Domů Czech Technické problémy & bugy

Akce těžce pracujících

Po připojení po opravě jsem po najetí akce těžce pracujících měl prázdné silo.Před udržbou mi to dělalo 11 bodu za vteřinu a trvat to mělo 20 hodin. Mám ted dělatmušle a ustřice které nejsou ani v oceánu,takže jsem do konce soutěže mimo.

Komentáře

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    vychytej oblasti a snad se ti ustřice objeví
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Zdá se, že problém je i na jiných serverech, asi to bude souviset s přeřazením hráčů do správných skupin, pokud v nich nebyli od začátku. Bohužel oficiální odpověď jsem k tomu nikde nenašel, takže dneska nejspíš už ani nebude :-/ 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Vymetaj s náma, jen aby dostali zlatky. Od včerejška jsem čekal na blbých 47 granátů. Dnes jich (i s prutem) přišlo brzy ráno 42 a od té doby čekám na porůžených 5 granátů a nic. A lovím jak blbej, aby se měnila loviště. Stálo přichází to, co vůůůbec nepotřebuji.
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Tak o tom mi povídej,4x raky,vyloveno,4x raky,dnes 3x a to se snažím vždy vylovit.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    pro všechny, kdo mají potíže s rybí akcí těžce pracujících po opravě (mysím vynulování skore, zařazení do nesprávné skupiny....), je to i pro @zdenka62
    z anglického fora
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4137804/#Comment_4137804
    píše se tam:
    Přesně to se stalo, někteří lidé se vrátili zpět do správných skupin a ztratili skóre, jiní jsou stále v nesprávných skupinách. Ti, kteří ztratili body nebo jsou ve špatné skupině, kontaktujte podporu.
  • vorisek (CZ1)vorisek (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Dobrý den, mám dotaz, v rybí akci těžce pracujících se mi nenapočítávají body, dostanu se na 11 a dál už se nesčítají. Tentokrát jsem lovila jen sledě a vyšlo mi to na celou soutěž, měla jsem jich hodně, tahala jsem je z vody neustále, ale 11 bodů a víc se nenačetlo, takže z pořadí 85 bylo najednou 150, protože ostatním se body asi načítávají. Je to určitě chyba, co s tím? Jarka/ hráč Voříšek
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Teda - ti generálové musejí mít těžký život :-))
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Jde vám, to ??????, Mě neeee 
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Tak snad už jooo 

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A místo inzerované rybářské nás přeřadili zase k vidlím. Nu což, má produkce poběží ještě cca 3h, tak jako bych byl na rybách a do TP můžu vidle hodit  :-)

Tato diskuze je zavřená.