Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Soutěž pro spolky

179»

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ahoj přesně nevím kam to napsat,kdyžtak se můj dotaz někam přesune...začne opravdu touto půlnocí soutěž spolků??nahoře se ukazují spojené ruce,že soutěžení začne v půlnoci,ale v celosvětovém mistrovství má začít až 18.3.Kdy teda?díky
    "se přesune"... no, víš, ten příspěvek nemá nožičky, sám to fakt neudělá.

    Ano, začne tak, jak je odpočet ve hře, už nejednou jsem tu psala, ať se tentokrát řídíte kalendářem zde na fóru a ne v mistrovství:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/172385/kalendar-udalosti.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Mám dotaz ohledně kola štěstí při spolkové soutěži...asi jsem někde něco přehlédl,ale kolo štěstí nebude?Taky se předělává,nebo je při spolkové soutěži již zrušeno?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz ohledně kola štěstí při spolkové soutěži...asi jsem někde něco přehlédl,ale kolo štěstí nebude?Taky se předělává,nebo je při spolkové soutěži již zrušeno?
    Ahoj, nebylo zrušeno, dočkáš se ;)
  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    Mám dotaz spolková soutěž už bude tak často skončila nedávno a je tady zas..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mařena (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz spolková soutěž už bude tak často skončila nedávno a je tady zas..
    Neřekla bych, že by se něco změnila, ale že je pořád stejně...
  • Kostihová (CZ1)Kostihová (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    Proč soutěž spolků farmářů nenabízí možnost dávat odměny pouze aktivním členům, kteří se do hry zapojují? Nebylo by špatné, kdyby vedoucí spolku mohl vyřadit z odměn takové členy, kteří se do hry vůbec nezapojí. Nelíbí se mi, že mám stejné odměny jako hráč, který nevyvíjí žádnou aktivitu i přesto, že je vyzván k soutěži. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Můžete jej ze spolku vyřadit
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 12.07.2018
    pretože takí hráči sa dajú vylúčiť po uvážení vedúceho spolku.
    na druhej strane, ak sa hráč nezapája do súťaží, tak sa možno zapája do iných vecí- napríklad pestuje remízky vo veľkom, aby ostatní hráči mohli tiež čerpať benefity z opravenej lode. alebo robí krmivo pre rybičky, z ktorého majú osoh(VBS) tiež všetci. alebo pestuje 50 000 kukurice, ktorú nepotrebuje, ale je to do projektu, tak čo už. alebo možno napchal zlato do výskumu, lebo ostatní hráči nereagujú na výzvu aby sa aj oni zapojili...
    mne sa tiež nepáči, že som bola v 30 člennom spolku jedna z piatich ľudí, čo previdelne opravovali loď, ale náklad si nezabudol ísť vybrať ráno a večer nikto.
    už vidíš, kam tým mierim? preto sme spolok. slovami klasika: Ten umí to a ten zas tohle, a všichni dohromady udělají moc.


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kostihová (CZ1) napsal(a):
    Proč soutěž spolků farmářů nenabízí možnost dávat odměny pouze aktivním členům, kteří se do hry zapojují? Nebylo by špatné, kdyby vedoucí spolku mohl vyřadit z odměn takové členy, kteří se do hry vůbec nezapojí. Nelíbí se mi, že mám stejné odměny jako hráč, který nevyvíjí žádnou aktivitu i přesto, že je vyzván k soutěži. 
    To se týká pouze odměn za tvrdou práci, tam je opravdu dostávají všichni. Pokud jde o odměny za umístění spolku, tam odměny dostávají pouze aktivní členové (lépe řečeno ti, kteří byli alespoň online). Nicméně kdy se vyplatí kalkulovat i s neaktivními členy, jsou odměny za umístění v rámci spolku. Tam závisí na počtu členů:



