Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Ubytovací blok

vendysek (CZ1)vendysek (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
upraveno 14.08.2019 v Otázky ke hře
prosím o radu. Pod ikonkou Postavit je sekce komunitní budovy a lze si tam za diamanty získané v akci pořídit Ubytovací blok. umisťují se do něj domy pro zaměstnance. Mě zajímá, když tam ty domy vložím, jestli jdou potom zpátky vyndat a také pokud tam vložím třeba jen obyčejný dům pro zaměstnance 1. úrovně, jestli se pak dají v tom ubytovacím bloku vylepšovat. 
Post edited by Ferzi (INT1) on

Komentáře

  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    To s tou rybí farmou je nějaké divné.
    Nemá to byýt na hlavní, gurmánské a květinové? Tam všude je to přístupné v záložce postavit.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Asi ju. Co bys s ním dělala u ryb :-)))
    To je ta nejmenší chyba GGS.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Jojo,to je nějaká chyba,na květinové tam má být.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    chtěla bych vědět kolik ubytovacích bloků můžu postavit na jedné farmě  - postavila jsem na květince ubytovací blok za diamanty a přetáhla jsem do něj 4 domy , ale i když jsem měla dost diamantů na koupi dalšího ubytovacího bloku a dost pracovníků tak už mi to nedovolila postavit další komunitní budovy mám uzamčené

    poradíte někdo jak to je ??
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    na každé farmě jeden, na uskladnění více domů musíš panelák vylepšit :-)
  • tulinka1912 (CZ1)tulinka1912 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 05.09.2020
    děkuji za odpověď  = už jsem zjistila , že se dá vylepšovat ale stejně díky za odpověď někdy je rada nutná

    taky jsem hledala a čekala na tuto radu

    edit: sloučení příspěvků, prosím používej funkci upravit příspěvek, Panda
    Post edited by Panda on
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    díky konečně mám jasno
  • maruska28 (SK1)maruska28 (SK1) SK1 Komentářů: 5
    ahojte mne nejdu presunut domy do bytovky,ako to robite nejak neviem na to prist dakujem ,ahojte
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Klikni na dům, v kruhové nabídce vyber přemístit a přetáhni dům nad bytovku.
  • Marenda (CZ1)Marenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    všechno jde ale musí se chtít pouze malé děti se musí nosit
    .-))))
  • JimmJimm (CZ1)JimmJimm (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj, 
    vylepšil jsem ubytovací blok a nepřiskočilo místo, ale diamanty jsou fuč co stím?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JimmJimm (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, 
    vylepšil jsem ubytovací blok a nepřiskočilo místo, ale diamanty jsou fuč co stím?
    Ahoj
    Nevím na jaký lvl jsi vylepšil ale při vylepšení na lvl 3 se místo neobjeví ani na lvl 5. Je to jako u laboratoře. Některé úrovně jsou bez připočtení nového místa na dům.

