Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

184112

Komentáře

  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak tohle mě asi taky bude nějakou chvíli štvát :D Každopádně vypadá to, že chybu má většinu hráčů, je nahlášená a údajně se snad i řeší, takže doufejme, že to nebude trvat dlouho :-)

    Jinak 50 000 zlata za +2% k produkci prasat (mlíko mám hotový) je fakt nabídka snů :trollface: 

    EDIT: Tak zatím vás mám jen upozornit, že pokud někomu ta nabídka zatím nevyskakuje, tak by hlavně neměl obnovovat hru. Víc zatím nevíme :-/
    No,napsali omluvu a to je celý.Děs.Co nějaká kompenzace za to,že hráči nemůžou do zítra hrát?
    Případná kompenzace se bude řešit nejdřív v pondělí...
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    Nejde mi prihlásiť sa na farmu, čo sa deje? Konečne sa dalo trochu hrať, že prestalo to vyskakovacie okno a zase je problém? :-(
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    u nás nejde taktiež nikomu  :( asi nejaký výpadok zas.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Opět se nejde přihlásit do hry


  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    To jako fakt - teď po skončení rybiček dají údržbu. Fuj. To je fakt fuj.
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Co už člověk od těch dementů z GGS může čekat??!! Uprostřed spuštěné baličky udržba a bez varování!! Debilové - pro ně až moc slušné slovo!!!
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    do prkna, zase spolkovka....
  • PomnenkaPája (CZ1)PomnenkaPája (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Aˇu už jdou s těma spolkovkama do pihele každý týden jedna
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Zoe napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak tohle mě asi taky bude nějakou chvíli štvát :D Každopádně vypadá to, že chybu má většinu hráčů, je nahlášená a údajně se snad i řeší, takže doufejme, že to nebude trvat dlouho :-)

    Jinak 50 000 zlata za +2% k produkci prasat (mlíko mám hotový) je fakt nabídka snů :trollface: 

    EDIT: Tak zatím vás mám jen upozornit, že pokud někomu ta nabídka zatím nevyskakuje, tak by hlavně neměl obnovovat hru. Víc zatím nevíme :-/
    No,napsali omluvu a to je celý.Děs.Co nějaká kompenzace za to,že hráči nemůžou do zítra hrát?
    Případná kompenzace se bude řešit nejdřív v pondělí...
    Už se to nějak řešilo?
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    teda ty zpřeházený spec. semena, to je při spolkovce fakt lahůdka, to už snad není aktualizace/oprava, aby se "něco" nepokazilo.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Tak jsem ze zvědavosti nahlédl do toho snového bláznovství. Hrát to odmítám, dost klikání mám na normální farmě a nejsem debil, abych si klikání zdvojnásobil. Gól ovšem je, že když se vrátíš na normální farmu, nejede časomíra. Luxus, naštěstí restart pomůže...
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já sem nějak nepochytala co nám to vlastně vynese to snové bláznoství, nevím ale tohle se jim asi hooodně nevyvedlo.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 01.10.2019
    bedru (CZ1) napsal(a):
    já sem nějak nepochytala co nám to vlastně vynese to snové bláznoství, nevím ale tohle se jim asi hooodně nevyvedlo.
    Ahoj
    Jako odměna ve Světě snů jsou diamanty, které by se na konci každého týdne měly připsat na trvalé farmy. Tak to aspoň bylo na mezinárodním při testu.
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Ať si to cely strčej do pr...e!  Kašlu jim na takovou debilitu!!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    magica13 (CZ1) napsal(a):
    teda ty zpřeházený spec. semena, to je při spolkovce fakt lahůdka, to už snad není aktualizace/oprava, aby se "něco" nepokazilo.
    Je to hlášená chyba.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    pexi (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    já sem nějak nepochytala co nám to vlastně vynese to snové bláznoství, nevím ale tohle se jim asi hooodně nevyvedlo.
    Ahoj
    Jako odměna ve Světě snů jsou diamanty, které by se na konci každého týdne měly připsat na trvalé farmy. Tak to aspoň bylo na mezinárodním při testu.
    takže chápu-li to správně to co za celý týden tam vydělám myslím v diamantech to mi přičtou na hlavní farmu

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Přesně tak, totál blbost, navíc + 4 akce běžící zároveň. Též není jisté, zda bude stavění v této zoně nezávislé, jako u dočasných farem. Díky bohu, jsem se tam dostal jen jednou, a teď mne to háže rovnou na HF. Nemaje doláče, tuhle investici si odpustím, šetřím na další parcelu. Též se odmítám uklikat k smrti, jinak jak bylo naznačeno, co s Ludvíkama? I údolí dekorací mne může poškrabat, hážu nohy na stůlm, kdo chce, hrejte si, pojedu už jen SS. A věčný dotaz, kdy se bude moci upgradovat kočka.(už je to spíš chcíplej pes).
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 07.05.2020
    bedru (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    já sem nějak nepochytala co nám to vlastně vynese to snové bláznoství, nevím ale tohle se jim asi hooodně nevyvedlo.
    Ahoj
    Jako odměna ve Světě snů jsou diamanty, které by se na konci každého týdne měly připsat na trvalé farmy. Tak to aspoň bylo na mezinárodním při testu.
    takže chápu-li to správně to co za celý týden tam vydělám myslím v diamantech to mi přičtou na hlavní farmu

    Přičítaly se vydělané diamanty a diamanty za umístění v žebříčku.

