Domů Czech Technické problémy & bugy

preco klesla spokojnos na farmach po poslednej udrzbe???

po poslednej udrzbe mi klesla spokojnost na hlavnej farme na minus 364..aj na ostatnych klesla ale nie az do takeho extremu..naklady na vyrobu mi stupli na plus 369..do udrzby som mala spokojnost vynikajucu..oplati sa este hrat hru,ked po kazdej udrzbe sa vyskytne coraz viac problemov??? hram to uz takmer 2 roky,ale taketo zasadne chyby neboli..je to coraz horsie..ziadam o napravu a kompenzaciu nakladov..

Komentáře

  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    Iveta50 (SK1) napsal(a):
    po poslednej udrzbe mi klesla spokojnost na hlavnej farme na minus 364..aj na ostatnych klesla ale nie az do takeho extremu..naklady na vyrobu mi stupli na plus 369..do udrzby som mala spokojnost vynikajucu..oplati sa este hrat hru,ked po kazdej udrzbe sa vyskytne coraz viac problemov??? hram to uz takmer 2 roky,ale taketo zasadne chyby neboli..je to coraz horsie..ziadam o napravu a kompenzaciu nakladov..
    Ahoj, spokojenost farmy by se změnit neměla, tak zkus podle rady + smazat cookies:
    Bobby2 (CZ1) Komentářů: 916
    Zkus vyčistit historii, restartovat prohlížeč a když to nepomůže, tak jedině napsat na podporu. Tady Ti nikdo nepomůže.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    nám nejde točit kolem a dopledne mi nešly pustit spolkovky jako od 10-k 5
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    nám nejde točit kolem a dopledne mi nešly pustit spolkovky jako od 10-k 5
    Ahoj, kolem jde točit normálně. Zkoušeli jste se odhlásit, vyčistit historii ?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    už to jde ale nešlo to 
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    kdy vyřeši tu spokojenost ,pořád vysoké hodně náklady .měla jsem 89 % v zelené a mám v oranžove, minus 311
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    kopretina1 (CZ1) napsal(a):
    kdy vyřeši tu spokojenost ,pořád vysoké hodně náklady .měla jsem 89 % v zelené a mám v oranžove, minus 311
    Ahoj
    Spokojenost právě vyřešili po poslední aktualizaci. Kdy opravili chybu u obytného bloku - nepočítala se spokojenost domů v něm umístěných a bloku samotného do ukazatele spokojenosti. Proto se pak snížila.
    Pokud vám nesedí čísla spokojenosti za domy a čísla za dekorace,plot, bránu, psa..... v té tabulce, pište na podporu.
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    diky pexi, no hodně klesla, asi zbourám blok a vrátim na puvodni stav
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    kopretina1 (CZ1) napsal(a):
    diky pexi, no hodně klesla, asi zbourám blok a vrátim na puvodni stav
    No, myslím, že blok ušetří hodně místa. stačí vylepšit dekorky u Grety, vyměnit za lepší...vylepšit plot, bránu. Já jsem s blokem zatím spokojená. Pokud ho zboříš diamanty zpět nedostaneš..
Sign In to comment.