Domů Czech Otázky ke hře

Zmizení / utracení zlatých

-farmář- (CZ1)-farmář- (CZ1) Komentářů: 15
upraveno 20.06.2017 v Otázky ke hře
Nevím jak, ale přišla jsem o zlaťáky. Ještě ráno při spuštění jsem měla přes tisíc (nevím přesně) a nyní jen 32 (po dokončení soutěže mi bylo připsáno dalších 50).
Můžete mi poradit, jak zjistím, jak jsem o ně přišla? dík
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 28.05.2013
    Pokud nevíš o nějaké akci, co to mohla způsobit (nákup dekorace za zlaté, urychlení výroby...), napiš na podporu hry. Jen oni mohou prozkoumat "záznam tvých transakcí" se zlaťáky... případně napravit chyby.
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 28.05.2013
    -farmář- napsal: »
    Nevím jak, ale přišla jsem o zlaťáky. Ještě ráno při spuštění jsem měla přes tisíc (nevím přesně) a nyní jen 32 (po dokončení soutěže mi bylo připsáno dalších 50).
    Můžete mi poradit, jak zjistím, jak jsem o ně přišla? dík

    Ahoj,

    ano přesně, jak píše tojejedno, napiš na podporu a popros je, jestli by nemohli zjistit, jak jsi o zlaté přišel.

    Přeji hezký den!
  • Berny7 (SK1)Berny7 (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 06.12.2013
    Ahojte, nedá sa v hre niekde nadstaviť, aby sa ma spýtalo, či chcem skutočne napr. urýchliť výstavbu za zlatky? Pretože práve som si prestávúvala ozdobné predmety na farme, a pri tom som sa nechtiac uklikla na vedľajší predmet, ktorý bol práve vo výstavbe a zožralo my všetko zlato čo som mala našetrené :(
  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 06.12.2013
    eee neda :( ... nic si z toho nerob aj mne sa to stalo ... a myslim ze kazdemu aspon raz ... s tym nic nenarobis uz sa to tu riesilo aby sa to zmenilo a nikto nic ... cize treba davat pozor kam klikas :)
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 07.12.2013
    Kdyby jednou, mockrát :-( No noťasu mám touchepad a tam je to razdva. I když kupuju, nepotěší vysolit takový nečekaný balík.
  • a.marena (CZ1)a.marena (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Ahoj, můžu se někde podívat, za co a kdy jsem utrácela zlaťáky - jakýsi výpis z účtu :-)  ? Nic nekupuji, aspoň si toho nejsem vědomá, a zlaťáky mi od včerejška takřka mizí před očima, už mi zmizelo asi 500 zlaťáků !!! Má někdo podobnou zkušenost ? Co s tím ? 
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Přijatá odpověď ✓
    Ahoj a nekoupila sis třeba zvířecí žetony za zlatky při točení kolem?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Přijatá odpověď ✓
    a.marena (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, můžu se někde podívat, za co a kdy jsem utrácela zlaťáky - jakýsi výpis z účtu :-)  ? Nic nekupuji, aspoň si toho nejsem vědomá, a zlaťáky mi od včerejška takřka mizí před očima, už mi zmizelo asi 500 zlaťáků !!! Má někdo podobnou zkušenost ? Co s tím ? 
    Ahoj, za co byly zlaté utraceny, může zjistit pouze podpora: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs.

    Pokud si nejsi vědoma utrácení zlatých, doporučuju raději změnit i heslo na farmu. Jinak zlaté jsi mohla utratit omylem nějakým urychlením, zahájením výroby zlatých v dole atd. Konkrétně to však může zjistit pouze podpora.
  • Celssie (CZ1)Celssie (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj, 
    moc se tu ještě nevyznám, ale dnes jsem dosáhla asi 604 zlaťáků (díky nové úrovni a přihlášení 4.den) a teď mám opět jen 169, tak jsem se chtěla zeptat, jestli je možné někde vidět historii. 
    Blbnul mi net, takže je možné, že jsem se někde zasekla a klikla na dokončení krmiva/pěstování což zlaťáky spolklo, to by mě mrzelo, ale jinak opravdu nevím, kam se poděly. 
    Zkusila jsem se opakovaně odhlásit, ale evidentně to není jen dočasná chyba v systému.
    Díky, Celssie 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Celssie (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, 
    moc se tu ještě nevyznám, ale dnes jsem dosáhla asi 604 zlaťáků (díky nové úrovni a přihlášení 4.den) a teď mám opět jen 169, tak jsem se chtěla zeptat, jestli je možné někde vidět historii. 
    Blbnul mi net, takže je možné, že jsem se někde zasekla a klikla na dokončení krmiva/pěstování což zlaťáky spolklo, to by mě mrzelo, ale jinak opravdu nevím, kam se poděly. 
    Zkusila jsem se opakovaně odhlásit, ale evidentně to není jen dočasná chyba v systému.
    Díky, Celssie 
    Ahoj.
    Historie co jsi kde utratila ve hře není. Pokud chceš vědět kam se zlaté poděly, musíš napsat na podporu a chtít po nich aby ti napsali za co byly utraceny. Jestli ses ale uklikla stejně jsou pryč a musíš šetřit znovu.
  • Celssie (CZ1)Celssie (CZ1) Komentářů: 1
    Díky moc, 
    ještě k tomu jsem to dala do špatné kategorie ajajaj. 
    Tak hře zdar :)
  • boomer12 (CZ1)boomer12 (CZ1) Komentářů: 13

    Zdravím,

    ztratilo se mi náhle asi tak 34.000 zlaťáků z herního konta. Existuje někde nějaká historie transakcí, všech mých nákupů, kde by se dalo vyhledat, co se s nimi stalo? Nic tak drahého ve hře jsem nekupoval a i když je to malá částka, přece jen se jedná o peníze.


