Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Rybář Oleg

16

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    hracicka5 (CZ1) napsal(a):
    to se mi bohuzel nedari, Oleg v nabidce lufaru prave nema a ja kdyz lovim, tak v nabidce take neni
    Musíš ji lovit ručně - po kliknutí na Olega na květinové farmě vyber v kruhové nabídce "Jít rybařit".

    Druhou (rychlejší) možností je pronajmout člun a s ním vyslat Olega.
  • AkaCZ (CZ1)AkaCZ (CZ1) Komentářů: 0
    Ahoj, 

    rád rybařím (v bigfarm  :D), ale štve mně, že když rybaříte často, tak se vám pak zničí základní prut a musíte se u rybáře hodně dlouho expit, než si budete moct koupit základní prut. (když je od levelu rybářství 10).

    Existuje nějaký způsob, jak tento základní prut získat dříve?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    AkaCZ (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, 

    rád rybařím (v bigfarm  :D), ale štve mně, že když rybaříte často, tak se vám pak zničí základní prut a musíte se u rybáře hodně dlouho expit, než si budete moct koupit základní prut. (když je od levelu rybářství 10).

    Existuje nějaký způsob, jak tento základní prut získat dříve?
    Nevím, co má být "základní prut", ale pokud na něj nemáš rybářskou úroveň, tak ho samozřejmě jinak nezískáš.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    Ahoj, viem, že to sem možno nepatrí, ale zase je to o rýbárčení, a nenašla som to inde, tak to asi vo fóre nie je.
    Prepočet zisku pri "ručnom" lovení s návnadami

                  
                 cena            bežná           cena               cena            
                           návnady            váha            za kg             za rybu           zisk
    okoun                     450            4kg       x         75         =        300            -150
    kapor                      750          10kg       x       187         =     1 870        +1 120
    sumec                 1 700           66kg      x         52         =     3 432         +1 732
    šťuka                   3 325           10kg      x       666         =     6 660         +3 335
    jeseter                 6 900         116kg      x       106         =    12 296         +5 396
    lufara                      425             7kg      x      107         =         749            +324
    tuniak                     900             5kg      x       150         =        750             -150
    mahi-m.               1 350             8kg     x        300         =     2 400         +1 050
    kanic                    2 575           86kg     x         70          =     6 020         +3 445
    ropušnica             5 250            9kg      x    1 500         =    13 500         +8 250

    nie sú započítané ceny za rybárske nástroje-len pomer medzi cenou návnady a ziskom z ryby. ja som lovila s tými najlcnejšími(=najšmejdovejšími), ešte pred dosiahnutím ryb.10.levelu.

    hlavne začínajúcim farmárom by to mohlo pomôcť rozbehnúť farmu- peňazí nie je hlavne na začiatku nikdy nazvyš :smiley:
  • zdenka8 (CZ1)zdenka8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj mám dotaz jak mám získat luferu(rybu) když není na člunu kde bych si ji chytla ani rybář Oleg ji nechytá,díky za odpověd Zdenka
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    zdenka8 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj mám dotaz jak mám získat luferu(rybu) když není na člunu kde bych si ji chytla ani rybář Oleg ji nechytá,díky za odpověd Zdenka
    na kvetinke pronajmeš klasicky clun a mužes lovit luferu:-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    zdenka8 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj mám dotaz jak mám získat luferu(rybu) když není na člunu kde bych si ji chytla ani rybář Oleg ji nechytá,díky za odpověd Zdenka
    Ahoj, nejjednodušší způsob je ruční lov - můžeš je lovit na květinové farmě. Stačí kliknout na Olega a v kruhové nabídce vybrat Jít rybařit.
  • TheMon (CZ1)TheMon (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Ahoj, mam v ukolu na kvetinove farme zakoupit velky kbelik a dreveny prut. Prut jsem jiz koupila ale nejde mi zakoupit velky kbelik. Po kliknuti na sipku ukaz zavede me to k nastraham na ryby. Prosim o radu. Dekuji.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    TheMon (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mam v ukolu na kvetinove farme zakoupit velky kbelik a dreveny prut. Prut jsem jiz koupila ale nejde mi zakoupit velky kbelik. Po kliknuti na sipku ukaz zavede me to k nastraham na ryby. Prosim o radu. Dekuji.
    Ahoj.
    Klikni na Olega, v kruhové nabídce na rybářské potřeby (nahoře) a tam na kbelíky. Aby šel koupit velký musíš mít koupené všechny malé a střední kbelíky.
  • TheMon (CZ1)TheMon (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Ahoj, moc a moc dekuji, ukol splnen. ;);):)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj.
    Mám dotaz, je prodej nalovených ryb přes správu farmy omezen úrovní? Děkuji. Hledala jsem a nenašla, omlouvám se.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    to snad boha ne.... nijak to nekontroluji, ale mám jich tam za několik miliard a zatím pořád myslím, že to roste