    Pokud jsi vylepšil na úroveň, kde se má místo objevit a není a nefunguje to ani po vyčistění historie nebo v jiném prohlížeči tak zbývá jen napsat na podporu.
  • Ala007 (CZ1)Ala007 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Ahoj, 
    když do ubytovacího bloku vložím domy, můžu potom v pohodě ubytovací blok rozšiřovat, nebo před jeho rozšířením musím z něho vyndat domy? To mi není jasné a chci se vyvarovat hledání místa pro domy :-) 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ala007 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, 
    když do ubytovacího bloku vložím domy, můžu potom v pohodě ubytovací blok rozšiřovat, nebo před jeho rozšířením musím z něho vyndat domy? To mi není jasné a chci se vyvarovat hledání místa pro domy :-) 
    Ahoj
    Klidně je tam dej. Nevadí to, můžeš pak blok vylepšovat a domy vyndavat nemusíš. Jenom ty domy, co tam dáš, uvnitř nejdou vylepšit. Dům musíš vyndat vylepšit a vrátit. Proto je nejlepší tam dávat domy co už jsou max vylepšené.
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ala007 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, 
    když do ubytovacího bloku vložím domy, můžu potom v pohodě ubytovací blok rozšiřovat, nebo před jeho rozšířením musím z něho vyndat domy? To mi není jasné a chci se vyvarovat hledání místa pro domy :-) 
    Ahoj
    Klidně je tam dej. Nevadí to, můžeš pak blok vylepšovat a domy vyndavat nemusíš. Jenom ty domy, co tam dáš, uvnitř nejdou vylepšit. Dům musíš vyndat vylepšit a vrátit. Proto je nejlepší tam dávat domy co už jsou max vylepšené.
    Ale oni idú vylepšiť aj tam, zo začiatku to nešlo, ale po nejakej aktualizácii to zmenili a ide to vylepšiť aj ked je v tej byytovke, či čo to je.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    laura99 (SK1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ala007 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, 
    když do ubytovacího bloku vložím domy, můžu potom v pohodě ubytovací blok rozšiřovat, nebo před jeho rozšířením musím z něho vyndat domy? To mi není jasné a chci se vyvarovat hledání místa pro domy :-) 
    Ahoj
    Klidně je tam dej. Nevadí to, můžeš pak blok vylepšovat a domy vyndavat nemusíš. Jenom ty domy, co tam dáš, uvnitř nejdou vylepšit. Dům musíš vyndat vylepšit a vrátit. Proto je nejlepší tam dávat domy co už jsou max vylepšené.
    Ale oni idú vylepšiť aj tam, zo začiatku to nešlo, ale po nejakej aktualizácii to zmenili a ide to vylepšiť aj ked je v tej byytovke, či čo to je.
    Ahoj
    No ano, pardon, zapomněla jsem na to ale úplně.
  • IVANIO (CZ1)IVANIO (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj
    Při navýšení úrovně 8 a 9 ubytovacího bloku se obytné domy ukázaly,že je tam mám , ale já je nepřesunula ,tak mám dva domy fixní a nevím co s tím , poradíte mi někdo??
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    IVANIO (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Při navýšení úrovně 8 a 9 ubytovacího bloku se obytné domy ukázaly,že je tam mám , ale já je nepřesunula ,tak mám dva domy fixní a nevím co s tím , poradíte mi někdo??
    Zkus restartovat prohlížeč - vymazat historii
  • Gerrynek (CZ1)Gerrynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Nevíte náhodou někdo, jestli je možné umístit trojdomek do ubytovacího bloku? díky
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Gerrynek (CZ1) napsal(a):
    Nevíte náhodou někdo, jestli je možné umístit trojdomek do ubytovacího bloku? díky
    Ahoj
    Do ubytovacího bloku jde umístit všechny typy domů.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    upraveno 10.01.2022
    Ahoj,je nějak možné mít na farmě víc ubytovacích bloků?Vím,že v nabídce je jen jeden,ale nejde to nějak udělat jinak?:)))
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dosáhla jsi limitu :-))))
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj, rád bych se zeptal jestli do ubytovacího bloku můžu dát kromě obyčejných obytných bytu i zemské panství nebo velkolepý obytný dům. Kdyby se to dalo tak bych na tom uvažoval. Postavil jsem si úroveň 1, slepičí vila a prasečí palác u té slepičí vili my tam zlobilo vyskakování vajíček, když je slepice snesli, tak jsem je smazal.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ahoj, rád bych se zeptal jestli do ubytovacího bloku můžu dát kromě obyčejných obytných bytu i zemské panství nebo velkolepý obytný dům. Kdyby se to dalo tak bych na tom uvažoval. Postavil jsem si úroveň 1, slepičí vila a prasečí palác u té slepičí vili my tam zlobilo vyskakování vajíček, když je slepice snesli, tak jsem je smazal.
    Jak Tě zlobilo vyskakování vajec? Při "sklízení" musíš slep vilu otevřít a sbírat zevnitř.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj, rád bych se zeptal jestli do ubytovacího bloku můžu dát kromě obyčejných obytných bytu i zemské panství nebo velkolepý obytný dům. Kdyby se to dalo tak bych na tom uvažoval. Postavil jsem si úroveň 1, slepičí vila a prasečí palác u té slepičí vili my tam zlobilo vyskakování vajíček, když je slepice snesli, tak jsem je smazal.
    Ahoj
    Ano do ubytovacího bloku můžeš dát i zemské panství a velkolepý obytný dům.
    Jaké vyskakování vajíček u slepičí vily? o čem to píšeš?

Sign In to comment.