Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

182112

Komentáře

  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 04.09.2019
    Blok je od toho aby domy zabíraly méně místa, ale spokojenost ubírají pořád stejnou. Plus nějaký pokles spokojenosti dělá i samotný blok, ale tam to není tak významné. Ten úbytek spokojenosti byl u něj napsaný od začátku, když na blok najedete myší, jen se z nějakého důvodu nepřičetl k celkové spokojenosti. V současnosti když sečtete spokojenost všech dekorací, plotu a brány a odečtete úbytek spokojenosti na bloku a domech, dojdete k číslům, která se zobrazují u celkové spokojenosti, což je v pořádku. 
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    a proč se to změnilo po aktualizaci a i na farmách co žádný blok není ?

  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Tak to netuším, možná tam bylo chyb víc nebo taky nějaká nová přibyla, ale v tom případě ji nemají všichni, protože u mě to opravdu sedí přesně. Jestli se to tedy někomu změnilo i když blok nemá, byly byste to ochotní přepočítat, jestli celková spokojenost odpovídá tomu, co na farmách máte? 
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, taky mne štvou ty jejich čachry, že mají ve hře chybu, šmahem všem uberou. Stále je hra lepší a lepší.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 05.09.2019
    Docela mne naštvalo, že když chci dát někomu ve spolku štístko, tak už si nemohu rovnou vybrat farmu, ale musím na hlavní a až pak třeba na květinku. Vše dělaj pro usnadnění.

    Edit - už to snad zase fachčí.
    Post edited by Bobby2 (CZ1) on
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    V noci som bola na farme a všetko OK. Dnes ráno prídem na farmu a z nejakého dôvodu mám na hlavnej farme náklady  +369 a mala som -88. Jedinú zmenu, ktorú som zistila bola, že menili niečo na bytovke. Po vstupení do nej je vzhľad zmenený. Domy v nej sa už dajú vylepšiť. Pred tým táto možnosť nebola. Čo s tým?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Sariona (SK1) napsal(a):
    V noci som bola na farme a všetko OK. Dnes ráno prídem na farmu a z nejakého dôvodu mám na hlavnej farme náklady  +369 a mala som -88. Jedinú zmenu, ktorú som zistila bola, že menili niečo na bytovke. Po vstupení do nej je vzhľad zmenený. Domy v nej sa už dajú vylepšiť. Pred tým táto možnosť nebola. Čo s tým?
    Ahoj
    Opravili chybu u bytového bloku, kdy se nepočítal pokles spokojenosti za bytovku. Tak proto.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    upraveno 05.09.2019
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Sariona (SK1) napsal(a):
    V noci som bola na farme a všetko OK. Dnes ráno prídem na farmu a z nejakého dôvodu mám na hlavnej farme náklady  +369 a mala som -88. Jedinú zmenu, ktorú som zistila bola, že menili niečo na bytovke. Po vstupení do nej je vzhľad zmenený. Domy v nej sa už dajú vylepšiť. Pred tým táto možnosť nebola. Čo s tým?
    Ahoj
    Opravili chybu u bytového bloku, kdy se nepočítal pokles spokojenosti za bytovku. Tak proto.
    Ale bez bytovky (bloku) som mala spokojnosť niečo okolo -47. Aj tak mi to nedáva zmysel. Aj keby si vzala nejakú časť spokojnosti, tak to nemôže spraviť tak enormný rozdiel. To potom vyzerá, že tá bytovka sa neoplatí. Keď miesto, ktoré mi vytvorí musím vyplniť dekoráciami kvôli spokojnosti.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Sariona (SK1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Sariona (SK1) napsal(a):
    V noci som bola na farme a všetko OK. Dnes ráno prídem na farmu a z nejakého dôvodu mám na hlavnej farme náklady  +369 a mala som -88. Jedinú zmenu, ktorú som zistila bola, že menili niečo na bytovke. Po vstupení do nej je vzhľad zmenený. Domy v nej sa už dajú vylepšiť. Pred tým táto možnosť nebola. Čo s tým?
    Ahoj
    Opravili chybu u bytového bloku, kdy se nepočítal pokles spokojenosti za bytovku. Tak proto.
    Ale bez bytovky (bloku) som mala spokojnosť niečo okolo -47. Aj tak mi to nedáva zmysel. To potom vyzerá, že tá bytovka sa neoplatí. Keď miesto, ktoré mi vytvorí musím vyplniť dekoráciami kvôli spokojnosti.
    Spočítej si jestli ti sedí tyhle čísla: https://ctrlv.cz/Ob7A
    ubytovací blok má svoji spokojenost + spokojenost za domy v něm uskladněné : https://ctrlv.cz/sQuz

