Domů Czech Otázky ke hře

problém s hraním

čest práci už mne to fakt přestává bavit  že  skidím pole pak se to sekne 
dám restart hry a  opět
tudíž prosím dejte to do pořádku jak to má být 
už této hry mám plné zuby ještě chvilku mne sert....
už  mnoho lidí   na hru nadává .

Komentáře

  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Tak přesně na takové stížnosti existuje téma: Co mě dnes naštvalo...například...
    Nechci Ti ještě víc kazit náladu...ale na chyby, sekání a další věci si tu stěžují lidé už...co pamatuji...a hraji už dost dlouho...
    Díky chybám už skončilo nespočet farmářů...a někteří mě opravdu dost mrzí...
    A navíc by neuškodilo, přečíst si pravidla Fóra...
    Problémy tu byly, jsou a budou :-) Takže záleží na každém, jestli bude hrát či ne...
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    To, že tato hra má "problémy" se ví...takže vlastně nikoho nepomlouváš :-) Problém je ... řekněme styl Tvého psaní...a to je důvod pro vymazávání Tvých příspěvků a popřípadě i uzamčení Tvých témat...otázkou je, jestli to má vůbec smysl...a moderátor má marnit svůj čas :-)
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Moderátorství je čistě dobrovolná aktivita...Moderátor je farmář jako my...není to zaměstnanec Big Farm...nebere za to žádné peníze...a čas, který tráví na fóru, je jeho osobní čas...
    Ano rozhodl se tuto práci dělat...ale odsaď pocať...řekla bych...
    Ti, kteří chtějí přispívat, by mohli respektovat určitá pravidla...
    A řekla bych, že by bylo fakt úžasným zvykem, kdyby si každý nejdříve přečetl aktuální témata, jestli v nich nenajde odpovědi, poté se pokus zapátrat v minulých tématech... a až nakonec teprve založil nové téma se svou otázkou...
    A ikdyž má člověk vztek, tak se může vyjadřovat nesprostě...čeština je úžasný jazyk 

  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Existuje směrnice pro komunitu...neřekla bych, že máte právo psát si co chcete a kam chcete...respektive i tuto naši diskusi mohou moderátoři jednoduše vymazat...protože si myslím, že porušujeme pravidla...Nechám to na nich...
    Ostatně si myslím, že nejsme jediný...
    Každopádně by bylo fajn chovat se nějakým normálním způsobem. To znamená, respektovat i moderátory a jejich čas...čas, který budou trávit mazáním, přesouvání a uzamykáním nebo rozdáváním trestných bodů, mohou trávit pomáháním a raděním. Nemluvě o rozvíjení fóra a nebo třeba i vytvářením různých soutěží a podobně...
    Diskuse o tom, co by bylo, kdyby někteří z nás byly na pozici vývojářů už tu také často byla...upřímně já nerozumím jejich práci a tak bych se do podrobného hodnocení nepouštěla.
    A v neposlední řadě, což už tu také bylo mnohokrát v minulosti zmíněno, je jen na nás, jestli budeme hrát nebo ne...



  • breca 1 (CZ1)breca 1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 03.08.2019
    Ahoj vespolek,nevím,zda to píši do správné sekce,ale mám problém,nepřipisují se mi body do farmářské ligy.Již to trvá druhý den.Děkuji za odpověď a snad i za pomoc.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Nv, jestli je to problém grafiky nebo odezvy se serveru. Ale štve to čím dál víc. Nezobrazují se dobře volné (nepoužívané budovy a pole), která by měla být označena "zZ". Nasázeno, nakrmeno , pak už převentivně používám kroužení myši na nimi, zda je nějaké zZ neukáže. Někdy zapomenu. A obnovení hry také není 100%.
    Zvláště u dlouhé proukce je to k zlosti. Ráno jdu sklidit krávy a jeden kravín má dovolenou, to samé u oslů. Jindy je to pole nebo zahrada. Také centrování při použití hnoje je podivné a jsem nucen provádět revizi, jelikož se mi hnojí zahrady vedle, mimo tu co chci. Tady bych doporučil místo klikání, zda je pohnojeno, viditelné označení přímo nad polem nebo zahradu nějakou pidiikonkou. Dále je tu stále problém s centrováním při použití dárků, kdy dochází až k překrývání ikon ke sklizni. Zvláště u TP je to na nervy, když nechcete překročit limit.
    Všechny tyhle otravnosti začaly s přechodem na novu verzi, vracím  se k tomu znovu, i když je jasné, že vrtáci mají úplně jiné problémy, jak něco zprovoznit.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    Kačírku kliiid,to je zase jen ten trotl který sem občas vleze,založí několik vláken,každému zdělí co má za funkce a jen ukáže svoji dutou palici bez mozku..říká si major a generál atd,a krade farmy,je tady o něm už napsáno mnoho.

  • zdenka62 (CZ1)zdenka62 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Dotaz ke hre akce tezce pracujicich, po vcerejsim spusteni akce jsem se zapojila dostala se na 14 misto a dnes kdyz jsem prisla z prace tak jsem mela vsechno smazane a zaciman od nuly to je na 4250 asi miste je to fer \\\\, a jak je to mozne ?
Sign In to comment.