  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Ahoj, historii na tvém zlatkovém kontě ti zjistí jedině podpora :). Jen si musíš vybrat nějaký jiný jazyk, česká podpora byla zrušena, ale případně s překladačem není problém popsat problém :).
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Ahoj, pokud si neuvědomuješ, že bys je za něco utratil, doporučuju změnit si heslo ke hře (kdyby náhodou se na tebe někdo proloupal) a následně napsat na podporu. Oni tu historii vidí, nikdo jinej ne.
  • marička4 (CZ1)marička4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    27. 6 jsem dostala  ze hry 50 zlaťáků, celkem jsem měla 124 848 zlaťáků. Dnes, to je 1. 7 jsem otevřela hru a měla jsem pouze 4 tisíce . Vzhledem k tomu, že zlaťáky nakupuji za peníze - ze hry jich je minimum, považuji za velmi sprosté, tímto způsobem vydělávat.  Žádám aby byla učiněna okamžitá náprava,   protože  evidentně nejsem sama. Mě se toto stalo již několikrát, a pokud nedojde k nápravě, budu nucena hru ukončit z důvodu nečestného jednání. A mlčet o tom nebudu
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    marička4 (CZ1) napsal(a):
    27. 6 jsem dostala  ze hry 50 zlaťáků, celkem jsem měla 124 848 zlaťáků. Dnes, to je 1. 7 jsem otevřela hru a měla jsem pouze 4 tisíce . Vzhledem k tomu, že zlaťáky nakupuji za peníze - ze hry jich je minimum, považuji za velmi sprosté, tímto způsobem vydělávat.  Žádám aby byla učiněna okamžitá náprava,   protože  evidentně nejsem sama. Mě se toto stalo již několikrát, a pokud nedojde k nápravě, budu nucena hru ukončit z důvodu nečestného jednání. A mlčet o tom nebudu
    Ahoj
    Tady na foru ti s tím nikdo nemůže pomoct. Napiš na podporu. Jedině tam se to dá vyřešit.
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    ahoj, aj mne zmizlo asi 60 000zlata a písala som na podporu, dnes mi vrátili 46 000...
  • pepo26 (SK1)pepo26 (SK1) SK1 Komentářů: 1
    ahoj,mam problem z hnojivamy,stale sa my ztracaju resp.myznu my hnojiva,tekute hnojiva aj humusi..viete my s tym niekto poradit
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Napadá mě, jestli je neprodáváš u návštěvníků tržiště...ty ikonky u postaviček...někdy je jich fakt dost a člověka tak akorát rozčilují...i já čas od času si nedám pozor a vymačkám i kontrakty, které nechci...a ano i tito človíčkové chtějí po farmářích hnojiva a humus....stejně jako krmiva a další plodiny a produkty...
    Zkus to chvilku sledovat. Tedy které kontrakty od těch lidiček přijímáš a pokud to nebude v tom, tak budeš muset napsat na podporu...
  • Marenda (CZ1)Marenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    pač klikáš určitě na ty panáčky s tím   hnojivem  vedle farmy  a pak za prodej dostaneš peníze atd

  • Jindra53 (CZ1)Jindra53 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj, právě jsem taky přišla  o 35 000  zlatek  a to chybným odepsáním. Zakoupila jsem políčko pro hlavní farmu  za  350 zlatek  ale odepsalo mi to 35 000, chtěla  bych to řešit přes podporu, ale ta se mi otevřela jen v němčině a bohužel tento jazyk neovládám. Můžete někdo poradit  jak pokračovat ???
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Výběr jazyka podpory by měl být na stránce hned nahoře pod tímhle tlačítkem. Bohužel čeština na výběr není, ale s angličtinou bych snad kdyžtak mohl pomoci (nejsem zrovna expert, ale zatím mi na podpoře rozuměli :D ). Nebo někteří hráči myslím bývají úspěšní i s překladačem. 


  • Terinka41 (CZ1)Terinka41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
     mam dotas kupila som si zlatki pomocou sms vse probehlo ok penize mi strhli ale zlatki nepripisalo dekuji za otpovet
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Terinka41 (CZ1) napsal(a):
     mam dotas kupila som si zlatki pomocou sms vse probehlo ok penize mi strhli ale zlatki nepripisalo dekuji za otpovet
    Ahoj
    Chvíli to může trvat než se připíšou. Zkus restart, počkej a pokud je nebudeš mít v úterý nebo ve středu piš na podporu. Aby se to vyřešilo.
  • Durga (CZ1)Durga (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj mám také problém se zlatáky po sms..nemůžu hrát..

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Durga (CZ1) napsal(a):
    Ahoj mám také problém se zlatáky po sms..nemůžu hrát..

    Ahoj
    Musíš se obrátit na podporu.
Sign In to comment.