Domů Czech Otázky ke hře

Jak přemístit budovu v levém rohu květinové farmy :-))

Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
Můžete mi někdo poradit,jak přemístim budovu v levém rohu květinové farmy někam jinam...to stupidní kolečko na kterém je potřebná ikonka mám totiž mimo obraz:-)) Chtěl jsem domek šoupnout do toho super dómu a prd velebnosti...díky.

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Můžete mi někdo poradit,jak přemístim budovu v levém rohu květinové farmy někam jinam...to stupidní kolečko na kterém je potřebná ikonka mám totiž mimo obraz:-)) Chtěl jsem domek šoupnout do toho super dómu a prd velebnosti...díky.
    Ahoj
    A není v obraze, když posuneš farmu? Mělo by jít. 
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    upraveno 03.09.2019
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Můžete mi někdo poradit,jak přemístim budovu v levém rohu květinové farmy někam jinam...to stupidní kolečko na kterém je potřebná ikonka mám totiž mimo obraz:-)) Chtěl jsem domek šoupnout do toho super dómu a prd velebnosti...díky.
    Ahoj
    A není v obraze, když posuneš farmu? Mělo by jít. 
    Ne zlatíčko naše,posunout to nejde.Ani při zmenšení ani při zvětšení.Ten roh mám pořád na kraji obrazovky a ta ikonka k " uchopení " budovy je prostě mimo.Mám v tom směru všechny pozemky,takže jsem nadoraz.
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Můžete mi někdo poradit,jak přemístim budovu v levém rohu květinové farmy někam jinam...to stupidní kolečko na kterém je potřebná ikonka mám totiž mimo obraz:-)) Chtěl jsem domek šoupnout do toho super dómu a prd velebnosti...díky.
    Ahoj
    A není v obraze, když posuneš farmu? Mělo by jít. 
    Ne zlatíčko naše,posunout to nejde.Ani při zmenšení ani při zvětšení.Ten roh mám pořád na kraji obrazovky a ta ikonka k " uchopení " budovy je prostě mimo.Mám v tom směru všechny pozemky,takže jsem nadoraz.
    Zkus  použít režim návrhu.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 03.09.2019
    No jo, pokud to ale půjde šoupnout do bytovky, kurzor se ale změní takže se budova bude dát chytit

    jo, funguje to
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    pexi (CZ1) napsal(a):
    No jo, pokud to ale půjde šoupnout do bytovky, kurzor se ale změní takže se budova bude dát chytit

    jo, funguje to
    Super ... vyšlo to.Už jsem myslel,že to tam budu mít navždy:-)Díky moc.
  • lubomir1313 (CZ1)lubomir1313 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    jak se dostanu do režimu návrhu?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jak se dostanu do režimu návrhu?
    Ahoj
    Klikneš na tu ikonu s "tetris kostkama" vedle stavebního slotu
  • lubomir1313 (CZ1)lubomir1313 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Ahoj Moc děkuji za pomoc vše OK
Sign In to comment.