Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuse k aktualizaci 4.9.2019 - přepracovaná farma sladkostí

pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
Ahoj.
Zde můžete diskutovat k nové aktualizaci. Prosím, dávejte zde všechno, i chyby , které se po ní objevily.
Post edited by pexi (CZ1) on

Komentáře

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 05.09.2019
    Na květinové farmě jsem posbíral morušky ze skleníku, zbytek plodin ne, ale i tak mi to vpravo ukazuje posbíranou celou "kytku" s odpočtem ze skleníku, místo klasické zelené "fajfky" na zeleném pruhu.
    Mírně řečeno matoucí...   :lol:
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    upraveno 05.09.2019
    já zase vysledovala po té slavné aktualizaci a to psa,  když stojí pes klesne spokojenost píše u něj 0
    když ho odkliknete zvyší  se na +65 ,chápu že je to podle urovně psa ale tohle nedělalo.
    tak omlouvám se za spam prý to tak dělá já si toho všimla až dnes
  • svehlinka (CZ1)svehlinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Mně nejdou na farmě sladkostí věnovat sladkosti do paláce. Klikám na něj horem dolem a vůbec se mi neotevře
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    mě vyloženě nevyhovuje umístění těch stánků - za jedno nechápu, nač musí být dva stánky na stejnou věc(a to už bylo na minulém ostrově. Za mě je to zbytečně zabrané místo), a za jedno stánek s nabídkami nejde ani vidět, jak je umístěný vysoko. 
    Nešlo by je rozmístit šikovněji, tak aby to bylo vidět?
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Po kliknutí na palác sa mi zobrazí menu zmenšené. Je to asi chyba, ale bolo by dobré, keby to vrátia do pôvodnej veľkosti zobrazenia.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Při nákupu rychlého hnojiva na pole a použití speciálního osiva pro hrozno a kukuřici nepadají žádní vějíře - chyba, záměr?
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Zdá se mi to, nebo za některé sladkosti se teď platí výrazně méně? Za ozdoby stejně jako za perníkové srdce... přitom ozdoby bývaly nejdražší, alespoň co si pamatuju. Nemáte někdo v poznámkách minulé ceny?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Zdá se mi to, nebo za některé sladkosti se teď platí výrazně méně? Za ozdoby stejně jako za perníkové srdce... přitom ozdoby bývaly nejdražší, alespoň co si pamatuju. Nemáte někdo v poznámkách minulé ceny?
    Ahoj.
    Myslím, že ceny najdeš v návodu.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Díky, včera večer mě napadlo, že v návodu určitě budou staré ceny a taky že jo. :-) V tomhle konkrétním jsem se mýlil, ale jinak tam změny jsou. Hlavně v náročnosti na třešně a hrozny. Na co dřív stačil jeden třešňový sad a ještě s ním člověk nemusel moc spěchat, tak na to teď potřebuje dva...
Sign In to comment.