    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Přesně tak, totál blbost, navíc + 4 akce běžící zároveň. Též není jisté, zda bude stavění v této zoně nezávislé, jako u dočasných farem. Díky bohu, jsem se tam dostal jen jednou, a teď mne to háže rovnou na HF. Nemaje doláče, tuhle investici si odpustím, šetřím na další parcelu. Též se odmítám uklikat k smrti, jinak jak bylo naznačeno, co s Ludvíkama? I údolí dekorací mne může poškrabat, hážu nohy na stůlm, kdo chce, hrejte si, pojedu už jen SS. A věčný dotaz, kdy se bude moci upgradovat kočka.(už je to spíš chcíplej pes).
    Ahoj
    Země snů se hraje na odděleném dočasném serveru. Žádné dolary z trvalých farem tam nedáváš, ty si tam musíš vydělat - snové dolary, speciální měna měděné srpky(půlměsíce) a pak pokud někdo chce může si tam koupit zlato.
    Jako odměna za úkoly jsou kromě jiného diamanty, které se na konci každého týdne připíšou na trvalou farmu + diamanty za umístění v žebříčku.

    edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 01.10.2019
    Tak pak fakt nechápu, proč by chtěl za upgrade dolary. A jak jsem psal, stejně mně to vykopne na HF. Pápá
    Postě se tam nedostanu ani z Vítej ve snu ani přes druhou kartu.Holt, doma je doma :-)

    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Taky mě to pustilo jen jednou a dost. Opravdu snová farma. Ale je to jen sen tak se není čemu divit.
  • Motylek2 (CZ1)Motylek2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Tak pak fakt nechápu, proč by chtěl za upgrade dolary. A jak jsem psal, stejně mně to vykopne na HF. Pápá
    Postě se tam nedostanu ani z Vítej ve snu ani přes druhou kartu.Holt, doma je doma :-)

    Ahojky já se tam ani nedostanu přes oba mě to hodí vždy na mou farmu... hruza..
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Motylek2 (CZ1) napsal(a):
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Tak pak fakt nechápu, proč by chtěl za upgrade dolary. A jak jsem psal, stejně mně to vykopne na HF. Pápá
    Postě se tam nedostanu ani z Vítej ve snu ani přes druhou kartu.Holt, doma je doma :-)

    Ahojky já se tam ani nedostanu přes oba mě to hodí vždy na mou farmu... hruza..
    Ahoj
    U mě včera pomohlo vyčistit historii prohlížeče a pak to už šlo.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Dnešní oprava snové farmy u některých hráčů i když jim před tím fugovala , že mohli mít otevřená obě okna jak snové tak HF jim to ted nefunguje. Povedená oprava
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    píšu tady za některé hráče z našeho spolku ,kteří se stále nemůžou dostat na snovou farmu od včerejška, mohl by s tím někdo už něco udělat
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 02.10.2019
    bedru (CZ1) napsal(a):
    píšu tady za některé hráče z našeho spolku ,kteří se stále nemůžou dostat na snovou farmu od včerejška, mohl by s tím někdo už něco udělat
    Asi budou muset počkat. Taky se tam nedostanu. Dnes tam byl hotfix. Tak uvidíme jestli s tím něco zítra budou dělat.

    edit:
    tým GGS o problému ví, více se tím budou zabývat během pátku až pondělí.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 03.10.2019
    Sladký víkend a zase zmršená akce. Ale dotaz, co bude chtít za dodávky na loď? Fíků a bezinek mám už plné zuby a maracuji jsem musel dokupovat, což znamená, že veškerý peníze z cukrářů jdou do háje, místo toho, abych si koupil nějaký fialky. A na nákup dalších semen jsou už jen 3 dny.
    A k tomu všemu si připočtěte výpadek koňsko sezony. Jak to sádlí tak to sádlí, potlesk.
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Sladký víkend a zase zmršená akce. Ale dotaz, co bude chtít za dodávky na loď? Fíků a bezinek mám už plné zuby a maracuji jsem musel dokupovat, což znamená, že veškerý peníze z cukrářů jdou do háje, místo toho, abych si koupil nějaký fialky. A na nákup dalších semen jsou už jen 3 dny.
    A k tomu všemu si připočtěte výpadek koňsko sezony. Jak to sádlí tak to sádlí, potlesk.
    Ahoj
    Dokud nezačneš novou dočasnou farmu bude kapitán na loď chtít ovoce ze sladké farmy.
Sign In to comment.