MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

farmařská liga

2

Komentáře

 • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) Komentářů: 551CZ1
  Klídek, bony budou. Odměna : 2 oranžové bedny = 2x 1oranžové krmivo pro kozy., Asi to mám  sežrat a roztrhnout si pupek v další soutěži. Ani náhodou panáčkové.
 • Jeníček 75 (CZ1)Jeníček 75 (CZ1) Komentářů: 12CZ1
  Ahoj všem,
  nedokážu pochopit jak může být farma s lvl.51 přiřazena do skupiny, kde jsou lvl. trojnásobně vyšší ??? Při pročítání info jsem našel, že hráč bude přiřazen do skupiny přibližně stejné úrovně a dovedností ... takže farmář s lvl. 51 má přibližně stejnou úroveň a dovednosti jako hráč s lvl. 170 ??? přijde to jenom mě lehce deb..ní ???
 • Bea II. (CZ1)Bea II. (CZ1) Komentářů: 5CZ1
  Myslím, že to nedělají podle levelu, ale podle výsledku předchozího kola.
  Bea II. @ cs 1
 • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) Komentářů: 413CZ1
  Dobrý večer,
  a mě se ta akce líbí...něco nového a mnohem lepší, než stánky na farmě dekorací...stokrát lepší...
  Samozřejmě, že jde především o koupení zlata. Jako vždy. Kdo je ochoten investovat zlato, tak prostě bude mít "lepší" odměny...otázkou je, jestli jsou ty odměny adekvátní ceně zlata...podle mě nejsou...ale je na zlatkářích, jestli si budou kupovat a hnát se za nimi, nebo ne.
  Hraji po večer, je ze mě Šikovný zahradník a mám po jedné stříbrné, bronzové, skleněné a kamenné medaili a dvě měděné...a to mi stačí...neženu se...po hodně dlouhé době hraji klasickou verzi dřiny, a našla jsem si maličký ale šikovný spolek...
  Je mi jedno, jak mě rozřadili...lvl. ostatních fakt nesleduji a sledovat ani nebudu.
  Každý farmaří jinak, každý má své cíle. Jako každá akce má své chyby, které možná budou časem odstraněny...podle toho, jak moc se bude křičet a jak budou mít čas...
  Jediné co mě opravdu zklamalo je ten ubytovací blok...či co to je. Když už vymysleli novou dlouhotrvající akci...tak mohli vymyslet i více věcí, co si člověk může za ty diamanty koupit...asi by bylo trapné, kdybychom si i za diamanty mohli kupovat různé vzhledy, takže chápu, že prostě chtěli něco nového...ale mohli toho vymyslet více...ne jen jednu věc. 
  Je možné, že časem ještě něco přidají...ale mohli vymyslet aspoň dvě či tři věci do začátku...

  Ale jinak bych hodnotila tuto akci po hodně dlouhé době kladně a s palcem nahoru. Rozhodně má potenciál a věřím, že ji budou i trošku více rozvíjet a ne jen vychytávat chyby. :-)
  Kacirek @ cs 1
 • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) Komentářů: 160CZ1
  upraveno 31.07.2019
  manao (CZ1) napsal(a):
  Ruffus (CZ1) napsal(a):
  helimajda (CZ1) napsal(a):
  Mam dotaz,jak se pocitaji medaile,kdyz vcera se 3 zaltymi medailemi jsem byla 16,dnes pribyla dalsi zlata a jsem az 68...nejak nechapu...
  Ahoj.No protože se počítají i další medaile,takže sice máš o jednu zlatou víc,ale skupiny před Tebou se dál kouskují a jsou tam hráči,kteří mají stejný počet  zlatých medailí,ale k tomu 2 stříbrné,jednu bronzovou a podobně.Takže když se zasekne někdo,kdo měl o jednu zlatou víc než Ty a další den získá jen stříbrnou a Ty ho dorovnáš ve zlatých,pořád bude před Tebou,ale vypadne z té své skupiny a de facto vytvoří další pořadí.Rozuměj...za skupinu považuji shodný počet zlatých u hráčů:-))Třeba předevčírem bylo na prvním pořadí 50 hráčů,ale teď jich tam je jen 48 a zítra třeba jen 40 a všichni Ti "odpadlíci" rozšiřují další pořadí.A to stejné se děje i v nižším pořadí:-))) Takže sice získáš zlatou,ale propadneš se třeba o dvacet míst a čím déle se to bude hrát,tím může být propad ještě větší:-))Hráči na prvním pořadí mají 7 zlatých,na druhém 6 zlatých a jednu stříbrnou na třetím 6 zlatých a jednu bronzovou atd.Takže někdo,kdo je dneska první,ale nemůže třeba dneska hrát,tak zítra bude 4. či možná ještě níž:-))No a jedna zlatá je víc než 6 stříbrných,což se ale změní pokud ten ze 6 stříbry,dorovná toho s jednou zlatou:-))Najednou se objeví v celkovém  pořadí a je o další místo v pořadí navíc.Do celkového pořadí se počítají jen hráči,kteří mají aspoň jednu zlatou,ale každej den do celkového pořadí může naskočit hodně nových hráčů se širokou paletou ostatních medailí.-))Po prvním dnu bylo pořadí jen 7 míst a dneska je to 137 míst a zítra to bude třeba 200 míst atd.
  Také jsem si to myslela, že přednost mají zlaté. Ale dnes?, :
  62 místo....1 zlatá.....1 stříbrná....4 bronz
  63 místo....5 zlatá.....1 stříbrná....0 bronz

