Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

183112

Komentáře

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    zřejme asi nebude
  • to už dneska ne, jestli zítra
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A divizní žebříček si vzal dovču, hlavně že se odčítá čas. Dál to nemá komentovat.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, opět chyba, nenačítají se body
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Naštvalo mě a ano, všiml jsem si až teď, že zas snížili odměny za topku ve zlaté lize. Nějakou dobu byly 3+3 zlaté bedny (když si člověk ty 3 vybral), teď zase 1+1 a ještě z obou vypadnou řasy do skleníku. To teda fakt stálo za to :-/
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Štve mne, že musím několikrát denně čistit historii, abych napravil jejich čurbes. Pak abych se vždy bál, zda se mi podaří přihlásit.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Jak jsem(jsme) jásal(i), že pochopili, že výstavba externích farem má jít mimo hlavní farmy a můžu(eme) v klidu upgradovat po libosti.
    A ... u fesťáku se na to jaksi vybodli. Zvedám kozí chlívek, ale stánek už nelze. Takže pauza do druhého dne. A kdo zvedá budovy ve vesnici, tak má asi taky smůlu.(nemám ověřeno).
    Když někdo řekne A, tak by měl říct i B.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Tak ono stejně dostavíš na Oktoberfestu šestý level stánků za dva dny a pak nemáš čtyři týdny s mincema co dělat...
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 23.09.2019
    Zase se nejde někomu přihlásit do hry.To je furt,když končí nějaká akce.Ať s tím něco už dělají.

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    mě štve že se nemužu dostat na farmu píše mě to tato akce není v tuto chvíli možná
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 23.09.2019
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    mě štve že se nemužu dostat na farmu píše mě to tato akce není v tuto chvíli možná
    Ahoj
    Občas to dělá.Zkus vyčistit prohlížeč, někdy to ale po čase jde.
    Poláci taky mají takové potíže, uvidíme co jim odpoví.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    mě štve že se nemužu dostat na farmu píše mě to tato akce není v tuto chvíli možná
    Ahoj
    Občas to dělá.Zkus vyčistit prohlížeč, někdy to ale po čase jde.
    Polápexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    mě štve že se nemužu dostat na farmu píše mě to tato akce není v tuto chvíli možná
    Ahoj
    Občas to dělá.Zkus vyčistit prohlížeč, někdy to ale po čase jde.
    Poláci taky mají takové potíže, uvidíme co jim odpoví.

    vyčištěno pomohl restart PC nebo to byla náhoda ?
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Náhoda to byla :smile:
  • MáriaB. (CZ1)MáriaB. (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    já jsem se také nemohla přihlásit,je nás více,takže o náhodě to není
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Tou náhodou jsme myslela,že když vyčistila historii,že je to náhoda,že se tam přihlásila pak.Nejde to jen někomu vždycky,když končí nějaké akce.Je to asi jen na nějakých serverech vždycky.Když se odhlásíš ze hry,tak pak už se nepřihlásíš nějakou dobu.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Tou náhodou jsme myslela,že když vyčistila historii,že je to náhoda,že se tam přihlásila pak.Nejde to jen někomu vždycky,když končí nějaké akce.Je to asi jen na nějakých serverech vždycky.Když se odhlásíš ze hry,tak pak už se nepřihlásíš nějakou dobu.
    Jojo, přesně tak. Občas to je a většinou se po nějakém čase dá přihlásit. Čistění a podobné věci na to myslím nemá vliv.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Tady je odpověď polské moderátorky k současnám potížím s přihlášením
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4160837/#Comment_4160837

    ahoj
    Problémy s přihlášením do hry v tuto chvíli jsou dočasné. Server musí po událostech načíst všechna data.
    Diana
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 23.09.2019
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Tady je odpověď polské moderátorky k současnám potížím s přihlášením
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4160837/#Comment_4160837

    ahoj
    Problémy s přihlášením do hry v tuto chvíli jsou dočasné. Server musí po událostech načíst všechna data.
    Diana
    To jako že musí načíst zase všechny chyby? :-)))):
    Štve mne, že už dlouho nedělají nic s časomírou. Zbytečně přebíhám k lodi a na koňskej. Ale asi to ještě není dost dlouho.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Taky mě zlobí časomíra na konské přestane se čas uplně načítat.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak to nás hodně naštvala ve spolku nová událost Farmářský sen , těšíme se jak bude nová událost třeba jako pohádka atd a oni vymyslí takovou kra........fakt neskutečný všechno kolem dokola a dekorace jen na rozebrání 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tak to nás hodně naštvala ve spolku nová událost Farmářský sen , těšíme se jak bude nová událost třeba jako pohádka atd a oni vymyslí takovou kra........fakt neskutečný všechno kolem dokola a dekorace jen na rozebrání 
    Jakou událost myslíš Jarko?
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Po každém kliknutí na farmu kamkoliv,když chci zasadit nebo sklidit nám vyskakuje ve spolku nabídka,že si máme koupit mince za zlatky.Hra se nedá tím pádem vůbec se hrát.Co to má zase znamenat?

