Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

180112

Komentáře

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    mě štvou policajti ,zvlášt v dětské hře  :D  dnes i jindy 
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    schází mu tam titul největší  b...c :dizzy:
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    ano ,ten nejdůležitější titul jsem zapomněla a kdybych se nestyděla tak bych jich ještě pár přidala :smile:
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Jsem si říkal, že se frajeři z GGS rozšoupli, když přidali volný slot na stavbu dočasné farmy. No ale koukám, že to nezapomněli vykompenzovat, zrušili stavební žetony jako odměny v silu...
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    dnes i jindy mě štve policajt co tady samozvaně převzal funkci moderátora !!!
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    policajt a generál a major a přitom jen drzé dítě.ale umí vše nahlásit hlavně i ty své příspěvky a taký umí krást farmy
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, nemohu se dostat do hry, je chyba u mě nebo má ten problém i někdo jiný.Štve mě, že je málo vody.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    a mě vytrvale štve brig gen, a ještě k tomu Ing..  asi je chudák ve výslužbě ,jinak by nemohl počmárat v noci celé forum !!!
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Udělejte prosím vás někdo něco s tou osobou
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Bohužel naše možnosti jsou téměř bez moderátora (Zoe se ukáže jednou za pár dní) dost omezené, tím spíš, že ani nevíme, kolik těch účtů vlastně má. Podle všeho by tu jedna možnost být mohla, ale slíbit nic nemůžu :-/
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Tak nevím jestli jsi z nás udělali dobrý den nebo že by zase chybička. Dárky k desátému výročí by byli fajn ale co jsem našla je jen vlajka. Baráček z mizel nevím kde. S kulil se do stavebního místa ale kde nic tu nic. Tak bych potřebovala vědět kde se ukrývá. Nebo byl jen na podívání ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 14.08.2019
    Ahoj Alčo
    Dárek byl vzhled na hlavní budovu, vlajka a 240 hodin bonus 100% XP
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 14.08.2019
    Jestli myslíš ten dům z dárku, tak to byl vzhled pro hlavní budovu
  • Karel Havelka (CZ1)Karel Havelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 47
    čest naštvalo mě že musím klikat na ty věci 2x když to chci poklidit
    dříve to takhle nebylo
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Díky všem za radu, už to vidím.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 14.08.2019


    Abych nespamovala :-)

    Co je k pláči  mě sice neštve, ale protože takové vlákno tu není, tak promiňte, zakládat ho nebudu :-).
    Asi nemusím být konkrétnější :-)
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    ještě na noc se musím rozčílit !!!!   policajt změnil hodnost a nick ...njn tak to zkusím ofotit a poslat pravému policajtovi ,myslím ,že používání cizího jména není zrovna košér
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Ježiši,tak takovej magor se hned tak nevidí....
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ježišku, prestaň tu spamovať celé fórum. kým prejdem všetky tie tvoje výlevy a nájdem čo treba, tak večer za mnou. neskutočné ako ľudom preskakuje a potrebujú si niečo dokazovať. skús sa skôr realizovať v skutočnom živote a nie virtuálnom. :#

    fakt si ako yperit otravný pán policaj  >:)
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    To je vypatlanej debil a ne policajt!!! Plácá tady absolutní nesmysly a o službě u policie neví naprosto nic!! S takovým volem bych se chtěl potkat v činné službě. Ale v důchodě mě je už líp.
  • martinabeta (CZ1)martinabeta (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    do začátku soutěží zbývala 1minuta,tak jsem soutěžila,ale body připsané žadné,hlavně že jde časomíra......děkuji....
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Normální věc u odborníků z GGS,Přišel jsem hned na začátku o 60 tisíc za mléko!!! Ale ty magory zajímají jen prachy za zlatky!!!!!
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    tak co pospícháš,každá spolkovka začne později a blbě :D
Sign In to comment.