    Každopádně pokud ti situace ve vašem spolku nevyhovuje, prober to s vedoucí, toto je opravdu na každém spolku.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, asi mi něco uteklo, delší dobu jsem na Foru nebyla, Hráči jsou zařazeni do lig, zlatá, stříbrná atd..Nechápu, jak mohou soutěžit hráči zlaté a stříbrné ligy společně.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 25.08.2018
    Hráči se třídí podle reputace, kterou mají, tam ligy nemají vliv. A ani to není zcela směrodatné, vstupují do toho další faktory, například počet právě aktivních hráčů (během těch 5 minut, kdy se hledá soupeř), poměrně široká tolerance systému párování a určitá míra náhody. Proto někdy hráči padne soutěž, kde je hráč sám, jindy kdy je soupeř řádově o stovky úrovní jinde a podobně... Systém je poměrně chaotický, ale co je podstatné, vybírá soupeře pro hráče, ne pro spolek. A do lig jsou řazeny spolky, ne hráči. Jakékoliv zařazení hráče volbu soupeřů v soutěžích nikdy žádným způsobem neovlivňovalo. Že se ligy zobrazují u žebříčku top hráčů je pouze informace, nikoliv faktor, který by mechaniku ovlivňoval.

    (čímž neříkám, že to tak je správně, také se mi to nelíbí, prostě jen popisuji danou mechaniku hry)
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Mineas, moc děkuji za vysvětlení
  • RedDěvče (CZ1)RedDěvče (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    upraveno 26.08.2018
    Ano,není to správné, farmáři ze stříbrné ligy soutěží s farmáři ze zlaté a do toho dva farmáři,v mém případě jako protihráči,kteří nejsou ve spolku žádném a "dávají" spolkovku. *** a ***. Spolek nula a mastí spolkovku jedna radost........no,co na to říci. Snad jen,že po čtyřech letech farmaření s tím vším "marastem! ve hře,dochází chuť hrát.

    edit: smazání jmen hráčů - proti směrnicím (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    RedDěvče (CZ1) napsal(a):
    Ano,není to správné, farmáři ze stříbrné ligy soutěží s farmáři ze zlaté a do toho dva farmáři,v mém případě jako protihráči,kteří nejsou ve spolku žádném a "dávají" spolkovku. *** a ***. Spolek nula a mastí spolkovku jedna radost........no,co na to říci. Snad jen,že po čtyřech letech farmaření s tím vším "marastem! ve hře,dochází chuť hrát.

    edit: smazání jmen hráčů - proti směrnicím (black-.-angel)
    Odjakživa se do těchto soutěží mohli zapojovat hráči z libovolných spolků i bez spolků, proto jsou tak v soutěžích namícháni. Nezáleží na tom, jestli a v jaké lize se spolek nachází. Přece spolek ve zlaté či jakékoli jiné lize s 60+ členy může mít opravdu velký rozptyl levelů a i v rámci samotného spolku jsou mezi hráči velké rozdíly. A hráči bez spolku se pochopitelně soutěží také účastní - potřebují certifikáty pro garáž. Je na každém, jestli se zapojí.
  • RedDěvče (CZ1)RedDěvče (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Díky za odpověď BA,za ty uvedená jména omluva :-) moc sem nepíšu,tak mi to nedošlo,tvoji odpověď přepošlu všem členům našeho spolku.
  • vendysek (CZ1)vendysek (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Chtěla bych se zeptat, právě probíhá akce Farmářská liga, právě se do ní počítá Soutěž farmářských spolků. Já ale v žádném spolku nejsem a hraji raději sama. Chtěla bych si založit svůj vlastní a hrát sama, ale nevím, jestli bych taky sama něco mohla plnit a získávat medaile v divizním žebříčku do farmářské ligy.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Být ve spolku sám a hrát tak spolkovku určitě jde, s ligou jsem to neověřoval, ale nevidím důvod, proč by to nefungovalo. I kdyby ne, nějaké odměny dostaneš a budeš mít přístup k bonusům (ty spolkové vychází při jediném hráči dost levně), takže určitě doporučuji založit ;) 
  • vendysek (CZ1)vendysek (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Moc děkuji za radu :)
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    ahojte :-) naskočil vám stan pro spolkovku, prosím?
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Dagmar111 (CZ1) napsal(a):
    ahojte :-) naskočil vám stan pro spolkovku, prosím?
    ahoj:-)) nenaskočil ani po odhlášení ani po saktualizování je to už tradice:-(((((
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    právě, díky za odpověď :-) pěknou neděli
  • Když jede farmářská liga,tak to vždy naskakuje kolem půl jedenáctý, přeji uspěšnou hru a hezkou neděli.
  • KrtečekRadeček (CZ1)KrtečekRadeček (CZ1) CZ1 Komentářů: 39
    Mně nelze vůbec přihlásit do hry.Zkoušel jsem rerstart a vše možné,ale píše mi to,že to mám zkusit poději!!Co se děje??Mám puštěnu soutěž a nedostanu se tam.