  Teď na to koukám, ještě je to ovlivněno titulem
  No jo na Ty tituly jsem zapoměl,ono se to projeví až v pozdějších kolech více:-)))))  Post edited by Ruffus (CZ1) on
 • Fanny0596 (CZ1)Fanny0596 (CZ1) Komentářů: 2CZ1
  Chci se zeptat podle čeho se  zařazuje do skupiny ve Farmářské lize 
 • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 144CZ1, Pomocník
  Tak se mi z té úžasné fialové bedny povedlo dostat 10 řas. Ne krmiva ani hnojiva, řas, toho bordelu, co odpadává z produkce v docích. No neber to :smiley:

 • dedek3 (CZ1)dedek3 (CZ1) Komentářů: 7CZ1
  no, mě nejvíc fascinuje to rozdělení na "omezený počet konkurentů  podobné úrovně dovednosti" co se o něm píše v nápovědě .. v jeho rámci mi k farmě lvl 70 přiřadili soupeře lvl 500 a 800 .. takže můžu urychlovat a zlatit co to dá, oni se jednou otočí z boku na bok a mají dvojnásobek bodů .. kráásně vyrovnaná soutěž .. taky jsem to pustil k vodě a ušetřil hezkejch pár zlatek ke škodě vážené Goodgames ..
  a ještě pod čarou ..je nutné aby kontrola mravnosti ve zprávách byla anglická ?? ldyž jsem chtěl napsat Lidická (jako ulice), tak mě to bloklo, že prej tam je DICK ..
 • Fanny0596 (CZ1)Fanny0596 (CZ1) Komentářů: 2CZ1
  Kvůli špatnému rozložení levelů nehratelné
 • bedru (CZ1)bedru (CZ1) Komentářů: 431CZ1
  pokud nenaháže pytel zlatek absolutně se nechytá, v rybích bednách ještě ve spolkovkách vůbec, v obyč bednách aspon bronz tady taktak 4. místo, šílené 
 • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 144CZ1, Pomocník
  Řekl bych, že spíš než levely bude ve slavnosti dělat problém spolek kvůli bonusům. Když srovnám s menším spolkem, kde jsem byl ze začátku, tak naše bonusy jsou ke konci víc jak desetinásobné u polí a ještě o dost větší rozdíl je u ostatních věcí. Slamák pak asi bude ještě o pár set procent výš než my a pak věřím, že někdo z menšího spolku nenahraje za tisíce zlatek to co já zadarmo na kytkách. 

  Jinak pokud jde o přiřazování do skupin, mělo by to být primárně určeno titulem v rámci ligy. Kdyby byl omezený nějaký rozsah levelů, malé levely by měly v celkovém žebříčku výhodu, protože stojí proti menší konkurenci, přesně k tomu došlo při prvním testování ligy na Empire, kde vyhrál hráč, o kterém nikdo nikdy neslyšel s dost mizernými výsledky. No a pak k tomu motivujte top hráče aby utráceli, že jo  :smiley:

 • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) Komentářů: 119CZ1
  Ahojky, nemáte už někdo, prosím, postavenou tu novou komunitní budovu? 
  Nevíme jak do ní nacpat ty obyčejné obytné domy. Dík za případný návod :-)) Helča
  Helča H.
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,337CZ1
  Ahoj
  U té budovy je napsáno, že ty domy tam jednoduše přetáhneš. To nejde?
  pexi @ cs 1
 • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) Komentářů: 119CZ1
  Fakt ne, už jsme zkusili všechno možné.  Ani pravou myší, ani levou myší. Píšou, že se tam vejdou 4 domy. Začínáme si myslet, že :  buď se musí napřed ještě vylepšit (což  nemá logiku, když tam píšou, že je místo pro 4 domy) nebo že tam jdou dát jenom domky nové na úrovni jedna. Nebo máme  volšové ruce :-)))

