Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

181112

Komentáře

  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 19.08.2019
    štve mě, že mi do soutěží nezapočítávají sebrané produkty. A nakonec nemám ani přičtené body reputací do  žebříčku. Takže jsem ve farmářské lize i ve spolku spadla na postu.Anebo se hra na poslední dvě minuty soutěže zasekne, a nejde ani sebrat plodiny, a ani nic. Toto je opravdu rovná soutěž? Mě o tom rozhodně nepřesvědčíte! 
    A ještě několik věcí. Opakované plodiny do soutěže, to taky není zrovna dobré. 
    A opravdu musím 3-6x po dostavení čehokoli na ostrově odkřížkovat chybové hlášení?
    A ty úchvatné oznamovací okna, které oznamují akce se zpožděním, by měly minimálně mít datum vydání. Pak se po celou dobu akce objevuje, že "právě dnes" začne nějaká akce. Anebo je zrušte, protože jsou stejně k ničemu. Jen to jen další otravné okno, které člověk musí zavřít.

    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    naprostý souhlas,stále se opakující se problémy,nikdo je pořádně nevyřeší a jen se neustále cpou další nesmysly,aby soudruzi z GGS neměli menší příjmy z prodeje zlatek!!
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    spravedlivé počty? Nevím nevím! :-(. Za mne rezolutní NE! Dlouho před půlnocí jsem byla druhá, a dostala jsem  bronzovou medaili! A to mám více bodů, nežli protihráč na dalším místě! Zajímalo by mne, jak to počítají, a kdy ukončují! O půlnoci to asi není!! 
    Co chvíli, místo, aby se cokoli přičetlo, tak se to odečte (sklizené plodiny, body, plodiny v soutěžích), a nepomůže nic. Člověk prostě sebere, a namísto přírůstku je úbytek :-(. Už mě fakt přestáváte bavit!
    Je to jen hra, ale čím dál více nespravedlivá:-(
    Už by se měli páni vývojáři pořádně chytit za nos či za hlavu, a poopravovat chyby, a ne přidávat další, rádoby zajímavé akce, jen aby z hráčů vytáhli více peněz. 

  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 22.08.2019
    Medaile se určitě přidělují o půlnoci, většinou tu tou dobou jsem, takže to mohu potvrdit i že pořadí zatím vždycky sedělo. Technicky vzato, pokud je mezi vámi relativně malý rozdíl a silo ti jede celou noc, tak je možné, že tě někdo před půlnocí předběhne, ale do rána ho zase doženeš, protože na noc nic nemá. Netuším jak dlouho před půlnocí jsi na tom druhém místě byla a s jakým náskokem. 
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Technicky vzato, pokud je mezi vámi relativně malý rozdíl a silo ti jede celou noc, tak je možné, že tě někdo před půlnocí předběhne, ale do rána ho zase doženeš, protože na noc nic nemá. Netuším jak dlouho před půlnocí jsi na tom druhém místě byla a s jakým náskokem. 
    ... od cca 21h jsem ho opět vrátila na pozici č.3, a jela jsem celou noc. ještě 23:40 jsem byla druhá. S náskokem. Proto mne to zlobí. Nemohl mne předjet. A poslední dobou to opravdu není jediný případ nespravedlivého počítání.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, stává se mi to u spolkovek, že se mi často nepřipočte sklizeň a mnohdy se zpožděním. Zatím jsem to neřešila, taky mne to vadí, reaguji na připomínku nicku chytrák. Jsou tam chyby, které neopravují a s dalšími akcemi se nabalují nové. Co mne naštvalo je, že nemohu sklidit, až po několikerém kliknutí a nebo pohnutí farmou. Je to vždy po přidání nějaké akce, které se mezi sebou zřejmě nesnesou.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já sem naštvaná tak oni dají ryby 10.35 někteří už u nás jedou a já neemám stále silo skvělé
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Také se mi to stává, že ostatní jedou a já ještě nevím, co vlastně bude.
    Co mne ale naštvalo, že jsem se dnes dozvěděl, že bylo po MS zrychlení, které mi naprosto uteklo, bo jsem se dostal k PC až později.
    Kdo tohle vymyslel, že začne odpočet, ať tu jsem či ne, ten by potřeboval dostat nafackováno před nastoupenou jednotkou.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Minule som sa stažoval -- ich vylepšenie rybých mlák.. že vraj budu všetky.. hej všetky 5x humr a 1x tunák..  cele 3 týdny neboli mecouny ani videt .. aj ostatný hrači sa stažujú... To má byt ich náprava? odmietam každú 3 položku preskakovat za 100 zlata.
  • dadau (CZ1)dadau (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Od včerejšího dne se člen našeho spolku nemůže přihlasit na svou farmu,je 72level .Po přihlášení najede 1level.Není někde chyba??????
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dadau (CZ1) napsal(a):
    Od včerejšího dne se člen našeho spolku nemůže přihlasit na svou farmu,je 72level .Po přihlášení najede 1level.Není někde chyba??????
    Ahoj
    Asi udělal chybu při přihlášení. Je třeba dát správné jméno, heslo, server a vyplňovat tabulku přihlásit se, ne registrovat.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Zmizel odpočet na spolkovku - nějaké změny, nebo nějaký ten úlet?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    upraveno 27.08.2019
    mi to připadá že se sekli o den, protože ryby končí až zítra
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Jj, už naběhl nový odpočet, tak bych to viděl na vesnickou slavnost, bo končí park.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 27.08.2019
    Štve mě, že zrovna když mám na hru hromadu času, musí běžet akorát rybářská dřina, kterou stačí hrát minutu denně. Vážně už i tu spolkovku uvidím radši.