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    to snad boha ne.... nijak to nekontroluji, ale mám jich tam za několik miliard a zatím pořád myslím, že to roste

    Ahoj.
    Promiň, špatně jsem to napsala. Myslela jsem úrovní hráče. Jeden hráč ve spolku říká, že nemůže prodat Olegovy ryby, že mu to píše, že má malou úroveň. Jenže je offline a nemůžu se ho pořádně zeptat. Kdoví jak to je. Ještě jsem ale o omezení prodeje ryb úrovní hráče (nebo možná myslel rybářskou) neslyšela. Pokud je má nalovené nechápu, proč by nemohl prodat.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ne, žádné omezení tam fakt není.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    pexi (CZ1) napsal(a):
    to snad boha ne.... nijak to nekontroluji, ale mám jich tam za několik miliard a zatím pořád myslím, že to roste

    Ahoj.
    Promiň, špatně jsem to napsala. Myslela jsem úrovní hráče. Jeden hráč ve spolku říká, že nemůže prodat Olegovy ryby, že mu to píše, že má malou úroveň. Jenže je offline a nemůžu se ho pořádně zeptat. Kdoví jak to je. Ještě jsem ale o omezení prodeje ryb úrovní hráče (nebo možná myslel rybářskou) neslyšela. Pokud je má nalovené nechápu, proč by nemohl prodat.
    Tipla bych si, že se je snaží prodat někde jinde než ve skladu. Třeba na rybím trhu... ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    to snad boha ne.... nijak to nekontroluji, ale mám jich tam za několik miliard a zatím pořád myslím, že to roste

    Ahoj.
    Promiň, špatně jsem to napsala. Myslela jsem úrovní hráče. Jeden hráč ve spolku říká, že nemůže prodat Olegovy ryby, že mu to píše, že má malou úroveň. Jenže je offline a nemůžu se ho pořádně zeptat. Kdoví jak to je. Ještě jsem ale o omezení prodeje ryb úrovní hráče (nebo možná myslel rybářskou) neslyšela. Pokud je má nalovené nechápu, proč by nemohl prodat.
    Tipla bych si, že se je snaží prodat někde jinde než ve skladu. Třeba na rybím trhu... ?
    No, taky jsem si to myslela, jenže zatím se nic nedozvím. Až se objeví zahájím pátrání.
  • geree (CZ1)geree (CZ1) Komentářů: 1
    Ahojky, mám již 3. den v pronájmu lodí pouze plachtnici, ačkoliv před tím jsem využívala motorový, severský i klasický člun, kde jsem udělala chybu? Díky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    geree (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, mám již 3. den v pronájmu lodí pouze plachtnici, ačkoliv před tím jsem využívala motorový, severský i klasický člun, kde jsem udělala chybu? Díky
    Ahoj, můžeš to nějak upřesnit? Lodě nijak nepronajímáš, ty stavíš a dokud je nezbouráš, tak je vlastníš. Co myslíš plachetnicí, motorovým, severským a klasickým člunem? Zkus prosím používat názvy, jaké jsou ve hře. Díky za objasnění.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tipuji, že myslí toto:
    Tedy Olega a jeho rybaření na květince. Ale mně se vždy točí a vždy vidím, jaký bude další, a ten je pokaždé jiný než ten stávající. Není to náhodou jen chybka toho zobrazení u mola a když si rozklepneš nabídku, jsou tam jiné?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vidíš, to bude ono, takže přesunuto.

