Domů Czech Technické problémy & bugy

farmářská liga

dnes opět začala farmářská liga , alespoň se mi  u farmy objevila , ale bohužel nemám soupeře ani tam mimo možnosti koupení sezónní vstupenky nic není takže mám se snažit v soutěži spolků o umístění ?? ale jaké když nemám s kým soupeřit a za co večer získám nebo nezískám nový titul a medaile nehledě , že to zasahuje také do odměn 

a myslím , že tahle liga sežere hodně zlatých tak proč za sezónní vstupenku taková suma = odměny za umístění nejsou pro pokročilejší hráče nic moc a nabídka v cenách není taky zase tak překvapující
mamka1 @ cs 1

Komentáře

 • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
  odo mňa to pýtalo za vstupenku 42 000 zlatiek
  BebaPlayer @ sk 1
 • Leni (CZ1)Leni (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
  Prej , že bude skupina vyrovnaná , csss , jsem level 171 a mám tam samé 238 atd 
 • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
  upraveno 20.08.2019
  Taky bych se chtěla zeptat,jak si představují vyrovnanost ligy.Já mám 252 a ve skupině mám většinu přes 400,s těmi se soupeří fakt dost blbě.Opravdu by nešlo udělat soutěže spravedlivější pro všechny???
  helca43 @ cs 1
 • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
  upraveno 20.08.2019
  Ona je ta spravedlnost dost komplikovaná. Dát k sobě vždy stejné nebo hodně podobné levely znamená, že ty menší budou s největší pravděpodobností ve slabé konkurenci, což zase znevýhodňuje ty vysoké v celkovém žebříčku. Navíc zrovna level vypovídá spíše o tom jak dlouho člověk hraje než jakých výsledků je schopný dosáhnout, pokud se nebavíme o těch vyloženě malých, které třeba některé budovy ani nemají přístupné. Třeba zmíněný rozdíl 252 proti 400 je z hlediska produkčních možností dost malý, tam už bude nesrovnatelně víc rozhodovat zlato a řasy, popřípadě bonusy, pokud v dané události jsou. 

  Pokud jde o to, jak si vyrovnanost představuje GGS, divize v lize by primárně měli být složeny z hráčů se stejným titulem, tedy přibližně stejnými předchozími výsledky (z hlediska umístění v divizi, nikoliv počtu bodů). Level se mi zdá, že taky hraje roli, ale ne tak významnou. 
  avatar© Streetfair
 • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
  Podle mne to není o vyrovnanosti levlů, ale mít od každé zemědělské jednotky jednu na úrovni 9 + dodávky štěstíček od spoluhráčů ze spolku...  :yum:
  Pak je to jen o zlaťácích a "fialkách" (jako ve spolkovkách soutěže v krmivech..), což je u "šílených" hráčů (někdy mezi ně též patřím) prostě "normálka"...  :sunglasses:  :mrgreen:
        