    Kromě toho se nemůžu zbavit dojmu, že z beden padaj čím dál tím častěji jen řasy do skleníku :-/
    Post edited by Ferzi (INT1) on
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    A mě štve a to dost tady něco na forum najít,nebo si přečíst co kde je nového když všude najdu izabela3 a nic nikde není nového.Pak i nové věci někam zapadnou.Může se s tím něco udělat?
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    jedině zablokovat toho šmejda který má spousty nicků a jen dělá zlo.hlavně má všechny policejní funkce,všude je major a šéf každého kraje v čr.přitom je to jen drzé dítě
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    zase spolkovka,,,,
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    to se připravte na hodinové zpoždění, spolkovka nikdy nezačne brzy a ještě by mě zajímalo naco byla udržba
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    O důvodu údržby se alespoň na anglickém fóru nic nepíše. Ta spolkovka mě taky štve, zrovna když se po měsíci dostanem do ligy mistrů, tak není přestávka skoro žádná, doteď aspoň byly ty sila mezi spolkovkami dvě, z těch sice taky nejsem nadšený, ale byl aspoň čas se trochu připravit :-/
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    zmizel odpočet že by, nebyla... potřebovali bychom chvilinku spočnout....
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Za minulý týden nebyly připsány žádné mistrovské body - je známo, kdy to bude doplněné? Teda asi dojde ke spojení, ale nezaregistroval jsem žádné upozornění. JPF
  • draha49 (CZ1)draha49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    farmu nelze dát na celou obrazovku, blbě se s ní pracuje
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    ted jsem to psala do závad
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    to že nejde hra přes celou obrazovku bych zkousla ale po aktualizaci mi ztáhli spokojenost
    jako by mi odečetli blok
    jak na hlavní tak naguru kde jssem s výrobním náklady v plusu
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    at to okamžitě spraví přestali jim fungovat bloky spokojenost jim klesla a proděláváme jsme přes -200, všiml si toho někdo
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Mě taky ted jsem se dívala na kytce jsem byla v plusu a už jsem v mínusu. Opravdu povedená aktualizace.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 04.09.2019
    Tak jsem to na gurmě počítal a spokojenost souhlasí podle toho, co je v popisech domů. Předtím byla ve hře chyba, hlásil ji i někdo taky, že se do spokojnosti nezapočítával ubytovací blok, ta je očividně odstraněná. V tom bych hledal příčinu.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no tak jak to je teda to že to stáhli je správně nebo co, v tom případě na co byly ty bloky
    jsem si udělala prostor a ted ho vlastně zaplním dekorkama v tom případě pro mě to ztrácí smysl
Sign In to comment.