  • Skončil park radosti a to vždycky hra tak na 10 minut vypadne za chvilku to naskočí.
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    Hezký den přeji :-)
    prosím vás, máte někdo vypozorováno, jestli se spol. odměny ze spolkovky připisují i farmářům:
    - kteří jsou během ní na své farmě, ale mají v soutěži 0 BR?
    - kteří jsou po všechny dny soutěže nepřítomní?
    Děkuji za odpověď.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Dagmar111 (CZ1) napsal(a):
    Hezký den přeji :-)
    prosím vás, máte někdo vypozorováno, jestli se spol. odměny ze spolkovky připisují i farmářům:
    - kteří jsou během ní na své farmě, ale mají v soutěži 0 BR?
    - kteří jsou po všechny dny soutěže nepřítomní?
    Děkuji za odpověď.
    Hezký den
    Odměny za těžkou práci dostávají všichni členové spolku.
    Odměny za umístění dostávají jen ti členové, kteří byli v době soutěže pro spolky farmářů on line (body mít nemusí žádné).
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Dagmar111 (CZ1) napsal(a):
    Hezký den přeji :-)
    prosím vás, máte někdo vypozorováno, jestli se spol. odměny ze spolkovky připisují i farmářům:
    - kteří jsou během ní na své farmě, ale mají v soutěži 0 BR?
    - kteří jsou po všechny dny soutěže nepřítomní?
    Děkuji za odpověď.
    Hezký den
    Odměny za těžkou práci dostávají všichni členové spolku.
    Odměny za umístění dostávají jen ti členové, kteří byli v době soutěže pro spolky farmářů on line (body mít nemusí žádné).
    Díky :-) Ano, tak by to mělo být, ale u nepřítomných se údajně po konci soutěže spolků nepřipsaly bedny v meziinventáři, tak jsem si říkala, jestli toto nezměnili. Nevím, zkusím se pak někdy nepřítomných zeptat.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Dagmar111 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Dagmar111 (CZ1) napsal(a):
    Hezký den přeji :-)
    prosím vás, máte někdo vypozorováno, jestli se spol. odměny ze spolkovky připisují i farmářům:
    - kteří jsou během ní na své farmě, ale mají v soutěži 0 BR?
    - kteří jsou po všechny dny soutěže nepřítomní?
    Děkuji za odpověď.
    Hezký den
    Odměny za těžkou práci dostávají všichni členové spolku.
    Odměny za umístění dostávají jen ti členové, kteří byli v době soutěže pro spolky farmářů on line (body mít nemusí žádné).
    Díky :-) Ano, tak by to mělo být, ale u nepřítomných se údajně po konci soutěže spolků nepřipsaly bedny v meziinventáři, tak jsem si říkala, jestli toto nezměnili. Nevím, zkusím se pak někdy nepřítomných zeptat.
    Zeptej se a sledujte to. U beden se občas objeví chyba v zobrazení (otevřeš některé a u dalších vyskočí chybové hlášení a po aktualizaci stránky bedny nejsou) ale radši to sledujte. 
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    ad pexi 23. 4. - Zeptej se a sledujte to. U beden se občas objeví chyba v zobrazení (otevřeš některé a u dalších vyskočí chybové hlášení a po aktualizaci stránky bedny nejsou) ale radši to sledujte.

    Dlužím odpověď: v obou případech se bedýnky připsaly, vše ok :-)
Sign In to comment.