  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    to ať si ten blok někam strčí, nevyplatí se to

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    sem to říkala že se to nevyplatí , pořídím blok nastrkám domy získám místo ale vyplním dekoracmi , kvuli spokojenosti , takže jsem tam kde jsem
  • Letadlo222 (CZ1)Letadlo222 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    mám dotaz může mi někdo říci co vše odečítá spokojenost? Je to jen ubytovací blok (na úrovni jedna 20) a domečky nebo ještě něco jiného?
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Neviete prečo sa navonok zasekla výstavba v dedine továrne na drevo? ukazuje 0,00,00 . len pri volbe zrýchlenia vystavby ukazuje správny čas.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Letadlo222 (CZ1) napsal(a):
    mám dotaz může mi někdo říci co vše odečítá spokojenost? Je to jen ubytovací blok (na úrovni jedna 20) a domečky nebo ještě něco jiného?
    Spokojenost snižují jen domy a blok, na květince ještě hlavní budova (chatka).

    Pokud jde o výhodnost ubytovacího bloku, já bych to černě neviděl, na nejvyšší úrovni ušetří plochu 11 domů, což je 275 políček a ubere 200 spokojenosti. I když vezmu jen dekorace dostupné za dolary v nabídce výstavby, tak na pokrytí 200 spokojenosti potřebují políček nějakých 80, což pořád nechává 195 volných, u dekorací z událostí to bude ještě podstatně lepší. Nemluvě o tom, že už v současné době dost lidí kvůli maximálnímu využití prostoru hraje alespoň na hlavní farmě bez dekorací
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Já měla před ubytovacím blokem spokojenost na hlavní farmě 84.Dala jsem do něj domy,které tam už byly a dnes mám najednou jen 41.To je hodně velký pokles a ani to ušetřené místo,kdybych tam dala dekorace by to nevrátilo zpět na tu úroveň kterou jsem měla.To mě naštvalo hodně,to se fakt nedělá.Nikde nebylo upozornění,co to udělá,normálně u ubytovacího bloku je pokles jako u každého jiného domu.Chci to opravit!
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Bez upozornění aktualiazace, ajaj, začínám se bát...  :flushed:
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Jako normálně...............Odpočítává se čas a spolkovky opět nikde. Nějak se to soudrůhům z GGS zalíbilo,dělat si z nás stále pr..l!! Ale už to je ubohost a hlavně taky o tom jací jsou odborníci.
  • To už sis mohl všimnou,že při farmářské lize spolkovky naskakují až kolem půl jedenácté, přeji uspěšnou hru.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    upraveno 08.09.2019
    no řekla byh u spolkovek až kolem 11, taky jsem už zvyklá
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Naskakuje všechno jak se zrovna proberou. Nic nemá pevný čas,toho jsem si všimnul už hodně dávno. Ale proč se potom něco odpočítává?
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Proč se nemůžu přihlásit na hru? Píše mi to: Tato akce není v tuto chvíli možná, Zkus to znovu později. Co s tím zase maj skopčáci!!!!!!!!
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Slovánek (CZ1) napsal(a):
    Proč se nemůžu přihlásit na hru? Píše mi to: Tato akce není v tuto chvíli možná, Zkus to znovu později. Co s tím zase maj skopčáci!!!!!!!!
    Nejsi sám, mám stejný problém. Je to banda lemplů, šikovní asi jak průměrný programátorský kroužek ze základní školy. Naprogramují jednu novinku a podělají u toho tři jiné funkce.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Mě se nejdřív zobrazil stan ale bez jmen a pak na mě vyskočilo okno chyba. Počítač jsem restartovala a taky mi to píše přihlaš se později. Bud tam dělají opravu a nebo budu muset ještě vymazat historii.
  • Protože skončil park radosti a to vždycky nejde přihlásit asi 10 minut, pak to zase naskočí
  • MáriaB. (CZ1)MáriaB. (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    já se dotedka nemůžu přihlásit a to je už nějaka doba  :'(
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    zase spolkovka!!!!
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    zase spolkovka!!!!
    ano  ,zase spolkovka ....štve mě ,že nemají další soutěže ,proto pořád dokola spolkovka  a těžká dřina 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    akce tajemná asie je kde prosím
  • taky na ni čekám, ale asi marně, zase mají nějakou chybu
Sign In to comment.