Domů Czech Technické problémy & bugy

chyby po aktualizaci

1.8.2019 po dneŠní aktualzaci mi zmizel trh s rybami a kontrakty, mám všude organický trh, moc proím o pomoc, IVKA

Komentáře

  • Magic sunflower (CZ1)Magic sunflower (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Hezký den, po poslední aktualizaci se mi sice vrátil rybí trh, ale spokojenost na hlavní farmě se navýšila o cca 1000 k dobru. Nebyla jsem tu přes týden, jestli je to jen náhoda a nemá to nic společného, tak se omlouvám.
    verka m.
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Zaseklo se mi silo, sklízím ječmen, probleskne mi 22 hodin na budíku, ale uvnitř sila běží 2 hodiny a jenom 2 body (ve skutečnosti 1+1 bod). Ať přihodím kolik přihodím, mám pořád základ a vůbec se to nezvedá... (dala jsem už aspoň 10tisíc - čekala bych tak 5.
    Restart nepomohl a ještě cca před 2 hodinami to bylo v pořádku.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Dej sem prosím obrázek
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    po spuštění toho super krámu se zasekly stavební sloty, po skončení vyylepšování tam objekt zůstane s nulou na časomíře a nic s tím nejde dělat. Restart ani čištění nepomohlo :-(((
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ani odkliknutí těch 0 zlatek za "urychlení". Myslím, že mi to jednou pomohlo, nebo přejít na jinou farmu.
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Obrázek sila... po sklizení min. 5x speciálních ječmenů
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214

  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214

  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214

  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    A tady: chybí 209 do 2. úrovně, sklidila jsem velký ječmen na fial. hnojivo (1200 aa trošku)  a chybí 161 opět jen do druhé úrovně. a pořád jedu jen na ty 2 body a krátí se mi čas :-( To nějak špatně počítá.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    No tak to je fakt. Blbě to počítá. Takže tohle všechno pošli na podporu. Nic jiného ti nezbývá. Nebo počkat až ječmen skončí.Už tam nic necpi. A uvidíš co bude.
    Pošli to na podporu.
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Tak podpora mi napsala, že pokud to byl problém pro mne, tak to byl problém i pro ostatní hráče, takže jsem nebyla znevýhodněná...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 14.08.2019
    Napiš jim znovu, ostatní problém neměli. Nikdo tady nepsal o potížích. U nás ve spolku jede silo všem normálně. Napiš jim znovu.
    Zkosím se ještě zeptat Zoe ale nevím jestli tady bude.

    Takže jsem se ptala Zoe. Řekla mi to co jsem říkala. Napiš na podporu znovu, že to byl indivinduální problém u tebe, že víš od hráčů, že problém neměli. Pokud znovu odpoví v podobném stylu, pokusí se Zoe dát vědět CM aby to s podporou pořešil.
    Nejdříve jim ale napiš znovu.
  • Karel Havelka (CZ1)Karel Havelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 47
    babička verunka: zkus  jim to napsat znovu pač  pouze tobě  nefunguje 


  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Po dnešní aktualizaci/údržbě(?) je přeházené pořadí osiva (speciální, z akcí, Oktoberfest). Je to opruz.
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    ahojte, kedy začne  udalosť Zem snov?
  • kora1 (CZ1)kora1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    po dnešní aktualizaci mě kachní výběh úroveň 2 sklízí méně o 50 ks než úroveň 1,co s tím. S podporou už řeším jiný problém a jelikož neumím anglicky a vše překládám přes překladač,tak mě píší,nerozumíme,neřešíme.
  • kora1 (CZ1)kora1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    ahojky,je tu někdo kdo by mě poradil,po dnešní aktualizaci mě kachní výběh 2.úrovně sklízí o 50 ks méně vajíček než 1 úroveň. Z podporou nemůžu komunikovat neumím anglicky. Už s nimi řeším jiný problém asi 4 dny a pořád píší nerozumíme neřešíme,protože to dávám přes překladač a tam nemůžu odpovědět na všechny otázky označené hvězdičkou,tak jsem jim jenom popsala problém a nic.Po zakoupení zlatek mě to totiž nepřipsalo fialové hnojivo,kvůli kterému jsem to kupovala
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    kora1 (CZ1) napsal(a):
    ahojky,je tu někdo kdo by mě poradil,po dnešní aktualizaci mě kachní výběh 2.úrovně sklízí o 50 ks méně vajíček než 1 úroveň. Z podporou nemůžu komunikovat neumím anglicky. Už s nimi řeším jiný problém asi 4 dny a pořád píší nerozumíme neřešíme,protože to dávám přes překladač a tam nemůžu odpovědět na všechny otázky označené hvězdičkou,tak jsem jim jenom popsala problém a nic.Po zakoupení zlatek mě to totiž nepřipsalo fialové hnojivo,kvůli kterému jsem to kupovala
    Ahoj
    Asi ti nic jiného než podpora nezbude. Ale ještě chvíli vydrž.
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Mě se po aktualizaci neukazují dokončené výroby ani sklizně na farmách.Když si to nehlídám, vyrábím pořád hřebíky, med atd. třeba hodinu.Jenom lítám po farmách a kontroluji , co mám sklízet .
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Ahoj, po dnešní aktualizaci/opravě nefunguje čerpací stanice za peníze. Zlato jsem nezkoušela.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, po dnešní aktualizaci/opravě nefunguje čerpací stanice za peníze. Zlato jsem nezkoušela.
    Ahoj
    Nepomůže ti vyčistit historii? U mě malý kanystr koupit jde, u koupení malého mn. paliva nevím, ještě musím počkat až uplyne něco přes 5 hodin.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Dnes začala Vesnická slavnost a náhodou jsem zjistil, že mám zaseknutou vpravo na monitoru časomíru, takže mi zbývá mít nepřetržitě otevřenou vesnickou událost, páč tam funguje...
    Slušně řečeno celkem to překáží...  :rage::cry::rage:
  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    Jen začala vesnická liga a po získání stavebních žetonu se mi ani jeden nepřičetl :((
Sign In to comment.