) napsal(a):
    sven9791 (SK1) napsal(a):
    Zaujímalo by ma, aké je materiálové, finančné či iné prepojenie tejto farmy s doterajšími, alebo je to úplne autonómna farma?Jediné prepojenie je cez hráča?
    Ahoj.
    Svět snů se hraje na dočasném serveru, je pro hráče z celého světa. Je to dočasná farma na 4 týdny. Stavíš farmu na rychlost. Je tam potřeba trochu jiná taktika. Nesměňují se tam dolary z trvalé farmy. Snové dolary si musíš vydělat tam, taky speciální měnu měděné půlměsíce, no a pokud chceš můžeš si tam koupit zlato.
    Stavíš farmu, farmaříš, plníš úkoly, kontrakty na snovém trhu, kupuješ a čistíš pozemky a za to všechno dostáváš odměny. Jedna z nich jsou diamanty. Ty se dostávají za plnění úkolů, nákup pozemků a pak za umístění v žebříčku události. Vždy na konci každého týdne by se diamanty, které tam získáš měly připsat na trvalou farmu a najdeš je v inventáři ve vybavení.
    Takže jediné propojení jsou diamanty.
    Ďakujem. Aspoň viem, že kým je to s prístupom zložité, o veľa neprichádzam... :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi.
    Tohle bylo v dnešním odpoledním hotfixu ve Světě snů, z polského fora:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4166211/#Comment_4166211

    Ahoj :)
    Tým provádí opravu na serveru Svět snů. Zde jsou klíčové body pro opravu:
    - Přepnutí na Svět snů bude fungovat správně
    - Nabídky Big Farm dostupné pro jiné farmy se již nebudou zobrazovat
    - počet nástrojů potřebných k aktivaci zemědělských strojů byl snížen
    - nebudete moci přenášet knihovnu pomocí režimu návrhuí
    -v žebříčku bude vždy první v pořadí pozice hráče 
    - přesun ze Světa snů na hlavní server nezobrazí všechny nabídky znovu (pouze při prvním přihlášení)
    - události z hlavního serveru se neobjeví na parkovišti Světa snů.
    Hotfix může trvat asi 30 minut.
    Diana

    P.S.
    připomínám

    Ne u všech hráčů přepnutí do Světa snů funguje. GGS o tom ví a řeší to, více se tím budou zabývat pátek až pondělí.
    Tak prosím o trpělivost.
  • Ten svět snů se jim teda nepovedl,máme dost práce na normální farmě a různé akce,že na ten svět snů není čas.Nemají to cpát všechno najednou,to není dobré.
  • Krtonožka (CZ1)Krtonožka (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Nakoupil jsem zlatky a stejně nejde vylepšit za zlatky. Píše to že mám nedostatek zlaťáků, no jsou to borci palec dolů.
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Dobrý den mám dotaz budou nám převedeny všechny modré kamínky nebo jen ty které jsou ukázany v žebříčku ?A to v týdením intervalu nebo až na konec události?Děkuji za odpověd

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    alenka04 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den mám dotaz budou nám převedeny všechny modré kamínky nebo jen ty které jsou ukázany v žebříčku ?A to v týdením intervalu nebo až na konec události?Děkuji za odpověd

    Ahoj
    Na konci každého týdne světa snů by jsme měli dostat na trvalou farmu do inventáře všechny diamanty (za žebříček i ty získané na snové farmě).
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Krtonožka (CZ1) napsal(a):
    Nakoupil jsem zlatky a stejně nejde vylepšit za zlatky. Píše to že mám nedostatek zlaťáků, no jsou to borci palec dolů.
    To samé. Urychlovat lze, nakoupit žetony do kola také, ale vylepšovat ne.
  • lenoch (CZ1)lenoch (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Kdy půjde nová farma otevřít?Hlavně, že na koupení zlatek mají funkční.Do téhle mizérie je blbost investovat.Dost často se ovlivňuje hra tím, že se někdo může hrát a někdo ne!To samé ve výzvách kde se často hraje s někým kdo má o 400 lv víc než druhý.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    lenoch (CZ1) napsal(a):
    Kdy půjde nová farma otevřít?Hlavně, že na koupení zlatek mají funkční.Do téhle mizérie je blbost investovat.Dost často se ovlivňuje hra tím, že se někdo může hrát a někdo ne!To samé ve výzvách kde se často hraje s někým kdo má o 400 lv víc než druhý.
    Ještě pořád se tam nedostaneš? Mě to od včera už jde.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Krtonožka (CZ1) napsal(a):
    Nakoupil jsem zlatky a stejně nejde vylepšit za zlatky. Píše to že mám nedostatek zlaťáků, no jsou to borci palec dolů.
    To samé. Urychlovat lze, nakoupit žetony do kola také, ale vylepšovat ne.
    Ahoj
    Je to hlášená chyba.
Sign In to comment.