   GoodStenly2@cs1
 • dedek3 (CZ1)dedek3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
  pokud level nehraje až zas tak významnou roli jak se píše výše, pak prosím o poučení jak v právě běžícím rybím stroji s já s lvl 81 čili hausbót 2 mám konkurovat v divizi někomu s lvl 350 čili traulery 6. Děkuji předem za jakoukoli smysluplnou radu :o)
 • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
  upraveno 24.08.2019
  Těžko :D S dostatkem zlata by se dalo, ale osobně bych do toho nešel. Psal jsem, že tam, kde level brání přístupu k některým budovám, tedy i lodím, to problém je. Tady se ale řešily rozdíly 171 proti 238 nebo 252 proti 400, kde už mají oba přístupné všechno a jestli to i postaví, je jen na nich.
  avatar© Streetfair
 • MajaManager (SK1)MajaManager (SK1) SK1 Komentářů: 23
  Mne to pripadá,že sme len do počtu,aby súťažiaci s vyšším levelom mali dobrý pocit z víťazstva.Liga sa začala dobre.Hráči sme boli vyrovnaní a ja som mala veľkú radosť z medaily.to sa teraz nedá povedať.Nemám šancu súperiť zo 400  a viac levelmi.Povedzte, je to spravodlivé?
 • dedek3 (CZ1)dedek3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
  No, za čtyřstovku si můžeš ještě gratulovat - mě to k farmě lvl 128 přiřadilo soupeře lvl 722. A ještě tady pak člověk čte úvahy o tom, jak jsou malé farmy ve výhodě proti těm velkejm. Máš pravdu, že z počátku byla soutěž vyrovnaná, ale postupně z nás udělali kanónenfutr pro ty velký, kteří nesoutěží mezi sebou ale s náma. Jediná odpomoc je vykašlat se na soutěž a přestat hrát. Od nás malejch jednotlivě nemají tolik peněz jako od těch velkejch, ale je nás mnohem víc, takže v součtu i víc peněz. Kdyby takhle neférově stavěný soutěže všichni malí ignorovali, organizátoři by to na penězích zjistili sakra rychle a velký farmy by se hezky mohly prát mezi sebou ..
 • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
  Ale tak to není, Na začátku je to poskládaný podle levelu, pak už podle medajlí, takže pokud mezi svými levely nasbíráš např, dvě zlatý a stříbrnou, hodí tě to pak k hráčům, který to mají taky tak, tam už level nerozhoduje
 • dedek3 (CZ1)dedek3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
  Tak s tím bych si dovolil nesouhlasit, protože do divize nám přidělili zkušeného zahradníka, čili level vyšší než my všichni ostatní (zahradník), On úroveň 722 a reputace 89 milionů, já úroveň 128 a reputace 6 milionů. a ostatní srovnatelní se mnou Ty body reputace taky o něčem vypovídají. Kdyby měl jen zahradníka jako všichni my ostatní, nic neřeknu, ale takhle to při nejlepší vůli za spravedlivý považovat nemůžu ..
 • dedek3 (CZ1)dedek3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
  Nerad bych byl za rejpala, ale uvědomuje si někdo jak je tenhle systém "podle medailí" nespravedlivý právě vůči menším levelům? Vysokej level kterej se na to vykašle a hodí nohy na stůl je "potrestán" tím, že skončí mezi nízkejma levelama který pak může porážet, ani se nezadýchá a nějakou tu medailičku má, kdežto nízkej level kterej se snaží a bojuje si vybojuje "odměnu" společnosti vysokejch levelů na který hardwarově nemá i kdyby do zlatek vrazil životní úspory a s medailema se může rozloučit. Úžasně motivující pro nás malý !!
 • dedek3 (CZ1)dedek3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
  abych byl konkrétní - zrovna teď mi to v rámci spolkovky do divize s mojí farmičkou level 82 nasadilo farmy 390, 361,  242 - má cenu tohle hrát ?    Kdysi jsem se jako ajťák živil (systémák a dbadmin)) a nepřijde mi až tak složitý při sestavování divizí nějakým tím select level(odněkud..někam) ošetřit aby se zrovna tohle nestávalo (pokud  to teda není úmysl) 
 • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
  upraveno 28.08.2019
  dedek3 (CZ1) napsal(a):
  Tak s tím bych si dovolil nesouhlasit, protože do divize nám přidělili zkušeného zahradníka, čili level vyšší než my všichni ostatní (zahradník), On úroveň 722 a reputace 89 milionů, já úroveň 128 a reputace 6 milionů. a ostatní srovnatelní se mnou Ty body reputace taky o něčem vypovídají. Kdyby měl jen zahradníka jako všichni my ostatní, nic neřeknu, ale takhle to při nejlepší vůli za spravedlivý považovat nemůžu ..
  On se v divizním žebříčku titul zobrazuje špatně, správný je vidět v celkovém žebříčku, kde je ale dost blbě dohledatelný. Řekl bych, že problém je spíš v tomhle, protože se mi nechce moc věřit, že by hráč s 89M reputace byl teprve na druhém nejnižším titulu. Když jsme u reputace, v našem spolku máme hráčku level 116 s 67M, takže si fakt nemyslím, že bys s levelem 128 byl kdo ví jak znevýhodněn. 
  Jistě, pokud se bavíme o levelech 30 a podobně, tam ta nevýhoda je značná, ale zase pokud by úplný začátečník mohl hned vyhrávat, jaká by pak byla motivace k budování farmy? Už takhle je růst levelu kvůli konkurenci v akcích spíše nevýhodný, tak proč to dál prohlubovat? 
  avatar© Streetfair
 • dedek3 (CZ1)dedek3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
  Leafeon (CZ1) napsal(a):
   protože se mi nechce moc věřit, že by hráč s 89M reputace byl teprve na druhém nejnižším titulu

  pokud by úplný začátečník mohl hned vyhrávat, jaká by pak byla motivace k budování farmy? Už takhle je růst levelu kvůli konkurenci v akcích spíše nevýhodný, tak proč to dál prohlubovat? 
  ad 1/ no, pokud na tom druhém nejnižším titulu není, o to je smutnější že ho postavili proti nám kteří ho opravdu
  máme .. aspoň svůj titul snad vidím správně
  ad 2/ já bych řekl že začátečník s lvl 50 potřebuje k poražení jiného začátečníka lvl 50 prakticky stejné úsilí jako mazák lvl 250 k poražení jiného 250. Normální soutěže 30 min jsou jiné kafe - někdo je vyšší, někdo nižší než já, někdy vyhraju někdy ne ale soutěží se pořád a když makám, jdu nahoru. Liga je relativně krátkodobá záležitost a když mi, jak jsem psal výš k farmičce 82 (krvavý čepelka) přidělí soupeře  390, 361,  242
  tak se na to můžu leda vykašlat, popřát jim ať si ty medaile užijou a jít na pivo ..
 • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
  To záleží, v divizním žebříčku jsou špatně všechny tituly včetně vlastního. Pokud se díváš přímo na kartu s titulem nebo celkový žebříček, pak to správně bude. Druhá věc je, že titul se logicky mění i v průběhu události, takže fakt, že má hráč třetí nebo čtvrtý den titul o jeden vyšší než ty se nijak nevylučuje s tím, že na začátku dané události jste měli stejný. Tedy pokud je celou dobu na prvním místě, tak nejpozději ten čtvrtý den už vyšší titul mít musí. 