    Nebo to může být jen zrovna náhoda, že tam má při otevření nabídky stejnou loď, to se taky může stát. Ale pokud tam je pořád jen jeden typ a další se nezobrazují, bude to na podporu, už se v minulosti stalo, že se někomu lodě prostě zasekly a nové se neposouvaly.
  • VlastaRadkov (CZ1)VlastaRadkov (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    black-.-angel napsal(a):
    Zajímalo by mě, jak se zbavím toho zámku. Píše mi to u něj "Ještě nedostupné" a nevím, jak jej odstranit. Nemohu tedy Olega poslat na výcvik v chytání, ani získávat další XP rybáře.
    Mám jej stále na třetí úrovni, má 4.000 XP a nic dalšího se neděje.
    Nepřibývají další XP, nezvedá se jeho úroveň, prostě nic a to chytá stále další a další ryby.
    K čemu je mi snaha, která nemá smysl? Takhle nikdy nebudu moct získat lodě a poslat jej na moře.
    Má pak smysl se rybářem zdržovat?
    Jakého zámku? Můžeš poslat screenshot? Jaký úkol k rybaření momentálně plníš?

    to neumim
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Zajímalo by mě, jak se zbavím toho zámku. Píše mi to u něj "Ještě nedostupné" a nevím, jak jej odstranit. Nemohu tedy Olega poslat na výcvik v chytání, ani získávat další XP rybáře.
    Mám jej stále na třetí úrovni, má 4.000 XP a nic dalšího se neděje.
    Nepřibývají další XP, nezvedá se jeho úroveň, prostě nic a to chytá stále další a další ryby.
    K čemu je mi snaha, která nemá smysl? Takhle nikdy nebudu moct získat lodě a poslat jej na moře.
    Má pak smysl se rybářem zdržovat?
    Jakého zámku? Můžeš poslat screenshot? Jaký úkol k rybaření momentálně plníš?

    to neumim
    Rybáře máš tedy stále zablokovaného? Problém přetrvává? U jakého úkolu se problém vyskytl?
  • Carolyn1Gamer (CZ1)Carolyn1Gamer (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    ahoj, k čemu je vyšší úroveň rybáře?
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    ahoj, k čemu je vyšší úroveň rybáře?
    Na některých úrovních se odemyká lepší rybářské vybavení nebo výrobky v zálivu sirén. Jinak celkem k ničemu, nakonec jako normální úrovně :-D 
  • lidadorina (CZ1)lidadorina (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Jsem v rybaření úrovni 45, jak zvýším úroveň kbelíku a jak odemknout doky?
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Musíš splnit úkoly: 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/154398/rybar-oleg-seznam-ukolu#latest

    A kbelík si koupíš u Olega v Rybářských potřebách
  • lidadorina (CZ1)lidadorina (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Děkuji. V úkolu je kup velký kbelík a nemůžu, protože nemám zvýšenou úroveň malého kbelíku, ryby lovím tak netuším jak ten úkol splnit
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Vyšší úroveň malého kbelíku jednoduše koupíš (je hned nad tím velkým). Pak budeš muset ještě koupit všech 5 úrovní středního kbelíků a pak se ti teprve odemkne velký. 
  • lidadorina (CZ1)lidadorina (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Moc díky za pomoc

Sign In to comment.