  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    upraveno 28.09.2019


    sme na tom podobne, ten komu vyslo kupit par minci budiš, ale co maju povedat tí, ktorí majú kúpiť 100 mincí a viac. To je normalne zlodejina/vydieranie

    nanestastie cez vikend sa v ggs nic neopravuje tak proste musime cakat do zajtra, to preboha nemohla byt hned ponuka ci tie mince nechcem predat? asi moc komplikovane
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Tak tohle mě asi taky bude nějakou chvíli štvát :D Každopádně vypadá to, že chybu má většinu hráčů, je nahlášená a údajně se snad i řeší, takže doufejme, že to nebude trvat dlouho :-)

    Jinak 50 000 zlata za +2% k produkci prasat (mlíko mám hotový) je fakt nabídka snů :trollface: 

    EDIT: Tak zatím vás mám jen upozornit, že pokud někomu ta nabídka zatím nevyskakuje, tak by hlavně neměl obnovovat hru. Víc zatím nevíme :-/
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tak to nás hodně naštvala ve spolku nová událost Farmářský sen , těšíme se jak bude nová událost třeba jako pohádka atd a oni vymyslí takovou kra........fakt neskutečný všechno kolem dokola a dekorace jen na rozebrání 
    Jakou událost myslíš Jarko?
    Rádi bychom vás informovali, že další dočasná farma bude zahájena v polovině října, nikoli začátkem měsíce. Nová událost, Země snů, bude zahájena začátkem října.toto je kopie a s toho jsme usoudili že by to mohla být nová událost tipu pohádka atd ne že si budeme vymýšlet pohádku a stejně je to jedno polovina spolku stejně nehraje protože je to pořád dokola a to mě štve
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak tohle mě asi taky bude nějakou chvíli štvát :D Každopádně vypadá to, že chybu má většinu hráčů, je nahlášená a údajně se snad i řeší, takže doufejme, že to nebude trvat dlouho :-)

    Jinak 50 000 zlata za +2% k produkci prasat (mlíko mám hotový) je fakt nabídka snů :trollface: 

    EDIT: Tak zatím vás mám jen upozornit, že pokud někomu ta nabídka zatím nevyskakuje, tak by hlavně neměl obnovovat hru. Víc zatím nevíme :-/
    No,napsali omluvu a to je celý.Děs.Co nějaká kompenzace za to,že hráči nemůžou do zítra hrát?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tak to nás hodně naštvala ve spolku nová událost Farmářský sen , těšíme se jak bude nová událost třeba jako pohádka atd a oni vymyslí takovou kra........fakt neskutečný všechno kolem dokola a dekorace jen na rozebrání 
    Jakou událost myslíš Jarko?
    Rádi bychom vás informovali, že další dočasná farma bude zahájena v polovině října, nikoli začátkem měsíce. Nová událost, Země snů, bude zahájena začátkem října.toto je kopie a s toho jsme usoudili že by to mohla být nová událost tipu pohádka atd ne že si budeme vymýšlet pohádku a stejně je to jedno polovina spolku stejně nehraje protože je to pořád dokola a to mě štve
    Jarko, Země snů ještě nezačala. Zdá se mi, že sis četla o soutěži tady na foru. Omlouvám se, napadlo mě to ještě dříve než měla začít Země snů (nová událost) a dala jsem tomu, hm, název který asi dělá zmatky.
    Usoudili jste dobře, bude to nová událost a bude na farmách.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tak to nás hodně naštvala ve spolku nová událost Farmářský sen , těšíme se jak bude nová událost třeba jako pohádka atd a oni vymyslí takovou kra........fakt neskutečný všechno kolem dokola a dekorace jen na rozebrání 
    Jakou událost myslíš Jarko?
    Rádi bychom vás informovali, že další dočasná farma bude zahájena v polovině října, nikoli začátkem měsíce. Nová událost, Země snů, bude zahájena začátkem října.toto je kopie a s toho jsme usoudili že by to mohla být nová událost tipu pohádka atd ne že si budeme vymýšlet pohádku a stejně je to jedno polovina spolku stejně nehraje protože je to pořád dokola a to mě štve
    Farmářský sen je hra čistě pro naše fórum, s novou událostí nemá nic společného, i když chápu, že je název trochu matoucí. Nová událost je něco na způsob dočasné farmy. V tomto případě ale bude probíhat zcela nezávisle na ostatních farmách (neposíláte si tam dolary a bohužel tam ani nemůžete využít již vlastněné zlato, jen koupit nové). V podstatě budete stavět farmu, která je velmi podobná s hlavní farmou, je tam ale mnohem rychlejší výstavba a některé věci fungují trochu jinak. Podrobnější informace snad brzy sepíšeme, pokusím se to stihnout během dneška (pokud to dřív nestihne někdo jiný)
Sign In to comment.