  Pokud jde o levely, jistě stejně aktivní hráči na stejném levelu mají přibližně stejné šance. Ovšem sestavit na nízkých levelech skupinu 9 přibližně stejně aktivních hráčů je prakticky nemožné, protože ti opravdu aktivní se hodně rychle dostanou na levely vyšší a zas tak rychle do hry nepřibývají. Troufám si říct, a vím to z vlastní zkušenosti, protože jsem sám začínal asi před rokem (tedy znovu začínal), že i když vezmeš rozsah řekněme level 1-50, což je i tak docela dost, tak rozdíl ve výkoností prvního a devátého hráče bude naprosto zásadní. V podstatě jediným rozumným řešením by bylo velké a malé levely oddělit úplně, tedy nejen jiné divize, ale i jiný celkový žebříček s trochu jinými odměnami. 
  avatar© Streetfair
 • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,611
  Leafeon (CZ1) napsal(a):
  dedek3 (CZ1) napsal(a):
  Tak s tím bych si dovolil nesouhlasit, protože do divize nám přidělili zkušeného zahradníka, čili level vyšší než my všichni ostatní (zahradník), On úroveň 722 a reputace 89 milionů, já úroveň 128 a reputace 6 milionů. a ostatní srovnatelní se mnou Ty body reputace taky o něčem vypovídají. Kdyby měl jen zahradníka jako všichni my ostatní, nic neřeknu, ale takhle to při nejlepší vůli za spravedlivý považovat nemůžu ..
  On se v divizním žebříčku titul zobrazuje špatně, správný je vidět v celkovém žebříčku, kde je ale dost blbě dohledatelný. Řekl bych, že problém je spíš v tomhle, protože se mi nechce moc věřit, že by hráč s 89M reputace byl teprve na druhém nejnižším titulu. Když jsme u reputace, v našem spolku máme hráčku level 116 s 67M, takže si fakt nemyslím, že bys s levelem 128 byl kdo ví jak znevýhodněn. 
  Jistě, pokud se bavíme o levelech 30 a podobně, tam ta nevýhoda je značná, ale zase pokud by úplný začátečník mohl hned vyhrávat, jaká by pak byla motivace k budování farmy? Už takhle je růst levelu kvůli konkurenci v akcích spíše nevýhodný, tak proč to dál prohlubovat? 
  No - ve vašem spolku se ani nedivím. :-))))
  Na zlatky nekoukáte a kam se na vás "pomalu" hrabe Slamák :-)))
   Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět


 • Sosack (CZ1)Sosack (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
  At si celou hru strčí do prd...
 • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
  Bobby2 (CZ1) napsal(a):
  No - ve vašem spolku se ani nedivím. :-))))
  Na zlatky nekoukáte a kam se na vás "pomalu" hrabe Slamák :-)))
  Tak nepopírám, že 67M bude něco stát hlavně za nákup příruček :D Ale to nic nemění na tom, že se to i s relativně malým levelem dosáhnout dá. Ale možná byses divil, kolik se dá nahrát i bez nákupů. Neříkám bez zlatek, ale ono jich dost pokryjí licence a zlaté kytky z beden v top odměnách.
  avatar© Streetfair
 • Sosack (CZ1)Sosack (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
  ale ty zlaté kytky nemáš každy den
 • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
  Taky každý den nemusíš podávat top výkony :D Někdo si připlatí a jede naplno pořád, někdo našetří odměny a předvede se jednou za měsíc nebo dva, když zrovna o něco jde, třeba v lize mistrů. Ono když je ve spolku 70 hráčů aktivních, tak se top 5 v událostech udrží, i když budou mít jen průměrné výsledky. 
  avatar© Streetfair
 • Sosack (CZ1)Sosack (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
  neboj oni se jentak nepřetrhnou aby dali zlatky ty do toho mužeš cpát
 • Sosack (CZ1)Sosack (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
  a nechápu jak něco mužeš našetřit když ti serou soutěž za souteží
 • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
  upraveno 30.08.2019
  Nejedu každou akci. Tedy jedu, protože když už běží, tak v ní něco logicky udělám už jen tím, že sklidím farmu, ale zlato do nich obvykle nedávám. Sila neřeším, u vesnické slavnosti jsou vysoké bonusy, takže zlatit není důvod, zbývá spolkovka, tam je to dost individuální podle toho o co se hraje. Nějaký základ 1-2M reputace, když se jede na pohodu, což je většinou, se pokryje už z těch 2 licencí, co teď dostanu z odměn za aktivitu, někdy se dá i bez zlata, když je dostatek času, takže našetřit se určitě dá, je to jen otázka trpělivosti a plánování ;)
  avatar© Streetfair
Sign In to comment.