Domů Czech Technické problémy & bugy

Chyba v rámci mistrovství / světového šampionátu

Nenašel jsem vlákno k hlášení chyb k mistrovství, proto si jedno založím. Spadají sem chyby, týkající se akce Celosvětové mistrovství, Obchodníka v době mistrovství , dále Kola štěstí při celosvětovém mistrovství a souvisejících herních prvků.

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 04.01.2019
    Tak chyba, o kterou mi jde, souvisí s kolem štěstí při mistrovství. Na mezinárodním serveru jsem točil na tomto kole 7x, pak mi došly žetony. Několik minut jsem prohlížel truhly a hledal, jestli někde ten 8. nevyhrabu. Nevyhrabal jsem, tak jsem ho koupil za zlato. Jaké bylo mé překvapení, když jsem zatočil kolem a místo, abych se dostal k bonusové otáčce, zjistil jsem, že jsem u 1. otáčky. 7 předchozích otáček zmizelo.

    Vyvětlení? Mezitím se objevilo kolo štěstí k vesnické slavnosti. Mé otáčky se zřejmě přesunuly z původního kola štěstí, kde jsem točil, na druhé, které se mezitím objevilo. Točil jsem původně na kole, kde šlo získat povolení k těžbě zlata. Asi chápete, že jsem z takové změny dost rozladěný.

    Poučení: netočit na kole štěstí mezi půlnocí a 2. hodinou raní, kdy se objevuje nejvíc nových akcí a událostí, může se to vymstít x.x
  • Ateya (CZ1)Ateya (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
     a mě se zdá, že jsem nedostala mince mistrovství za pátek jen mince z kola štěstí.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mistrovství začalo v úterý. Počítám, že se tedy budou rozdělovat mince v úterý či ve středu. Den, uvedený v nápovědě akce, je blbě v podstatě už od té doby, co akce existuje (kdyby měli rozum, tak ho tam neuvádějí, ale to bychom od GGS chtěli moc).
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Jak zjistím kolik mincí se připsalo. V okamžiku vyhlášení ( typuji, když mám mail a výsledcích serverů) jsem byl off line. Okno s výsledkem jsem nezaznamenal.
  • Marenda (CZ1)Marenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    však chodi zpráva  s mincemi
Sign In to comment.