  U té budovy je jakoby kruhové menu a  obrázek dveří -jako když třeba opouštíš spolek - a ta ikonka - obrázek je zatmavená(jakoby neaktivní).
  Helča H.
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,337CZ1
  Dobře, zeptám se na to ale nečekejte odpověď moc brzy.
  pexi @ cs 1
 • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) Komentářů: 119CZ1
  Jasně, také se  ještě pídíme, ale díky :-))
  Helča H.
 • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) Komentářů: 713CZ1
  Nám to normálně jde.Vezmeš domek,dáš přemístit a najedeš nad ten barák a spodek domu zmodrá.klikneš na něho a zeptá se tě to,jestli ho chceš uložit.Dáš ano,a domek je tam :smile:


 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,337CZ1
  Díky Iveto, záhada vyřešená.
  pexi @ cs 1
 • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) Komentářů: 119CZ1
  Bingo, přemístit, díky moc :-)))
  Helča H.
 • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) Komentářů: 413CZ1
  Tak mám první zlatou medaili :-) A je ze mě Zkušený sadař :-) Je to sranda...

  Kacirek @ cs 1
 • Oleandra (CZ1)Oleandra (CZ1) Komentářů: 20CZ1
  Pročpak dnes farmářská liga nepřičítá body?
 • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 144CZ1, Pomocník
  Vzhledem k tomu, že liga před chvílí skončila, je dnešní přičítání bodů celkem jedno :D 

  No první běh ligy máme za sebou. Musím říct, že mi nějak uniká smysl nových krabic. Jako jo, člověk dopředu přibližně ví, co dostane, ale pokud jde o fialové krabice, je toho méně než z bronzových beden, které byly doteď z těch speciálních nejslabší. Oranžové jsou úplně k ničemu, zlaté zřejmě taky (750 mincí pro štěstí :smiley: ). Dejme tomu ty zelené, kdyby se omezily jen na speciálky, popřípadě zlaté kytky, by trochu smysl mít mohly. Diamanty, resp. ubytovací bloky jsou super. Sice se to bude vylepšovat věčnost, ale myslím, že to za to stojí :-) 
 • LEFTFLANK (SK1)LEFTFLANK (SK1) Komentářů: 177SK1
  ako vôbec nechápem ako funguje systém hodnotenia vo FL, nechápem kolko bodov pridáva za ktorú medailu pri postupe medzi titulmi, ale mal som teraz cas a vysli mi eventy celkom obstojne tak som to dotiahol na 5. priečku hoci som počas udalosti lietal medzi priečkami jak na trampolíne, balony su doma :smiley:
  len by tú ligu mali este riadne vypilovat a vylepsit ukazovatele postupu titulmi a súhlasím, nove krabice zbytočné, viac toho vytiahnem z truhlíc. A bytovka je postavená, škoda limitu jednej na farmu, keď už to rozbíja ako také strategicko-taktické možnosti BF, nejak som pozabudol či existuje ešte stále strop pri kladných výrobných nákladoch a ak hej tak je pridanie bytovky somarina


  White- Trees   LEFTFLANK @ sk
 • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) Komentářů: 713CZ1

 • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) Komentářů: 413CZ1
  Super přehled bodů :-) Děkuji :-)
  Mě se událost líbila. Skončila jsem cca 450. A stavím si blok. Pořád ale doufám, že vymyslí i něco jiného. Příště určitě zase půjdu do toho :-) 
  Kacirek @ cs 1
 • Lopezz (CZ1)Lopezz (CZ1) Komentářů: 7CZ1
  Ahoj,tabulka povedená,děkujeme.-)
  Uvidíme,kolik lidí se do další ligy přihlásí-zadara to už nebude,počítám tak za 200 000.- zlatek
 • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 144CZ1, Pomocník
  upraveno 05.08.2019
  Tak přihlásí...účastnit se budou všichni automaticky, za zlato je jen více odměn. A 200k zlata to podle mě chtít nebude, ale desítky tisíc skoro určitě. 
 • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) Komentářů: 134CZ1
  Začala farmářská liga, ale není žebříček, spolkovka se tam nebude počítat?
  Pod slamákem je krásně  <3
 • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) Komentářů: 713CZ1
  Spolkovka začala,ale farmářská liga nefunguje...žádné divize,soupeři,niiic...


 • bedru (CZ1)bedru (CZ1) Komentářů: 431CZ1
  asi chyba v matrixu
Sign In to comment.